Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Kartais pagalvoju, ar neskiriu daugiau dėmesio įrangai , nei tiesiogiai fotografavimui, bet taip nooorisi Nu manau yra žmonių mane suprasiančių
    Pastebejau, kad dabar pagrindinis interesas tapo sunkti galva del irangos, nei surasti koki idomesni kadra. Beje ne tu vienas cia toks, yra dar keliata nicku, kurie atsinaujino iranga velniai zino kokiam tikslui.

    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
    ...vienkartiniam reikalui prispyrus nusprendžiau savo arsenalą papildyti dar vienu sandu, kuris jau laukia parduotuvėje atsiimti....
    Bereikalo islaidauji, kazin ar naudos is tai ka jau turi. Nebent tikslas pries kitus parodyti, tada sekmes perkant.

    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Kaip tik dabar Vilbros katalogą vartau- ar F 0,4 skirtumas tarp 50mm F1,8 ir 50mm F1,4 pateisina trigubą kainų skirtumą?
    Taip, vertas tas pinigu skirtumas. To mineto F0.4 skirtumo kartais tikrai labai reikia. Beto pats objektyvas daug kokybiskesnis is geresnes zaliavos.

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Na nieko sau kaineles... o as tikejausi, kad galima issisukti su kokiu £100/LTL500...Teks man apsieiti be tokiu zaisliuku dar kuri laika

    Vat tau geriausias ir "pigiausias" Canonas

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      #22
      Samot, as kalbu ne apie Canon'a, o apie tokius objektyvus apskritai. Tiesiog nezinojau kainu lygio 10mm objektyvams. Tiek Canon, tiek Nikon jie kainuoja panasiai. Beje, mano 70-300 Sigma (Canon AF), kur ji pirkau (Tecno.co.uk), kainavo 3 ar 4 £ pigiau, nei tas pats produktas, montuojamas prie Nikon. Zodziu nelabai taiklus tavo pastebejimas.
      Paskutinis taisė John; 2006.12.28, 00:28.

      Comment


        #23
        Parašė John Rodyti pranešimą
        Samot, as kalbu ne apie Canon'a, o apie tokius objektyvus apskritai. Tiesiog nezinojau kainu lygio 10mm objektyvams. Tiek Canon, tiek Nikon jie kainuoja panasiai. Beje, mano 70-300 Sigma (Canon AF), kur ji pirkau (Tecno.co.uk), kainavo 3 ar 4 £ pigiau, nei tas pats produktas, montuojamas prie Nikon. Zodziu nelabai taiklus tavo pastebejimas.
        Siaip dauguma kainomis domisi pries pasirenkant sistema. Objektyvai 10 mm dar nera brangiausi objektyvu serijoje. Pasidomek placiau, manau turetu nustebinti. O jei kalbeti apie 10 mm serijos obajtyvus, tai normalios tos kainos, turiu galvoje Nikon. O dabar pradeti kazka lyginti tikrai nematau tikslo, nes kiekvienam savo. Kaip vienam uztenka poliarizacinio filtro uz 40-60 lt, bet as geriau pasirenku filtra kainuojanti ne viena simta. Man kokybe svarbus dalykas.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #24
          Parašė samot Rodyti pranešimą
          Siaip dauguma kainomis domisi pries pasirenkant sistema. Objektyvai 10 mm dar nera brangiausi objektyvu serijoje. Pasidomek placiau, manau turetu nustebinti. O jei kalbeti apie 10 mm serijos obajtyvus, tai normalios tos kainos, turiu galvoje Nikon. O dabar pradeti kazka lyginti tikrai nematau tikslo, nes kiekvienam savo. Kaip vienam uztenka poliarizacinio filtro uz 40-60 lt, bet as geriau pasirenku filtra kainuojanti ne viena simta. Man kokybe svarbus dalykas.
          Lyginti pradejai tu, as tik pateikiau daugiau detaliu
          Paskutinis taisė John; 2006.12.28, 01:13.

