Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lidl Lietuva
    https://www.facebook.com/lidllietuva/?fref=ts

    Aš irgi gavau naujienlaiškį iš Lidl.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Lidl Lietuva pradeda aktyviai komunikuoti socialiniuose tinkluose http://www.delfi.lt/m360/reklama/lid....d?id=71277424

      Comment


        Parašė vilnews Rodyti pranešimą
        Matyt atsidarys ne anksčiau kaip birželio 1 d. Nes konkurse skelbiama: "Tavo nuotraukų laukiame nuo 2016 m. gegužės 16 d. iki 2016 m. gegužės 29 d." Atidarymui ir laimėtojus paskelbs.
        uzsienio tinklapiai rasydami apie LIDL mini kad atidarys birzelio 1

        Comment


          Gal žinot kas ar Žemaitijos pienas priklauso Lidl grupei? Naujiena sena, 2004 metų.

          Lidl investiert in Litauen
          Die deutsche Unternehmensgruppe Lidl will den Vertrieb der litauischen Großmolkerei „Zemaitijos Pienas“ übernehmen.
          http://www.mdz-moskau.eu/lidlinvestiertinlitauen/
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            Pilna reklama
            https://youtu.be/_5oSSuWKZ9I

            Comment


              O aš negavau naujienlaiškio. Wtf?

              Comment


                Šlamšto skiltyje Būna Lidl laiškai, pažiurėk ten.

                Comment


                  Parašė AudriusGTS Rodyti pranešimą
                  Šlamšto skiltyje Būna Lidl laiškai, pažiurėk ten.

                  Comment


                    Žiūrėjau, nėra.

                    Edit: pasirodo nebuvau patvirtinęs registracijos. Dabar turėtų būti ok. Gal ateis ir i mano kiemą šventė.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      O aš negavau naujienlaiškio. Wtf?
                      Lidl gi aiškiai sakė, kad naujienlaiškius siųs tik arti parduotuvių gyvenantiems.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        Lidl gi aiškiai sakė, kad naujienlaiškius siųs tik arti parduotuvių gyvenantiems.
                        Aš ir nurodžiau, kad gyvenu Wilno. Bet dabar jau išsiaiškinau, dėl ko neatsiuntė.

                        Comment


                          Jomajo as ir negavau naujienlaiskio!Wtf?

                          Comment


                            Parašė Jopapa Rodyti pranešimą
                            Jomajo as ir negavau naujienlaiskio!Wtf?
                            Kauniečiams nesiunčia. Jie vis tiek į Lenkiją važiuos.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Kauniečiams nesiunčia. Jie vis tiek į Lenkiją važiuos.
                              aš gavau Gal man lenkų Lidl'as atsiuntė?

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Lidl gi aiškiai sakė, kad naujienlaiškius siųs tik arti parduotuvių gyvenantiems.
                                Lankstinukus-leidinius mėtys aplink gyvenantiems!

                                Comment


                                  Kokia prasmė išvis gyventi be naujienlaiškio? Galvoju apie venų persipjovimą.

                                  Comment


                                    jeigu GMAIL pasta dave - lidl laiskai ateina I reklama(isplestiniuose pasirinkimuose) - gavau ir as - ramybe dabar

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Kokia prasmė išvis gyventi be naujienlaiškio? Galvoju apie venų persipjovimą.
                                      Bet gi dėl Lidl'o gyventi verta
                                      Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Kokia prasmė išvis gyventi be naujienlaiškio? Galvoju apie venų persipjovimą.
                                        Jonai, neskubėk, ne tau vienam sunku. Ko labiausiai bijau, tai nesulaukt Lidlo atidarymo, kitaip gyvenimas mano bevertis buvo...

                                        Comment


                                          Kaune Šiaurės pr. Lidle jau ir vežimėliai lauko stoginėj stovi. Įdomu nespės surūdyti iki atidarymo...?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X