Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall (SBA bokštas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    taigi ju sumanymas buvo, kad ta kepure kaip saules elementai ir ten panaudos kaskaip sildymui ar kam, ale eko pastatas vilniuje ir pan... del to ir spalva tokia
    Atėjo, pamatė, pastatė...

    Comment


      Apie SBA planus- http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/4a10f6e367d0e. Liepą pabaiga? unreal...

      Comment


        Parašė .junkie Rodyti pranešimą
        Apie SBA planus- http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrfull/4a10f6e367d0e. Liepą pabaiga? unreal...
        Kodėl nerealu? Mes gi nežinome, kiek ten iš vidaus yra padaryta
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          turiu vizualizaciją, kaip turėtų (bent jau turėjo) būti įrengtas Green Hall vidus

          Comment


            Nebus taip. Spiralės gi nėra viduje.
            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

            Comment


              09-06-01



              Comment


                Kol kas iš visų šiuo metu įgyvendinamų projektų Vilniuje šis man patinka labiausiai. gaila, kad nėra psiralės.

                Comment


                  berods šiuo rakursu dar nebuvo nuotraukos

                  Comment


                    Ta kepure ne stiklu dengta o solariniais kolektoriais todel ir issiskiria spalva bet taip jau yra solariniu kolektoriu zaliu nebuna.

                    Comment


                      va ir apgavo tave su tuo stiklu

                      Comment


                        Tai gerai tada, kodėl tada nebuvo fasado stiklai priderinti prie stogo? Negi jie taip stengėsi reklamuotis kaip "žalias" pastatas pilnas nauju technologijų (kas žinoma yra puiku) kad jiems reikėjo patį pastatą būtinai žalios spalvos statyti?

                        Comment


                          Galbut nusprende jog tamsiai melini per daug tamsus ir kad energija taupytu ir nereiketu sviesu diena deginti tai padare sviesius.

                          Comment


                            Ir kuom jis jums gražus? Kubilas ir tiek, jokio grožio.
                            Proud to be lithuanian.

                            Comment


                              Dėl skonio nesiginčijama... Man, asmeniškai, ši forma labai patinka ir įsilieja į panoramas, ne taip kaip ,,Vilniaus Vartai" arba ta pati ,,Arfa". Tik nesupranturojektuotojų dėl pastato viršūnės (kepurės). Kodėl jie dėjo kitokio fono stiklą??? Kvailai atrodo.

                              Comment


                                Parašė Sinouku Rodyti pranešimą
                                Dėl skonio nesiginčijama... Man, asmeniškai, ši forma labai patinka ir įsilieja į panoramas, ne taip kaip ,,Vilniaus Vartai" arba ta pati ,,Arfa". Tik nesupranturojektuotojų dėl pastato viršūnės (kepurės). Kodėl jie dėjo kitokio fono stiklą??? Kvailai atrodo.
                                Nieko kvailo, jeigu stogą sudaro Saulės šviesos kolektoriai. Manau, tai tikrai gražus pastatas.

                                Comment


                                  na sis pastatas tikrai grazesnis nei tas barakas priesais dar vilniaus vartais vadinamas... o stogo stiklai SBA su saulę kontroliuojančiais stiklo paketais, kurių paskirtis – reguliuoti pro langą patenkančios šviesos charakteristikas. del spalvos tai jau architekto klaust reiktu

                                  Comment


                                    2009 07 14. iš aukštai.

                                    Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                    Comment


                                      oho... ispudingai !

                                      Comment


                                        Sis pastatas mano nuomone visiskai neisipaiso i esama uzstatyma, nors pats pastatas tikrai gerai atrodo
                                        ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                        Comment


                                          Įsipaišymui galbūt trūksta ryškesnės stilobatinės dalies, o aukštuminė, kaip dominantė šioje vietoje pakankamai įtikinamai pastatyta. Negadina vaizdo. Šalia upės vingio, svarbios eismo magistralės , vizualiniai ryšiai su NMC ar tais pačiais VV - viskas čia tvarkoj
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X