          Comment


            #25
            Parašė samot Rodyti pranešimą
            Bereikalo islaidauji, kazin ar naudos is tai ka jau turi. Nebent tikslas pries kitus parodyti, tada sekmes perkant.
            Pirma, nemanau, kad tai tavo reikalas, antra, tikroji nauda ateis netolimoje ateityje, kai vėl galėsiu skirti daugiau laiko fotografijai. Šiuo metu tiesiog prireikė, taigi pirkinį teko paankstinti.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Lyginti pradejai tu, as tik pateikiau daugiau detaliu
              Kokios dar detales? Kalbi ir nusikalbi eilini karta. Ne as o butent tu, aiskinai ir draskeisi cia irodinedamas kad Canon geriau, pigiau ir t.t. O tik dabar supratai, kad tas pats Canon irgi kainuoja siek tiek pinigeliu, nei leidzia kisene.
              Suprask galu gale, stiklai t.y. geri stiklai, kainas turejo, turi ir tures. Ir pssirenkant sistema tai nereikia pamirsti. Yra daug gamintoju, vieni surenka objektyvus su tais paciais stiklais prasciau, kiti geriau. As kaip minejau, geriau renkuosei Nikon, tai kas vadinama kokybe o ne pigiau.

              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
              Pirma, nemanau, kad tai tavo reikalas, antra, tikroji nauda ateis netolimoje ateityje, kai vėl galėsiu skirti daugiau laiko fotografijai. Šiuo metu tiesiog prireikė, taigi pirkinį teko paankstinti.
              Zinoma kad ne mano reikalas. Ir skirtumas man joks. Daryk kaip ismanai. Bet manau kad turetum suprasti, kad tau ir eilinio kompaktinio foto aparato per akis.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #27
                Parašė samot Rodyti pranešimą
                Bet manau kad turetum suprasti, kad tau ir eilinio kompaktinio foto aparato per akis.
                Ir papasakok, kaip tu čia nustatei
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                  Taip, vertas tas pinigu skirtumas. To mineto F0.4 skirtumo kartais tikrai labai reikia. Beto pats objektyvas daug kokybiskesnis is geresnes zaliavos.
                  čia jeigu ką primenu ėjo kalba apie nikon objektyvus.

                  tai va skaitinėjausi aš kažkada apie tuos objektyvus, tai kažkodėl tamsta yra pirmasis, kuris ištarė, kad 1.4 yra vertas trigubos kainos skirtumo.

                  net neisiginčysiu, kad kartais trūksta tų, kaip pats sakei 0,4. tačiau ar verta tai turėti jei fotografuoji savo malonumui ir kažkokių itin didelių ambicijų nėra? be to dar klausimas jei ir profesionaliai fotografuoji - kaip dažnai tų papildomų 0,4 reikia?
                  pats nebandžiau, tačiau atsiliepimai kokybės atžvilgiu geresni yra būtent 1,8 fikso (kalbant apie nikkor'us, galbūt kokios kitos kontoros stiklas vertas ir 10 kartų skirtumo)

                  P.S. iš tikro aš esu nepasiruošęs diskutuoti verta ar neverta, nes kaip minėjau nesu bandęs 1,4. o situacijų, kad jo prireiktų (tiksliau pasakius, kada pagalvojau: va čia būtų gerai šviesesnis objektyvas) buvo vos viena ar dvi.

                  P.P.S. man iš tikro įdomi tamstos nuomonė šiuo klausimu, nes visgi tai būtų alternatyvą kitoms nuomonėms. pats prisilaikau tos nuomonės, kad 1,4 yra prabangos žaisliukas.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                    Ir papasakok, kaip tu čia nustatei
                    Plika akimi matosi, nera ka cia nustatineti, o tuo labiau apie tai diskutuoti. Jei turi kokiu nors klausimu, tai gali paklausti ir privaciai. Manau tai turejai jau susiprasti.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #30
                      Butu idomu išgirsti daugiau nuomonių apie Nikon 50mm 1.4 ir 1.8. Jei kas turit ką pasakyt nesivaržykit.
                      o kainu skirtumas tai priklauso nuo to kur perki sakysim as pasirinkciau eBay naujiems abjektyvams tai butu apie 1.4 - 830 lt ir 1.8 - 450 lt cia didelę kainos dalį sudaro siuntimas ko pasekoje kainų skirtumas aptirpsta.

                      Comment


                        #31
                        Parašė samot Rodyti pranešimą
                        Plika akimi matosi, nera ka cia nustatineti, o tuo labiau apie tai diskutuoti. Jei turi kokiu nors klausimu, tai gali paklausti ir privaciai. Manau tai turejai jau susiprasti.
                        Apie mano poreikius tu neturi nė žalio supratimo, tad čia tu teisus, kad nėra apie ką diskutuoti
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #32
                          Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                          čia jeigu ką primenu ėjo kalba apie nikon objektyvus.

                          tai va skaitinėjausi aš kažkada apie tuos objektyvus, tai kažkodėl tamsta yra pirmasis, kuris ištarė, kad 1.4 yra vertas trigubos kainos skirtumo.

