Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Kur jau ne! Didysis kovotojas su oru sėdi kasoj ir brūžina prekes su barkodu

    Aha, pasityčiok iš žmogaus dirbančio garbingą darbą. Matyt esi Masiulių - kovotojų su korupcija, gerbėjas?

    Comment


      Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
      Aha, pasityčiok iš žmogaus dirbančio garbingą darbą. Matyt esi Masiulių gerbėjas?
      Tikrai ne fašistų gerbėjas.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Tikrai ne fašistų gerbėjas.
        Pasirodo dar ir "v skazki vieriš", kaip tas plikis iš seno sovietinių laikų anekdoto Arba nuovokos neužtenka suprasti, kas yra fašistinės pažiūros. Labai lengva kai kuriuos chunveibinams vynioti ant piršto

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          Tikrai ne fašistų gerbėjas.
          Siūlau iš principo daugiau nebepirkti Lidl'e, kol ten dirba Panka.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Siūlau iš principo daugiau nebepirkti Lidl'e, kol ten dirba Panka.
            Jeigu tik greitai skanuoja prekes, tai aš visom už

            Comment


              Tikrai ne fašistų gerbėjas.
              Akivaizdu, kad daug laiko skiriant pirkinių ir kainų analizei, domėtis politika nelabai lieka laiko .

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Siūlau iš principo daugiau nebepirkti Lidl'e, kol ten dirba Panka.
                Pritariu! Tik ką įsivaizdavau dsanto boikotuojantį Lidlą, kuris suteikia pas save prieglobstį fašistams! Iškritau iš fotelio iš juoko
                Lidlas - fašistų irštva Lietuvoje! Kaip reaguos dsanto? Gal rašys užklausimą tam socdeminiam chunveibinui, kuris grasinosi skųsti Panką dėl jo pažiūrų Lidl Vokietijos centrui, kai Lidl atstovai Lietuvoje jį nuvylė atsisakydami pažeisti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir imtis represijų prieš savo darbuotoją dėl jo pažiūrų? O gal greičiau vis tik dsanto pabruks uodegą ir dėl pigesnio duonos kąsnio susitaikys su tuo, kad apsipirkinėdamas Lidle jis remia fašizmo daigelius Lietuvoje?

                Comment


                  Jemelia, na ir fantazija pas tave Nuoširdžiai sakau, kad dabartinis Pankos darbas yra naudingas visuomenei. Lieka mažiau laiko kovai su vėjo malūnais. Be to, jis aptarnauja ir tuos pačius LGBT asmenis, prieš kuriuos kovojo

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Jeigu tik greitai skanuoja prekes, tai aš visom už
                    Nu Svarbu fašistai gerai atlieka savo darbą, dsanto prieš juos nieko prieš neturi! Jei ne tik greitai skenuoji, bet ir taikliai šaudai iš šmaiserio (savaime suprantamu į tuos, į kuriuos šaudyti dsanto būtų priimtina ) - dsanto yra tavo šalininkas, ir visai nesvarbu kad esi fašistas

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Toleriūgos norėjo jį iš Lidl pramesti?
                      Beje dar reikia pridėti ir Lietuvos gerovei. Skirtingai nuo emygerių.
                      Taip, vienas neokomjaunuolis skundė Lidl'ui, bet nepavyko kaip matom, netgi paaukštino pareigose iš salės darbuotojo į kasininkus, greit gal taps ir parduotuvės direktoriumi.



                      Bet kai pagalvoji rimčiau, čia tobula rinkiminė kampanija, kai kiti politikai bendrauja su rinkėjais per atstumą iš plakatų, televizorių, delfių, čia toks kasdienis artimas kontaktas su šimtais rinkėjų.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                        Nu Svarbu fašistai gerai atlieka savo darbą, dsanto prieš juos nieko prieš neturi! Jei ne tik greitai skenuoji, bet ir taikliai šaudai iš šmaiserio (savaime suprantamu į tuos, į kuriuos šaudyti dsanto būtų priimtina ) - dsanto yra tavo šalininkas, ir visai nesvarbu kad esi fašistas
                        Taip, Panka galėtų pakeisti Šiaurės pr. Lidlo kasininkę p. Stasę. Ji lėtokai skanuoja

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Nuoširdžiai sakau, kad dabartinis Pankos darbas yra naudingas visuomenei.
                          Labai įdomu... Kai aš prieš 15 minučių tą patį parašiau, pašiepdamas tavo bandymą pasityčioti iš tokio jo darbo, ėmei kažką vapėti apie fašizmą... Spėjai persigalvoti per tas 15 minučių?

