Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Neprisimenu mums įprastų dešrelių su 87% mėsos (gal ir yra, tiesiog neprisimenu). Taip pat "senos" dešrelės yra minkštos, išvirus prarandamas standumas.
    Žinoma, kad yra. Pvz. su 90%:

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Žinoma, kad yra. Pvz. su 90%:
      Atvaizdas
      O kainas jeigu palyginus?

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Aha, labai įtartinas komentaras. Po kirminų mėsoje pagiria Lidlą už geras kainas ir po to pataria atidžiau rinktis prekes. Bet, Narimantai, kaip mums rinktis faršą, jei kirmėlės išlenda tik jas išvirus?
        Išviręs kotletas, "kirmelės" įtartinai šviežiai atrodo, įtartinai prilipusios prie išvirusio kukulio, pats kukulis rodos, lyg būtų kažkas atsikandęs, o reakcija tik tarp kitko

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          O kainas jeigu palyginus?
          Kad kainos lidl geresnės ir taip ir taip aišku, aš domėjausi ar ten kažkoks kitoks produktas, ar mums jau įprastas.

          Comment


            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
            Išviręs kotletas, "kirmelės" įtartinai šviežiai atrodo, įtartinai prilipusios prie išvirusio kukulio, pats kukulis rodos, lyg būtų kažkas atsikandęs, o reakcija tik tarp kitko
            Nu man ir atrodo, tos kirmėlės tokios traškios, nevirtos Ypač įdomus tas kirmėlių lizdelis, kur daug vienoje vietoje. Kaip jos ten gražiai įsikūrę

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Kad kainos lidl geresnės ir taip ir taip aišku, aš domėjausi ar ten kažkoks kitoks produktas, ar mums jau įprastas.
              Aš pirkau šitas. Vokiškos, 75 % vištienos. Šiaip patiko. Standžios, išvirus neišsileidžia.



              Bet šiaip rimtesnės yra šitos. 87 % kiaulienos kumpio.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Leiskite perfreazuoti: kuo jos skiriasi nuo mums įprastų pieniškų dešrelių su tokiu pačiu kiekiu mėsos.
                Visų pirma, turbūt tuo, kad jums "įprastos pieniškos dešrelės" yra pagamintos ne Vokietijoje.

                O kodėl apskritai frankfurteriai Lietuvoje vadinami "pieniškomis dešrelėmis" (arba "tarybinėmis"), nežinau. Reiktų klausti VLKK. Gal SSRS laikais kaip nors panašiai rusiškai buvo vadinamos?

                Comment


                  O kodėl apskritai frankfurteriai Lietuvoje vadinami "pieniškomis dešrelėmis" (arba "tarybinėmis"), nežinau.
                  O kodėl "limonadai" nevadinami šampanu?

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Aš pirkau šitas. Vokiškos, 75 % vištienos. Šiaip patiko. Standžios, išvirus neišsileidžia.

                    Atvaizdas


                    Bet šiaip rimtesnės yra šitos. 87 % kiaulienos kumpio.

                    Atvaizdas
                    Keista, kad jums patinka vokiški mėsos gaminiai. Tos baltos tai apskritai.. Ar tie produktai tikrai gaminti Vokietijoj?

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Visų pirma, turbūt tuo, kad jums "įprastos pieniškos dešrelės" yra pagamintos ne Vokietijoje.

                      O kodėl apskritai frankfurteriai Lietuvoje vadinami "pieniškomis dešrelėmis" (arba "tarybinėmis"), nežinau. Reiktų klausti VLKK. Gal SSRS laikais kaip nors panašiai rusiškai buvo vadinamos?
                      Pieniškos dešrelės yra tik viena rūšis, su pieno milteliais sudėtyje. Tai nėra frankfurto dešrelės.
                      Be to SSRS, dešrelės buvo vadinamos "sosiskomis".

                      Comment


                        Tos Hot Dog iš mechaniškai atskirtos vištienos. O tos mėsinės lenkiškos. Mėsinės tai rimtos, labai skanu pasikepti.
                        Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.24, 10:43.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          mechaniškai atskirtos vištienos..
                          Čia gi labai blogai...

                          Comment


                            Parašė wrm Rodyti pranešimą
                            Salstelėjus šlykštynė tas skystis bet kaina gera, turbut pirksiu ir vėl pasta kaip pasta, sunku kažką pasakyt. užpirko žmona visko iš eilės..
                            Pritariu man ir tas skystis nepatiko. Buvau Švedijoje nusipirkęs.
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                            Comment


                              Parašė booraz Rodyti pranešimą
                              Pritariu man ir tas skystis nepatiko. Buvau Švedijoje nusipirkęs.
                              O man jis puikiai tinka. Prieš tai naudodavau Listerine Zero, bet Dentalux mažiau dirgina burnos gleivinę, nors abu be alkoholio, ir gerai užtikrina burnos gaivumą.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Čia gi labai blogai...
                                Geriau neatskirinėti - išliks vitminai ir mikroelementai esantys kauluose ir plunksnose.

                                Comment


                                  Lidl paaiškino, kas yra Akcija. Galima baigti diskusijas, Aleksio

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Lidl paaiškino, kas yra Akcija. Galima baigti diskusijas, Aleksio
                                    Tai yra tik pačio Lidlo nuomonė, bet ne lietuvių kalbos žodyno nuomonė. Taip kad diskusija nebaigta, dsanto.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                      Tai yra tik pačio Lidlo nuomonė, bet ne lietuvių kalbos žodyno nuomonė. Taip kad diskusija nebaigta, dsanto.
                                      Tai mes tik apie Lidl čia ir kalbam Lidl Akcija = nuolaida

                                      Comment


                                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                        Tai mes tik apie Lidl čia ir kalbam Lidl Akcija = nuolaida
                                        O aš kalbu apie visą Lietuvą.

                                        Comment


                                          Tai ieškok temos apie Lietuvą. Kvailai atrodai, ginčijais iki paraudonavimo dėl tų šaldytuvų užrašų reikšmės, LIDL paaiškino, kad Akcija = nuolaida, tai dabar apsimeti, kad ne apie LIDL kalbėjai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X