Parašė Eisinas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Marihuanos legalizavimas
Collapse
X
-
John dažniausiai ir didžiausiais kiekiais vartojami narkotikai yra šviesus 4.7%-5% pilsner tipo alus ir 10-15 minučių plikyta žalia bei juoda arbata.
Apskritai kalbant apie narkotikus žodžių kava, arbata, cukrus ir kokakola išvis nereikėtų vartoti lygiai taip pat kaip kalbant apie alkoholį žodis kefyras vartojamas nebent norint pasijuokti.
Arba dar sudėtingiau, prie ko prisiskirti nieko nevartojanti?
Dabar juk populiarėja ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdai, daugėja sporto varžybų mėgėjams, daug kalbama apie mitybą, sveikatą ir t. t. Tai protingi atsirenka, kas yra perspektyviau ilguoju laikotarpiu, o likusius sutvarkys evoliucija .Paskutinis taisė senasnamas; 2015.07.05, 11:18.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąO ar ne geriau būtų elgtis taip, kaip daro kai kurios pietryčių Azijos šalys, kur net už narkotikų turėjimą baudžiama mirties bausme? Tai daro būtent tos šalys, iš kurių mums vertėtų mokytis, ne kokios nors fanatikų valdomos bet gan pažangios. Demokratija yra gerai, bet jei tos demokratijos yra per daug, tai gerokai blogiau nei diktatūra. Tuoj kas nors puls aiškinti, kad demokratijos negali būti per daug, bet tai yra viena didžiausių kai kurių visuomenių klaidų.
Malaizijoje, Indonezijoje, Vietname, Tailande narkotikų tau bus pasiulyta jau pirmą minutę, vaikščiojant po kokią populiaresnę turistinę vietą. Tiesiog taip. Ir tada iškart pasimato, kad visos jų deklaracijos apie "griežtumą" ir "negailestingumą" narkotikų prekeiviams ir vartotojams, yra ne kas kita, kaip visiškas failure ir fufelis. Taip kad ne, tikrai nebūtų geriau.
Vienintelė šalis, kur nelegalūs narkotikai yra išgyvendinti geriau, nei aplinkinėse šalyse, yra Singapūras. Tačiau tai sąlygoja išskirtinė geografinė pozicija ir galimybė beveik netrukdomai vartoti narkotikus vos už kelių minučių kelio esančioje Malaizijoje. T.y. beveik visas tas fenomenas yra tiesiog "eksportuojamas".
Beje, kad jau užminei Aziją, dar prisiminiau vieną gana komišką istoriją iš Kinijos (ten irgi taikoma mirties bausmė prekeiviams). Pernai Pekine buvo areštuotas Jackie Chan'o sūnus. Na jaunuolis tiesiog savo bute su chebra pūtė žolę, kaip ir daugelis panašios pozicijos ir amžiaus jaunuolių. Jo tėvas ilgą laiką buvo "aktyvistas" prieš narkotikus (kaip dažnai būdinga visokiems showbiz celebričiams). Lol
Taigi, Eisinai, nebūk toks tikras ir dėl savo dukros, kad po to neriektų būti "šokiruotam".Paskutinis taisė John; 2015.07.05, 15:08.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąir dar pailiustruoti žemiausio sluoksnio vartotojų nuotraukomis iš taboro. Nes vos tik koks nors šlamštas apipinamas teigiamu ir madingu įvaizdžiu, iškart populiarumas pašoka ir visokie draudimai/leidimai netenka reikšmės. Palyginam situaciją su tabaku, kai cigaretes reklamuodavo romantiški kaubojai ir kai ant cigarečių pakelio paišomos kaukolės. Nori nenori tai nusėda pasąmonėje ir būtent tokios priemonės yra veiksmingesnės nei sausi pamokslai ar draudimai. Turi būti naudojamos reklamos versle ištobulintos priemonės, tik atvirkščiai .
Dabar juk populiarėja ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdai, daugėja sporto varžybų mėgėjams, daug kalbama apie mitybą, sveikatą ir t. t. Tai protingi atsirenka, kas yra perspektyviau ilguoju laikotarpiu, o likusius sutvarkys evoliucija .
