Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
    Prie to pacio skaiciau cia raslevas apie piena, tai pienas yra gaminamas vienodai is pieno milteliu tik skirtumas tas kad anas ilgo galiojimo yra gaminamas kitokioje temperaturoje nei tas kas trumpiau, o toliaj vizkas tas pats ir i juos vienodai reguoja musu organizmas.
    Pagrįskite.

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Surizikavau šiandien iš ryto nulėkti į Naujininkų Lidl užsipirkti alaus akcijinio. Ir ką galvojat, 8 valandą alaus akcinjinio nebuvo! Tik iš minėtųjų laikraštyje buvo akcijinis Argusas žalias butely.

      Eilinį kartą Lidlas susifailino su akcijomis. Jei taip ir toliau darys, tai nekelsiu kojos ten.
      Aš šiandien užsukau nupirkti akcijinių šviežių bulvių - bulvių mažai ir tie yra labai maži. Taip nieko ir nenupirkau.
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Pagrįskite.
        Atsivežti dideli kieki pieno kainuoja nemažai , tad yra išeitis išgarinti pieną atitinkamoje temperatūroje, išgarinus pieną gaunama tuos vadinamus miltelius( ten nedirbęs, tad aiškiau kaip gauna negaliu paaiškinti ) Po to tuos išgaunamus miltelius jau vietoje maišo su vandeniu tam tikroje temperatūroje... Tad va visas ir skirtumas, skyręs tik temperatūra, galbūt tas labai jau brangus pienas ir kitaip gaminamas. Kilo mintis, kaip lietuviškas pienas parduodamas Lietuvoje? Tai pat, nes kaina daug mažesne, tad jei perkate pieną iš parduotuves, jis greičiausiai gaminamas būtent taip.
        Logiškai mastant kiek kainuotu 1tona pieno? O kiek kainuotu milteliai iš kuriu pasidaryti 1 tona pieno? Skaičiai labai skyręs, iš to ir gyvena. Tikiuosi nenustosit gerti pieno, nes tokiu atveju reiktu viska užmiršti kas gamina iš pieno produktų (iš tiesu gaminamą iš pieno miltelių)

        Be ja, nemanau kad tai labai kenkia, manyčiau labiau kenkia vis dėl to chemikalai
        Paskutinis taisė Atpildas; 2016.06.23, 13:08.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          Aš šiandien užsukau nupirkti akcijinių šviežių bulvių - bulvių mažai ir tie yra labai maži. Taip nieko ir nenupirkau.
          Nemeluokite ponas, bulvėms akcija tik nuo 27 dienos.

          Be to jei esi kauniškis ar netoli gyveni Kauno, tai užsuk į naktį turgų kuris būna prie Kauno bazių, ten šviežios lietuviškos bulves tiesiai iš ūkininko po 45ct ir kaina gali kristi, nes bulvių daugėja, tiesa 1kg nenusipirksi, teks mažiausiai imti visa maiša kuris sveria nuo 30 iki 40kg( retas atvejis, bet gali viršyti šį skaičių) Dar ten nusipirkti įvairiausiu daržovių, tai pat labai pigiai...

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Surizikavau šiandien iš ryto nulėkti į Naujininkų Lidl užsipirkti alaus akcijinio. Ir ką galvojat, 8 valandą alaus akcinjinio nebuvo! Tik iš minėtųjų laikraštyje buvo akcijinis Argusas žalias butely.

            Eilinį kartą Lidlas susifailino su akcijomis. Jei taip ir toliau darys, tai nekelsiu kojos ten.
            Kaune Šiaurės pr. buvo visų akcijinių prekių, tik kad kelios min po 8 jau ir parduotuvė pilna buvo, ir mašinų aikštelė. Paskutiniu metu bent ryte galima rasti visas akcijines prekes, tik reikia alkūnėmis kelią skirtis. Gal, kad logistikos sandėlys šalia. Akcijinio alaus irgi po palete kiekvienos rūšies, nelabai ji pirko ryte kiek pastebėjau. Užsipirkau alaus, bet bijau, kad gali išvaryt iš namų su visum alum kai pamatys kiekius

            Comment


              Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
              Atsivežti dideli kieki pieno kainuoja nemažai , tad yra išeitis išgarinti pieną atitinkamoje temperatūroje, išgarinus pieną gaunama tuos vadinamus miltelius( ten nedirbęs, tad aiškiau kaip gauna negaliu paaiškinti ) Po to tuos išgaunamus miltelius jau vietoje maišo su vandeniu tam tikroje temperatūroje... Tad va visas ir skirtumas, skyręs tik temperatūra, galbūt tas labai jau brangus pienas ir kitaip gaminamas. Kilo mintis, kaip lietuviškas pienas parduodamas Lietuvoje? Tai pat, nes kaina daug mažesne, tad jei perkate pieną iš parduotuves, jis greičiausiai gaminamas būtent taip.
              Logiškai mastant kiek kainuotu 1tona pieno? O kiek kainuotu milteliai iš kuriu pasidaryti 1 tona pieno? Skaičiai labai skyręs, iš to ir gyvena. Tikiuosi nenustosit gerti pieno, nes tokiu atveju reiktu viska užmiršti kas gamina iš pieno produktų (iš tiesu gaminamą iš pieno miltelių)

