Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    Lidl pasidarė šlykšti šūdeliautojų kontora...
    O atėjo kaip Lietuvos gelbėtoja.
    Užtenka paskaityti net šio forumo besąlygiško susižavėjimo kupinus postus.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    Lidl pasidarė šlykšti šūdeliautojų kontora.
    Eik tu sau!

    Komentuoti:


  • Emil
    replied
    Žinodamas Lidlo sukčiavimo metodiką, įdėmiai apžiūrėjau visas varškes (buvo gal 4 panašom etiketėm), išsirinkau būtent 180g. įpakavime, kaip nurodyta programėlėje. Kasoje nuolaidos nėra.
    Aš irgi pasigavau su šituo, bet pasirodo, kad jų programėlėje dar reikia aktyvuoti kuponus, nepakanka tik nuskaityti Lidl Plus kortelę. Tbh aš nesuprantu, kodėl taip padaryta. Čia gal nes kažkada norėsiu pirkti prekę, kuriai yra nuolaida, be nuolaidos, tai va galėsiu pasirinkti neaktyvuoti kupono ir mokėti daugiau.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Lidl pasidarė šlykšti šūdeliautojų kontora. Pastoviai bando apgauti pirkėjus "akcijomis". Šeip dažniausiai net nežiūriu į kainas, vienodai tie centai, bet jei ieško durnių tai viso gero.

    Pirmą kartą susidūriau pirkdamas cukraus įpakavimą. Buvo didelis užrašas "Cukrui -XX%" ar tai du už vieno kainą, nepamenu. Kasoje pamačiau kad nuolaidos nėra. Paskui programėlėje pasižiūrėjau kad nuolaida tik lenkiškam cukrui. O sukrauti po nuolaidos ženklu buvo ir lenkiškas, ir lietuviškas. Pasidalinau atsitikimu su pažįstamais, pasirodo visi su panašiais dalykais susidūrę, ar tai daroma specialiai, neaišku.

    Prieš kelias dienas gavau iš ponios užduotį nupirkti varškės "bet brangios nepirk". Programėlėje rodo kad -30% varškei. Žinodamas Lidlo sukčiavimo metodiką, įdėmiai apžiūrėjau visas varškes (buvo gal 4 panašom etiketėm), išsirinkau būtent 180g. įpakavime, kaip nurodyta programėlėje. Kasoje nuolaidos nėra.

    Vienu žodžiu F**K LIDL.

    Komentuoti:


  • 1252
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą

    Vaikystėje buvau apieškotas apsauginio praėjus kasą. Mano mamos neprašė net leidimo apieškoti mane nepilnametį. Kitą kartą Maximos kasininkė nusivijo jau į lauką, klausė ką turiu kišenėj – ištraukiau teniso kamuoliuką (savo). Iki dabar turiu fobiją kartais, įėjus į parduotuvę neturėti išsipūtusių kišenių ir net stengiuos striukės neatsisekti, o su atsekta ilgai nesitrinti prie lentynų skaitinėjant sudėtis...
    Penktoje klasėje buvau Maximoj ieškot kažkokio žurnalo, kurį mėgau skaityti. Neradau ir išėjau pro kasą. Sustabdė apsauginis, nusivedė į tamsųjį kambarėlį ir pasakė, kad pavogiau maišelį. Išsitraukiau iš kišenės kažkokį suglamžytą, nutrintą, gal net ne Maximos, maišelį ir parodžiau. Liūdnas tas prekybcentrio apsauginio darbas, labai liūdnas...

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?
    Tikriausiai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ar fizinio skausmo sukėlimo. Šiaip tai yra baudžiamosios atsakomybės klausimas už ką gali laikinai sulaikyti policija ir įkišti į areštinę.

    Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
    Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
    Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
    Nesureikšminau ir man buvo juokinga.
    Geriausias variantas yra sintetiniai storos medžiagos maišai. Iš Rimi turiu gražų ir solidų pilką. Labai didelis, tai dažniausiai naudoju iš Velomaratono 3 metus prieš tai dalintus baltus „Iki“ maišus. Tą patį dar nuo 2020 m. Medžiaginės storesnės rankenos pirštų nepjauna nuo didelio svorio. Taupiau, ekologiškiau ir niekad nepraplyš nešant produktus.