Čia ir kyla problema, nes vartotojai dažniausiai yra ne "iš Taboro" (nebent kalbi išskirtinai apie heroiną), o didesnes, nei vidutinės, pajamas gaunantys young professionals. Teiginiai apie "laimingus nieko nevartojančius" irgi yra laužti iš piršto ir apskritai nelabai logiški. Nepriklausomai, kiek laimingas nieko nevartojantis žmogus, jis visviena bus n kartų laimingesnis su didesniu kiekiu dopamino ir seratonino neurotransmiterių savo neuronų sinapsėse. Čia jau nebe moralė, o tiesiog biochemija.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąČia ir kyla problema, nes vartotojai dažniausiai yra ne "iš Taboro" (nebent kalbi išskirtinai apie heroiną), o didesnes, nei vidutinės, pajamas gaunantys young professionals. Teiginiai apie "laimingus nieko nevartojančius" irgi yra laužti iš piršto ir apskritai nelabai logiški. Nepriklausomai, kiek laimingas nieko nevartojantis žmogus, jis visviena bus n kartų laimingesnis su didesniu kiekiu dopamino ir seratonino neurotransmiterių savo neuronų sinapsėse. Čia jau nebe moralė, o tiesiog biochemija.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąGal kaip tik vartoja, nes trūksta laimės?
O tie, kurie nevartoja, turbūt nelabai ir trūksta. Bet esminis skirtumas tas, kad nevartojantys laimingi būna gerokai ilgiau nei vartojantys, nes poveikis vis tiek ribotas, kol pvz. surūkai cigaretę ar alkoholis pasišalina iš organizmo, netgi po poveikio dar didesnė depresija gali užpulti.
Pavyzdžiui, MDMA siūlomas naudoti PTSD gydymui ar šiaip psichoterapijoje. Ir nereikia būti genijumi, kad suprastum, kodėl. LSD irgi gali būti labai plačiai taikomas psichoterapijoje. Kitaip tariant šitie narkotikai turi labai didelį potencialą turėti tam tikrą ilgalaikį poveikį, kuris (surprise surprise) gali būti ir būna teigiamas. Ir čia kalbame ne apie cheminį poveikį, o psichologinį.
Jau vien pati idėja, kad pamatęs ir supratęs didesnius savo paties sąmonės ir psichikos klodus, to kaip nors "atmatyti atgal" nebegali. Reiktų tai palyginti su kokios nors daug vertingos informacijos turinčios knygos skaitymu: perskaitęs ir atsiminęs informaciją, jos tikriausiai niekada neužmirši ir, labai tikėtina, į kai kuriuos dalykus pradėsi žiūrėti iš principo kitaip, kaip nutiko tam Irako karo verteranuo mano duotoje nuorodoje. Ką aš bandau pasakyti? Kad kai kurie "narkotikai" gali turėti ilgalaikį teigiamą poveikį net nustojus juos vartoti. Ne visi, bet kai kurie.
Kita vertus, alkoholis ar koks heroinas duoda tik trumpalaikį poveikį "čia ir dabar" ir kokio nors teigiamo ilgalaikio poveikio tikriausiai neturi. Nors tai turi būti savaime aišku, nes depresantai, viso labo, nuslopina kai kurių neurotransmiterių funkciją ir tiesiog laikinai užblokuoja kai kuriuos signalus. Tai, be kita ko, turi ir didelį potencialą sukelti priklausomybę, ką alko ir heroinas puikiai demonstruoja.Paskutinis taisė John; 2015.07.05, 16:07.
Comment
-
Teiginiai apie "laimingus nieko nevartojančius" irgi yra laužti iš piršto ir apskritai nelabai logiški. Nepriklausomai, kiek laimingas nieko nevartojantis žmogus, jis visviena bus n kartų laimingesnis su didesniu kiekiu dopamino ir seratonino neurotransmiterių savo neuronų sinapsėse.
Kad kai kurie "narkotikai" gali turėti ilgalaikį teigiamą poveikį net nustojus juos vartoti.
Cannabis is the drug most likely to be used. The Crime Survey for England and Wales 2011/12 indicates that 6.9% of 16-59 year olds reported using cannabis in the last year. Powder cocaine is the next most commonly used drug, with 2.2% claiming to have used it in the previous year. This is followed by ecstasy use at 1.4%, amyl nitrite and amphetamines on 0.8%, and ketamine on 0.6%. Other drugs are more rarely used.According to the Crime Survey for England and Wales 2011/12, the highest levers of recent drug use was reported by the 16-24 year age group.
Rašai vos ne kaip apie visuotinį reiškinį ir net įtikinėji forumo narius, kad jų vaikai vartoja. Galima įsivaizduoti, kokia aplinka tave supa . Vartoja keli procentėliai visuomenės (turbūt ne pačios pažangiausios ), daugiausia žalias jaunimas, kuris dar nelabai orientuojasi, kas jis yra ir ko nori. Jei pavyksta sulaukti brandesnio amžiaus nenusinuodijus, tai iš to dalyko tiesiog išaugama. Pagal tą tyrimą tai vartojimas visuomenėje mažėja.Paskutinis taisė senasnamas; 2015.07.05, 16:36.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
Taip, poveikis gali būti ilgalaikis, tik specialistai paprastai vadina jį neigiamu. Neigiamu todėl, kad žmogus jau nebus toks, koks būtų, jei nebūtų vartojęs. Save paaukoti sunkiai prognozuojamam cheminių medžiagų poveikiui? Čia jau reikia būti rimtai savimi nepatenkintu ir nebijoti nieko prarasti.
