Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Sergio Ramos the Real Madrid player who dropped the cup off a bus,said he
    wants to join Arsenal - to make sure he never does it again
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą

      Sergio Ramos the Real Madrid player who dropped the cup off a bus,said he
      wants to join Arsenal - to make sure he never does it again
      Man kaip Arsenal fanui - graudu, bet teisinga
      Paskutinis taisė fredis; 2011.04.27, 09:54.
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Man kaip Barsos fanui visa ši istorija bent menka paguoda
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Latviški rankdarbiai.
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Išprotėję rusai.

            Comment


              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
              Man kaip Barsos fanui visa ši istorija bent menka paguoda
              Man kaip Man Utd fanei, vienodai šviečia bet juokinga

              Comment


                characteristics of glory hunters.....

                1. will often choose a big club which is guaranteed of years at the top bracket of clubs
                2. have no connection to the club
                3. foreign to the country and city of the club
                4. will overuse club mottos (which makes it more evident)
                5. never been to many games (if not any)
                6. will never go many games ever
                7. will use the excuse of geography to not go to games
                8. have limited merchandise before the successful years (most likely none)
                9. does not know the history, chants or culture of the club
                10. always in the armchair during matchdays
                11. uses the talk of tactics and transfers to compensate for the lack of all round knowledge of the club (history and culture of the clubs, attendance of games, lack of knowledge or care factor about the direction of the club off field etc.)
                12. will not be effected by football tragedies as much as locals
                13. will often be the most biased towards to compensate for the glory hunter status
                14. will show more hate for other clubs to compensate for their glory hunter status
                15. have a club in their own country, don't have the guts to support them
                16. will never talk about the years before the club started to become successful
                17. at games (if attended) will be the quiet ones who never chant or make a noise

                Fanai jus barsu, unaitedu, arsenalu ir kitu...

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  15. have a club in their own country, don't have the guts to support them
                  va čia lietuvių esminis bruožas
                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    characteristics of glory hunters.....

                    1. will often choose a big club which is guaranteed of years at the top bracket of clubs
                    2. have no connection to the club
                    3. foreign to the country and city of the club
                    4. will overuse club mottos (which makes it more evident)
                    5. never been to many games (if not any)
                    6. will never go many games ever
                    7. will use the excuse of geography to not go to games
                    8. have limited merchandise before the successful years (most likely none)
                    9. does not know the history, chants or culture of the club
                    10. always in the armchair during matchdays
                    11. uses the talk of tactics and transfers to compensate for the lack of all round knowledge of the club (history and culture of the clubs, attendance of games, lack of knowledge or care factor about the direction of the club off field etc.)
                    12. will not be effected by football tragedies as much as locals
                    13. will often be the most biased towards to compensate for the glory hunter status
                    14. will show more hate for other clubs to compensate for their glory hunter status
                    15. have a club in their own country, don't have the guts to support them
                    16. will never talk about the years before the club started to become successful
                    17. at games (if attended) will be the quiet ones who never chant or make a noise

                    Fanai jus barsu, unaitedu, arsenalu ir kitu...
                    Just got the flight tickets and tickets to old trafford to watch Man Utd live! So yeaaaaaaaaaaah!
                    Plius visada buvau Atlanto fanė

                    Comment


                      Comment


                        Juodas humoras.

                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Juodas humoras.

                          Atvaizdas
                          Pedofiliniai namiokai...

                          Comment


                            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                            Pedofiliniai namiokai...

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą

                              Vilniaus pašonėje, Černobylio gatvėje, gyvenantys žmonės visai nesidžiaugia tokiu skambiu gatvės pavadinimu. Pirkėjai, išgirdę, kad bulvės iš Černobylio, dažniausiai jų nenori pirkti, o pasakius adresą taksistams šie mano, kad keleivis juokauja.„Černobylio g.” – toks užrašas šviečia ant pirmojo namo Juodbalių kaime. Juodbaliai — vos 300 metrų nuo Vilniaus ribos nutolęs kaimas. (...)
                              O kaip anksčiau tas kaimas vadinosi.