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tai kokia tavo išvada - buvo papildomų įtarimų kėlusių aplinkybių, ar toks sunkiai tikėtinas dalykas įvyko, kad tiesiog 8 sviesto pakeliai buvo vienintelis įtarimas.

    Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.

    Ps: po žinutės papildymo, aiški priežastis - elgėsi panašiai kaip elgdavosi vagys.
    Sveikintina, kad atkreipė dėmesį, tik reikėjo palaukti kol praeis pro kasas ir žiūrėti ar sumokėjo.
    Esu Ermitaže pirkęs lempučių visam būstui kiekvienai lempai. Labai ilgai rinkausi, kad atitiktų suplanuotą galingumą, atspalvį. Teko pirmyn atgal trintis pro pastatytas didžiules darbuotojų kopečias. Perkant daug, gali pusę už striukės užsikišt. Prie kasos pasitiko apsauginis, bet tik stebėjo, nepriėjo. Daug pirkau.

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Lidlo automatinėse kasose kai kurios prekės yra pažymėtos kaip padidintos rizikos ar pan. Nu kažkokios lidlo nuomone prabangios arba tos, su kuriomis pirkėjai tariamai gali bandyti sukčiauti. Esu sykį užsirovęs su elementariomis žaliosiomis citrinomis ar kažkuo kitu - pasirinkus tokią prekę ima raudonai mirksėti kasos švyturėlis ir gal net sirena įsijungia.

    Tada atbėga boba ir tikrina ką svėrei ir kur padėjai.
    Dideli langai fasade, turbūt Arui skirti iš sraigtasparnio įšokt, na jeigu ką.

    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    Iš komentarų supratau kad prekes krovė ne į vežimą, o į savadarbį krepšį (dvigubu dugnu :-) .
    Jų politikos vaisius, jog vienintelė krautuvė neturinti nešiojamų krepšių.

    ---

    Vaikystėje buvau apieškotas apsauginio praėjus kasą. Mano mamos neprašė net leidimo apieškoti mane nepilnametį. Kitą kartą Maximos kasininkė nusivijo jau į lauką, klausė ką turiu kišenėj – ištraukiau teniso kamuoliuką (savo). Iki dabar turiu fobiją kartais, įėjus į parduotuvę neturėti išsipūtusių kišenių ir net stengiuos striukės neatsisekti, o su atsekta ilgai nesitrinti prie lentynų skaitinėjant sudėtis...

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Jokio dvigubo dugno - jei jis būtų buvęs, teisme tikrai tas būtų buvę akcentuota. Tiesiog žmogus paklausė sviesto kainos, nes neaiškiai buvo etiketėje parašyta, ir po to rašė kažką telefone - atseit vagys taip elgiasi.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Iš komentarų supratau kad prekes krovė ne į vežimą, o į savadarbį krepšį (dvigubu dugnu :-) .

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Lidlo automatinėse kasose kai kurios prekės yra pažymėtos kaip padidintos rizikos ar pan. Nu kažkokios lidlo nuomone prabangios arba tos, su kuriomis pirkėjai tariamai gali bandyti sukčiauti. Esu sykį užsirovęs su elementariomis žaliosiomis citrinomis ar kažkuo kitu - pasirinkus tokią prekę ima raudonai mirksėti kasos švyturėlis ir gal net sirena įsijungia.

    Tada atbėga boba ir tikrina ką svėrei ir kur padėjai.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.
    Nu po tokio teismo sprendimo labai tikėtina, kad apsauga nebeprieis

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nu aš tai skaičiau pilną straipsnį, viskas ten man kaip ir aišku.
    Tai kokia tavo išvada - buvo papildomų įtarimų kėlusių aplinkybių, ar toks sunkiai tikėtinas dalykas įvyko, kad tiesiog 8 sviesto pakeliai buvo vienintelis įtarimas.

    Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.