Visapusiškai priklausomo žmogaus teiginiai, kurio laimė tiesiogiai proporcinga stumuliantų kiekiui.
Ar tu neigi, kad didesnis, nei natūralus, seratotino ir dopamino neurotransmiterių kiekis sinapsėse padaro žmogų laimingesnį?
http://www.drugscope.org.uk/resource...ople-use-drugs
Rašai vos ne kaip apie visuotinį reiškinį ir net įtikinėji forumo narius, kad jų vaikai vartoja. Galima įsivaizduoti, kokia aplinka tave supa . Vartoja keli procentėliai visuomenės (turbūt ne pačios pažangiausios ), daugiausia žalias jaunimas, kuris dar nelabai orientuojasi, kas jis yra ir ko nori. Jei pavyksta sulaukti brandesnio amžiaus nenusinuodijus, tai iš to dalyko tiesiog išaugama. Pagal tą tyrimą tai vartojimas visuomenėje mažėja.
Nors kad reiškinys yra visuotinis, abejoti nereiktų. Net tavo pateiktas šaltinis kalba apie 36%. Turėkim omeny, kad tai šiuo metu nelegalūs narkotikai. Legalius+nelegalius vartoja praktiškai visi. Kai kurie to net nesuvokdami.Paskutinis taisė John; 2015.07.05, 16:55.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąČia ir kyla problema, nes vartotojai dažniausiai yra ne "iš Taboro" (nebent kalbi išskirtinai apie heroiną), o didesnes, nei vidutinės, pajamas gaunantys young professionals.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąNesvarbu, ką tas narkomanas vartoja - kokainą, heroiną, opijų, LSD ar marichuaną, jokio teigiamo efekto jo sveikatai tai neduoda.Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.05, 16:50.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąBet neigiamas efektas labai stipriai skiriasi.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąNesvarbu, ką tas narkomanas vartoja - kokainą, heroiną, opijų, LSD ar marichuaną, jokio teigiamo efekto jo sveikatai tai neduoda.
Kadangi tikriausiai nesupranti angliškai, galiu glaustai reziumuoti: Irako karo veteranas kentėjo nuo PTSD (Potrauminio streso sindromo). Legalūs vaistai nepadėjo ar net pakenkė. Mokslininkai atliko bandymus su MDMA ir veteranas sudalyvavo tame tyrime. Jau po pirmo seanso su MDMA (ekstaziu) pajuto didelį pagerėjimą: galėjo normaliai miegoti. Reportažo gale jo kalusiama "tai išgelbėjo tavo gyvenimą?". Jo atsakymas "aš taip manau".Paskutinis taisė John; 2015.07.05, 17:00.
Comment
-
Irako karo veteranas kentėjo nuo PTSD (Potrauminio streso sindromo).
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąO ar ne geriau būtų elgtis taip, kaip daro kai kurios pietryčių Azijos šalys, kur net už narkotikų turėjimą baudžiama mirties bausme? Tai daro būtent tos šalys, iš kurių mums vertėtų mokytis, ne kokios nors fanatikų valdomos bet gan pažangios. Demokratija yra gerai, bet jei tos demokratijos yra per daug, tai gerokai blogiau nei diktatūra. Tuoj kas nors puls aiškinti, kad demokratijos negali būti per daug, bet tai yra viena didžiausių kai kurių visuomenių klaidų.
Butu idomu suzinoti kokios salys taiko tokias beprotiskas bausmes manau kad tokiu nera nebent kokia siaures koreja? yra nemazai saliu kur mirties bausme baudziama uz narkotiku platinima ir kontrobanda. taciau dauguma tu saliu pazangiomis tikrai nepavadinsi. Beje tarp situ saliu yra ir JAV. Kas manau tokiai saliai yra visiskas nesusipratimas. Tokios priemones visiskai nesprendzia esamu problemu, Ir keista kad problemas bandoma spresti viduramziu metodais.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKitaip sakant, tai buvo sergantis ir nelaimingas žmogus. Tie, kuriems nuolat reikia išorinių dirgiklių, būtent tokie ir yra, tik ne visiems tai yra oficialiai diagnozuota . Vienas dalykas yra medicininis vartojimas, kitas dalykas, kai žmogus ima "gydytis" pats arba tiesiog ieškoti pramogos.
