Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    O kas sako, kad jis turi pakartoti? Jėzus nebuvo žydų mesijas.
    Kaip nebuvo? Iki Pauliaus krikščionybė buvo viena iš daugelio tuo metu buvusių žydų sektų, kuri pripažino jį kaip mesiją (O jų tuo metu ne vienas irgi buvo ). Netgi buvo laikoma, kad norint tapti krikščioniu pirma reikėjo tapti žydu su visais apsipjaustymo ritualais ir laikytis visų Mozės įsakymų. Jei ne Paulius su savo krikščionybės adaptavimu ne žydams, greičiausiai ji kaip ir daugelis kitų judaizmo sektų būtų gana greit nunykusi.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Circumc...y_Christianity

    p.s. Krikščionys jau ir savo istorijos nebežino...
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Sakydamas apie žydus, aš turėjau omenyje žydus ne kaip tautą, o kaip judaizmo išpažinėjus. Taigi, pastarieji (judaizmo liubavičių sekta) mesijo sulaukė!

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Sakydamas apie žydus, aš turėjau omenyje žydus ne kaip tautą, o kaip judaizmo išpažinėjus. Taigi, pastarieji (judaizmo liubavičių sekta) mesijo sulaukė!
        Taigi pirmieji krikščionys tuo pačiu buvo ir judėjai. Ir pats Jėzus irgi judėjas buvo. Gi jų religija jau senai senai nėra vienalytė ir judaizmo sektų sektelių buvo daugybė. Va vienos iš jų mesijas ir buvo Jėzus. Po jo žydai ne vieną mesiją dar turėjo. Kitas buvo Šimonas bar Kochva, kuris be to dar buvo ir Jėzaus giminaitis.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Vilniuje šiais laikais tikrai garantuojamas visapusiškas saugumas...

          Dievas neįlįs?
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
            Vilniuje šiais laikais tikrai garantuojamas visapusiškas saugumas...
            Atvaizdas

            Dievas neįlįs?
            Ot tai linksmybės šiais laikais.. Tas žmogus, kur stebi ką rodo vaizdo kamera tikriausiai žiūri ir linksminas kaip ant žmonių galvų plytos krenta.

            Comment




              Tris kartus daugiau už vyrą sverianti jo žmona, televizijoje pareiškia, jog vyras mėgsta būti suspaustas, na, o šis... sėdi ir šypsosi!
              Nors jų pristatytas video įrašas gerokai prajuokina, tačiau aišku viena... Liesos moterys patinka ne visiems vyrams! Aišku, poros seksualiniai žaidimai — pavojingi vyro gyvybei, tačiau kiekvienas renkasi pats...
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Britų karališkosios vestuvės 2011-04-29 galėjo įvykti ir šitaip:

                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  Taigi pirmieji krikščionys tuo pačiu buvo ir judėjai. Ir pats Jėzus irgi judėjas buvo. Gi jų religija jau senai senai nėra vienalytė ir judaizmo sektų sektelių buvo daugybė. Va vienos iš jų mesijas ir buvo Jėzus. Po jo žydai ne vieną mesiją dar turėjo. Kitas buvo Šimonas bar Kochva, kuris be to dar buvo ir Jėzaus giminaitis.
                  Pirmieji krikščionys jau nebuvo judėjai.

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Britų karališkosios vestuvės 2011-04-29 galėjo įvykti ir šitaip:

                    O į tikrąsias, ar jį pakvietė?

                    Comment


                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                      O į tikrąsias, ar jį pakvietė?
                      Flickr

                      Comment


                        Good friend of prince William's ?
                        Negi as jau taip prastai anglu moku, kad nesuprantu kam ta 's pridejo? Juk:

                        prince William's friend
                        friend of prince William

                        Atleiskit uz menka nukrypima

                        Comment


                          Parašė gansas Rodyti pranešimą
                          Jei mirti - tai su muzika
                          Youtube video
                          Sulietuvintai...
                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment




                            Kažkur matyta?
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Moterys apie vyrus

                              Maniškis graužia nagus. Nukanda juos ir kramto lyg saldainius. Labai nervina, aš jam net per rankas suduodu. Ir dar jis mėgsta išsimaudęs džiovinti savo kiaušinius. Sėdi virtuvėje, kojos praskėstos, ir ranka mosikuoja — turbūt ventiliatoriumi apsimeta. Na o aš, pavyzdžiui, vakarieniauju. Labai skanu!

