Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

    Ši tema diskusijoms apie prekybą Lietuvoje, t.y. apie esančius ir galbūt būsimus prekybos tinklus. Yra apklausa.
    Lai diskusijos prasideda!
    3
    Maxima
    28,00%
    102
    IKI ir pan.
    23,00%
    85
    Rimi
    17,00%
    62
    Norfa
    9,00%
    33
    Prisma
    12,00%
    45
    Kiti
    9,00%
    36
    Paskutinis taisė Pilaitis; 2014.04.23, 19:55.

    #2
    Prisma kol kas nepaplitęs prekybos tinklas (toliau PT), tačiau šios parduotuvės yra labai didelės (bent jau Vilniuje) ir tinka didmenininkams. Norfa - pigi parduotuvė, kurių gana daug, tačiau Norfa nėra labai populiarus PT. Maxima - pigi parduotuvė, tačiau ten ne viskas bus visad šviežia. Rimi ir IKI brangios parduouvės, tačiau dažnai ten viskas būna šviežia. Tad tokie pastebėjimai.

    Comment


      #3
      Nors hyper maxima yra visai šalia namų ir ten įmanoma rasti viską ko reikia, vistik dažniau renkamės prismą. Malonesnė aplinka, vietos daug, įdomesnių prekių yra...
      Autoturistai

      Comment


        #4
        "Lidl" Lietuvoje pirko NT už 3,6 mln. Lt
        2012.08.29
        Vokietijos mažų kainų mažmeninės prekybos tinklas "Lidl" pernai į nekilnojamojo turto, žemės sklypų, kuriuose ketinama statyti parduotuves, įsigijimą Lietuvoje investavo 3,6 mln. litų.

        Spaudoje rašyta, jog "Lidl" Lietuvoje žada iki 700 mln. litų investicijų. Žiniasklaidoje rašyta, jog šiuo metu "Lidl" turi problemų 14-oje savivaldybių, kuriose norint atidaryti didesnes nei 1 tūkst. kvadratinių metrų ploto parduotuves, tektų keisti miestų specialiuosius planus - tai sulaukė vietos verslininkų pasipriešinimo.

        "Lidl" anksčiau skelbė, kad pirmąjį Lietuvoje prekybos centrą ketina atidaryti Alytuje. Tai bus bandomasis projektas, vėliau parduotuves planuojama atidaryti kiekviename daugiau kaip 20 tūkst. gyventojų turinčiame miestelyje. "Lidl" anksčiau domėjosi galimybe Kauno laisvojoje ekonomikos zonoje (LEZ) investuoti į paskirstymo centrą, skirtą Baltijos šalims.
        http://vz.lt/article/2012/8/29/lidl-...-uz-3-6-mln-lt

        Comment


          #5
          Nors man iki artimiausios "Maxima X" parduotuvės autobusu 5min važiuot, aš vistiek mieliau renkuosi "Maxima XX" Liepkalnio gatvėje (10min autobusu ir 20min apsipirkimui). Ten tikrai gausus prekių asortimentas (bent jau tų prekių, kuriuos aš visad perku)
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            #6
            Renkuosi Maximą, nes man, bent jau, ji gali pasiūlyti didžiausią prekių asortimentą. Ne tik maisto prekių prisireikia, bet ir kanceliarinių reikmenų ar pan. Pvz visai neseniai ieškojau paprasčiausių įmaučių, bet nesugebėjau jų rasti nei šalia esančioje IKI, nei ŠILE. Vis dėlto retkarčiais mėgstu užsukti ir į IKI ar kokią Norfą (pastarojoj įvairių Rusiškų saldainių galima rasti ) tiesiog šiaip, "aplankomų parduotuvių paįvairinimui".

            Comment


              #7
              Man kažkaip IKI nepatinka. Aptarnavimo lygis 2 balai iš 5. Apgavystės irgi pasitaiko kaip Maximoj, tik IKI dar reikia 5 kartus pasigynčit, kad tokia kaina ir pan. Bent jau Pilaitės parduotuvėje asortimentas ne per didelis. RIMI tokių problemų nepasitaiko.

              Dėl LIDL, tai teko Londone toj parduotuvėj apsipirkti. Na, neblogai. Tik Lietuvoje jau ir taip per didelė konkurencija. Manau, nebus labai daug tų LIDLų.

              Comment


                #8
                Čia labai nuo miesto priklauso. Pavyzdžiui, Kaune gal tik vienas ar du IKI;ai yra neblogo lygio, kiti - tik pakenčiamo. Maximos Kaune aiškiai lenkia IkI'us. Vilniuje, atvirkščiai, kiek teko būti, IKI;iai jaukesni ir tvarkingesni (tiesa, nelabai daug parduotuvių Vilniuje aplankiau). Kaune 90 proc. atvejų renkuosi Maximą (ir dėl patogesnės man geografinės padėties, ir dėl prekių segmentų), po 5 proc. pasidalina Šilas su IKI. Dėl LIDL - trintukai jie. Aš instrukcijas, kaip įrengti LIDL parduotuves į lietuvių kalbą iš vokiečių verčiau jau prieš kokius 7 - 8 metus. Per tą laiką jie spėjo sklypų parduotuvėms prisipirkti, juos parduoti ir dabar vėl apsigalvoti. Trintukai, vienžo.
                Birth, school, METALLICA, death

                Comment


                  #9
                  1 km spinduliu aplink mano namus galima rasti 4 didžiausiųjų tinklų parduotuvių. Kai kurių net ne po vieną, dvi iš jų dideli PC.