Comment
-
Parašė tadux Rodyti pranešimąas tikiuosi kad tai kad tai buvo tik juokas. Uz nelegaliu medziagu turejima bausti mirties bausme yra visiska beprotybe ir salis kuri tai daro negali buti vadinama pazangia, galbut joje gali buti pazangi ekonomika ar kitos atskiros sritys taciau tai tikrai nera pazangi salis.
Butu idomu suzinoti kokios salys taiko tokias beprotiskas bausmes manau kad tokiu nera nebent kokia siaures koreja? yra nemazai saliu kur mirties bausme baudziama uz narkotiku platinima ir kontrobanda. taciau dauguma tu saliu pazangiomis tikrai nepavadinsi. Beje tarp situ saliu yra ir JAV. Kas manau tokiai saliai yra visiskas nesusipratimas. Tokios priemones visiskai nesprendzia esamu problemu, Ir keista kad problemas bandoma spresti viduramziu metodais.
Lietuvoje, beje, kai kurios bausmės irgi atrodo ne mažiau absurdiškai. Ypač, kai atsiranda "kontrabandos" terminas. Nebepamenu šaltinio (reiks paieškoti, jei bus įdomu), bet už kelių šimtų mg (t.y. vienkartinės dozės occasional vartotojui) MDMA turėjimą, distribuciją (t.y. vienos tabletės davimą draugui) ir "kontrabandą" (tarkim atsisiuntimą paštu iš Olandijos iš kokio darkweb marketo) gresia ar ne 10 metų kalėjimo. Tai kaip ir ne ką blogiau, nei mirties bausmė.
Š.Korėjoje, beje, kaip surpantu, bent jau žolę galima vartoti legaliai. Kaip ir Irane (pusiau legaliai).Paskutinis taisė John; 2015.07.05, 19:00.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKitaip sakant, tai buvo sergantis ir nelaimingas žmogus. Tie, kuriems nuolat reikia išorinių dirgiklių, būtent tokie ir yra, tik ne visiems tai yra oficialiai diagnozuota . Vienas dalykas yra medicininis vartojimas, kitas dalykas, kai žmogus ima "gydytis" pats arba tiesiog ieškoti pramogos.
Comment
-
Parašė tadux Rodyti pranešimąIdomu ar yra zemeje bent vienas visai sveikas zmogus, turbut kad ne. Tai visgi priklauso nuo poziurio. as tai manyciau kad zmones besivadovaujantys nieko nepagrystais stereotipais, bei juos bandantys primesti kitiems yra ligoniai ir jiems reikia intensyvaus gydymo nelagaliomis narkotinemis medziagomis
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąNesvarbu, ką tas narkomanas vartoja - kokainą, heroiną, opijų, LSD ar marichuaną, jokio teigiamo efekto jo sveikatai tai neduoda.
Lietuva pirmauja pagal savižudybių skaičių, vienokios ar kitokios psichologinės probemos kamuoja daugybę jaunų žmonių, jie pažeidžiamiausi, nes kabinasi į gyvenimą, bando kurti savo kelią bei taip susiduria su daugybe problemų. Tai viena netiesioginių priežasčių, kodėl jaunimas vartoja (nekalbant apie tiesiogines - norą pasilinksminti ir t.t.).
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąRašai vos ne kaip apie visuotinį reiškinį ir net įtikinėji forumo narius, kad jų vaikai vartoja. Galima įsivaizduoti, kokia aplinka tave supa . Vartoja keli procentėliai visuomenės (turbūt ne pačios pažangiausios ), daugiausia žalias jaunimas, kuris dar nelabai orientuojasi, kas jis yra ir ko nori. Jei pavyksta sulaukti brandesnio amžiaus nenusinuodijus, tai iš to dalyko tiesiog išaugama. Pagal tą tyrimą tai vartojimas visuomenėje mažėja.
Kad vartoja daugiausiai jaunimas priežastys anksčiau diskusijos išvardintos, kitas dalykas, kad pačios medžiagos yra sąlyginai naujos, o visi žinom, kad jaunimas labiau linkęs priimti "inovacijas". Nemanau, kad galima būti tikriems, kad subrendę dauguma jaunimo to atsisakys. Spėčiau gali būti labai panašu į situaciją su alkoholiu dabartinių 40-50 amžiaus žmonių tarpe - vieni nevartoja visai, kiti retkarčiais, treti nuolat. Skirtingi laikai - skirtingos ir svaiginimosi priemonės.
Comment
-
Kaip jau minėta diskusijoje, vartojama dėl daugelio įvairių priežasčių, viena jų yra bandymas taip susitvarkyti su savo problemomis, dažnai psichologinėmis.
Comment
Comment