                              Mano brangutis mėgsta man pašokti striptizą. Šoka taip, kad visi klounai gali atsipūsti. Staiposi tokia naivia veido išraiška, jog, atrodo, šventai tiki, kad mane tai seksualiai jaudina. Aišku, jaudina — iki isteriško juoko. Ne, šokėjo iš jo jau nebus!

                              Mano vyrelis namuose nusimauna vieną kojinę, o kitos — ne. Su kojinėmis, matai, jam karšta, be kojinių — šalta, o su viena — kaip tik. Jis tai vadina „termoreguliacija“. Jam dar patinka beprotiškai garsiai čiaudėti. Vieną kartą jis taip sudundėjo požeminėje perėjoje, kad žmonės velniai žino ką pamanė. Suprantate, perėjoje... dar tas aidas... Svarbiausia, kad jis čiaudi būtent tada, kai to niekas nesitiki...

                              Taip, mano Rimas irgi labai garsiai čiaudi. Maža to, čiaudėdamas jis dar šaukia ir trepsi kojomis. Aplinkiniai išsigąsta ir bėga nuo jo. Kiek kartų jam priekaištavau — nieko. Sako, kad jam taip patinka. Dar jis mėgsta tualete po valandą sėdėti. Aš jau prie tualeto durų šoku, o jis, pasirodo, ten užmigo. Darbe pavargo, po to išgėrė. Vieną kartą prabundu paryčiais, o jo lovoje nėra! Net išsigandau. Ir išgirstu, kad jis knarkia tualete. Štai koks niekšas! Be to, jis visur kaišioja tualetinį popierių: į striukės kišenes, į automobilį, į kelnių kišenes. Atrodo, kad mieste tualetinio popieriaus trūkumas. Aš net nespėju jo pirkti!

                              Mano stebuklas irgi mėgsta nusnausti tualete, aš jį dažnai ten net naktimis randu. Blogiausia, kad užmiega su smilkstančia cigarete dantyse. Kartą net glaudes pradegino… Laimė, kad tik jas…

                              Mano turtui patinka žiūrėti į įjungtą mikrobangų krosnelę. Pasiima taburetę, atsisėda ir žiūri pro langelį, lyg ten futbolą rodytų.

                              Gal jūs jam valgyti neduodate? Arba pasodinkite jį prieš skalbimo mašiną — joje irgi sukasi…

                              Mergytės, mano vyreliui patinka staipytis prieš veidrodį. Užsitempė glaudes — 10 minučių save veidrodyje apžiūrinėja, apsimovė kojines — vėl 10 minučių prieš veidrodį. Kiekvieną kartą, praeidamas pro veidrodį, turi prieš jį pasistaipyti: nusiplovęs rankas, prieš valgį, net valgydamas. Kai ruošiamės kur nors eiti, tai aš jau ir pasidažiusi, ir apsirengusi prieškambaryje stoviu, o jis dar vienomis glaudėmis stypso prieš veidrodį ir mirksi: „O ką dabar daryti?“.

                              O manajam patinka iš duonos minkštimo rutuliukus daryti. Ir kočioja juos taip atsargiai, taip rimtai, kad norisi duoti į snukį. Aš po to ilgai vargstu, kol juos surenku. Kaip jis be tų rutuliukų gyventų? Ir dar… nešvarias glaudes ir kojines, prieš mesdamas į skalbinių dėžę, susuka į kokius nors marškinėlius. Slepia ar ką?

                              Mano namuose irgi juokingas egzempliorius gyvena. Jis prieš atsiguldamas atsistoja prie lovos, savo turtą, esantį žemiau juosmens, paima ir kiekvieną vakarą manęs klausia: „Na kaip, didelis? Ne per mažas?“. Galima pamanyti, kad „ten“ kiekvieną dieną paaugti turi. Ir dar… jei jis jau atsigulęs, o aš ką nors verdu, tai ryte būtinai randu lygiai pusę to, ką paruošiau. Ir nesvarbu, kiek ruoščiau — puodą ar keturis. Vis tiek rasiu pusę. Štai taip ir gyvename!
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Trumpi, bet geri

                                Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
                                Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.

                                ***

                                Apsivedė nematomas žmogus už nematomos merginos. O vaikai pas juos,- iš vis nėr į ką žiūrėt

                                ***

                                Susitinka dvi bobulės, pasakoja viena kitai:
                                - Įsivaizduoji, Juzefa, išeinu vakare į laiptinę šiukšlių išnešti, o ten kažkoks vaikinas merginai į veidą savo organu bado. Gerai, kad nors į burną pataikė, o juk galėjo ir akį išmušti.