                              http://www.vilnius.skynet.lt/maps/ludwinowo1925.jpg

                              Comment



                                Iškarpa iš leidinio "Tėvynės sargas" 1922 06 3 p. 231



                                Šaltinis: „Mūsų rytojus“, 1928 m. rugpjūčio mėn. 17 d., Nr. 33 (63), p. 5.
                                Paskutinis taisė artexs; 2011.04.28, 09:54.

                                Comment


                                  labai panašias "kriminalines kronikas" galima rasti ir dabartinėje regioninėje spaudoje ir netgi tam pačiam delfyje Ainio Gurevičiaus rašytas
                                  Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                                  Comment


                                    Žmona nupirko butelį brendžio, pastatė į spintelę ir sako vyrui:
                                    - Spyntelėje stovi brendžio butelis, tu jo neliesk, man pačiai prireiks. Maža kas — gal kas ateis, gal pati kur eisiu...
                                    - Geeerai!
                                    Atėjo naktis, guli abu lovoj. Žmona užsimanė sekso, tik ranka padėjo ant vyro daikčiuko, jis jai sako:
                                    - Eee, ne! Tu jo neliesk..., gal pas mane kas ateis, gal pats kur eisiu...

                                    Egzaminas. Dėstytojas:
                                    - Na, gerbiamasai, tai ką, nieko nežinote?
                                    Studentas:
                                    - Na, kodėl jau taip nieko, aš va gyvenimiškus dalykus gerai išmanau.
                                    Dėstytojas:
                                    - Na, paprastas klausimas: „Kaip slieką sukalti į žemę?“
                                    Studentas:
                                    - Hmm... O! Reikia pavolioti į epoksidinius klijus ir kai išdžius sukalti.
                                    Sekanti diena. Dėstytojas:
                                    - Na, tikrai apie gyvenimą, tamsta, išmanot. Tai va, nuo manęs tau 10, o nuo mano žmonos saldainiai.

                                    Mergaičiukė pirmą kartą vestuvėse:
                                    - Mama, o kodėl šita...jaunoji... visa baltai apsirengusi?
                                    - Todėl, kad šiandien pati džiugiausia diena jos gyvenime.
                                    Po pauzės:
                                    - Mama, o kodėl jaunasis apsirengęs juodai?

                                    Klaipėdos universitete buvo 4 studentai, kurie labai gerai mokesi. Artėjo chemijos egzaminas. Jis turėjo būti pirmadienį 8 val ryto. Bet visi buvo tokie tikri savo sėkmės, jog nusprendė baliavoti ir nuvarė į Vilnių pas draugus pagerti. Ir taip uzgėrė, kad sekmadienį užmigo ir atsikėlė pirmadienį tik apie 12 val. Į egzaminą, aišku, nespėjo, bet pagalvojo, kad sumeluos dėstytojui ir gal kažkaip praeis.
                                    Nuvarė pas destytoją ir sako, kad savaitgalį buvo pas draugus Vilniuje, mokėsi, norėjo dar labiau pagilinti savo žinias, bet griždami iš Vilniaus sprogo mašinos ratas, neturėjo atsarginio ir nerado kas jiems padėtų. Užtat jie ir pavėlavo į egzaminą. Dėstytojas pagalvojo ir sako:
                                    - Ok. Galit ateiti rytoj ir perlaikyti egzaminą.
                                    Studentai patenkinti, pasimokė dar iš vakaro ir kitą rytą eina į egzaminą.
                                    Dėstytojas pasodino juos į atskiras patalpas, uždarė duris.
                                    Išdalino užduotis. Testas buvo už 100 taškų. Ant pirmo puslapio buvo užduotis už 5 taškus, kurią be problemų visi atliko. Antrame puslapyje buvo tik vienas klausimas už 95 taškus:
                                    - "Kuris ratas"?

