Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall (SBA bokštas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užskaitau šitą objektą Daugiau reikėtų tokios architektūros Lietuvoje
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Tikrai vienas baisesnių naujų pastatų Vilniuje.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Nu jei jis tau baisesnis už Maximos dėžutes, tai mes tau niekaip nebegalim pagelbėt
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          skirtingas stiklas tikrai padaru ji negraziu.

          Comment


            Jau Klaipėdos autobusų stotis gražesnė. Tik apšvietimas neblogas, daugiau nieko.
            Proud to be lithuanian.

            Comment


              Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
              Jau Klaipėdos autobusų stotis gražesnė. Tik apšvietimas neblogas, daugiau nieko.
              Būkim biedni, bet teisingi.Nebent čia toki ironija
              Beje tas apšvietimas naktį,realybėj man pasirodė ne toks įspūdingas kaip fotografijose.

              Comment


                Aš irgi sutikčiau, kad kepurė baisiai sugadina pastatą. Kažkoks žalio stiklo cilindras su kreiva melsva kepure Galėjo bent stiklą padaryti nepermatomą: kaip Danske banko pastato, ar to kur anksčiau Hanza lizingas buvo ("pieštukas" ar kaip jis ten)....

                Comment


                  Šitas pastatas kartu su Swedbank ir prokuratūros pastatu yra tie pastatai, kokių galėtų būti daugiau. Sakyčiau, kad jie pakėlė bendrą naujos architekūros lygį Vilniuje, o tuo tarpu vyrokas jį nuleido ir atstatė pusiausvyrą.

                  Comment


                    Aišku, gal ta skirtinga stogo stiklų spalva gal ir kiek gadina vaizdą, bet visumoje tas pastatas yra tikrai įspūdingas.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      /\ nu kodėl įspūdingas? stiklainis kaip stiklainis normaliai atrodo ir tiek

                      Comment


                        Skonio reikalas. Kam jis patinka, o kam ne
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Kepurė atrodo vienareikšmiškai klaikiai.
                          www.scriptorium.ie

                          Comment


                            Kai neišryškėja stiklo spalvų skirtumai, arba kai kepurės stiklas nuo saulės šviesos tampa skaidresnis kepurė atrodo puikiai. Kaip šitoje music nuotraukoje

                            Comment


                              Parašė John
                              Keletas poros dienu senumo nuotrauku

                              Atvaizdas


                              Atvaizdas


                              Atvaizdas


                              Atvaizdas


                              Atvaizdas


                              Kepure atrodo taip lyg butu nuimta nuo kazkokio kito ,visiskai kito stiliaus pastato.

                              Comment


                                /\ Ta kepure yra pastato akcentas. Juk ir pats nesidedi džinsinės kepurės, vien dėl to, kad tądien dėvi džinsus.

                                Comment


                                  Normali ta kepurė, tik neteisinga jos langų geometrija. Bet šio dalyko dar mokytis reikia

                                  Comment


                                    Vaje vaje ... jei bent trečdalis Lietuvoje statomų pastatų būtų taip kokybiškai pastatomi ar suprojektuojami, tai gal neliktų tokių nesusipratimų, kaip jau minėta Klaipėdos autobusų stotis.

                                    P.s. omeny turiu ne tai, kad pastatas stiklinis ar jo forma, bet architektų įdirbis, užsakovo noras kažką pakeisti ar pagerinti miesto aplinką ir pan. Kad į priekį vestų geri norai ir humaniškumas, o ne pinigų ir greito pelno siekis.
                                    Propoganda ir penas mintims >>>

                                    Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                    www.ted.com