                                ***

                                Vyras žmonai:
                                -Nusirenk!
                                Žmona nusirenginėja ir galvoja, turbūt tuoj pasimylėsime, o vyras jai:
                                -Stok ant rankų
                                Žmona atsistoja ir galvoja, ką čia tokio naujo jis sumąstė? Vyras įkiša galvą į žmonos tarpukojį, nešasi prie veidrodžio.
                                -Hm... barzda man netinka.

                                ***

                                Vis dėlto moters grožio etalonas kompiuterių administratoriui- Venera. Ir figūra daili ir rankos jau nukapotos.

                                ***

                                Šnekasi dvi verslininkų žmonos:
                                -Ne nu tu įsivaizduok, vakar paprašiau pas saviškį 200 eurų į grožio saloną nueiti. O tas niekšas pasižiūri į mane ir duoda 500.

                                ***

                                Izraelyje atsirado naujas plėšikas Rabinas Gudas. Jis nupjauna turtingiems ir prisiuva vargšams.

                                ***

                                -Oi, pas mus atsitikimas koks buvo. Atgabeno vyriškį į kapines laidoti, o jis strykt! Atsisėda karste, gyvas aš! Matytum kas buvo, visi džiaugiasi, juokiasi, petardos šaudo, žmona iš džiaugsmo verkia...
                                ...Žodžiu vos ne vos užkasėme

                                ***

                                Kaip privesti vaikiną iki isterijos?
                                Parašyk jam SMS žinutę: „Ar nenorėtum sekso be įsipareigojimų?“, o po to antrą SMS: „Oops...ne tau!”.

                                ***

                                Nusprendė vaikinas merginą savo paerzinti. Ant nėštumo testo raudonu markeriu nupiešė juostelę.
                                Jį nužudė draugės frazė:
                                -Mielasis, o ką reiškia trys juostelės teste?

                                ***

                                Žmona- vyrui.
                                -Tu kokiu gyvūnu norėtum būti kitame gyvenime?
                                -Na galbūt šunimi.
                                -Ta prasme, nenori nieko keisti?

                                ***

                                Vaistinėje:
                                -Ar turite aktyvuotos anglies?
                                -Ne, pas mus tik neaktyvuota, bet jūs galite ją aktyvuoti, siųskite SMS numeriu 4242 įrašę žodį „Anglis“.

                                ***

                                Mano vardas Sonata. Man 15 metų. Sportuoju. Mokinuosi gerai. Moku siūti ir megzti. Nerūkau ir negeriu. Valanda 100 eurų.

                                ***

                                Mergina glosto vaikinui kiaušiukus. Atsargiai varto pirščiukais, apžiūrinėja, gėrisi, laikas nuo laiko giliai atsidūsta.
                                -Brangioji, apie ką mąstai?
                                -Ai šiaip... savus prisimenu

                                ***

                                -Oho, koks stiprus tavo rankos paspaudimas!... Senai vienas gyveni?

                                ***

                                Paskelbta kovos su homoseksualizmu savaitė, šią savaitę kas antroje vazelino tūbelėje „Moment“ klijai.

                                ***

                                -Mamyte, o kai as užaugsiu būsiu į tave panaši?
                                -Žinoma, dukryte, tikrai būsi...
                                -Blin nu il kam tada gyvent?

                                ***
                                Anglų džentelmenas:
                                - Madam, nedrįstu ilgiau jumyse užsilaikyti...

                                ***

                                Eina moteriške per turgų pro vyruką, kuris pardavinėja uodą stiklinėje
                                bonkutėje, ant kurios parašyta “Vyrų pakaitalas. 100 Lt.”
                                - Ir kaip juo naudotis?
                                - Atidarysit stiklainį, o jis žinos ką daryt.
                                Bet dėl visa ko, užsirašykit mano telefono numerį.
                                Nusipirko. Parėjo namo, nusirengė, atsigulė į lovą, atidarė stiklainį. Uodas
                                išskrido, nutūpė ant lubų ir sėdi.
                                Ji skambina vyrukui, tas atvažiuoja ir sako uodui:
                                - Žiurek asile, paskutinį kartą rodau.

                                ***

                                Pamaldi moteriškė prieš Velykas raminasi:
                                - Štai baigiasi gavėnia, o aš iki šiol nieko mėsiško savy neturėjau.
                                Vyras pasipiktino:
                                - O kas aš toks? Gal silkė?