              Be ja, nemanau kad tai labai kenkia, manyčiau labiau kenkia vis dėl to chemikalai
              Jei nedirbote, tai Jūsų tekstas tik prielaidos

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Jei nedirbote, tai Jūsų tekstas tik prielaidos
                Jei netiki, teks mastyti kitaip, aš turiu pažįstamu kurie ten dirbo. Nelabai ten man detales domino, tad žinau tik bendra procesą, jei norėčiau žinoti viska detaliau tai ir žinočiau. Be ja pasiskaityk pieno produktu etiketes, ten aiškiai parašyta PIENO MILTELIAI
                Tačiau ir mane gali suklaidinti ir po galais koks skirtumas iš miltelių ar ne, vis tiek nieko nepakeisim:d P.s pieną perku tik naminį, nes man jis skaniausias, tas parduotuvės, kad ir brangus vis tiek šlykštus. O pieno produktus perku ir žinau kad jie iš pieno miltelių ir man pff
                Paskutinis taisė Atpildas; 2016.06.23, 13:25.

                Comment


                  Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                  Jei netiki, teks mastyti kitaip, aš turiu pažįstamu kurie ten dirbo. Nelabai ten man detales domino, tad žinau tik bendra procesą, jei norėčiau žinoti viska detaliau tai ir žinočiau. Be ja pasiskaityk pieno produktu etiketes, ten aiškiai parašyta PIENO MILTELIAI
                  Tačiau ir mane gali suklaidinti ir po galais koks skirtumas iš miltelių ar ne, vis tiek nieko nepakeisim:d P.s pieną perku tik naminį, nes man jis skaniausias, tas parduotuvės, kad ir brangus vis tiek šlykštus. O pieno produktus perku ir žinau kad jie iš pieno miltelių ir man pff
                  Esu matęs tik Farm Milk kefyrą Maximoje, kur parašyta, kad yra pieno milteliai.

                  Comment


                    Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                    Nemeluokite ponas, bulvėms akcija tik nuo 27 dienos.
                    Net jeigu ir nuo 27, bulvių vis tiek nėra.
                    Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                    Be to jei esi kauniškis ar netoli gyveni Kauno
                    Aš esu sostinės gyventojas II-je kartoje.
                    O kas liečia bulvių pirkimą maišais - dabar 2016, o ne 1986.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      Esu matęs tik Farm Milk kefyrą Maximoje, kur parašyta, kad yra pieno milteliai.
                      Galbūt ne ant visų rašo, bet galiu garantuoti kad viskas iš pienu miltelių, bet bent pagal kainą galiu daryti tokia prielaida. Šiaip jei nesi ragavęs tikro pieno ar jo produktu, tai ir neskiri ar iš pieno ar iš pieno miltelių. Nors tiesa sakant aš nežinau kaip jis gaminamas, nes tų žmonių pasakymai kartais būna perdėti, nors vis dėlto linkstu ties pieno milteliais, nes kaina tikrai pieno žema, jei būtu tikras pienas tikrai taip pigiai nepardavinėtu

                      Ir šiaip kiek žinau ant pieno sudėties nerašo, tad ir ant pieno produktų rašo kartais pienas o kartais jo milteliai, nes realiai ten tas pats pienas iš miltelių, kitaip sakant viso pieno kokybe vienoda, tik kaina skyręs kuri priklauso nuo riebumo, tai jei perki Lenkiška ar Lietuviška pieną tokio pat riebumo jo skonis turėtu būti vienodas, tiesa kartais pieno skoni sugadina jo įpakavimas, tai kai pas bobute karve užtrūkusi karve perku tik dvaro pieną, nes jis neturi pašalinio įpakavimo skonio, lidl pieno nebandžiau, reiks kada pabandyt, nes mačiau panašų įpakavimą
                      Paskutinis taisė Atpildas; 2016.06.23, 13:46.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Esu matęs tik Farm Milk kefyrą Maximoje, kur parašyta, kad yra pieno milteliai.
                        Vien iš jo rašlEvos galima suprasti, kad čia vienas iš tų VBS veikėjų, kur kažką nugirsta apie kažkur gamintą pieną iš miltelių ir pasakoja, kad visas mūsų pienas iš miltelių, žodžiu toks, kuris nelabai sugeba orientuotis situacijoje ar daryti logiškas išvadas.
                        Galiu nuraminti - absoliuti dauguma parduotuvėse parduodamo lietuviško pieno ne iš jokių miltelų
                        Dar vienas rooomask