                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Be to, jis aptarnauja ir tuos pačius LGBT asmenis, prieš kuriuos kovojo
                          Kas čia juokingo? Jis atlieka savo darbą. Šimtai/tūkstančiai gėjų, dirbančių aptarnavimo sferoje, aptarnauja tokius "fašistus" kaip Panka. Ir ne tik tokius.... Tai iš jų irgi juoktis imsim? Ir būtasis laikas vargu čia ar dera - istorija su marškinėliais po 12 eurų tam patvirtinimas.
                          Paskutinis taisė Jemelia; 2016.07.06, 00:23.

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Taip, Panka galėtų pakeisti Šiaurės pr. Lidlo kasininkę p. Stasę. Ji lėtokai skanuoja
                            Na čia jau ne tau spręsti, ar galėtų Gali nebent skundą Lidl vadovybei parašyti dėl Stasės darbo ir rekomenduoti Panką, jei jau manai, kad jo darbas tau labiau tinka

                            Comment


                              Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                              Labai įdomu... Kai aš prieš 15 minučių tą patį parašiau, pašiepdamas tavo bandymą pasityčioti iš tokio jo darbo, ėmei kažką vapėti apie fašizmą... Spėjai persigalvoti per tas 15 minučių?

                              Kas čia juokingo? Jis atlieka savo darbą. Šimtai/tūkstančiai gėjų, dirbančių aptarnavimo sferoje, aptarnauja tokius "fašistus" kaip Panka. Ir ne tik tokius.... Ir būtasis laikas vargu čia ar dera - istorija su marškinėliais po 12 eurų tam patvirtinimas.
                              Ponas, žiūriu jums labai jautri ši tema Tik labai nenukrypkime nuo temos apie Lidl

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                greit gal taps ir parduotuvės direktoriumi.
                                Neskaudink dsanto - įsivaizduoji kaip nemalonu žmogui būtų apsipirkinėti parduotuvėj, kurią valdo fašistas? O į Maksę gi nebėgsi atgal...

                                Comment


                                  Jemelia taip įsijautė į temą, kad jau žino geriau už mane, ką aš daryčiau Užlipau ant mazolio? Jei atvirai, man vienodai visokios pankos, šmankos, šustauskiniai ir kiti patvoriniai. Panka tegu dirba kasininku, Šustauskas taksistu, jei tik nori. O jei jų kažkokia veikla pažeis įstatymus, tegul aiškinasi teisėsauga.

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Ponas, žiūriu jums labai jautri ši tema
                                    Sprendžiant iš poros pono išpuolių, reaguojant į mano žinutę apie Pankos darbą Lidle, tai pačiam ta tema kažko tai irgi svarbesnė už jogurtų sudėtį pasirodė?

                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Tik labai nenukrypkime nuo temos apie Lidl
                                    Na, jei fašizmo tematika pas poną jau išsisėmė, tai pats laikas grįžti prie vištų šlaunelių kainų Lidlėje temos - aš nieko prieš

                                    Comment


                                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                      Jei atvirai, man vienodai visokios pankos, šmankos, šustauskiniai ir kiti patvoriniai. Panka tegu dirba kasininku, Šustauskas taksistu, jei tik nori.
                                      Ar išvardinai jau visus, kuriems esi neabejingas taip pat, kaip tik ką parodei jog esi neabejingas Pankai? Tik šiaip klausiu, jei jau plėtoji šitą temą

                                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                      O jei jų kažkokia veikla pažeis įstatymus, tegul aiškinasi teisėsauga.
                                      Būtent. Jei laiku būtum taip pagalvot susipratęs (deja, nesusipratai...), nebūtų čia bereikalingo nukrypimo nuo temos.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Toleriūgos norėjo jį iš Lidl pramesti?
                                        Beje dar reikia pridėti ir Lietuvos gerovei. Skirtingai nuo emygerių.
                                        Teisingai rašosi tolerastai, nuo žodio p...rastai. Kaip ir emygeris nuo žodžio nygeris.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2016.07.06, 00:25.

                                        Comment


                                          Tai kad, ponas Jemelia, jūs pats prisigalvojot fantazijų, ką aš neva galvoju Aš niekur nesakiau, kad žmonės vien dėl savo pažiūrų negali dirbti Lidle

                                          Comment

                                          Working...
                                          X