Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall (SBA bokštas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viskas tvarkoje su tuo fasadu, nepamirskite, kad 1-11 aukstu perdangos yra praplatejusios.
    sigpic
    Solov'ev Mikhail Mikhajlovich :senas:

    Comment


      Sekmadienis. 2009-02-15













      Vieniša žvaigždė

      Paskutinis taisė trilobitas; 2009.04.01, 09:09.

      Comment


        Parašė lencas
        Paskutinėj nuotraukoj atrodo, lyg ruoštųsi griūt į Nerį.
        Matyt fotografuota atitinkama technika, nes universiteto pastatas "traukiasi" nuo upės.

        Comment


          Parašė batman Rodyti pranešimą
          Matyt fotografuota atitinkama technika, nes universiteto pastatas "traukiasi" nuo upės.
          18mm židinys+aukštai pakeltas horizontas - štai ir visa ypatinga atitinkama technika.

          o už nuotraukas ačiū.
          Reikia fotografo?

          Comment


            Patinka man šitas jau kažkieno pramintas "kubiliukas"



            nuotraukos www.21vilnius.lt

            Comment


              As jau kaip suprantu, ten virsuj siaureja po biski, tai jei taip ir baigs, tai aukscio sitam pastateliui truks gana labai.

              Comment


                Ne, netruksta. Man jis kaip tik labai neblogai proporciskai sudetas.. Ne visi pastatai privalo buti aukstaugiai krepsininkai.

                Comment


                  šita ovalinio plano pastatų kopija yra absoliučiai "čiornas" pravalas. o jei gerai prisimenu, tai kažkada vykusiame konkurse tokios šlykštynės net patys kreivarankiausi architektoriai nesugebėjo pasiūlyti.

                  Comment


                    Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                    šita ovalinio plano pastatų kopija yra absoliučiai "čiornas" pravalas. o jei gerai prisimenu, tai kažkada vykusiame konkurse tokios šlykštynės net patys kreivarankiausi architektoriai nesugebėjo pasiūlyti.
                    Žmonės yra skirtingi, skirtingi ir jų pomėgiai, todėl kitiems šitas ovalinis kubiliukas (nors man labiausiai su sovietiniu pieno bidonu asocijuojasi) gali atrodyti puikiai.
                    Mano nuomone, jis nėra tragiškas. Proporcijos ne idealios, bet gali būt ir blogiau (arfa). Svarbu visuma aiški - santūriai, masyviai, ir paprastai.

                    Comment


                      Parašė batman Rodyti pranešimą
                      Žmonės yra skirtingi, skirtingi ir jų pomėgiai, todėl kitiems šitas ovalinis kubiliukas (nors man labiausiai su sovietiniu pieno bidonu asocijuojasi) gali atrodyti puikiai.
                      Mano nuomone, jis nėra tragiškas. Proporcijos ne idealios, bet gali būt ir blogiau (arfa). Svarbu visuma aiški - santūriai, masyviai, ir paprastai.
                      tarkim tavo pomėgiai sportiniai, o mano kulinariniai - bet šito pastato vaizdo tai nekeičia kitas dalykas yra skonis. ir čia vėl pasikartosiu - ir šitam pastatui galima rasti tūkstančius brolių dvynių. tai - ne architektūrinės kokybės požymis. vargu ar santūriai nupiltas nuo 20 metų senumo europinių pavyzdžių, pernelyg masyviai demonstruojantis tą savo paprastumą. ir nėra šiame paprastume tobulumo.

                      Comment


                        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                        tarkim tavo pomėgiai sportiniai, o mano kulinariniai - bet šito pastato vaizdo tai nekeičia kitas dalykas yra skonis. ir čia vėl pasikartosiu - ir šitam pastatui galima rasti tūkstančius brolių dvynių. tai - ne architektūrinės kokybės požymis. vargu ar santūriai nupiltas nuo 20 metų senumo europinių pavyzdžių, pernelyg masyviai demonstruojantis tą savo paprastumą. ir nėra šiame paprastume tobulumo.
                        Pagal tave kokybę sugadina kiekybė - kuo daugiau aukso turi, tuo mažiau jis spindi? Jei tau trukdo žinojimas, kad kažkur egzistuoja analogiški pastatai, abejoju ar tu apskritai matai sau patinkančių pastatų Vilniuje. Kiekvienam pastatui galima tai pritaikyti. Jei nesunku, būtų idomu pamatyt tų europinių analogų.
                        Paskutinis taisė batman; 2009.02.23, 17:38.

