Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu va. Tvarkingas paprastas dviratis. Gero važinėjimo

    Comment


      Purvasargės skirtos...aa bijau įžeist šiaip gero riedėjimo
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Sakyk, fredi Ne pats rinkausi iš tikro, parinko parduotuvės darbuotojas, tai gal kokios nesąmonės nepadarė?
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Po ilgo važinėjimo kalnų dviračiu persėdau ant paprasto miesto dviračio... O jau riedėjimo lengvumas su plonais ratukais... Tik vat duobes ir bortus reik labai lėtai ir susikaupus įveikti
          Autoturistai

          Comment


            ATRASK DZŪKIJĄ ANT DVIRAČIO! PUVOČIAI. MERKIO UPĖ.

            Antras žygis jau ant nosies!
            Data - Liepos 27 d.
            Trasa - 30 km (Puvočiai-Dubininkas-Viršurodukis-Merkio upė)

            Antrasis žygis suplanuotas pačioje Dainavos girios širdyje, vykstant trasa bus aplankomi senieji girinių dzūkų kaimeliai Puvočiai, Dubininkas, Viršurodukis ir kt., kabančiais tiltais keliaujama virš Merkio upės, dalyviai galės grožėtis smėlėtais miško keliukais, samanotomis kalvomis, pušynų kraštovaizdžiu, srauniais upeliukais. Ši trasa bus ne tokia ilga, itin patogi pradedantiems.

            https://www.facebook.com/events/1397263930485356/
            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment


              Klausimas: kas būtų kaltas nelaimės atveju?
              Ar aš, nes dviratininkas lyg ir man "davęs kelią" kartu įvažiavo į žiedą, ar dviratininkas, kad nedavė man kelio, o šalia yra perėjos ir dviračių takas?

              Comment


                Nepanašu, kad davė kelią, nes visą laiką važiavo greta. Kai kurie dviratininkai įsivaizduoja, kad jei važiuoja pakraščiu, tai niekam netrukdo net lįsdami iš šalutinio kelio. Gerai, kad šiuo atveju neketino važiuoti žiedu toliau - būtų pasipiktinusi, kodėl ją iš kairės taranuoja. Dviratininkui kvailiausia vieta važiuoti greta automobilio ir dar artėjant posūkiui - vairuotojas jį nelabai mato, o dviratininkas nemato, ką ketina daryti vairuotojas.

                Comment


                  Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
                  Po ilgo važinėjimo kalnų dviračiu persėdau ant paprasto miesto dviračio... O jau riedėjimo lengvumas su plonais ratukais... Tik vat duobes ir bortus reik labai lėtai ir susikaupus įveikti
                  Atvaizdas
                  As pastebejau viena minusa geriau riedanciu dviraciu, su jais ilgiau reikia vaziuot, kad "pasportuotum". Jei su kalnu nuvaziaves 30km jautiesi gerai apsiles tai su geriau riedanciu net nepavarges, todel tenka dar ilgiau vaziuot

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    As pastebejau viena minusa geriau riedanciu dviraciu, su jais ilgiau reikia vaziuot, kad "pasportuotum". Jei su kalnu nuvaziaves 30km jautiesi gerai apsiles tai su geriau riedanciu net nepavarges, todel tenka dar ilgiau vaziuot
                    Šiaip apie tai nepagalvojau, bet iš tiesų, kad gerai pasportuotum reikia daug daugiau numinti. Bet dviratį labiau naudojant kaip transporto priemonę, o ne kaip pramogą ar sportą, labai patogu užsimest kuprinę ir aplėkt kelis taškus skirtingose miesto vietose tuo pačiu nebūnant kiaurai permerktam prakaito

                    Nors manęs kiekvieno pasivažinėjimo pabaigoje laukia arba Aleksoto kalnas arba Europos prospekto kalnas, tai sporto užtenka
                    Autoturistai

                    Comment


                      Aha, todel visai nieko turet du dviracius - sportuot islekus sunkiau riedanti, vaziuot kaip su transpoorto priemone - lengviau riedanti

                      Comment


                        Antras dviratis gali būti kalnų, su kuriuo miško/parko takeliais galima pavažinėti. Jei rimčiau šiek tiek sportas domina galima mėgėjiškai ir kokiam maratone sudalyvauti dar papildomai .

                        Comment


                          As siuo metu turiu tris Karbonini ypac lengva plentinuka - sportui, scotto hard-tail mtb ir Kellys turistini-miesto Optimali kombinacija, nes dazniausiai i darba lakstau plentinuku, jei yra blogesnis oras, tada turista, o jei dar planuoju po darbo nueit kur pasedet - hard-tail, kad butu galima parmint namo nevisai tinkamos kondicijos plentinukui

                          Comment


                            Nuo 2014 m. sausio 1 d. VĮ „Regitra“ priims prašymus išduoti specialią lentelę su valstybiniu numeriu. Ši lentelė – tai naujas, nuo 2014 m. sausio 1 d. įsigaliojantis transporto priemonės skiriamasis ženklas.

                            http://www.regitra.lt/

                            Tikiuosi pataikiau į temą.
                            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                            Comment


                              Klausimas daugiau nusimanantiems apie dviratį už mane: pas mane pastoviai priveržus atsilaisvina miniklio veleno veržlė, laikanti kairės pusės švaistiklį. Ar tai reiškia kad jau veleną laikas keist, ar čia kažkas kito?
                              Paskutinis taisė spirit; 2014.04.24, 17:11.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                Klausimas daugiau nusimanantiems apie dviratį už mane: pas mane pastoviai priveržus atsilaisvina miniklio ašies veržlė, laikanti kairės pusės švaistiklį. Ar tai reiškia kad jau ašį laikas keist, ar čia kažkas kito?
                                Greičiausiai susidėvėjimas. Turėjau tokią bėdą ant seno dviračio. Veikiausiai nusidėvėjo arba veržlės arba pati centrinė ašis. Jeigu geras dviratis tai siūlau pakeisti centrinę ašį, jeigu dviratis nevertas didesnės investicijos daryk, kaip aš dariau, paimk epoksidinės dervos, ir kai gerai užverši veržlę, užpilk dervos. Laikyt laikys, tik jau paskiau remontas komplikuosis.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Parašė Briedis
                                  Prieš porą metų tokia pati problema buvo ir mano dviračiui. Nuvariau jį į remontą, tai meistras pakeitė švaistiklį ir veržlę.
                                  Švaistiklis niekuo dėtas, jis jo funkcija tiesiog laikytis ant centrinės ašies ir veržlės.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Briedis
                                    Prieš porą metų tokia pati problema buvo ir mano dviračiui. Nuvariau jį į remontą, tai meistras pakeitė švaistiklį ir veržlę.
                                    Tai vat. Nuėmiau aš švastiklį ir pamačiau visas švaistiklis prasisukęs. Dėl to turbūt ir išsijudindavo veržlė, nes bent jau mano akimis tai veleno sriegis yra sveikas.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Reikia kažkokios simbolinės spynelės dviračiui, patikimumo didelio nereikia, tiesiog, kad kartais atlėkus į prekybos centrą būtų galima prirakint dėl vaizdo. Pasiūlykit kokį variantą už pigiai

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Reikia kažkokios simbolinės spynelės dviračiui, patikimumo didelio nereikia, tiesiog, kad kartais atlėkus į prekybos centrą būtų galima prirakint dėl vaizdo. Pasiūlykit kokį variantą už pigiai
                                        Kaip tik nuolaidos dviračių aksesuarams maximose, galima ten bandyt ieškot
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Vienkartiniai plastikiniai tvirtinimo dirzeliai…
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X