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Vien iš jo rašlEvos galima suprasti, kad čia vienas iš tų VBS veikėjų, kur kažką nugirsta apie kažkur gamintą pieną iš miltelių ir pasakoja, kad visas mūsų pienas iš miltelių, žodžiu toks, kuris nelabai sugeba orientuotis situacijoje ar daryti logiškas išvadas.
                          Galiu nuraminti - absoliuti dauguma parduotuvėse parduodamo lietuviško pieno ne iš jokių miltelų
                          Dar vienas rooomask
                          O tu man panašus įmano kaimyną. Jei jis nebūtu iš pieno miltelių jo kaina būtu 2x brangesne o galbūt ir dar brangesnis.
                          Tas pigus pienas tai garantuotai iš pieno miltelių, o dėl tu po 2e nežinau



                          Tarkim paimkime lt pieną. Jo supirkimo kaina sieke vos 10ct, dėl to karvių Lietuvoje praktiškai nebeliko, o tai reiškia Lt pienines perka pieną dar ir iš kitur. Bet šiuo atveju imkime tik lt pieną( jį parduotuvėse sunku rasti ) 1lt 10ct + darbas + kuras + kitos išlaidos = 30- 40ct( jei didelis pieno kiekis tarkim tona kaina galutine gali būti ir 20) ok pieninėms reik užsidirbti o tai reiškia kad prie tu 30 -40 reik pridėti dar koki 20-30ct = 50-60ct arba prie 20ct pridėti 20-30 = 40 - 50ct. Taip išėjo jok maždaug 1lt parduotuvėms kainuoja 40ct( jei eina iš pirmu ranku, o jei ne?) + 21pvm = 48ct + ankainis + kitos išlaidos( reik užsidirbti ir manyčiau nemažai) Tad jus rmt manot kad tas pienas ne iš miltelių kuris kainuoja iki 1e? Ir čia skaičiavau mintinai ir maždaug o realiai skaičiai gali būti didesni

                          Žodžiu daugiau apie pieną nieko nerašysiu, nes negaminu aš to pieno, galbūt ir ne pieno miltelių o galbūt iš jo pff vapše man, žinau tik tiek kad vyriškus lyties atstovu populeciją didėja o dėl ko irgi nežinau Kažkur ten per tv žiejau kad dėl tu milteliu bet gal ir ne tiesa Bet rmt ta populecija br didėja D
                          Paskutinis taisė Atpildas; 2016.06.23, 14:10.

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            Net jeigu ir nuo 27, bulvių vis tiek nėra.
                            Aš esu sostinės gyventojas II-je kartoje.
                            O kas liečia bulvių pirkimą maišais - dabar 2016, o ne 1986.
                            Pričiom čia metai? Nusiperki 5 maišus bulvių ir užtenka visai žiemai...
                            Jie pasirodo perka po 1kg į diena už didele kaina ir po to verkia kad atlyginimai maži. Net miestietis turi rūsy kur gali apsirūpinti vasara pigioms lietuviškom daržovėms ir kiek pinigų susitaupys...


                            p.s

                            kas nematėt
                            https://www.youtube.com/watch?v=0HOpWW4cc78
                            Paskutinis taisė Atpildas; 2016.06.23, 14:16.

                            Comment


                              Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                              O tu man panašus įmano kaimyną. Jei jis nebūtu iš pieno miltelių jo kaina būtu 2x brangesne o galbūt ir dar brangesnis.
                              Tas pigus pienas tai garantuotai iš pieno miltelių, o dėl tu po 2e nežinau



                              Tarkim paimkime lt pieną. Jo supirkimo kaina sieke vos 10ct, dėl to karvių Lietuvoje praktiškai nebeliko, o tai reiškia Lt pienines perka pieną dar ir iš kitur. Bet šiuo atveju imkime tik lt pieną( jį parduotuvėse sunku rasti ) 1lt 10ct + darbas + kuras + kitos išlaidos = 30- 40ct( jei didelis pieno kiekis tarkim tona kaina galutine gali būti ir 20) ok pieninėms reik užsidirbti o tai reiškia kad prie tu 30 -40 reik pridėti dar koki 20-30ct = 50-60ct arba prie 20ct pridėti 20-30 = 40 - 50ct. Taip išėjo jok maždaug 1lt parduotuvėms kainuoja 40ct( jei eina iš pirmu ranku, o jei ne?) + 21pvm = 48ct + ankainis + kitos išlaidos( reik užsidirbti ir manyčiau nemažai) Tad jus rmt manot kad tas pienas ne iš miltelių kuris kainuoja iki 1e? Ir čia skaičiavau mintinai ir maždaug o realiai skaičiai gali būti didesni