                        Comment


                          Šaunus pastatas
                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                          Comment


                            Parašė batman Rodyti pranešimą
                            Pagal tave kokybę sugadina kiekybė - kuo daugiau aukso turi, tuo mažiau jis spindi? Jei tau trukdo žinojimas, kad kažkur egzistuoja analogiški pastatai, abejoju ar tu apskritai matai sau patinkančių pastatų Vilniuje. Kiekvienam pastatui galima tai pritaikyti. Jei nesunku, būtų idomu pamatyt tų europinių analogų.
                            toks žinojimas kaip sykis netrukdo, o labai padeda. jei pastatas nėra neatskiriama urbanistinio komplekso dalis, jei pastatas neįsipaišo į vyraujantį užstatymo morfotipa (net jei jis nėra lengvai nusakomas) - tuomet, kad tai būtų gera architektūra, jis turi gautis novatoriškas, nesikartojantis, dailinantis miesto siluetą, sukuriantis naują stilistinę kokybę ir t.t. šiuo atveju - nei taip nei anaip. tiesiog. kad greičiau. kad pigiau.

                            Comment


                              Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                              toks žinojimas kaip sykis netrukdo, o labai padeda. jei pastatas nėra neatskiriama urbanistinio komplekso dalis, jei pastatas neįsipaišo į vyraujantį užstatymo morfotipa (net jei jis nėra lengvai nusakomas) - tuomet, kad tai būtų gera architektūra, jis turi gautis novatoriškas, nesikartojantis, dailinantis miesto siluetą, sukuriantis naują stilistinę kokybę ir t.t. šiuo atveju - nei taip nei anaip. tiesiog. kad greičiau. kad pigiau.
                              ar ne per daug reikalavimų įprastam biurų pastatui? Kad sėkmingas projektas taptų realybe turi daug vandens nutekėti, ir galutinis rezultatas retai tampa 100 proc. architekto realizacija. Bet kuriuo atveju visada galim norėti geresnio, aš tokiu atveju galvoju, kad galėjo būt ir blogiau
                              Paskutinis taisė batman; 2009.02.23, 22:08.

                              Comment


                                Parašė batman Rodyti pranešimą
                                ar ne per daug reikalavimų įprastam biurų pastatui? Kad sėkmingas projektas taptų realybe turi daug vandens nutekėti, ir galutinis rezultatas retai tampa 100 proc. architekto realizacija. Bet kuriuo atveju visada galim norėti geresnio, aš tokiu atveju galvoju, kad galėjo būt ir blogiau
                                kai pastatas atsiranda TOKIOJE sostinės vietoje - negalima sakyti bus gerai ir toks, juk galėjo būti ir blogiau.. įdomu, kodėl gi tie arch danai nerytų europoje neleidžia sau tokių pravalų? ogi todėl, kad mūsų visuomenė taip ir nepačiupinėjus dar architektūrinės kokybės, dėl to jiems ir gerai (kam gi tiek daug reikalavimų?...) juk galėjo būti ir blogiau.

                                Comment


                                  Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                                  kai pastatas atsiranda TOKIOJE sostinės vietoje - negalima sakyti bus gerai ir toks, juk galėjo būti ir blogiau.. įdomu, kodėl gi tie arch danai nerytų europoje neleidžia sau tokių pravalų? ogi todėl, kad mūsų visuomenė taip ir nepačiupinėjus dar architektūrinės kokybės, dėl to jiems ir gerai (kam gi tiek daug reikalavimų?...) juk galėjo būti ir blogiau.
                                  Vargu ar danams logiška būtų tą pravalą stumti rytuose ir taip savo vardą gadintis. Viskas pagal kišenės gylį - galim iki pamėlynavimo dabar visą likusį gyvenimą bambėti, kad va danai pašiko mum ant Neries kranto, bet aš žiuriu realiai. Norėti galima ir gugenhaimo ir metro ir kitokių utopinių projektų...

