Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Gal kas bandėt Lidlo W5 indaplovių tabletes? Kitą savaitę All in 1 akcija 2,99 € (vietoje 4,49 €) už 40 tablečių. Kaina tai super. Paieškojau internete, pasirodo, 2013 m. šis produktas buvo geriausiai įvertintas tarp šios kategorijos produktų Vokietijoje:

    http://www.rp-online.de/leben/ratgeb...-aid-1.3538219
    Turiu parsivežęs iš Vokietijos, tai labai liuks naudojasi. Indai gerai išplaunami. Nepastebėjau kažkokių skirtumų nuo kitų tablečių ar skysčių.
    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
      Kaip tik jam akcija. Kaina visai kukli
      https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=795
      Parduotuvėje jo nesu matęs. Gal ir nebuvo.
      Ne, ne tas. Neriebus
      Aš pirkau 10% riebumo be priedų "graikišką", yra ir toks.

      Comment


        Parašė vilnews Rodyti pranešimą
        Ar dar kur nors atsirado tie sumažinti vežimėliai ? Kol kas niekur nemačiau. Tai gal ir krepšiai atsiras ? Kažkas net nuotrauką buvo įdėjęs, kaip atrodo Lenkijoj.
        Šilainių Lidl taip pat yra sumažinti vežimėliai. Nesu 100 proc. užtikrintas, bet pažįstama dirbanti minėjo, kad kalbama ir apie krepšius.

        Comment


          Parašė Mi Co Rodyti pranešimą
          Ne, ne tas. Neriebus
          Aš pirkau 10% riebumo be priedų "graikišką", yra ir toks.
          Geras pakaitalas 300% riebumo grietinei.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Geras pakaitalas 300% riebumo grietinei.
            Tai kad nelabai - nei konsistencijos, nei grietinines rugsteles.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Geras pakaitalas 300% riebumo grietinei.
              Nuo riebalų svoris taip neauga smarkiai, kaip nuo angliavandenių. Nuo riebaus maisto greitai pasisotini, o tokią colą gali maukti visą dieną non stop.

              Comment


                Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
                Tai kad nelabai - nei konsistencijos, nei grietinines rugsteles.
                Nu kad mano patirtis visai kitokia. Aišku kalbu apie 10+% jogurtą.

                Comment


                  Darbuotoja rašo:

                  Siandien dirbau LIDL salej, kadangi kasos ne visos atidarytos buvo is ryto. Esu pasibaisejusi... 8:00 kai tik atsidare parduotuves durys, zmones kaip isbadeje zverys puole prie akcijines kiaulienos.. Visi buvom soke. Moterys musesi, spardesi, tampe viena kita uz plauku; keletas zmoniu buvo tiesiog pritreksti prie mesos saldiklio... Saldiklis istustejo per 30 sekundziu (neperdedu). Nesem mesa is sandelio dezemis, nespeji iseit pro sandelio duris, iskart griebia, kraunasi po 10-20 pakeliu i vezimeli... Subraize visas rankas, numinde kojas. Gyvuliai, ne zmones. KAM? Lyg tos mesos nebebus daugiau niekad, dabar del tu keliasdesimt centu visi kaip pamise... Per 7 minutes neliko akcijines kiaulienos, viskas buvo isgraibstyta. Tragedija. Esu pasibaisejusi sita masine psichoze, fu. Visiskas kulturos deficitas.
                  Tinka ir į šiaip linksma bei liūdna temas

                  Comment


                    Čia Kaune taip?

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Tinka ir į šiaip linksma bei liūdna temas
                      Juokas pro ašaras

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Čia Kaune taip?
                        Vilniuje.
                        Nors skirtumas turbūt tik tau, nes esi įsikalęs, kad skirtingi žmonės Lietuvoje gyvena

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Darbuotoja rašo:



                          Tinka ir į šiaip linksma bei liūdna temas
                          Ne siaip linksma, o siaip graudu. Kokiu inovaciju, darbo nasumo, elementaraus "socialinio rastingumo" tiketis tokioj visuomenj?

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Vilniuje.
                            Nors skirtumas turbūt tik tau, nes esi įsikalęs, kad skirtingi žmonės Lietuvoje gyvena
                            Naujanuose?
                            ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Darbuotoja rašo:
                              Tinka ir į šiaip linksma bei liūdna temas
                              kai aš buvau (08:30) jau tuštyn ejo šaldytuvas. Kažkokei du diedai vos nesusikalė dėl tos kiaulės. O paskuj visi klausinėjo darbuotojo, ar dar bus. Tas atsakė, kad nespėja krauti, o pencinykės verkiančiu balsu pradėjo laidyti priekaištus, kad reikia labiau pasiruošti

                              Comment


                                Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                                kai aš buvau (08:30) jau tuštyn ejo šaldytuvas. Kažkokei du diedai vos nesusikalė dėl tos kiaulės. O paskuj visi klausinėjo darbuotojo, ar dar bus. Tas atsakė, kad nespėja krauti, o pencinykės verkiančiu balsu pradėjo laidyti priekaištus, kad reikia labiau pasiruošti
                                Tai mušasi iš esmės sovietinio palikimo žmonės?

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Tai mušasi iš esmės sovietinio palikimo žmonės?
                                  Iš esmės tai taip, arba šiaip tokie, net nežinau kaip pavadinti, nes nenoriu įžeisti. DP ar TT balsuotojai. Ten šiaip vien nueti pokalbių paklausyti verta Stovint eilėi tokių cirkų priklausai. Vienas toks raudonu veidu visom pencinykem aiškino, kad Anglijoj niekas į LIDL neina, o čia va pastovei eilėse reikia stovėti, jis žino, nes pats kai ten dirbo, nei karto nebuvo

                                  Comment


                                    Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
                                    Ne siaip linksma, o siaip graudu. Kokiu inovaciju, darbo nasumo, elementaraus "socialinio rastingumo" tiketis tokioj visuomenj?
                                    Šiaip liūdna buvo paminėta mano pranešime. Tik nereikia perdėti su rūpintojėlio ir Lietuvos keikimo bei savęs plakimo kompleksu, gal tau parodyt kas vyksta vienoje iš inovacijų lyderių JAV per išpardavimus?

                                    Comment


                                      Šiaip tai labai liūdna dėl tokių dalykų, nes čia žmonės mušasi dėl maisto, o ne 60 colių tv, kaip būna svetur.

                                      Comment


                                        Kaip sako John'as - matosi kas moka marketingu užsiimti, o kas nemoka.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Jeigu nebūtų užsilikęs Didysis brolis...
                                          Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X