                          net neisiginčysiu, kad kartais trūksta tų, kaip pats sakei 0,4. tačiau ar verta tai turėti jei fotografuoji savo malonumui ir kažkokių itin didelių ambicijų nėra? be to dar klausimas jei ir profesionaliai fotografuoji - kaip dažnai tų papildomų 0,4 reikia?
                          pats nebandžiau, tačiau atsiliepimai kokybės atžvilgiu geresni yra būtent 1,8 fikso (kalbant apie nikkor'us, galbūt kokios kitos kontoros stiklas vertas ir 10 kartų skirtumo)

                          P.S. iš tikro aš esu nepasiruošęs diskutuoti verta ar neverta, nes kaip minėjau nesu bandęs 1,4. o situacijų, kad jo prireiktų (tiksliau pasakius, kada pagalvojau: va čia būtų gerai šviesesnis objektyvas) buvo vos viena ar dvi.

                          P.P.S. man iš tikro įdomi tamstos nuomonė šiuo klausimu, nes visgi tai būtų alternatyvą kitoms nuomonėms. pats prisilaikau tos nuomonės, kad 1,4 yra prabangos žaisliukas.
                          Zinai 50 mm ne kas diena perki. Ir jei jau inverstuoti i tai pinigus, tai kartais mano nuomone yra geriau siek tiek prideti ir tureti kiek kokybiskesni ir dar platesniu galimybiu objektyva.
                          Jokiu budu neteigiu, kad Nikoras F1.8 yra blogas. Jis atitinka savo kainos ir kokybes santyki.
                          Kodel as pasirinkau buten F1.4, toks klausimas ane?
                          Pirma, ivertinus visus testus, ateina momentas kada daiktus turi realiai. Abu vienu metu, lygini ir t.t. Pirma jau realiai, man nepatiko F1.8 korpusas, jo skale. Jis atrode per daug plastmasinis. Veliau testuojant, nelabai patiko AF su F1.8 objektyvu. Bet kad realiai istestuoti, tam reikia laiko ir ivairiu salygu. Bet tuo metu pliusus rinkosi F1.4 objektyvas. Bei man buvo reikalingas, kuo sviesesnis objektyvas, tai dar pliusu pridejo F1.4 objektyvui.

                          Bei finalui, kadangi man nebuvo trigubo kainu skirtumo ir turint pliusu kraiti F1.4 objektyvui. Jis butent buvo ir pasirinktas.

                          Nauja mano svetaines versija: -
                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                          Comment


                            #33
                            Parašė tadux Rodyti pranešimą
                            Butu idomu išgirsti daugiau nuomonių apie Nikon 50mm 1.4 ir 1.8. Jei kas turit ką pasakyt nesivaržykit.
                            o kainu skirtumas tai priklauso nuo to kur perki sakysim as pasirinkciau eBay naujiems abjektyvams tai butu apie 1.4 - 830 lt ir 1.8 - 450 lt cia didelę kainos dalį sudaro siuntimas ko pasekoje kainų skirtumas aptirpsta.
                            Butent. Trigubu kainu nera.
                            O jei kas konkreciai domina, klausk. Lengviau apie tai diskutuoti, tai zinai, kas domina pasnekova.

                            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                            Apie mano poreikius tu neturi nė žalio supratimo, tad čia tu teisus, kad nėra apie ką diskutuoti
                            Kaip sake Ostapas Benderis:
                            Kisa, na kam jums pinigai (foto aparatas), jus gi zmogus be fantazijos, kvailokas ir nieko nesuprantantis.... Dirbsite pas mane (patikeciau gal tau stova nesioti), o as jus mokesiu alga...

                            Joke (manau uzteks )

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              #34
                              Parašė samot Rodyti pranešimą
                              Kaip sake Ostapas Benderis:
                              Kisa, na kam jums pinigai (foto aparatas), jus gi zmogus be fantazijos, kvailokas ir nieko nesuprantantis.... Dirbsite pas mane (patikeciau gal tau stova nesioti), o as jus mokesiu alga...

