Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Trūkumų, labai norint juos įžvelgti, tikrai galima surasti, tačiau aplamai vaizdas panašus į darytą profesionalia filmavimo įranga, kainuojančia žyyymiai daugiau nei 5D.

    Kita vertus, akivaizdu, kad stabilizavimo įranga ir galbūt objektyvai buvo žymiai geresni, nei tai, ką gali įpirkti paprasti "mirtingieji", taigi namų sąlygomis tokius video susukti būtų labai sunku...
    Paskutinis taisė Vaidas; 2009.04.17, 14:42.

    Comment


      Parašė dts Rodyti pranešimą
      tau tame video visur viskas puiku?
      nesakau kad viskas puiku butent tame video, bet negali spresti apie fotoaparata is vienos nuotraukos, tas pats ir cia... galima nufilmuoti ir prastai ir gerai viskas nuo zmogaus priklauso o fotikas tik irankis.Todel pries pirkdamas pasidomiu patikimais saltiniais o ne siaip gandais. Aishku kazkieno darytas nuotraukas galima irgi pavartyt idomumo delei.
      Studija8...

      Comment


        su 5d mk2 padaryta jau virs 10k kadru, ypatingu trukumu delko neverta butu pirkti fotoparato nepastebejau.

        Comment


          turi gal kazkokios fimuotos medziagos parodyt?
          Studija8...

          Comment


            Bolidas papasakok ispudzius, as ir galvoju savo 40d pakeist..Nesakau , kad 40d blogas, bet kropas jau pradeda nervint, kad ir su 10-22mm. Galvojau pakeist ant senuko mk1, bet sudaryciau ir ant antro, tik galvoju ar man jo reikia (aisku reikia) tik kainele ne visai patraukli)
            Paskutinis taisė infinitus; 2009.07.28, 19:20.

            Comment


              siaip viskas panasiai kaip ir mk1 vadosi kiek kitaip ir tas filmavimas aishku pliusas. taciau pats filmavimo procesas kiek sudetingesnis nei tikejaus
              viska pasiruosus ir graziai sumontavus tikrai kokybishku video galima padaryt
              Studija8...

              Comment


                bandysiu mk1, ne operatorius as)

                Comment


                  Turiu pagaliau fotika. Canon SX200IS vadinasi.

                  fotiko fotke ne mano
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    Aukštos kokybės šlykštybė:


                    SX200IS © skyreg, IXBT.com
                    Paskutinis taisė Mørtã; 2009.09.28, 13:04.
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Almis Rodyti pranešimą
                      Pasistengsiu atsižvelgt į pastabas
                      bet savame mieste psichologiškai yra sunkiau fotografuoti (dar to neatsikračiau), kitur jauties kaip turistas.
                      Arba reiktų pasiimt pora fiktyvių modelių, kad viską į save nukreiptų, tada galima ramiai pastatus fotkint .
                      Dar. Jei ne kryyze, jau turėčiau kokį (nors ir nebrangų) 70-300 - bažnyčiom netiktų, bet mieste labai praverstų. Apie 12-xx kol kas tik pasvajoju. Bet čia aš jau ne į temą...
                      Kad toks dar brangesnis už 12-xx, o naudingas... nebent panoramoje kokį nors objektą pritraukti, bet šiaip miestui, panoramos 70-xx tikrai nelabai reikalingas
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Kad toks dar brangesnis už 12-xx, o naudingas... nebent panoramoje kokį nors objektą pritraukti, bet šiaip miestui, panoramos 70-xx tikrai nelabai reikalingas
                        Absoliučiai nesutinku.
                        Šiems klausimams yra kita tema (ten galėčiau argumentuot savo kompetencijos ribose), atsiprašau, kad čia ją paliečiau.