                                    Comment


                                      Aš vis pro jį eidamas ar mindamas nejučia pradedu kaskart lyginti su Londono rotuše (gal ne rotušė - London city hall angliškai), N. Fosterio projektuotą. Ir mūsiškis telieka panašus į londonietišką.
                                      Aišku, galima sakyti, kad lietuviui vis negerai, bet mane šiek tiek erzina šito pastato išaukštinimas. Bendram LT kontekste jis, aišku, gerai atrodo, bet tik LT.
                                      P.s. Tikrai neteigiu, kad tai kopijavimas, plagijavimas ar pan. Pats esu architektas, tad puikiai suprantu, kaip tai gali autorius užgauti nepelnytai.
                                      N N N

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Aš vis pro jį eidamas ar mindamas nejučia pradedu kaskart lyginti su Londono rotuše (gal ne rotušė - London city hall angliškai), N. Fosterio projektuotą. Ir mūsiškis telieka panašus į londonietišką.
                                        Aišku, galima sakyti, kad lietuviui vis negerai, bet mane šiek tiek erzina šito pastato išaukštinimas. Bendram LT kontekste jis, aišku, gerai atrodo, bet tik LT.
                                        P.s. Tikrai neteigiu, kad tai kopijavimas, plagijavimas ar pan. Pats esu architektas, tad puikiai suprantu, kaip tai gali autorius užgauti nepelnytai.
                                        Tiesiog cilindras labai gerai apsaugo patalpas nuo įkaitimo saulės atokaitoj. Didžiausias panašumas, kad abu prie upės

                                        O tas aukštinimas ir man juokingas. Manau, kad jis atsiranda todėl, kad čia viskas visada vėluoja n metų. Tokie dvigubi fasadai ar aktyvios energiją taupančios sistemos vakaruos jau seniai ne naujiena. O pas mus tai sutinkama kaip stebuklas koks.

                                        Reikia Lietuvoj verkiant architektūrinio švietimo ir ypač mokyklos. Visgi būkime biedni bet teisingi. Esam per daug priklausomi nuo svetimų energijos išteklių, bet vistiek statome 'bukus' pastatus (kartonkės, savartiniškės, Klaipėdoj kvartalas prie miesto ligoninės). Gal jei žmones šio to išmokytų mokyklose, tai jie nepirktų butų tokiuose jų pačių pinigų netaupančiuose namuose ir pagaliau baigtųsi visa tai greita ir pigi statyba.


                                        P.s. kaip tik reikia kritikos ... labai jau 'draugiškai' Lietuvoj viskas stovi vietoj.
                                        Propoganda ir penas mintims >>>

                                        Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                        www.ted.com

                                        Comment


                                          Nesutinku su jūsų tais taip vadinamais išaukštinimais ir bla bla. Pažiūrėkime į praeitį ir suprasime viską? Pamenate, kada pastatas buvo pradėtas projektuoti? Pamenat jo turėjusią būti konstrukciją? Turbūt nelabai. Tuo metu tai buvo naujovė, o ,,žaliasis" pastatas išvis Lietuvoje buvo pirmas paminėjimas, kad toks gali iškilti Lietuvoje. Kažkodėl tas pats Fosterio projektas Londone irgi yra išpučiamas iki nesamonės totalios. Kodėl? Kad Fosteris projektavo, yra ,,draugiškas" aplinkai. Tai yra normalu, ypač, jeigu jis dar būtų pastatytas toks, kokį planavo. Tai taip išeina, kad ir ,,Swedbank" būstinė išaukštinama. Pvž. Ozas irgi buvo susilaukęs skambaus atgrasio prieš jį statant, tačiau realybė parodė visai ką kita. Tuo tarpu ,,Green Hall" taip nenutiko, todėl, nors man, kad daug apie jį kalbama yra džiugu. Džiugu, kad pastatė, kad daug ko nenuvylė, kad visi apie jį diskutuoja.

                                          P.s. Mano nuomone, jei pats žmogus, kuris rašo tokią nuomonę, turėtų argumentuoti kažkuo ar bent turėti nuovokumą tokiuose dalykuose, o ne iš oro skleisti kalbą, jog tas ir tas blogai, kadangi tas ir tas padarė kitaip

                                          Comment

                                          Working...
                                          X