Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    O akip tada aš sugebu (ir nemažai kitų žmonių) linksmintis ir bendrauti be marichuanos? Gal gali atsakyti?
    Nes nebandei. Jei maximoje būtų tai 100% nusipirktum ir čia nerašinėtum, kaip tai blogai, tiesiog kaifuotum ir tiek

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Yra žmonių, kuriems linksmintis nereikia arba jie tiesiog nesupranta, kas tai yra.

      Real life pavyzdys:

      Aš prie tokių priskirčiau ir tokius, kurie eina į Londono Fabric'ą ar Ministry of Sound ir ten išgėrę alkoholio, vakarėliui net neįpusėjus, vaikšto svirduliuodami ir akivaizdžiai prastos nuotaikos. Jie sako "griežtą ne" nelegaliems narkotikams ir galvoja, kad taip ir turi būti ir kad jie gerai "pasilinksmino", nors ir nelabai supranta, kodėl aplinkiniai toliau sau šoka kaip užsukti su šypsenomis nuo ausies iki ausies ir be 6 ryto net negalvoja kur nors eiti

      Tikriausiai panašiai yra ir su tavo linksminimusi.
      Jis net negeria, tai išvis jam liūdna.

      Comment


        John, truputi kita tema paklausiu. Kam savo tekstuose naudoji angliškus, žodžius, frazes, ar net sakinius? Ar trūksta lietuviškų žodžių mintims išreikšti, o gal lietuvių kalboje net nėra tokių žodžių kuriais galėtum pasakyti tai ką nori? O gal kai angliškai parašai atrodo svariau?
        Paskutinis taisė Eisinas; 2015.02.06, 19:01.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Skirtingai, nei tamsta, aš puikiai žinau, kaip atrodo kompanijos, kurios vakarėliuose naudoja ne alkoholį. Todėl please.
          Tai aš ir neneigiau, kad narkotikai sukelia dar didesnį linksmumą.
          Aš neigiau tavo pasakymą, kad dauguma alkoholio vartotojų vakarėliuose būna rūškani. Atvirkščiai - dauguma būna linksmi.
          Tavo pavyzdyje su klubu - taip, galbūt dauguma tų, kurie buvo liūdni ir svirduliavo vartojo alkoholį, bet nebūtinai dauguma tų, kurie ten vartojo alkoholį buvo liūdni ir svirduliavo.
          Paskutinis taisė Gator; 2015.02.06, 19:01.

          Comment


            Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
            John, truputi kita tema paklausiu. Kam savo tekstuose naudoji angliškus, žodžius, frazes, ar net sakinius? Trūksta lietuviškų žodžių mintims išreikšti, ar gal lietuvių kalboje net nėra tokių žodžių kuriais galėtum pasakyti tai ką nori? O gal kai angliškai parašai atrodo svariau?
            Lyyyyyyyygis
            You know what I mean?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Pradžioje taip. Bet po vidurnakčio viskas pradeda eiti downhill. Tada, žiūrėk, kuris jau visai girtas miega, kuriam jau laikas namo, kurie nerišliai pasakoja niekam neįdomią istoriją. Gi nereikia man aiškinti, kaip atrodo pagėrusi kompanija. Aš puikiai tai žinau.
              Nesiseka tamstai su vakarėliais, aš einu į atitinkamus, kuriuose renkasi (daug) merginų tokių, kad nereikia nei alkoholio, nei žolės, nei dar ko nors stipriau.
              Flickr

              Comment


                Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                John, truputi kita tema paklausiu. Kam savo tekstuose naudoji angliškus, žodžius, frazes, ar net sakinius? Ar trūksta lietuviškų žodžių mintims išreikšti, o gal lietuvių kalboje net nėra tokių žodžių kuriais galėtum pasakyti tai ką nori? O gal kai angliškai parašai atrodo svariau?
                Aysakymas paprastas, kaip 2x2: taip yra mandriau ir labiau cool bei teikia didesnį pasitenkinimą.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Aysakymas paprastas, kaip 2x2: taip yra mandriau ir labiau cool bei teikia didesnį pasitenkinimą.
                  Aha, ir dar skaitantiems ir linksma net be žolės.

