Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
    Na tai čia akivaizdžiai ne maksiminis, o prolenkiškas tas... hmmm, nesvarbu... O dar norėjau paklausti, kaip jums adminai leidžia čia kažką panašiais epitetais kaip "vaflis" apdovanoti? Na suprantu Johną, - jis čia Viešpatis, tai laisvai gali Kauno gyventojus visokiomis ten bezdžionėmis išvadinti ir niekas į tai nereaguoja Bet tu taigi ne viešpatis, tik šviesoforščikas? Aš pradėčiau čia vafliais sklaidytis, tai jaučiu ant syk baną gaučiau
    O kas blogai su vafliais? Ar aš čia nesuprantu kažkokių "panetkių" pagal kurias tai reiškia kažką kitą, nei maisto produkto pavadinimą?

    Comment


      dsanto; o kaip su Lidl maišeliais? aš manau jie plešikai, 0,15 ir 0,08eur cent, brangu

      Comment


        Įdomu, ar yra galimybė Lietuvos LIDL parduotuvėse pasirinkti tarp plastikinio bei aplinką tausojančio maišelio variantų?

        Comment


          Parašė rroomask Rodyti pranešimą
          dsanto; o kaip su Lidl maišeliais? aš manau jie plešikai, 0,15 ir 0,08eur cent, brangu
          Yra ir po 0,04 €

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            O kas blogai su vafliais? Ar aš čia nesuprantu kažkokių "panetkių" pagal kurias tai reiškia kažką kitą, nei maisto produkto pavadinimą?
            Hmm, matyt, Jonuk priklausai 30-mečių kartai, kuri jau turbūt nebevartoja žodžio pirmom dviem žargono prasmėm:
            http://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/V/vaflis
            Bet tečiosios tai ir aš nežinojau, pardon.
            Paskutinis taisė Saulės mergiukas; 2016.06.29, 11:40. Priežastis: Papild.

            Comment


              Parašė Saulės mergiukas Rodyti pranešimą
              Hmm, matyt, Jonuk priklausai 30-mečių kartai, kuri jau turbūt nebevartoja žodžio pirmom dviem žargono prasmėm:
              http://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/V/vaflis
              Bet tečiosios tai ir aš nežinojau, pardon.
              Kažkas vėl nesupranta John humoro
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                "Komsomolkė" nerimsta - eilinis straipsnis apie "Lidl", bet kiek kitu kampu. Šį kartą užvažiavo ant Sabo - kaip jis drįso būdamas tautos "kumyras" "Lidl" reklamuot?!

                Aplink A.Sabonį šiandien sukasi daug miklių vyrukų, tačiau neatsirado labiau išmintingo, kuris patartų, jeigu pats krepšinio didžiūnas nesusiprato, kad jo kaip simbolinės Lietuvos pergalių figūros tapimas pigių prekių prekybos centrų bendrovės reklaminiu veidu faktas užgauna ne vieno iš mūsų savigarbą, atneša nemenkus moralinius nuostolius visai bendruomenei. Iš tiesų gaila, kad neatsirado žmogaus iš artimos aplinkos, kuris paskendusiam rūpesčiuose A. Saboniui primintų, kad dabar jo vardas ne visiškai priklauso tik jam pačiam, nėra laisvai disponuojama vertybė.
                .....
                Aukštas vyras – žemos kainos. Tokia lygtis turi savotiško žavesio. Tačiau man labiau peršasi kitokia asociacija, kad neva milžinas tarnauja už berną nykštukams. Posakis „vergauti nykštukams“ apskritai gali tapti figūrine nuoroda, vartojama nusakyti situaciją, kai kažkas dviprasmiškomis aplinkybėmis susigundė pinigais.
                Visas paskvilis:

                Kai milžinas ima tarnauti už berną nykštukams

                http://lietuvosdiena.lrytas.lt, 2016.05.29

                Jei Sabas būtų reklamavęs "Maxima", ponas Čiuldė įtariu jam priekaištų neturėtų.
                Paskutinis taisė Dadis; 2016.06.29, 12:24.

                Comment


                  Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                  Jei Sabas būtų reklamavęs "Maxima", ponas Čiuldė įtariu jam priekaištų neturėtų.
                  Jei mes skaitytume bet kokius straipnius?

                  Comment


                    Parašė Saulės mergiukas Rodyti pranešimą
                    Hmm, matyt, Jonuk priklausai 30-mečių kartai, kuri jau turbūt nebevartoja žodžio pirmom dviem žargono prasmėm:
                    http://www.zodynas.lt/jaunimo-zodynas/V/vaflis
                    Bet tečiosios tai ir aš nežinojau, pardon.
                    Šiaip aš mėgstu vaflius.

                    Comment


                      Čiuldė vadina Lidlą nykštukais, nes Maxima juk reiškia didelis . Kas trukdė Maximai remti krepšinį ir prisivilioti reklamai Sabonį? Straipsnyje kišama mintis, kad Sabonis Lidle uždarbiauja vien dėl asmeninės naudos.