                        Comment


                          Parašė Almis Rodyti pranešimą
                          Absoliučiai nesutinku.
                          Šiems klausimams yra kita tema (ten galėčiau argumentuot savo kompetencijos ribose), atsiprašau, kad čia ją paliečiau.
                          Na nebent daug renginių fotografuoji, arba mėgsti kokias ,,detales'' gaudyt mieste
                          Man tarkim 18 dažnai neužtenka, o kad prireiktų daugiau 50 tik kelis kartus yra buvę.
                          Flickr

                          Comment


                            Neee. Tik mėgėjiškai.
                            Man graži ta Lietuva, ypač seni pastatai. Arba nauji. Arba užmiršti.
                            Net šeima jau beveik priprato.
                            Bet aparato pastoviai nesinešioju, ir kartais tikrai turiu kompleksą jį atvirai išsitraukt. Dėl to tos "greitukės" tokios ir gavosi.
                            O su tele ilgu straubliu galima jau būtų pritraukt ir nuotaikas... Bent jau taip galvoju.
                            18 ir man neužtenka prie konkretaus pastato. Tik jie žiauriai brangūs. Kaip turistas nuo 70 irgi nenaudočiau. Bet savam mieste tai labai jėga būtų.
                            Paskutinis taisė Almis; 2009.10.06, 22:18.

                            Comment


                              Parašė Almis Rodyti pranešimą
                              Neee. Tik mėgėjiškai.
                              Man graži ta Lietuva, ypač seni pastatai. Arba nauji. Arba užmiršti.
                              Net šeima jau beveik priprato.
                              Bet aparato pastoviai nesinešioju, ir kartais tikrai turiu kompleksą jį atvirai išsitraukt. Dėl to tos "greitukės" tokios ir gavosi.
                              O su tele ilgu straubliu galima jau būtų pritraukt ir nuotaikas... Bent jau tai galvoju.
                              Na bet kaina to 70-200 tai tikrai nekukli, ir beproto sunkus, didelis ir ilgas, tokį ir man gėda būtų išsitraukt:
                              http://www.efoto.lt/objektyvas/canon_ef_70-200_f28_is
                              Pažiūrėjus į nuotraukų pavyzdžius labai gerai matosi, kam objektyvas skirtas, su šiuo dominuoja portretai, renginiai, o su Ultra-wide iš kart praktiškai tik miestų vaizdai, architektūra. Vis tiek geriau iš arti pastatą fotografuoti, nei iš toli paparacinti, gali kas nors užstoti ir pan.
                              Paskutinis taisė Lettered; 2009.10.06, 22:22.
                              Flickr

                              Comment


                                Kol dar niekas nesipiktina, kad ne į temą
                                Mano aparatui 70-300 SIGMA - 500 lt, o bet koks wide netoli 2000 Lt. Idealu būtų turėti visus tris. Ir dar laiko jiems kaitaliot

                                Comment


                                  Parašė Almis Rodyti pranešimą
                                  Kol dar niekas nesipiktina, kad ne į temą
                                  Mano aparatui 70-300 SIGMA - 500 lt, o bet koks wide netoli 2000 Lt. Idealu būtų turėti visus tris. Ir dar laiko jiems kaitaliot
                                  Man nepatinka kaitalioti objektyvus. Tada reikia papildomą tašę turėti kitam objektyvui, labai apsikraunama ir šiaip nepatogu, renkasi dulkės. Laukiu kol išeis 10-300mm f/1.2
                                  Paskutinis taisė Lettered; 2009.10.06, 23:28.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Man nepatinka kaitalioti objektyvus. Tada reikia papildomą tašę turėti kitam objektyvui, labai apsikraunama ir šiaip nepatogu, renkasi dulkės. Laukiu kol išeis 10-300mm f/1.2
                                    Na tokį objektyvą, jei šiandien pasirodytų, vertinčiau kokia kuklia >10 št. suma.
                                    Dėl kaitaliojimo neturiu patirties, nors jaučiu, kad nepatogumai. Tašę galim pritaikyt. O ten bent jau būtų jausmas, kad gali.
                                    Baigiam šią temą (ypač šioj temoj)

                                    Comment


                                      Atkelti keli pranešimai iš Panevėžio temos

                                      Comment



                                        Paskutinis taisė Mjso; 2009.11.02, 18:20.

                                        Comment


                                          Ar Saulute dar veikia?
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X