Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Rekomenduoju naujausią Jono Meko filmą - "Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas". Viskas ką pamatysite filme, tai ką tuo metu rodė televizija. Filmas dokumentinis ir visiškai neperšantis kažkokios nuomonės.

    Atvaizdas

    viršelis mano
    Ar ne tas pats?

    Jonas Mekas
    Lithuania and the Collapse of the USSR

    http://www.tate.org.uk/modern/events...film/17102.htm

    Ir šiek tiek mano paties medžiagos iš to paties renginio 2009: http://www.miestai.net/forumas/showp...2&postcount=45

    O šiaip, labai įdomus ir vertingas filmas. Sakyčiau, kone pats įdomiausias kadrų rinkinys Lietuvos nepriklausomybės tema, koks tik yra. Viskas pasimato ne iš mūsų siauros pozicijos, bet iš pasaulio. Būtent taip mus matė Vakaruose tuo metu.

    Vienas momentas, kuris man įstrigo, tai A.Čekuolio persona. Daug kas jam pripaišo išverstaskūrio komunisto etiketę (nors nelabai suprantu, kodėl)... bet jis, tuomet irgi būdamas žurnalistas, bene vienintelis iš Lietuvos žurnalistų gerai kalbėjo angliškai. Negana to, jo kalba buvo visai ne žurnalistiškai "diplomatiška", o tiesmukas ir bekompromisiškas varymas ant SSRS ir bekompromisiškas Lietuvos nepriklausomybės gynimas. Reiktų padėkoti jam už tai, nes, kaip bebūtų, jis smarkiai rizikavo taip kalbėdamas. Ir būtent jis (o ne Landsbergis, kaip daugelis mano) buvo, labiausiai rodomas ir girdimas žmogus iš Lietuvos. Tokie kieti pasakymai kad ir "dezertyrų" tema: "they are our kids. And they are serving in a foreign army illegally" ir po to tolesnis varymas ant SSRS kone iki uždusimo kol, galų gale, dingo palydovinis ryšys su Vilniumi ir Čekuolis buvo išjungtas...

    Visas filmas (laaaabai ilgas) yra Youtube. Tie kas nematė, tiesiog būtina pažiūrėti viską. Kad neprailgų laikas (filmas trunka beveik 5 valandas!), geriausia daryti kokį savaitgalį su draugais ir vyno buteliu.
    Paskutinis taisė John; 2012.01.21, 00:47.

    Comment


      /\ Taip, tas pats. Norėjau ir Čekuolį į viršelį įdėt, bet nesigavo gražiai sukomponuot.

      Comment


        Gerai, kad youtube yra įkeltas. Neįkainojamas šis filmas yra ir bus dar vertingesnis vėliau. Reikėtų jį rodyti per istorijos pamokas 12 ar 11 klasėje. Man tikrai daugiau naudos būtų davęs, nei sausa info...
        You've got one life! Live it!

        Comment


          O kodėl "naujas"? Užpernai per LTV2 jį rodė per nepriklausomybės 20-metį.

          Comment


            Parašė rat
            Tinker Taylor Soldier Spy (2011) (Bastunas, Siuvejas, Kareivis, Snipas)
            apie visokiausius Šaltojo karo šnipus. Be hamburgerinio debilumo, toks antidžeimsbondiškas. Highly recommended.
            Garis Oldmanas kaip visada - nepakartojamas.

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Kas eisite į kiną žiūrėti šio filmo - patariu nespausti play ir nesigadinti sau malonumo, paskui bus neįdomu žiūrėti. Geriausia scena.