                  Comment


                    Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                    Aha, ir dar skaitantiems ir linksma net be žolės.
                    Super. Visiems gerai.

                    Dabar back to topic.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      70's-80's.
                      Mano teorija yra tokia. Buvo tais laikais viena organizacija (dabar ji pakeitė pavadinimą, bet egzistuoja iki šiol), kuri siekė kovoti su vakarų šalių politika įvairiais metodais. Nutuoki apie ką kalbu?
                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      Nes nebandei. Jei maximoje būtų tai 100% nusipirktum ir čia nerašinėtum, kaip tai blogai, tiesiog kaifuotum ir tiek
                      Tabako gaminiai yra legalūs, het aš jų neperku ir išvis nevartoju. Taip kad nepataikei.

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Mano teorija yra tokia. Buvo tais laikais viena organizacija (dabar ji pakeitė pavadinimą, bet egzistuoja iki šiol), kuri siekė kovoti su vakarų šalių politika įvairiais metodais. Nutuoki apie ką kalbu?
                        Turi omeny SSRS? Čia jau kvepia visiškai nepagrįstomis konspiracijų teorijomis.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Tai aš ir neneigiau, kad narkotikai sukelia dar didesnį linksmumą.
                          Aš neigiau tavo pasakymą, kad dauguma alkoholio vartotojų vakarėliuose būna rūškani. Atvirkščiai - dauguma būna linksmi.
                          Tavo pavyzdyje su klubu - taip, galbūt dauguma tų, kurie buvo liūdni ir svirduliavo vartojo alkoholį, bet nebūtinai dauguma tų, kurie ten vartojo alkoholį buvo liūdni ir svirduliavo.
                          Tiesiog lyginu alkoholio vartotojus su tais, kurie vartoja populiarius party drugs (MDMA, koksas ir pan.).

                          Lyginant su pastaraisiais, alkoholį tame pačiame vakarėlyje vartojantys žmonės atrodo liūdnai, niūriai ir tiesiog apgailėtinai. Ypač, kai bando eiti šokti ar kalbėti. Nekalbant jau apie kito ryto (ar net visos dienos) pagirias, kurios jų dažnai laukia. Alkoholis kaip party drug yra labai bloga mintis. Nekalbant jau apie agresijos kilimą ir smurtą, kuris ypač Lietuvoje dažniausiai kyla būtent per "linksmybes" su alkoholiu.
                          Paskutinis taisė John; 2015.02.06, 21:57.

                          Comment


                            Perdozavusę narkomanai ne ką geriau atrodytų. Viskam yra saikas.

                            Comment


                              Na, po MDMA gali būti labai sunkios pagirios, nes išeikvojamas neuronų seratoninas, ir reikia laukti kol smegenys prigamins naujo iš 5-HTP. Todėl pvz negalima vartoti MDMA ir SSRI klasės antidepresantus (ar bet kokius kitus), nes prasideda taip vadinamas 'seratonino sindromas'.

                              Įdomus yra MDMA naudojimas psichoterapiniais tikslais, gydyti kareiviams su potraumatiniu sindromu. Man atrodo lietuvoje tai būtų ypač efektyvu, kadangi iš pažiūros pas mus kas trečias gyventojas traumuotas vaikystėje ir nesugeba reikšti emocijas, jausti empatija ir gyvena pastovioje įtampoje ir nerime. Aiškinti tokiems žmonėms, kaip daroma šioje temoje, kad jiems "reikia tiesiog pailsėti" ar "man viskas gerai, tai ko tau taip nėra?" yra tiesiog pasityčiojimas. Ypač žinant Lietuvos psichinės sveikatos medicinos kokybę. Dabar tiesiog tokie žmonės skandinasi degtinėje, darbe ar religijoje.

