Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ievutu Rodyti pranešimą
    Pagaliau Užsitarnavau tai ko man jau REIKĖJO...
    Taigi jau ketvirta diena iš rankų nepaleidžiu Nikon D60 Nors tai nieko įpatingo jums, bet man
    Sveikinimai. Na ir kokie įspūdžiai ?
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      Parašė ievutu Rodyti pranešimą
      Pagaliau Užsitarnavau tai ko man jau REIKĖJO...
      Taigi jau ketvirta diena iš rankų nepaleidžiu Nikon D60 Nors tai nieko įpatingo jums, bet man


      Sveikinu isgijus kai sitaip dirbi, lauksim tavo darbu
      teko ir man ji siek tiek rankose patureti, ispudi sudare nebloga....

      Comment


        Ačiū ačiū Galiu pasakyti, kad įsupdžiai tikrai geri, nuotraukos pakankamai geros, savaime aišku objektyvas kitinis, tad daug norėti nereikia...
        Ir supratau ką reiškia lengvas toks fotikas, praeitą savaitę teko gerą pusiaudienį tampytis su Nikonu D70 tai maniau, kad kaklas nuluš, o dar kai vertikaliai reikėjo fotkinti, vaizdelis buvo liūdnas ...
        O man, kaip panelei, lengvesnis geriau
        P.s. Kokį vargą turėjau kol objektyvą uždėjau, net vienam forumiečiui teko rašyti
        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

        Comment


          Pagaliu įsigijau normalų fotoaparatą- EOS 450d, šiaip kol kas viskas atrodo neblogai, dirba greitai, meniu gan paprastas, ryškus ekranas, tik kitinis objektyvas gana silpnokas ir fotografuojant naktį vaizdas išsilieja šiek tiek, reikia pastatyti ant ko nors fotografuojant. Gal kas žinot, ar čia taip turi būti ar dar aš nemoku fotografuoti su aparatu?
          Flickr

          Comment


            Sveikinu ievutu ir lettered su naujais žveriukais!

            Comment


              Tai savaime aišku, kad išsilies vaizdas, jei jis minimum rankose yra. Naktį tik su trikojais reikia fotkinti... Ir tai jei jis aliuminis kiek gali virpėti Ir sveikinu, beje kas paskatino įsilieti į Canon gretas?
              Ačiū x21
              xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

              Comment


                Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                Tai savaime aišku, kad išsilies vaizdas, jejis minimum rankose yra. Naktį tik su trikojais reikia fotkinti... Ir tai jei jis aliuminis kiek gali virpėti Ir sveikinu, beje kas paskatino įsilieti į Canon gretas?
                Ačiū x21
                Nebuvo sunku išsirinkti, 450d - geriausias šių metų mėgėjiškas veidrodinis fotoaparatas, Canon vardas irgi nemaišo, x21 taip pat prisidėjo
                Žodžiu ko dar norėti neprofesionalui?
                Flickr

                Comment


                  Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                  Tai savaime aišku, kad išsilies vaizdas, jei jis minimum rankose yra. Naktį tik su trikojais reikia fotkinti... Ir tai jei jis aliuminis kiek gali virpėti
                  Ne tik su trikoju, bet dar ir su pulteliu.

                  O aliuminis... Gal anglies pluoštas ir geriau, bet ir kaina ten kita. Pas mane kiek durna galva neša - aliumininis (Manfrotto 190XPROB ). Ale priekaištų dėl stabilumo jam neturiu.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    sori uz OT, bet ar dabar tokia MADA isigyti veidrodini fotika ar kaip cia? kazkaip man nekilo minciu pries tris metus pirkti iskarto veidrodi, nes tam reikia subresti...
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      zmones uzsidirba, tai ko gi sau neleisti tokio kuklaus malonumo...
                      Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                      Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                      Comment


                        Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                        sori uz OT, bet ar dabar tokia MADA isigyti veidrodini fotika ar kaip cia? kazkaip man nekilo minciu pries tris metus pirkti iskarto veidrodi, nes tam reikia subresti...
                        Bent jau man tai visai netrukdo. Kuo didesnė paklausa, tuo masiškesnė gamyba, tuo greitesnis naujų modelių tobulinimas

                        Be to, nors didelė dalis "naujai iškeptų" DSLR turėtojų toliau "šaudo" įsijungę auto, manau, kad nusipirkę DSLR nemažai žmonių bando tobulėti ir tuo rimčiau domisi, o tai visada gerai

                        Comment


                          suprantama
                          as gal remiuosi keletos savo pazistamu sprendimais staiga "uzsimanyti" diedelio fotoaparato, o paskui piktinasi, kad nuotraukos niekuom nesiskiria nuo muilines. kaip mes zinom, nuo ranku kreivumo ir mados vaistu nera
                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                            Naktį tik su trikojais reikia fotkinti...
                            Bandau atmušt ranką, kad nedrebėtų, nes didelis ISO neišgelbės. Padeda - naktinės nuotraukos gaunasi gan ryškios. Žinoma, priklauso nuo paties būsenos. Taip pat - pagarba Sony SteadyShot'ui.

                            Comment


                              Naujasis P6000:



                              Comment


                                Sveikinu su nauju pirkiniu, Taimi!
                                Įspūdingos charakteristikos ir super išvaizda to naujojo Nikon
                                www.donatas-mazeika.lt

                                Comment


                                  o kam tau muiline salia DSLR? ar cia siaip parodei kad toks isejo?
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    Tai daugiau kitiems šeimos nariams, tačiau jaučiu kad aš vistiek daugiausiai ir naudosiu. Bet kaip muilinė tai tikrai super aukštų standartų!

                                    Comment


                                      Sveiki,
                                      Taigi esu fotografijoje naujokas
                                      Taigi jau kaip pora savaiciu turiu NikonD40 , Ir Esu patenkintas kad nusipirkau ji o ne koke didele muiline

                                      Comment


                                        Nors tai ne fotoaparatas, bet visgi is tos pacios srities

                                        Kol kas nesu net bandes redaguoti video, bet tikiuosi pavyks sukurpti bent siek tiek padoriu video temu is miestu gatviu

                                        Comment


                                          Maniškis D50 pilnai sukomplektuotas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X