Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

    Yra degtinių, kurios nekerta per galvą, bet atsistot nuo kėdės - neįmanoma. Kadangi alkoholio, kaip ir narkotikų, rūšių yra daug ir yra skirtingų poveikių, tad tą argumentą siūlyčiau ištraukt iš ten, kur tamsta ką tik numetė
    Aišku, kad gali skirtis įsisavinimo greitis, priklausomai nuo aplinkybių, bet svarbu alkoholio koncentracija kraujyje, kurią nustato alkotesteriu. Esmės nekeičia. Tai yra alkoholis ir jis daro tik alkoholiui būdingą poveikį. Koksas daro tik koksui būdingą poveikį, kuris yra visiškai kitoks, nei alkoholio ar žolės. LSD poveikis išvis nelygintinas su nei vienu iš pastarųjų ir t.t. Pats pagalvok. Čia tik common sense.

    Nes tokie tavo argumentai panašūs į penkiamečio atsikalbinėjimą, o ne normalų argumentavimą.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Aišku, kad gali skirtis įsisavinimo greitis, priklausomai nuo aplinkybių, bet svarbu alkoholio koncentracija kraujyje, kurią nustato alkotesteriu. Esmės nekeičia. Tai yra alkoholis ir jis daro tik alkoholiui būdingą poveikį. Koksas daro tik koksui būdingą poveikį, kuris yra visiškai kitoks, nei alkoholio ar žolės. LSD poveikis išvis nelygintinas su nei vienu iš pastarųjų ir t.t. Pats pagalvok. Čia tik common sense.

      Nes tokie tavo argumentai panašūs į penkiamečio atsikalbinėjimą, o ne normalų argumentavimą.
      Nu taip, gal ir penkiamečio. Alkoholikas irgi nepripažins, kad jis yra alkoholikas ir alkoholis yra nuodas.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        O akip tada aš sugebu (ir nemažai kitų žmonių) linksmintis ir bendrauti be marichuanos? Gal gali atsakyti?
        Yra žmonių, kuriems linksmintis nereikia arba jie tiesiog nesupranta, kas tai yra.

        Real life pavyzdys:

        Aš prie tokių priskirčiau ir tokius, kurie eina į Londono Fabric'ą ar Ministry of Sound ir ten išgėrę alkoholio, vakarėliui net neįpusėjus, vaikšto svirduliuodami ir akivaizdžiai prastos nuotaikos. Jie sako "griežtą ne" nelegaliems narkotikams ir galvoja, kad taip ir turi būti ir kad jie gerai "pasilinksmino", nors ir nelabai supranta, kodėl aplinkiniai toliau sau šoka kaip užsukti su šypsenomis nuo ausies iki ausies ir be 6 ryto net negalvoja kur nors eiti

        Tikriausiai panašiai yra ir su tavo linksminimusi.
        Paskutinis taisė John; 2015.02.06, 15:39.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Yra žmonių, kuriems linksmintis nereikia arba jie tiesiog nesupranta, kas tai yra.

          Aš prie tokių priskirčiau ir tokius, kurie eina į Londono Fabric'ą ar Ministry of Sound ir ten prisigerę alkoholio vakarėliui net neįpusėjus jau vaikšto svirduliuodami ir akivaizdžiai prastos nuotaikos. Jie galvoja, kad taip ir turi būti, nors ir nelabai supranta, kodėl aplinkiniai toliau sau šoka kaip užsukti su šypsnomis nuo ausies iki ausies ir be 6 ryto net negalvoja kur nors eiti

          Tikriausiai panašiai yra ir su tavo linksminimusi.
          Jeigu tik patekčiau į Ministrį tada, kai groja tai, kad man patinka, kelias paras su šypsena būčiau užsuktas ir be jokių chemijų. Laukiu paaiškinti, kodėl ir aš sugebu be narkotikų ir alkoholio linksmintis.

          Comment


            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

            Jeigu tik patekčiau į Ministrį tada, kai groja tai, kad man patinka, kelias paras su šypsena būčiau užsuktas ir be jokių chemijų. Laukiu paaiškinti, kodėl ir aš sugebu be narkotikų ir alkoholio linksmintis.
            Tuomet sveikinu. Tuomet esi labai mažos mažumos atstovas. Nors, tiesą sakant, abejoju tokios informacijos tikrumu.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Aš prie tokių priskirčiau ir tokius, kurie eina į Londono Fabric'ą ar Ministry of Sound ir ten išgėrę alkoholio, vakarėliui net neįpusėjus, vaikšto svirduliuodami ir akivaizdžiai prastos nuotaikos. Jie sako "griežtą ne" neegaliems narkitikams ir galvoja, kad taip ir turi būti ir kad jie gerai "pasilinksmino", nors ir nelabai supranta, kodėl aplinkiniai toliau sau šoka kaip užsukti su šypsnomis nuo ausies iki ausies ir be 6 ryto net negalvoja kur nors eiti

              Tikriausiai panašiai yra ir su tavo linksminimusi.
              Atvirkščiai - čia tie taviškiai "iki 6 ryto" nemato realaus linksmo gyvenimo. O pagrindinis linksmybių trūkmės faktorius yra ne "dopingas", o bendra fizinė forma.
              Paskutinis taisė Aleksio; 2015.02.06, 16:10.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Tuomet sveikinu. Tuomet esi labai mažos mažumos atstovas. Nors, tiesą sakant, abejoju tokios informacijos tikrumu.
                Kiekvienas pagal save sprendžia

                Comment


                  Kas vartoja kvaišalus renkasi vienokias linksminimosi formas, kas nevartoja - kitokias. Aš nevartoju kvaišalu, bet kai linksminuosi, man ir be jų būna labai linksma. Tai, kad linksminimuisi reikalingi kvaišalai yra neigiamas reiškinys ir blogos tradicijos. Lietuvoje ta epidemija atėjo iš sovietų sąjungos pokario metais. Iki tol žmonės sugebėdavo linksmintis ir be kvaišalų.
                  Paskutinis taisė Eisinas; 2015.02.06, 17:33.

