Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    man rodosi fotofabrikas....
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Tai kad jeigu jau amerikoj jo rekomenduojama kaina 2700 Lt, visai tikėtina, kad Lietuvoj jis kainuoja 4000 Lt... O jei Vilbra jį tikrai už 2000 lt pardavinėja, tai reikia pirkt 10 vnt ir pardavinėt po kokius 3k

      O aš pagaliau nusipirkau Nikkor 50mm F/1.8

      Comment


        Pagaliau ir as turiu sioki toki televyka:
        Jedi power!

        Comment


          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
          Tai kad jeigu jau amerikoj jo rekomenduojama kaina 2700 Lt, visai tikėtina, kad Lietuvoj jis kainuoja 4000 Lt... O jei Vilbra jį tikrai už 2000 lt pardavinėja, tai reikia pirkt 10 vnt ir pardavinėt po kokius 3k

          O aš pagaliau nusipirkau Nikkor 50mm F/1.8

          sis objektyvas naudojamas mikro fotografijoje?

          Comment


            Ramūnai ir Vaidai,sveikinu su naujais pirkiniais
            Mano darbai deviantart'e

            Comment


              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
              Pagaliau ir as turiu sioki toki televyka:
              http://www.dcresource.com/images/new...704/40-150.jpg
              Nesikuklink- tai labai geras objektyvas. Nuskilo, kad nusipirkai, nes jų jau nebegamina. Puikiai tinka tiek telefoto, tiek portretams. Tikrai aštrus ir turi gerą bokeh

              Va- kaip tik su juo daryta:



              *****

              Vaidai, tikiu, kad pamilsi "the sweet fifty"
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                sis objektyvas naudojamas mikro fotografijoje?
                Ne, jo fokusavimo atstumas, atrodo, 44 cm. Jis skirtas daugiau portretams, o dėl didelės diafragmos taip pat neblogai tinka fotografavimui tamsiose patalpose (nors tam reiktų platesnio kampo).

                Comment


                  Vaidai, aciu uz atsakyma

                  Comment


                    http://www.sigmaphoto.com/lenses/len...75&navigator=3
                    ka galėtumėt pasakyti apie šį daiktą?
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Fiziskai jis turetu buti tikrai geras, svorio, dydzio, surinkimo kokybes atzvilgiu. Taciau neaisku kaip su elektronika ir optika. Viena komentara teperskaiciau,t ai raso jog letokas ir triuksmingas, bet rezultatu galima pasiekti tikrai geru:



                      Reiketu uzsukt i kokia vilbra ir apsibandyt kaip ten su jo autofokusu, astrumu.

                      Comment


                        skaiciau siokitoki review tai ten ejo sneka kad kokybe krenta kazkiek ties 400 mm o iki 300 su f 5.6~8 ganetinai nebloga ji tik jau ties 400 mm gal kiek sunkiau, na kaina ir tokia pusetina.. man svarbiausia kad negauciau as kazko prastesnio uz sigma 70-300 APO macro..
                        Neišmeskite spalvų

                        Comment


                          pabandyk uzeiti i si tinklalapi, gal pades labiau ka nors suzinoti

                          http://www.photozone.de/8Reviews/index.html

                          Comment


                            Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                            pabandyk uzeiti i si tinklalapi, gal pades labiau ka nors suzinoti

                            http://www.photozone.de/8Reviews/index.html
                            vat cia ir skaiciau
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Prasciau nemanau, kad gausi, taciau ivertinus permokejima nezinia ar verta, nes kiek bandziau 70-300 tai jis tikria ispudingai savo kaina atidirba, juolab galuose jis tikrai padorus, kuo as abejociau del 400mm.

                              Comment


                                O ko taip bijai 70-300 ? as juo labai patenkintas, piesia net geriau uz kitini, kuri irgi visi giria... Aisku cia laimes dalykas, nes buvau prigasdintas, pries perkant, kad Sigma ne visi geri pasitaiko... Bet nuskilo rupuziokui

                                Comment


                                  vat kazkaip suviliojo ta 400 mm riba..
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    bet klausimas ar didelis skirtumas tarp 300 ir 400 bent jau tarp 200 ir 300 tikrai ne per didziausias, o kuo toliau, tas skirtumas vis mazeja, pagal mane, gal blogai manau. o kiek tas daiktas kainuoja? Jei turi ir negaila daug pinigu, ziurek i Sigma 80-500

                                    Comment


                                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                      bet klausimas ar didelis skirtumas tarp 300 ir 400 bent jau tarp 200 ir 300 tikrai ne per didziausias, o kuo toliau, tas skirtumas vis mazeja, pagal mane, gal blogai manau. o kiek tas daiktas kainuoja? Jei turi ir negaila daug pinigu, ziurek i Sigma 80-500
                                      kaina jo ~1900 o ta sigma jau netoli 4K tai biski yra skirtumas
                                      :edit ten trbt 80-400 o ne 500, nes tokios kaip ir nera su 500 galu
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Yra su 500. Riba tarp 200 ir 300 pakankama, bet tikrai nera butina, juolab tarp 300 ir 400. Kuo didesnis zidinio nuotolis tuo maziau tu ji naudosi ir tuo geresniu salygu reikes kad galetum naudoti. 400 permazai pauksciams, o sporto kokio su tokiu biudzetiniu nelabai evrta fotografuot. Tad kas belieka?

                                        Comment


                                          belieka 70-300 beje diena su juo pakankamai gerai galima ir sporto momentus pagaut, jei matet mano nuotraukas is Vienos maratono, juolab kad as neprofesionalas, o pramokus rezultatus galima dar zymiai pagerinti
                                          O del mm tai kaip kam, gal kitam ir verta del tu 100mm tiek damoketi, cia jau priklauso kokiai fotografijai zmogus pasisventes As dar neatradau savo megstamiausios nisos, noris ir makro ir tele ir placiakampio ir visu kitu objektyvu, deja

                                          Comment

                                          Working...
                                          X