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Perdozavusę narkomanai ne ką geriau atrodytų. Viskam yra saikas.
                                Problema su alko ta, kad perdozuoti yra labai lengva dėl alkoholio veikimo mechanizmo. Žolės ar kai kurių kitų lengvų narkotikų taip lengvai nepeedozuosi. O net ir padauginęs, kitą dieną tikriausiai jausies pakyliai ir būsi pilnas energijos, užuot gulėjęs lovoje su skaudančia galva ir piktu pilvu.

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Problema su alko ta, kad perdozuoti yra labai lengva dėl alkoholio veikimo mechanizmo. Žolės ar kai kurių kitų lengvų narkotikų taip lengvai nepeedozuosi. O net ir padauginęs, kitą dieną tikriausiai jausies pakyliai ir būsi pilnas energijos, užuot gulėjęs lovoje su skaudančia galva ir piktu pilvu.
                                  Pirmus kelis kartus nežinant savo galimybių, taip, galima, bet aš savo ribą ir be pirmųjų perdozavimų sužinojau. Kaip stimuliuojanti medžiaga tam tikras kiekis veikia puikiai, bet kam to reikia?

                                  Comment


                                    Parašė neamos Rodyti pranešimą
                                    Na, po MDMA gali būti labai sunkios pagirios, nes išeikvojamas neuronų seratoninas, ir reikia laukti kol smegenys prigamins naujo iš 5-HTP.

                                    Įdomus yra MDMA naudojimas psichoterapiniais tikslais, gydyti kareiviams su potraumatiniu sindromu. Man atrodo lietuvoje tai būtų ypač efektyvu, kadangi iš pažiūros pas mus kas trečias gyventojas traumuotas vaikystėje ir nesugeba reikšti emocijas, jausti empatija ir gyvena pastovioje įtampoje ir nerime. Aiškinti tokiems žmonėms, kaip daroma šioje temoje, kad jiems "reikia tiesiog pailsėti" ar "man viskas gerai, tai ko tau taip nėra?" yra tiesiog pasityčiojimas. Ypač žinant Lietuvos psichinės sveikatos medicinos kokybę. Dabar tiesiog tokie žmonės skandinasi degtinėje, darbe ar religijoje.
                                    Be jokios abejonės. MD nėra be savo pavojų, įskaitant 'midweek blues' (vieniems tai aktualu, kitiems visiškai ne), kai po kelių dienų pasireiškia prasta nuotaika dėl seratonino išnaudojimo. Bet tie pavojai yra sąlyginai maži ar netgi marginalūs, lyginant su daugeliu kitų narkotikų, neišskiriant ir alkoholio, kuris tiesmukai kenkia organizmui ir psichikai bent keliuose visiškai skirtinguose frontuose su negrįžtamomis pasekmėmis.

                                    Manau, sutiksim, kad Lietuva būtų žymiai malonesnė ir geresnė šalis, jei vietoj gėrimo žmonės rinktųsi MDMA.

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Perdozavusę narkomanai ne ką geriau atrodytų. Viskam yra saikas.
                                      Nėra jokio pavojaus perdozuoti kvaišalų jeigu jų iš viso nevartoji. Sugebėjimas pasitenkinti gyvenimu nevartojant kvaišalų yra natūralus dalykas.
                                      Paskutinis taisė Eisinas; 2015.02.06, 22:28.

                                      Comment


                                        Manau, sutiksim, kad Lietuva būtų žymiai malonesnė ir geresnė šalis, jei vietoj gėrimo žmonės rinktųsi blaivybę.

                                        Comment


                                          Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
                                          Manau, sutiksim, kad Lietuva būtų žymiai malonesnė ir geresnė šalis, jei vietoj gėrimo žmonės rinktųsi blaivybę.
                                          Kaimuose pikti liežuviai plaka, kad nėr bjauresnio žmogaus už nieko nevartojantį

                                          Comment

                                          Working...
                                          X