              Youtube video

              Žodžiu, sužavėjo mane šiandien šitas filmas, aukšta klasė. Pjūklo paskutinė dalis mane nuvylė - jautėsi kad išsisėmę, nieko naujo neparodė. Bet čia - super.
              Pati prasčiausia dalis iš visų FD: netikroviškos scenos, neįtikinantys „efektai“, per mažai įtampos, siužetas nebe naujas. 5 dalis mane nuvylė.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                Rekomenduočiau peržiūrėt šį trumpametražį filmą. Iš ties palieka įspūdi, verčia susimąstyti, ir kas svarbiausia taiko tiesiai į tikslą. Geriau už bet kokius holivudinius filmus, daugiau proto įdėta

                Youtube video

                Tarpkitko, labai geras, ir labai reikšmingas šiais laikais, pasakojimas apie vertybes išreikštas konkrečiu įvykiu.
                Nieko ypatingo. Užsienio trumpametražių jau yra tokia tema, o apie tokias „vertybes“ JAV jau kalbama apie 10 metų. Dialogai prasti, pusiau mėgėjiški, labai neapgalvota kalbėsena, tik patys veikėjų veidai neblogi. Kad geresnis už holivudinį, tai sunku lyginti - visai kitokio tipo kūrinys. Tikrai netobulas ir tavo pagyrų nevertas, nebent suveikė „patriotizmas“, per maža filmų žiūrėjimo patirtis ar kitoks š**as, kuris apsvaigina smegeninę išgirdus kažką anksčiau nesuvokto, bet staiga pamatyto ir išgirsto. Sakyčiau, pagyrų nevertas. Pamatas plius minus geras, bet reikėtų dar smarkiai padirbėti. Įdomu, kokiai auditorijai skirtas, nes panašu, kad aukšto išsilavinimo nebaigusiems, kurie žavėtųsi beveik bet kuo nauju ir „savu“.
                Beje, ačiū už nuorodą.
                Paskutinis taisė Ametistas; 2012.01.23, 19:33.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                  Nieko ypatingo. Užsienio trumpametražių jau yra tokia tema, o apie tokias „vertybes“ JAV jau kalbama apie 10 metų. Dialogai prasti, pusiau mėgėjiški, labai neapgalvota kalbėsena, tik patys veikėjų veidai neblogi. Kad geresnis už holivudinį, tai sunku lyginti - visai kitokio tipo kūrinys. Tikrai netobulas ir tavo pagyrų nevertas, nebent suveikė „patriotizmas“, per maža filmų žiūrėjimo patirtis ar kitoks š**as, kuris apsvaigina smegeninę išgirdus kažką anksčiau nesuvokto, bet staiga pamatyto ir išgirsto. Sakyčiau, pagyrų nevertas. Pamatas plius minus geras, bet reikėtų dar smarkiai padirbėti. Įdomu, kokiai auditorijai skirtas, nes panašu, kad aukšto išsilavinimo nebaigusiems, kurie žavėtųsi beveik bet kuo nauju ir „savu“.
                  Beje, ačiū už nuorodą.
                  Aš į filmus mėgstu žiūrėti ne tiesiogiai, o skaityti juos kaip knygas. Taip, sutinku, filmas megėjiškas, tačiau iškeltos idėjos man atrodo pakankamai aktualios šiandien. Ypač man patiko ta scena, kai pasakomas įvykis su senuku-taip dažniausiai būna gyvenime, mes galime ir tai viskas nesunku, bet mes nieko nedarome.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment





                    Arn: The Knight Templar.Vienas iš tų filmų, kai nieko nesitiki, o lieki maloniai nustebintas. Tikrai labai stiprus švedų darbas. Aišku, istorinės tiesos čia nelabai yra, nes filmas yra pastatytas pagal knygą, bet vistiek turėtų patikti tokio žanro megėjams.

                    P.S. Kažko neleidžia man įdėti video, todėl paliksiu nuorodą. Vėliau pabandysiu vėl pataisyt.
                    Paskutinis taisė pauliaK; 2012.01.29, 08:31. Priežastis: Vaizdinės nuorodos pataisymas
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      http://www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4

                      super, pedro, super.

                      Originalo kalba: ispanų.