                              Žodžiu daugiau apie pieną nieko nerašysiu, nes negaminu aš to pieno, galbūt ir ne pieno miltelių o galbūt iš jo pff vapše man, žinau tik tiek kad vyriškus lyties atstovu populeciją didėja o dėl ko irgi nežinau Kažkur ten per tv žiejau kad dėl tu milteliu bet gal ir ne tiesa Bet rmt ta populecija br didėja D
                              Tobulas VBS pavyzdys

                              Comment


                                Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                                O tu man panašus įmano kaimyną. Jei jis nebūtu iš pieno miltelių jo kaina būtu 2x brangesne o galbūt ir dar brangesnis.
                                Tas pigus pienas tai garantuotai iš pieno miltelių, o dėl tu po 2e nežinau



                                Tarkim paimkime lt pieną. Jo supirkimo kaina sieke vos 10ct, dėl to karvių Lietuvoje praktiškai nebeliko, o tai reiškia Lt pienines perka pieną dar ir iš kitur. Bet šiuo atveju imkime tik lt pieną( jį parduotuvėse sunku rasti ) 1lt 10ct + darbas + kuras + kitos išlaidos = 30- 40ct( jei didelis pieno kiekis tarkim tona kaina galutine gali būti ir 20) ok pieninėms reik užsidirbti o tai reiškia kad prie tu 30 -40 reik pridėti dar koki 20-30ct = 50-60ct arba prie 20ct pridėti 20-30 = 40 - 50ct. Taip išėjo jok maždaug 1lt parduotuvėms kainuoja 40ct( jei eina iš pirmu ranku, o jei ne?) + 21pvm = 48ct + ankainis + kitos išlaidos( reik užsidirbti ir manyčiau nemažai) Tad jus rmt manot kad tas pienas ne iš miltelių kuris kainuoja iki 1e? Ir čia skaičiavau mintinai ir maždaug o realiai skaičiai gali būti didesni

                                Žodžiu daugiau apie pieną nieko nerašysiu, nes negaminu aš to pieno, galbūt ir ne pieno miltelių o galbūt iš jo pff vapše man, žinau tik tiek kad vyriškus lyties atstovu populeciją didėja o dėl ko irgi nežinau Kažkur ten per tv žiejau kad dėl tu milteliu bet gal ir ne tiesa Bet rmt ta populecija br didėja D
                                Nežinai, tai nepezėk nesąmonių O iš kur apie mėsą žinai?

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Nežinai, tai nepezėk nesąmonių O iš kur apie mėsą žinai?
                                  Dėl mėsos buk ramus, informacija tikra ir iš patikimo šaltinio
                                  O apie jos gamyba, tai pat buk ramus, nes viska mačiau savom akim( dirbau) O ir tu įspūdžius tokius patirti gali ir pats vos už 300-400e į mėn tiesa ne tau reiks mokėti o tau sumokės

                                  Comment


                                    O grįžtant prie lidl prekių, visiems kurie dar nebandėt nusipirkti varškytės su vaisiu gabaliukai rekomenduoju nusipirkti, nėra taip kaip kitur kad tik skonis, o ten gryna varškė su tikrais gabaliukais, o jei rasit imkit ir su graikiniais riešutais ten vapse afigenas skonis tiesa greit juos išperka nors ir akcijos nėra

                                    Comment


                                      Parašė Atpildas Rodyti pranešimą
                                      Dėl mėsos buk ramus, informacija tikra ir iš patikimo šaltinio
                                      O apie jos gamyba, tai pat buk ramus, nes viska mačiau savom akim( dirbau) O ir tu įspūdžius tokius patirti gali ir pats vos už 300-400e į mėn tiesa ne tau reiks mokėti o tau sumokės
                                      Tai sakau, aš pajaučiau Lidl mėsos skirtumą. Jau pamiršęs buvau, kad mėsa turi skonį

                                      Comment


                                        Beje, Lidl yra ne tik maišelių su Lidl logotipu (0,08 €), bet ir paprastesnių, po 0,04 € (foto apatinėje dalyje). Girdėjau, Maxima žiauriai užbrangino maišelius, tipo didelis kainuoja 0,14 €?? Ar tai tiesa? Šiandien Lidle nusipirkau didelį ir talpų maišą už 0,99 €. Tausosiu gamtą

                                        Comment


                                          Ragausim lašišą. Kas neįprasta, kad akcijinė lašiša išdėliota įprastoj vietoj prie neakcijinės. Tiesiog reikia žiurėti, ar yra lipdukas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X