Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kazka cia labai stipriai nugrybavai.... Lyginau gi ne su savo gyvenimu, o su konkreciu zmoniu gyvenimu Lietuvoje ir emigrantyne. Su ju paciu (hipotetiniu zmoniu, ne zmoniu is to klipo) gyvenimu lyginau, prie ko cia mano gyvenimas?

    Comment


      Aisku tavo captcha juokeliai zymiai juokingesni. Kiek atsimenu vienam Johnui buvo juokingi kai jis deliodavo juos ir buvo uzvirus gan rimta diskusija. Kazkaip jus su john vienodi daugeliu atveju (nuomones, humoras ir tt) , bene londonistano itaka?

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Aisku tavo captcha juokeliai zymiai juokingesni. Kiek atsimenu vienam Johnui buvo juokingi kai jis deliodavo juos ir buvo uzvirus gan rimta diskusija. Kazkaip jus su john vienodi daugeliu atveju (nuomones, humoras ir tt) , bene londonistano itaka?
        Ir Tomizmui, ir Tomizmui!, draugelių trijulė
        Flickr

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Aisku tavo captcha juokeliai zymiai juokingesni. Kiek atsimenu vienam Johnui buvo juokingi kai jis deliodavo juos ir buvo uzvirus gan rimta diskusija. Kazkaip jus su john vienodi daugeliu atveju (nuomones, humoras ir tt) , bene londonistano itaka?
          1. Naudoji žodį "Londonistanas" (tuo bandai pašiepti Londoną, žiūri į jį iš aukšto);
          2. Rodai video su nieko per daug blogo nedarančiais žmonėms (kuriuos tu pašiepi, vadini "emigrantėliais" ir žiūri į juos iš aukšto);

          Tai tik dvi priežastys dėl ko tavo pranešimai man leidžia galvoti, kad esi eilinis, tipiškas, piktas, be jokios priežasties pasikėlęs homo-sovieticus.
          Paskutinis taisė blitz; 2011.05.08, 21:14.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Parašė blitz Rodyti pranešimą
            Tai tik dvi priežastys dėl ko tavo pranešimai man leidžia galvoti, kad esi eilinis, tipiškas, piktas, be jokios priežasties pasikėlęs homo-sovieticus. Neveltui Lettered tave palaiko, tuoj dar A1 prisidės prie palaikymo komandos
            Šiaip įdomu, kas čia didžiausias pasikėlęs piktas homosovietikus, kuris arogantiškai iš visų juokiasi, kuriems jo bajeriai nepatinka
            Flickr

            Comment


              Tas faktas, kad Gator nepatinka Captchart man yra visiškai neįdomus. Aš jau parašiau priežastis, dėl kurių jį taip "užsipuoliau"

              Beje, aš nesu homo-sovieticus, aš esu emigrantėlis, gyvenantis Londonistane!
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                Gator, su visa pagarba, sprendžiant iš tavo tono ir požiūrio, nei apie Londonistaną, nei apie emigrantėlius tu nelabai ką žinai.

                Comment


                  Visi nususę emigrantėliai gyvena bent jau po 8 viename kambaryje, plauna "negrų" subines kiekvieną dieną po 14 valandų, valgo išskirtinai chemijos pramonės produkciją ir nieko nesusitaupo. Ne taip kaip fantastiškasis patriotas, sąmojingasis, intelektualusis GATOR, gyvenantis KAUNE, Lietuvos ŠIRDYJE, kuris tarsi eržilas žengia prieš krizę, savo inovacijomis ir charizma gelbėjantis LIETUVĄ. JOKS nususęs emigrantėlis, subinių plovikas NIEKADA neprilygs šauniajam GATOR, šių laikų Vytautui didžiajam, kartoju - JOKS.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    Neprisidėsiu.

                    Comment


                      Žiūriu vyrukam PMS'as užėjo

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Is graudaus juoko serijos. Emigruoja, o gyvena turbut baisiau nei Lietuvoj gyveno (sulinde i kamurke po septynis)
                        Na ir pašneki kai netingi Gyvena, nes taupo pinigus ar siunčia šeimai. Žmogau, gal netarnavai armijoje, ten daugiaaukštės lovos ir niekas nesiparina dėl prabangos Lietuvoje dirbdamas už minimumą gyventum gatvėje.

