Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą


    Nenustebsiu, jeigu vienas pirmųjų Kauno Lidl lankytojų bus Gator. Viešai paskelbė, kad jam neįdomu, bet iš tikrųjų pirmas užims eilę.
    Net neabejoju

    Comment


      Apžiūrėjau šį vakarą Kretingos Lidl - po baltomis marškomis šviečia Ženklas.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Lidl'as ar visgi dsanto?

        Atvaizdas

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Apžiūrėjau šį vakarą Kretingos Lidl - po baltomis marškomis šviečia Ženklas.
          Lidl angelas sargas skleidžia raminančią šviesą ir siunčia gerą žinią neramomioms parduotuvės atidarymo nekantriai laukiančioms sieloms.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Net pats nustebau, kad tiek parašiau čia
            Aš irgi nustebau, turint omeny, kad tamstai Lidl'as yra "visiškai neįdomus", tu apie tai "nieko neskaitai", "nieko nežinai" ir, lyg to dar būtų negana, "apskritai nesi apie jokį Lidl'ą nieko girdėjęs".

            Kas dar tamstai neįdomu? Ko nežinote? Kas nejuokinga? Ko nemokate? Nesuprantate? Visiems labai knieti sužinoti, nes dar yra nemažai temų, kur apie tai neinformavote.

            Comment


              Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
              Lidl angelas sargas skleidžia raminančią šviesą ir siunčia gerą žinią neramomioms parduotuvės atidarymo nekantriai laukiančioms sieloms.
              Man net kilo erezinė mintis šviesoforo avatarą pakeisti į Lidl logo... Čia tikrai apvaizda kažkokia

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Aš irgi nustebau, turint omeny, kad tamstai Lidl'as yra "visiškai neįdomus", tu apie tai "nieko neskaitai", "nieko nežinai" ir, lyg to dar būtų negana, "apskritai nesi apie jokį Lidl'ą nieko girdėjęs".
                Ką tu čia kliedi?

                Ir skaitau, ir žinau, ir ne tik girdėjęs, bet ir apsilankęs ne Lietuvoje esu.

                Comment


                  Gator vėl pamiršo paspausti humoro mygtuką.

                  Comment


                    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                    Gator vėl pamiršo paspausti humoro mygtuką.
                    Patikėk, ne ta John intencija buvo
                    Jo tas kvailas ir ne vietoje naudojamas sarkazmas gerai žinomas

                    Tavo reakcija į tą patį parnešimą, va ten tai humroas. O john intencija visai kita buvo.
                    Paskutinis taisė Gator; 2016.04.28, 23:12.

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      Man net kilo erezinė mintis šviesoforo avatarą pakeisti į Lidl logo... Čia tikrai apvaizda kažkokia
                      Nešventvagiauk. Palauk bent atidarymo, jeigu toks kada nors bus.

                      Comment


                        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                        Gator vėl pamiršo paspausti humoro mygtuką.
                        Humoras ir buvimas iš Kauno yra mutually exclusive.

                        Parašė Gator
                        O john intencija visai kita buvo.
                        Na ok, kad jau demaskavai, tai prisipažinsiu. Mano intencija buvo sutrypti, sumenkinti bei išniekinti Kauną. O tai kelia sopulius ir butthurt'ą grynakraujams Kauno Liaudies Demokratinės Respublikos patriotams, kurie ateina į random temas dėl to paraudoti. Pataikiau?
                        Paskutinis taisė John; 2016.04.28, 23:18.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Nešventvagiauk. Palauk bent atidarymo, jeigu toks kada nors bus.
                          Eisiu ryt išpažinties, kad taip pagalvojau padaryti su šviesoforu...

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Humoras ir buvimas iš Kauno yra mutually exclusive.
                            Nebūkime pesimistai. Jeigu ir Kaune gyventi galima, tai kažkokios formos humoras ten egzistuoja.

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Eisiu ryt išpažinties, kad taip pagalvojau padaryti su šviesoforu...
                              O man jau kilo išganinga mintis - Lidl ženkliukas vietoje žaliojo šviesoforo ženklo. Tokios reklamos Maxxxima dar neturėjo.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Na ok, kad jau demaskavai, tai prisipažinsiu. Mano intencija buvo sutrypti, sumenkinti bei išniekinti Kauną. O tai kelia sopulius ir butthurt'ą grynakraujams Kauno Liaudies Demokratinės Respublikos patriotams, kurie ateina į random temas dėl to paraudoti. Pataikiau?
                                Taip, būtent apie šitą kvailą sarkazmą ir kalbėjau

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  O man jau kilo išganinga mintis - Lidl ženkliukas vietoje žaliojo šviesoforo ženklo.
                                  Negundyk, šėtone!

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Negundyk, šėtone!
                                    Ko tik nesugalvosi Lidl labui.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Taip, būtent apie šitą kvailą sarkazmą ir kalbėjau
                                      Tai gal tuo ir baikim tamstos dalyvavimą šioje temoje.

                                      Comment


                                        sveiki, protingieji kurmiai. bevartant fb ir matant kaip vystosi "kalafiorų revoliucija ir kad jau sklinda reklaminiai plakatėliai su 4 prekybcentrių logo ir siūlymais juose 3 dienas nepirkti(kokia prasmė, jei po to perki daugiau?). taigi gaunasiį domus sutapimas, kad veikiantys prekybcentriai verčiami baubais... kas mus išgelbės nuo tų baubų? :-)

                                        Comment


                                          Heil Lidl! Heil Lidl! Heil Lidl!
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X