                              Joke (manau uzteks )
                              Matyt nebėra ką čia ir bepridurti
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                Neblogas objektyvų testukas:

                                http://www.kenrockwell.com/nikon/50-...ison/index.htm

                                IT. Sicilija
                                PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                LT. Kaunas 2009.01.04

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                  tam review paskaiciau apie Nikon 18-200mm. Nu tikras stebuklas

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė samot Rodyti pranešimą
                                    Zinai 50 mm ne kas diena perki. Ir jei jau inverstuoti i tai pinigus, tai kartais mano nuomone yra geriau siek tiek prideti ir tureti kiek kokybiskesni ir dar platesniu galimybiu objektyva.
                                    Jokiu budu neteigiu, kad Nikoras F1.8 yra blogas. Jis atitinka savo kainos ir kokybes santyki.
                                    Kodel as pasirinkau buten F1.4, toks klausimas ane?
                                    Pirma, ivertinus visus testus, ateina momentas kada daiktus turi realiai. Abu vienu metu, lygini ir t.t. Pirma jau realiai, man nepatiko F1.8 korpusas, jo skale. Jis atrode per daug plastmasinis. Veliau testuojant, nelabai patiko AF su F1.8 objektyvu. Bet kad realiai istestuoti, tam reikia laiko ir ivairiu salygu. Bet tuo metu pliusus rinkosi F1.4 objektyvas. Bei man buvo reikalingas, kuo sviesesnis objektyvas, tai dar pliusu pridejo F1.4 objektyvui.


                                    Bei finalui, kadangi man nebuvo trigubo kainu skirtumo ir turint pliusu kraiti F1.4 objektyvui. Jis butent buvo ir pasirinktas.
                                    na trys kartai tai jau ne šiektiek.
                                    AF man irgi neitin patiko.
                                    tačiau nemanau, kad kokybinis šuolinis yra trigubas. nors žinoma, kai gali neskaičiuoti tai imi tą, kuris turi daugiausia privalumų. prisipažinsiu, jei kainų skirtumas būtų dvigubas, nedvejodamas pasirinkčiau 1.4. dabar .....

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                      tam review paskaiciau apie Nikon 18-200mm. Nu tikras stebuklas
                                      Geras sis, tikrai vertas demesio. Nors kiek placiau sunkiau kalbeti, nes pats testu nedariau, bet kiek domejausi tikrai geri rezultatai. O beto ypac patogu tiems, kas nemegsta keitineti objektyvu, esi kokiame nors renginyje su universaliu objektyvu ir daugiau ar maziau nematai vargo.


                                      Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                      na trys kartai tai jau ne šiektiek.
                                      AF man irgi neitin patiko.
                                      tačiau nemanau, kad kokybinis šuolinis yra trigubas. nors žinoma, kai gali neskaičiuoti tai imi tą, kuris turi daugiausia privalumų. prisipažinsiu, jei kainų skirtumas būtų dvigubas, nedvejodamas pasirinkčiau 1.4. dabar .....
                                      Trys kartai cia Lietuvoje, visokiausiose Vilbrose, kur antkainius uzsimete labai didelius. Bet chebra netingekit, gi ne tie laikai, kad apsiribojame vien tik kas Lietuvoje parduodama. Yra gi draugai uzsienyje, yra kiti keliai per interneta ir bus jums kaina ne su tokiu dideliu skirtumu, jei buten domina Nikor F1.4 objektyvas. O jei nera didziulio geidulio buten F1.4 objektyvui, daugumai uzteks F1.8 objektyvo. Kaip jau minejau, tikrai tas modelis turi gerai kainos ir kokybes santyki.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        #39
                                        Samot, ar esi ką nors užsakinėjęs iš Amerikos? B&H duoda geras stiklų kainas (kitąkart net trečdaliu žemesnes nei pas mumi net įskaičiavus pristatymą), bet man įdomu kaip ten su muitu ir PVM?
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė samot Rodyti pranešimą

                                          Trys kartai cia Lietuvoje, visokiausiose Vilbrose, kur antkainius uzsimete labai didelius. Bet chebra netingekit, gi ne tie laikai, kad apsiribojame vien tik kas Lietuvoje parduodama. Yra gi draugai uzsienyje, yra kiti keliai per interneta ir bus jums kaina ne su tokiu dideliu skirtumu, jei buten domina Nikor F1.4 objektyvas. O jei nera didziulio geidulio buten F1.4 objektyvui, daugumai uzteks F1.8 objektyvo. Kaip jau minejau, tikrai tas modelis turi gerai kainos ir kokybes santyki.
                                          netingėjau. ieškojau ir buvau netgi susiradęs. net gi kažkur čia yra mano klausimas apie siuntimosi patirtį. bet yra vienas bet: Lietuvoje yra galimybė įsigyti išsimokėtinai, kas deja perkant internetu tampa problematiška. žinoma yra vartotojiškos paskolos, tačiau vėlgi viskas susiveda į tuos pačius skaičiavimus. ir rezultate Lietuvoje tik vos truputi brangiau ir tačiau čia, aišku, viskas gerokai greičiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X