Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MAR1US Rodyti pranešimą
    Paskutiniu metu dauguma žiūrimų filmų yra 7-8 dešimtmečio amerikiečių filmai, kurių daugumai tinka apibūdinimas "best car movie".
    Dar nepaminėjai Spylbergo "Duel" [1971]. Super filmas, kuriame beveik visai nekalbama, tik važiuojama. Dabar nieko panašaus nekuriama.

    Aš tikrai myliu Lietuvą!

    Comment


      Parašė le bronius Rodyti pranešimą
      Dar nepaminėjai Spylbergo "Duel" [1971]. Super filmas, kuriame beveik visai nekalbama, tik važiuojama. Dabar nieko panašaus nekuriama.

      Youtube video
      Seniai jį mačiau per TV, bet man kažkodėl jis nelabai patiko, vienam kartui pažiūrėti.

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Vienas iš geriausių mano matytų vesternų. Visiškai nestandartinis, lengvai šokiruojantis.

        Youtube video


        Džimo Džarmušo visi filmai yra "nestandartiniai"

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą


          Džimo Džarmušo visi filmai yra "nestandartiniai"
          Paskutinis nepriklausomo kino genijus, net profesionaliai neįvaldes kino technikos ir montažo daro jį tikru genijumi, kurio filmai tarsi filosofinis veikalas, netgi toks, atrodytų primityvus filmas kaip "Coffee And Cigarettes" 2003 m., yra šedevras - rūkantiems ir geriantiems kavą... Ir ne tik jiems.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Kony 2012

            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
              Kony 2012

              Youtube video
              Ka sis neaiskios reputacijos imones reklaminis klipas apie jau 6 metus nebeveikianti (yra ir gandu, kad jis negyvas) nusikalteli turi bendro su sia tema skirta filmams?

              Comment


                Vicky Christina Barcelona
                Best scene
                Kas nors is forumieciu taip suderintu ?

                Comment


                  Jei dar nieks nesiūlė

                  Comment


                    Labai geras filmas, siūlau jums pažiūrėti.
                    Eagle Eye (2008)
                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                    Comment


                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                      Labai geras filmas, siūlau jums pažiūrėti.
                      Eagle Eye (2008)
                      Youtube video
                      Pritariu, tikrai geras veiksmo filmas.

                      Comment


                        Ar į "Kino pavasarį" kas vaikšto?

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Ar į "Kino pavasarį" kas vaikšto?
                          Vaikšto vaikšto... jei tik bus bilietų: http://www.kinopavasaris.lt/filmas?id=1329901967
                          Šiaip tai vienas mano mėgstamiausių režisierių.
                          Paskutinis taisė John; 2012.03.21, 00:38.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Vaikšto vaikšto... jei tik bus bilietų: http://www.kinopavasaris.lt/filmas?id=1329901967
                            Šiaip tai vienas mano mėgstamiausių režisierių.
                            Man atrodo į Kim Ki-duką dar tikrai yra bilietų, nes jo filmas šį kartą gan savotiškas.

                            Comment


                              Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.

                              O kai kurie ypatingai savotiški:


                              Jeigu reikia psichologinės-cinematinės šoko terapijos, pats tas.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.
                                Na taip, bet "Arirang" padarytas apskritai vieno Kim Ki-duko. Jis pats ir režisierius, ir aktoriai, ir operatorius ir visa kita...

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.

                                  O kai kurie ypatingai savotiški:
                                  Youtube video

                                  Jeigu reikia psichologinės-cinematinės šoko terapijos, pats tas.
                                  Čia siurrealizmas.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Čia siurrealizmas.
                                    Tikrai taip. Bet svarbiausia ne tiek pats stilius, kiek nagrinėjamos temos ir tam panaudojamos potemės (savižudybė, savęs žalojimas, pedofilija, seksualinė prievarta, sadizmas, gyvūnų kankinimas, psichinės negalios ir t.t.). Daugelyje šalių jo filmai draudžiami. Drąsus režisierius ir totalus nemainstream'as.

                                    Beje, čia viena įdomi kito filmo scena. Jeigu tikėsime internetais, filmuojant šitą kadrą, aktorė iš tikrųjų vos vos nepasikorė. Ir ko verta vien muzikinė korimosi scenos akomponacija.

                                    Paskutinis taisė John; 2012.03.21, 01:29.

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Vakar moters pageidavimu žiūrėjau 2 romantines komedijas Trumpai:

                                      1. The Ugly Truth su Katherine Heigl ir Gerard Butler. Siužetas senas kaip pasaulis: graži karjeristė, desperatiškai bandandti susirasti vyrą ir netikėtai atsiradęs iš pradžių atstmiantis, vėliau patrauklus vyriškis. Jie iš pradžių konfliktuoja, vėliau susidraugauja, galų gale įsimyli. Happy end'as. Buvo kelios gana juokingos situacijos, bet šiaip tai saldus toks mergaitiškas filmas. Vertinu 6/10.

                                      2. The Proposal su Sandra Bullock. Siužetas irgi labai panašus - graži karjeristė, tik vyras šį kartą ne netikėtai atsiradęs macho, o jos asistentas, kuris turi vesti savo bosę, kad jos nedeportuotų į Kanadą. Gale, aišku, jie įsimyli vienas kitą. Happy end'as Šitas labiau patiko, duodu 7/10.
                                      Beje, 45-erių Sandra Bullock atrodo tiesiog puikiai

                                      Žodžiu, merginoms tokie filmai turėtų patikt. Vaikinams.. na, kiekvienam pagal skonį
                                      As pamasciau kodel visada tokie filmai baigiasi vienodai - ir sitie abu, is pradziu konfliktuoja, o galiausiai isimyli. Happy end reikalingas, bet negi visada yra tik vienas identiskas laimingos pabaigos scenarijus? Kodel herojai negali isimylet atskiru zmoniu, kodel butinai vienas kita? Jau igriso ta pati klise - is pradziu nesutaria, bet veliau isimyli.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        As pamasciau kodel visada tokie filmai baigiasi vienodai - ir sitie abu, is pradziu konfliktuoja, o galiausiai isimyli. Happy end reikalingas, bet negi visada yra tik vienas identiskas laimingos pabaigos scenarijus? Kodel herojai negali isimylet atskiru zmoniu, kodel butinai vienas kita? Jau igriso ta pati klise - is pradziu nesutaria, bet veliau isimyli.
                                        Tikrai ne visi tokio žanro filmai taip baigiasi, pvz. Revolutionary road
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Tikrai ne visi tokio žanro filmai taip baigiasi, pvz. Revolutionary road
                                          Ne tas zanras. Nieko panasaus su mano pamineta situacija, kad du herojai visa filma nesutaria, pykstasi ir tt. O ir nesakau, kad absoliuciai visi, gal yra ir isimciu, bet absoliuti dauguma. Jau pradejus ziuret abieju minetu filmu treilerius 100% aisku, kad galiausiai jie vienas kita isimyles.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X