                      Comment


                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        Čiuldė vadina Lidlą nykštukais, nes Maxima juk reiškia didelis . Kas trukdė Maximai remti krepšinį ir prisivilioti reklamai Sabonį? Straipsnyje kišama mintis, kad Sabonis Lidle uždarbiauja vien dėl asmeninės naudos.
                        Neverta skaityti tokių paistalų.

                        Comment


                          O tai dėl ko dar Sabonis turėtų uždarbiauti? Aš irgi uždarbiauju dėl asmeninės naudos. Tiesą sakant nepažįstu žmonių. kurie uždarbiautų ne dėl asmeninės naudos.
                          Sabonis gali dirbti kokį tik nori darbą, jei susitaria dėl atlyginimo ir nedraudžia įstatymai ar galiojantys kontraktai. Baudžiava Lietuvoje panaikinta dar XIX a.
                          Paskutinis taisė balietis; 2016.06.29, 13:24.

                          Comment


                            Jei Lidl neremtų krepšinio, Sabonis negaištų laiko su jų skalbimo milteliais ir batonais.

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Maxima tikrai gudrauja. Dar kai buvo baltos kainos, padarydavo kai kurias neakcijines kainas geltona spalva. Vien to užtekdavo, kad padidėtų pardavimai (pasakojo kažkas iš insaiderių). O kai padarė visas kainas geltonai, tai kai kuriems žmonėms iš tiesų jos pradžioje asocijuodavosi su akcijomis (viena draugė pasakojo, kad jai taip buvo), nors man įtakos neturėjo.

                              Lidl su tais "akcijų" žymėjimais arba specialiai taip daro, arba ten tikrai dirba nepatyrę darbuotojai. Jau darosi pikta, nes parduotuvės veikia mėnesį laiko. Na dar duosiu truputį laiko.
                              Aš, kaip dirbęs maximoj, pastebėjau, kad prekės x paprastą kainą uždeda raudonam fone. Pats savom akim mačiau visą sistemą
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Maxima tikrai gudrauja. Dar kai buvo baltos kainos, padarydavo kai kurias neakcijines kainas geltona spalva. Vien to užtekdavo, kad padidėtų pardavimai (pasakojo kažkas iš insaiderių). O kai padarė visas kainas geltonai, tai kai kuriems žmonėms iš tiesų jos pradžioje asocijuodavosi su akcijomis (viena draugė pasakojo, kad jai taip buvo), nors man įtakos neturėjo.
                                Šioje vietoje Rimi dar labiau gudrauja. Pas juos normalios kainos baltos, o akcijinės - geltonos. Tačiau yra ir raudonos kainos. Šios kainos sukabintos šalia dideliais kiekiais sukrautų prekių prie praėjimų, bet yra lygiai tokios pačios kaip ir baltos kainos prie tokių prekių lentynose. Vakar Palangos Rimi mačiau nemažai tokių raudonų, bet nei vienos akcijinės tarp jų neįžvelgiau.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Šiaip aš mėgstu vaflius.
                                  Šitie vafliai tikrai skanūs.

                                  Flickr

                                  Comment


                                    Kas ten sakė, Lidle brangsta. Štai sūreliai, kurie kainuodavo 0,23 €. Dabar jau kainuoja 0,18 €, ir dar taikoma akcija

                                    https://www.lidl.lt/lt/Akcijos-36.htm?articleId=1071

                                    Pirmą savaitę buvo:

                                    Comment


                                      Parašė rat
                                      Paragavau 50% Lidlovsko šokolado, mūsų gamintojai turbūt iš kartono "50% šokoladą" gamina, arba ten 25% nes skonis kaip diena ir naktis, arba kaip šokoladas ir palmių aliejaus mišinys.
                                      O vat šitas 81% "Lidl" šokoladas deja viso labo tik valgomas:



                                      Aš mėgstu kuo tamsesnį, kuo kartesnį šokoladą, bet su šiuo šokoladu kažkas ne taip - valgant veliasi burnoje. Na žodžiu kaip Knysliukui su balionėliu - "nedžiugina".

                                      Comment


                                        Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                        O vat šitas 81% "Lidl" šokoladas deja viso labo tik valgomas:

                                        Atvaizdas


                                        Aš mėgstu kuo tamsesnį, kuo kartesnį šokoladą, bet su šiuo šokoladu kažkas ne taip - valgant veliasi burnoje. Na žodžiu kaip Knysliukui su balionėliu - "nedžiugina".
                                        Aš irgi kažkokį apie 80 % valgiau, tai irgi vėlėsi burnoje. O tas pigus po 0,59 € tai man patiko.

                                        Comment


                                          O "Lidl" pardavinėjamas parmezanas labai patiko:



                                          Atkreipsiu dėmesį - brandintas 24 mėn. Daugumoje Lietuvos prekybos tinklų parmezanas pardavinėjamas nenurodant brandinimo laiko, kas IMHO reiškia, kad pardavinėjmas pats pigiausias "nuovo" (brandintas minimalų 12 mėn. laiką) parmezanas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X