                      P.S. chebryte, kas pamokys normaliai įkelti nuorodą ? turiu omenyje tokiu principu kaip kad įkėlė paskutinįjį spirit ;]
                      Paskutinis taisė Andrys; 2012.01.29, 20:12.

                      Comment


                        Parašė Andrys Rodyti pranešimą
                        http://www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4

                        super, pedro, super.

                        Originalo kalba: ispanų.

                        P.S. chebryte, kas pamokys normaliai įkelti nuorodą ? turiu omenyje tokiu principu kaip kad įkėlė paskutinįjį spirit ;]
                        Užmesk čia akį. Esmė: pažymi nuorodos galą, už lygybės ženklo ir spaudi youtube piktogramą. Vuolia!

                        Comment




                          Na tiesiog limpa prie L. Neesono tokie "kieti" vaidmenys. Tikrai net neabejoju, kad jis galėtų suvaidint kokį Dž. Bondą. O Pats filmas yra gan stiprus vidutiniokas - turi neblogą ir nenuspėjamą scenarijų, daug įtampos, bet trūksta kažkokio cinkelio kad po filmo pasakytum "wow".
                          Reziume: nors tai ir nėra geriausias matytas veiksmo filmas, bet taip pat ir nėra laiko švaistymas
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Tiems, kam patinka brolių Coen'ų kūryba:


                            Šiaip filmas geras, bet Nick Cave muzika ir scenarijus daro jį dar geresniu
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Paskutiniu metu teko matyti nemažai geros produkcijos iš nepriklausomų JAV studijų, ypač rekomenduoju Take Shelter

                              Comment


                                Vienas iš geriausių mano matytų vesternų. Visiškai nestandartinis, lengvai šokiruojantis.

                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Tai kas eis verkt į kino teatrus?

                                  Comment


                                    Nusprendem pirmadienio vakara paziureti ka nors linksmo ( belenka, kad tik prastumti laika )....

                                    Tikrai negalvojau, kad taip prajuokins,

                                    Patariu!

                                    [/URL]

                                    Comment


                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Aš kaip esu prijaučiantis to laikotarpio istorijai, siūlyčiau šiandien 21:30h nepraleisti progos pažiūrėti režisierės Giedrės Žickytės filma „Kaip mes žaidėme revoliuciją“

                                        Paskutinis taisė Sefas210; 2012.03.12, 20:02.
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Paskutiniu metu dauguma žiūrimų filmų yra 7-8 dešimtmečio amerikiečių filmai, kurių daugumai tinka apibūdinimas "best car movie". Kas juose geriausia tai gaudynių scenos, kurių tokių ilgų ir gerų beveik neliko šiuolaikiniuose filmuose(su keleta išimčių). Tai gi šioks toks rekomenduojamų filmų sąrašiukas:

                                          American Graffiti (1973)
                                          Vanishing Point (1971)
                                          Dirty Mary crazy Larry (1974)
                                          The Driver (1978)
                                          Easy Rider (1969)
                                          Le Mans (1971) Steve McQueen sukurtas po to kai pats pabuvo Le mano varžybose, mažai dialogų, daug Le mano lenktyninių mašinų ir vaizdų.
                                          Bullit (1968) Žymus žinomiausia/geriausia (daugelio internautų nuomone) persekiojimo scena filmuose
                                          Gone in 60 seconds (1974) daug kartų geresnis už naują versiją, jau vien paskutinė scena persiokiojimo trunka virš 20 min
                                          Two - Lane Blaktop (1971) toks biškuti sudėtingesnis filmas
                                          Taip pat rekomenduoju gerą komedija Dazed and Confused, yra rodę seniai per TV ją, jei geria pamenu pavadinta Išmušti iš vėžių. Nors ir nematęs bet visiems formulės 1 gerbėjams siūlyčiau pažiūrėti filmą Grand Prix (1966).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X