                                  Comment


                                    Parašė batman Rodyti pranešimą
                                    Vargu ar danams logiška būtų tą pravalą stumti rytuose ir taip savo vardą gadintis. Viskas pagal kišenės gylį - galim iki pamėlynavimo dabar visą likusį gyvenimą bambėti, kad va danai pašiko mum ant Neries kranto, bet aš žiuriu realiai. Norėti galima ir gugenhaimo ir metro ir kitokių utopinių projektų...
                                    deja pagal kišenę lietuviai jau kuris laikas nušuoliavo pirmyn, tik deja architektūrinės klausos tai nepridėjo... trumpai tariant pastatas labai jau nekoks, o argumentų tą patvirtinančių - begalė. amen

                                    Comment


                                      ilestmortai, senokai besigynčyjom, tai man iškilo toks noras
                                      negiriu aš to kubilo, bet.
                                      -projektas išrinkas konkurso būdu (labai gražu ir teisinga?) , 2 ture, komisijos akyse nušlavęs visų LT grandų pastangas.
                                      -pastato projekto autorius kaltinti dėl neįsipaišymo į vyraujančius morfotipus kažin ar prasminga, nes principai kaip ir turėtų būti užkoduoti detaliajame plane. "Kubilas" yra gūdžių 2003m. padarinys, kuomet dar net "Europos" kompleksas nebuvo baigtas, o žaliasis Haneris tebuvo vienintelė proga naujai pamastyti apie miesto siluetą.

                                      Comment


                                        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                                        toks žinojimas kaip sykis netrukdo, o labai padeda. jei pastatas nėra neatskiriama urbanistinio komplekso dalis, jei pastatas neįsipaišo į vyraujantį užstatymo morfotipa (net jei jis nėra lengvai nusakomas) - tuomet, kad tai būtų gera architektūra, jis turi gautis novatoriškas, nesikartojantis, dailinantis miesto siluetą, sukuriantis naują stilistinę kokybę ir t.t. šiuo atveju - nei taip nei anaip. tiesiog. kad greičiau. kad pigiau.
                                        Įvardink nors vieną idealų architektūrinį objektą Vilniuje, kuris atitiktų išvardintus kriterijus...

                                        Comment


                                          Parašė toshas Rodyti pranešimą
                                          ilestmortai, senokai besigynčyjom, tai man iškilo toks noras
                                          negiriu aš to kubilo, bet.
                                          1-projektas išrinkas konkurso būdu (labai gražu ir teisinga?) , 2 ture, komisijos akyse nušlavęs visų LT grandų pastangas.
                                          2-pastato projekto autorius kaltinti dėl neįsipaišymo į vyraujančius morfotipus kažin ar prasminga, 3nes principai kaip ir turėtų būti užkoduoti detaliajame plane. 4"Kubilas" yra gūdžių 2003m. padarinys, kuomet dar net "Europos" kompleksas nebuvo baigtas, o žaliasis Haneris tebuvo vienintelė proga naujai pamastyti apie miesto siluetą.
                                          sveikas. pagaliau rimtesni argumentai. taigi:
                                          1. daug nepolemizuojant tai ir "VR" buvo išrinkti konkurso būdu. ir ne konkursas ar jį organizuojanti institucija kalta, o švelniai šiugždantys pinigai SBA kišenėse "kompetetingiausiems" žiuri nariams. kito paaiškinimo aš tiesiog nerandu.
                                          2. pastato autoriai nieko neprojektavo. čia stipresnė SBA plėtros rinkodara. dūrė pirštu į topkę ir pasakė - maksimalaus aukščio bokštas. kad stipriau! ir kuo lėkštesnį. kad pigiau... kas dar išduoda atsainų požiūrį - ogi kaip sykis prašovus pro morfotipą ne tau man pasakot, nuo ko prasideda urban analizė.
                                          3.čia nesuveikė nei detaliako rengėjų kvalifikacija (kas gali paneigt stiprią SBA šulų įtaką tame procese?), nesuveikė ir danų meistriškumas. juk jei detaliake parašyta iki 50 metrų aukštingumas, o vyraujantis morfotipas nė pusės tiek neturi - tai nieks nedraudžia gi statyt 20 metrų aukščio. čia ir vėl investitoriaus ausys kyšo
                                          4. turim gūdaus 8 ojo dešimtmečio "Lietuvą". nuo tada visi ginčai dėl silueto yra beprasmiai. čia vėlgi - jei morfotipas yra statybos kodas - tai siluetas tik to kodo pasekmės estetinė išraiška. niekas nesako, kad pastatas negražus, dėl to kad per aukštas. jis negražus dėl to, kad negražus, neteisingas, ne vietoj ir nešvariai.

                                          jau pradeda nervint, kad vos tik (ar seniai) koks prakutęs biznierius pradeda ręst savo trobą, tuoj visi puola džiaugtis - oi kaip gerai, kaip gražu, kaip blizga. taip ir yra. blizga, bet nešildo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X