    Ps: po žinutės papildymo, aiški priežastis - elgėsi panašiai kaip elgdavosi vagys.
    Sveikintina, kad atkreipė dėmesį, tik reikėjo palaukti kol praeis pro kasas ir žiūrėti ar sumokėjo.
    Paskutinis taisė Gator; 2023.10.15, 21:28.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
    Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
    Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
    Nesureikšminau ir man buvo juokinga.
    Aš turbūt 10 metų nepirkęs maišų, visada su savo į didesnį apsipirkimą ateinu. Maišą išsiskleidžiu kasoje po to kai prekes iš parduotuvės krepšio ar vežimėlio būnu išdėliojęs ant takelio.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Nu aš tai skaičiau pilną straipsnį, viskas ten man kaip ir aišku. Įtarimus paskatino ne tas konkretus žmogus, o kad elgėsi panašiai, kaip elgdavosi vagys. Tingiu perpasakot straipsnį. Buvo nepagrįstai apipurkštas dujomis, teismas priteisė komensaciją - case closed.
    Paskutinis taisė digital; 2023.10.15, 20:58.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.
    .
    Aš sakiau, kad Sulos apibendrinine kažko trūksta, straipsnis tai užrakintas.


    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.
    Negi tiki, kad nebuvo jokių kitų aplinkybių? Vien tai, kad 8 pakeliai sviesto krepšyje kažkas siundytų apsaugą ant žmogaus dar esančio salėje?

    Kitos aplinkybės turiu omenyje gal jau buvo anksčiau apsivogęs. Gal tuos sviestus kažkaip įtartinai buvo susidėjęs į kažkur.
    Kažkas turėjo paskatinti įtarimus.

    Komentuoti:


  • 1252
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.

    Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.
    Metas imtis priemonių:

    Click image for larger version

Name:	084412157-81ad160b-5de5-4276-9154-0ec3ac024d3d.jpg
Views:	217
Size:	186,6 kB
ID:	2082524

    Šaltinis: lrytas.lt

    Komentuoti:


  • Taj Mahal
    replied
    Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
    Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
    Nesureikšminau ir man buvo juokinga.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kažkokios informacijos trūksta.
    Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.
    Negi tiki, kad šiaip tiesiog, kad daug prekių prisikrovė parduotuvės vadovė užsiundė apsaugą?
    Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?
    Tikriausiai be jokio, bet laimėjo.

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Kažkokios informacijos trūksta. Negi tiki, kad šiaip tiesiog, kad daug prekių prisikrovė parduotuvės vadovė užsiundė apsaugą?
    Labai nedetalizuojama. Gal kažkokie įtarimai kilo.

    Tuomet atskleisiu vienintėlį gyvenime atvejį, kai mane užsipuolė (bent jau atrodė iš šalies, jis literaliai bėgo per salę link manęs) Lidle apsauginis, net nesupratau ko ir kaip. Tiesiog apžiūrėjo prekes, kažką paknibinėjo. Apžiūrėjo alkoholio butelius. Tiesa, atsiprašė. Nesupratau, juk aš net iki kasų nepriėjau. Jokioje kitoje parduotuvėje to nebuvo per 30 metų.

    P.S. Kol kas einu į Lidlą, bet jei kartosis, gali įvaryti fobiją.
    Paskutinis taisė Sula; 2023.10.15, 20:19.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Apsaugininkė su parduotuvės vadovės padavimu prisikabino prie pirkėjo, kad tas vagis, nes daug perka, dar tiesiog salėje, net ne prie kasos. Tąsėsi, rėkdama kad vagis ir pripurškė ašarinių dujų.
    Pirkėjas susimokėjo, padavė į teismą ir laimėjo, bet nei Lidl nei apsaugininkė net neatsiprašė.
    O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Parašė dondc Rodyti pranešimą
    Kiek žinau, apsauginis negali jokių fizinių veiksmų atlikti prieš pirkėją. Dorotis fiziškai gali tik, kai jam pačiam kyla pavojus. Net nežinau ar gali neišleisti iš parduotuvės, kol atvyks policija. Kas nors žino?
    turi teisę: 1) sulaikyti įtariamą teisės pažeidėją, užkluptą darant administracinį nusižengimą ar nusikalstamą veiką, susijusią su saugomu objektu arba asmeniu, ar tuoj po to;
    3) užtikrindamas režimą saugomame objekte ir turėdamas duomenų, leidžiančių įtarti, kad rengiamas, daromas ar padarytas administracinis nusižengimas ar nusikalstama veika, paprašyti įtariamo teisės pažeidėjo parodyti su savimi turimus daiktus ir, gavus jo žodinį ar rašytinį sutikimą, juos apžiūrėti;

    Komentuoti:

Working...
X