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Žiūriu vyrukam PMS'as užėjo
                          Feminisčių nuomonės čia išvis niekas neklausia. Marš miegot!

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Feminisčių nuomonės čia išvis niekas neklausia. Marš miegot!
                            Kaip tu drįsti su manim šitaip, nevalyvas padare!

                            Comment


                              Innuendo: tiek ilgai čia rašinėji - puodai virtuvėje nesudegs?
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Užsispyrėlės sutramdymas.

                                Comment


                                  Mauči, boba, bo kap mat gauni į snukį!

                                  Comment


                                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                    1. Naudoji žodį "Londonistanas" (tuo bandai pašiepti Londoną, žiūri į jį iš aukšto);
                                    2. Rodai video su nieko per daug blogo nedarančiais žmonėms (kuriuos tu pašiepi, vadini "emigrantėliais" ir žiūri į juos iš aukšto);

                                    Tai tik dvi priežastys dėl ko tavo pranešimai man leidžia galvoti, kad esi eilinis, tipiškas, piktas, be jokios priežasties pasikėlęs homo-sovieticus.
                                    Netiesa. Londonas yra grazus miestas, o vadindamas Londonistanu tiesiog pabreziu, kad po truputi tampantis Azija, kas mane liudina. Jokio ziurejimo is auksto. Priesingai - tai didis miestas.
                                    Emigrantelius draugiskai gal ir pasiepiu, bet mazybinis pasakymas nera kazkoks izeidimas. Pvz Zalgiri rasydamas kartais vadinu zalgiriuku, bet tai nebutinai pasiepimas.
                                    Video rodau, nes prajuokino pora vietu tad tiko i siaip linksma tema.
                                    Jei tau nebuvo "siaip linksma" ji ziurint nereiskia, kad jis cia netinka. Dabar jau tu ziuri is auksto aiskindamas, kad jei tau asmeniskai nebuvo linksma as netureciau jo cia deti. Pvz man nera linksmos tavo captcha nesamones, bet as nesakau, kad tu ju neturetum cia deti. Suprantu, kad tau jos linksmos ir nepriestarauju ju dejimui. Tolerancija ir mano puses tavo humoro jausmui, netolerancija is tavo. Tai kas cia homo sovieticus? "Pamate uzsienio" ir jau zmones pradejo skirstyt i sovieticus ir ne. Paziurek i veidrodi - ten toks vienas is auksto ziurintis irgi matomas bus

                                    Comment


                                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                      Na ir pašneki kai netingi Gyvena, nes taupo pinigus ar siunčia šeimai. Žmogau, gal netarnavai armijoje, ten daugiaaukštės lovos ir niekas nesiparina dėl prabangos Lietuvoje dirbdamas už minimumą gyventum gatvėje.
                                      Jeigu dirbtu nuosirdziai kaip dirba tenais ir "taupytu" kaip taupo tenais tai ir cia vargo nematytu. O jei dar ir gyventu sesiese 2 kambariuose... Bet cia matai nefasonas dirbti bet kuo, o ten nuvaziavus gali ir tuoletus valyti
                                      Paskutinis taisė Gator; 2011.05.08, 23:19.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Gator, su visa pagarba, sprendžiant iš tavo tono ir požiūrio, nei apie Londonistaną, nei apie emigrantėlius tu nelabai ką žinai.
                                        Na mano tonas ir poziuris Londono atzvilgiu yra gana zenkliai labiau teigiamas nei tavo (auksciau paaiskinau ka turiu mintyje sakydamas Londonistanas)

                                        Comment


                                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                          Innuendo: tiek ilgai čia rašinėji - puodai virtuvėje nesudegs?
                                          Aš išpindėjus, man atveža pusryčius, pietus ir vakarienę iš geriausių Dublino restoranų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X