                  Comment


                    Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                    Kas vartoja kvaišalus renkasi vienokias linksminimosi formas, kas nevartoja - kitokias. Aš nevartoju kvaišalu, bet kai linksminuosi, man ir be jų būna labai linksma. Tai, kad linksminimuisi reikalingi kvaišalai yra neigiamas reiškinys ir blogos tradicijos. Lietuvoje ta epidemija atėjo iš sovietų sąjungos pokario metais. Iki tol žmonės sugebėdavo linksmintis ir be kvaišalų.
                    O iš kur atėjo kvaišalai į JAV ir Vakarų Europą?

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      O iš kur atėjo kvaišalai į JAV ir Vakarų Europą?
                      Apie kokį periodą kalbama?

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Apie kokį periodą kalbama?
                        70's-80's.

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Vien jau tai, kad neperkant neremiamos visokios mafijinės grupuotės yra gerai.
                          o John perka ir remia, o tada skundžiasi, kad atsiranda grupuotės.

                          Comment


                            Parašė tadux Rodyti pranešimą
                            Tai kad vartojimas ir nusikalteliu remimas tai skirtingi dalykai, juk galima pirkti legaliai.
                            Beigi sitas argumentas isviso keistas nes kaiptik sia problema legalizacija ir isprestu.
                            O kodėl nenorit išspręsti nevartodami narkotikų? Taigi gali lengvai jų atsisakyti? Ar vis tik labai sunkiai?

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą

                              o John perka ir remia, o tada skundžiasi, kad atsiranda grupuotės.
                              John neperka, nes narkotikų nevartoja. You can test me piss if you like.

                              O šiaip šita tema jau irgi yra išgvilenta ir nebereiktų jos kelti. Ar vėl pradėti cituoti paklodes straipsnių, kur minimos išlaidos kovai su narkotikais bei to rezultatai?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Tuomet sveikinu. Tuomet esi labai mažos mažumos atstovas. Nors, tiesą sakant, abejoju tokios informacijos tikrumu.
                                Mažuma būna linksmi vakarėlyje pagėrę alkoholio?
                                O dauguma svirduliuoja lūdnais veidais?
                                Keistas suvokimas, mano vakarėlių patirtis kardinaliai atvirkštinė, visi būna visada linksmi atsigėrę

                                Comment


                                  Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                  kad kazkas vartoja kaikurias narkotines medzigas yra daroma panasi zala kaip ir vartojant koki greita maista.
                                  oho, macdonaldas baisiau už narkotikus. O John ir tą ir tą vartoja.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Mažuma būna linksmi vakarėlyje pagėrę alkoholio?
                                    O dauguma svirduliuoja lūdnais veidais?
                                    Keistas suvokimas, mano vakarėlių patirtis kardinaliai atvirkštinė, visi būna visada linksmi atsigėrę
                                    Pradžioje taip. Bet po vidurnakčio viskas pradeda eiti downhill. Tada, žiūrėk, kuris jau visai girtas miega, kuriam jau laikas namo, kurie nerišliai pasakoja niekam neįdomią istoriją. Gi nereikia man aiškinti, kaip atrodo pagėrusi kompanija. Aš puikiai tai žinau.

                                    Skirtingai, nei tamsta, aš puikiai žinau, kaip atrodo kompanijos, kurios vakarėliuose naudoja ne alkoholį. Todėl please.

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Kad laiminga tai manau, kad tikrai taip. Bet po kanapių matyt nelabai darbinga. O kokainas darbingumą didina, bet turi daug negerų efektų, dėl to šiaip tai nėra gerai. Bet ar tikrai reikia uždrausti žmonėms nuodytis, jei jie kenkia tik patys sau?
                                      Ar tikrai vartojantys kenkia tik sau? O pvz. jų vaikai yra jie patys ar vis tik atskiri individai?

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Bet kaip su kitais? Ar daug esi girdėjęs nusikaltimų, iššauktų marihuanos? LSD? MDMA? Ar netgi rimtesnių substancijų, kaip Amfetamino? Kokso? Ketamino?

                                        Nenoriu nuliūdinti, bet "pabedimo" argumentas, panašu, kad yra sutrintas į miltus.
                                        jeigu extazi su amfu, tai tada agresija gali atsirasti. Bet alkoholis yra numeris vienas pagal agresijos rodiklį. Tačiau, manai, kad tie kas geria, staiga pereis prie žolės? Narkotikų visai kitokie poveikiai, plius jie brangūs.

                                        Mitas, kad alkoholikai taps narkomanais - sutrintas į miltelius.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Pavyzdžiui, neleidžiama vairuoti užvalgius benzodiazepinų (Diazepam, Clorazopate ir pan.)). Neleidžiama vairuoti išgėrus alkoholio. Bet leidžiama užgėrus kafeino (kavos, arbatos, Redbull etc.).
                                          Parūkius žolės irgi gali vairuoti. Jei salone nerūkei ir per daug neapsirūkei - neįtars. Paugliai irgi gali rūkyti, tėvams nieko neįtariant.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X