                  Comment


                    #10
                    Man tai IKI ir RIMI labiausiai patinka. Bent kasose ne tokios užguitos kasininkės sėdi, lyginant su Norfa ir Maxima. Beje dar nemačiau MAXIMOS kasininko - vyro niekada gyvenime...

                    Comment


                      #11
                      Kaune akropolyje maximoje dirba vyras, bet kaip jis greitai sukasi kasoj
                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                      Comment


                        #12
                        Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                        Beje dar nemačiau MAXIMOS kasininko - vyro niekada gyvenime...
                        Niekas netrukdo tapti pirmuoju
                        Flickr

                        Comment


                          #13
                          Kaune Hypermaxima Savanoriu prospekte bent du vyrai kasoje dirba. Vakar kaip tik vienas ju aptarnavo. Linksmas tokis, vis bande visokius Loto isiulyti .
                          Birth, school, METALLICA, death

                          Comment


                            #14
                            Vilniaus Akropolio Maximoje mažiausiai 4 kasininkai-vyrai dirba, tik kad nebūtinai visi vienu metu.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              #15
                              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                              Beje dar nemačiau MAXIMOS kasininko - vyro niekada gyvenime...
                              Keista, nes as kiek mates kasininku vyru tai jie butent tik maximose budavo.
                              Siaip moterys kasininkes kazkaip maloniau, tad nesiskundziu vyru trukumu cia.
                              Kas del temos - identiska tema netgi su apklausa yra kazkur
                              Atsakant i tema - dideliu skirtumu man nera, galiu uzsukti i bet kuri prekybos centra ir nejaust reiksmingu skirtumu.
                              Paskutinis taisė Gator; 2013.02.11, 05:47.

                              Comment


                                #16
                                Klaipėdos Ikiuke Turgaus g. nuolat dirba bent 2 pardavėjai. Aišku, suvargę tokie (ypač vienas, nuolat veido išraiška tokia, tarsi būtų patį velnią ką tik matęs), bet kultūringi.
                                N N N

                                Comment


                                  #17
                                  Kiek jau galima apie tas prizmas temu kurti?! Jau turbut kokia desimta...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė miestas
                                    Kada atsidarys Lidl'as?
                                    Man irgi toks klausimas buvo kilęs praėjusią savaitę, o atsakymo manau ir patys LIDL šefai nežino:

                                    „Lidl“ Lietuvoje

                                    Šiuo metu investuojame į žemės sklypus, kurie tiktų parduotuvėms statyti visuose didesniuose šalies miestuose, bei dirbame su projektuotojais. Šiame veiklos etape mums svarbi sklandi ir subalansuota plėtra. Dirbame sistemingai. Parduotuvės ir logistikos centras bus atidaromi vienu metu. Teritorijų planavimas, projektavimas, statybos darbai reikalauja didelių investicijų ir užtruks kelerius metus, todėl tiksli tinklo atidarymo data šiuo metu neskelbiama.
                                    Už Vilnių be tramvajų!

                                    Comment


                                      #19
                                      Atsiprašau už vieną pranešimą paskui kitą, tačiau kadangi ankstesnysis buvo rašytas prie 2 savaites, tikiuosi, nesupyksite.

                                      Lūšnas Tauragės centre iššluos „Lidl“ prekybos centras

                                      Tauragiškiai jau rengiasi Vokietijos prekybos tinklo „Lidl“ įkurtuvėms. Prekybininkai turėtų įsikurti šalia Autobusų stoties - šešių nuosavų namų vietoje.
                                      <...>
                                      Teritorijų planavimas, projektavimas, statybos darbai reikalauja didelių investicijų. Šie darbai užtruks kelerius metus, todėl tiksli prekybos centro atidarymo data neskelbiama
                                      <...>
                                      Tauragės rajono meras Pranas Petrošius pareiškė, kad Europos šalyse statomi „Lidl“ prekybos centrai išore panašūs į sandėlius. Esą toks pastatas Tauragės centro nepuoštų.
                                      Tačiau investuotojai valdžios atstovus įtikino, kad Tauragėje „Lidl“ prekybos centras bus modernus.
                                      Už Vilnių be tramvajų!

                                      Comment


                                        #20
                                        Na, dėl modernumo tai kažin, ar jis toks bus. Kaip žinome, visi PC yra angarais ar sandėliai. Kodėl gi Lidlas turėtų kišti papildomus pinigus į išvaizdų pastatą, jei konkurentai to nedaro?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X