                                ***

                                Šnekasi du gėjai:
                                - Brangusis, ar tu turi svajonę?
                                - Taip, norėčiau būti futbolininku.
                                - ?!
                                - O tu įsivaizduok: aš išbėgu į aikštę, prisivarau kamuolį prie savo vartų ir įmušu. Ant manes sušoka 10 vyrukų, o visas stadionas skanduoja: "PY-DA-RAS!!! PY-DA-RAS!!!"

                                ***

                                Keturmetis suomių berniukas Ullechatvengverdiranenas Martetainergverterneriketenas,
                                paklaustas, koks jo vardas, atsakė: "Eik tu šikt!"

                                ***

                                Šeimoje vyksta barnis.
                                — Geriau jau aš numirčiau! — šaukia žmona.
                                — Aš irgi! — sako vyras.
                                — Tada aš nenoriu, — pareiškia žmonelė.

                                ***

                                Virtuvėje tyliai atsidaro šaldytuvo durys ir išlenda didelė, riebi pelė. Ji persimeta per petį dešrelių virtinę, pasiima gabalą sūrio, lašinių ir neskubėdama patraukia prie savo urvelio. Prie urvelio stovi pelėkautai su pamauta apdžiūvusia duonos plutele. Pelė paniekinamai žvilgteli į tuos pelėkautus ir pareiškia:
                                – Garbės žodis, kaip kokie maži vaikai…
                                ***

                                Prireikė vaikinui iš pirmo aukšto lygintuvo.Nusprendė užlipti i 12-tą aukštą pas kaimynę pasiskolinti. Lipa ir galvoja: "Na va... aš paskambinsiu,ji atidarys... pakvies užeiti...pavaišins kava... Paskui kokio brendžiuko prie kavos... degtinės...pasiliksiu ilgiau...kalbėsim...paskui karšta naktis...tapsim meilužiais...paskui vestuvės...vaikai...ji man atsibos...susirasiu meilužę...ji mane demaskuos...netyčia išstums iš 12 aukšto...ligoninė...visas gyvenimas invalido vežimėly...tada ji,aišku mane paliks...
                                Taip galvodamas užlipo. Paskambino į duris.Atidaro kaimynė,šypsosi... Vyras susinervinęs:
                                -Žinai ką,eik tu na*** su savo lygintuvu!
                                ***

                                Troleibusas... Vasara... Karštis... Į troleibusą įlipa moteris su neskustomis pažastimis. Laikosi už turėklo... Šalia jos stovi girtas chronius. Jis arti trūkimo ribos. Bet troleibusui stabtelėjus, chronius trumpam atsipeikėja ir ima uostyti orą aplinkui. Po minutėlės susivokia, iš kur eina kvapas, ir įsistebeilija į neskustą moteriškės pažastį. Paskui nužvelgia tą moteriškę, ir sako:
                                - Klausykit, panele balerina, arba nešiokit triusikus, arba nuleiskite savo koją!
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2011.05.03, 03:09.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Kiniečių ir su žaibu nepajamsi, kad ir du kartus trinklteltų



                                    Straipsnis
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Interneto naujienų portalas iš Izraelio rusų kalba NEWSru.co.il rašo:

                                      Būsimąja Britanijos karaliene gali tapti žydė: Keit Midlton iš Goldsmitų klano.

                                      http://www.newsru.co.il/world/24apr2...dsmith701.html



                                      O medaus mėnesį karališkieji jaunavedžiai gali praleisti prie Negyvosios jūros, t.y. tikėtina, kad Izraelyje.

                                      http://www.newsru.co.il/rest/18apr2011/pair708.html
                                      Paskutinis taisė Al1; 2011.05.03, 20:21.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Interneto naujienų portalas iš Izraelio rusų kalba NEWSru.co.il rašo:
                                        Būsimąja Britanijos karaliene gali tapti žydė: Keit Midlton iš Goldsmitų klano.
                                        Pagal žydus (gal ir ne visus), visi Vakarų civilizacijos atstovai, gal tik išskyrus indėnus, turi žydiško kraujo, reiškia yra žydai. Jau nebenustebčiau, jeigu net Obama paaiškės turįs žydiško kraujo. Tikriausiai ir kandidatas į 2012m. JAV prezidentus Donaldas Trumpas.
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Obamos žmonos pusbrolis (juodaodis) yra rabinas.

                                          http://www.haaretz.com/jewish-world/...rabbi-1.253431

                                          Comment

                                          Working...
                                          X