                                    Ateina žmogelis pas logopedą, atidaro duris ir klausia:
                                    - Ar gama?
                                    - Ne gama, o jeikia, – žvaliai atsako logopedas.

                                    Jei vairuojant jums pasidarė nuobodu, o kelyje pamatėte automobilį su raide “M”, pamirksėkite šviesomis ir panaudokite garsinį signalą – pamatysite, bus linksma!

                                    Vakar buvau parduotuvėje “Viskas krepšiniui”. Nusipirkau alaus, cigarečių ir televizorių.

                                    Degalinėje kabo plakatas: “Kas pirks pilną baką benzino, turi teisę dalyvauti loterijoje! Prizas – nemokamas seksas!”
                                    Du vyrai užsipila pilną baką ir prieina sumokėti. Tuo pačiu pasidomi ar gali išbandyti savo laimę. Savininkas paaiškina, kad taisyklės labai paprastos: jis sugalvoja skaičių nuo 1 iki 10, kas atspėja, tas ir laimi.
                                    Vyras:
                                    - Septyni!
                                    Savininkas:
                                    - Ne, aš sugalvojau skaičių – du, bandykite kitą kartą.

                                    Po dviejų savaičių ta pati situacija.
                                    Vyras:
                                    - Trys!
                                    Savininkas:
                                    - Deja, aš sugalvojau skaičių – penki, gal kitą kartą pasiseks…
                                    Vyrai išvažiuoja, o vienas kitam ir sako:
                                    - Keista loterija. Gal jis koks aferistas?
                                    Antras:
                                    - Ne, ne! Praeitą savaitę mano žmona du kartus laimėjo!

                                    Mergina iš kultūringos šeimos, kitame mieste, pradėjo studijuoti universitete.
                                    Po mėnesio mama jos klausia telefonu:
                                    - Dukryte, kaip tau sekasi? Kalbama, kad studentai geria, rūko, vartoja narkotikus, užsiiminėja besaikiu seksu, įstoja į religines sektas…
                                    Dukra (nustebusi):
                                    - Į religines sektas?

                                    Alkoholinių gėrimų gamykla “Stumbras” įspėja: rūkymas, ir tik rūkymas, kenkia jūsų sveikatai.

                                    Vyras išgirsta skambutį į duris, atidaro, o ten uošvienė.
                                    Ji sako jam:
                                    - Mane vyras išvarė, ar galiu keletą dienų čia pagyventi?
                                    - Žinoma, įsikurkit, ten prie laiptų, kad nemaišytumėt kaimynui duris atidarinėt.

                                    Kalbasi du nauji rusai – maskviečiai:
                                    - Vakar iš Sankt Peterburgo grįžau…
                                    - Na ir kaip?
                                    - Na ką, tikras kaimas. Iki šiol vyrai su moterimis miega…

                                    Trys naujieji rusai kalbasi, kokie puikūs jų vaikai:
                                    - Štai mano sūnus – šaunuolis: nekilnojamąjį turtą pardavinėja, gerai sekasi ir gyvenime nesismulkina – neseniai draugui butą Paryžiuje padovanojo.
                                    - Mano taip pat šaunuolis – automobilių saloną atidarė, biznis klesti. Pats plačiai gyvena – draugui neseniai “Ferrari” padovanojo.
                                    - Ir mano šaunuolis – banką organizavo, neseniai draugui didelį neprocentinį kreditą 30 metų skyrė.
                                    - Apie ką kalbatės?
                                    - Apie vaikus.
                                    - Oi, o mano sūnus – homikas. Bet jo butas Paryžiuje, “Ferrari”, o neseniai neprocentinį kreditą 30 metų paėmė. Ir kaip jam tai pavyksta?
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment






                                      Spec. efektai:
















                                      Gero savaitgalio visiems!

                                      Comment


                                        Motoroleris "netraukia"

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X