Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni komercinės ir biurų paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Juokingiausia, kad jų pačių headeryje yra vizualizacija projekto, kurio jie nusprendė neįgyvendint. Va jums ir įmonės veiklos strategija!
    Jo, bet ten tiesiog kazkoks prifantazuotas. Svarbiausiai kad buvo ir realus. Nesuprantu, juk yra kazkokios urbanistines vizijos kad miestas netaptu chaosu bet atrodo kad visiem nusisvilpt.

    Comment


      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
      siaip labai truko toj vietoj parduotuves, kad ir kokia liaudis ten aplink besiburiuotu.
      Yra "Express Market", vietoj buv. "BMS Megapolio" jau senokai "SOLO Vynoteka" veikia (ir netgi labai nemaža). Kiek toliau "Maxima", beje, prie kurios liaudis ir yra baisiausia. Tuo tarpu tas kampas šalia žiedo yra labai pasyvi ir numirusi vieta realiai.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Yra "Express Market", vietoj buv. "BMS Megapolio" jau senokai "SOLO Vynoteka" veikia (ir netgi labai nemaža). Kiek toliau "Maxima", beje, prie kurios liaudis ir yra baisiausia. Tuo tarpu tas kampas šalia žiedo yra labai pasyvi ir numirusi vieta realiai.
        Na Solo ir Express lyg ir nera nei kepiniu, nei konditerijos normalios, zuvies skyriaus ar ne? Ir siaip iki SOLO nelabai patogu nueiti. Ne geriausias projektas bet ir nebadys akių labai, o biurams mano galva yra ir vertesnių vietų Vilniuje.

        Comment


          Parašė k0fis Rodyti pranešimą
          Na Solo ir Express lyg ir nera nei kepiniu, nei konditerijos normalios, zuvies skyriaus ar ne? Ir siaip iki SOLO nelabai patogu nueiti. Ne geriausias projektas bet ir nebadys akių labai, o biurams mano galva yra ir vertesnių vietų Vilniuje.
          Abejoju ar tortus kas dieną po penkis suvalgai... "IKI" irgi taip pat galima pasakyti, kad bus kažkam nepatogi. O kasdieninių prekių turi visos šios parduotuvės. Aš kaip ten gyvendamas mieliau renkuosi SOLO (nes beveik prie pat gyvenu), nei tą parsmirdusią ir sausakimšą Maximą, kuri nuo kokių 2001m. niekaip nesvarsto prasiplėsti ir atsinaujinti...
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Abejoju ar tortus kas dieną po penkis suvalgai... "IKI" irgi taip pat galima pasakyti, kad bus kažkam nepatogi. O kasdieninių prekių turi visos šios parduotuvės. Aš kaip ten gyvendamas mieliau renkuosi SOLO (nes beveik prie pat gyvenu), nei tą parsmirdusią ir sausakimšą Maximą, kuri nuo kokių 2001m. niekaip nesvarsto prasiplėsti ir atsinaujinti...
            Yra ne tik tortai bet ir kiti svieži produktai. Solo kaip parduotuvė yra gera, pats į ją dažnai užsuku pro šalį važiuodamas, tačiau trūksta būtent šviežios/vietoje pagamintos produkcijos. Dėl patogumo, kam IKI bus nepatogi? SOLO pusėje aplamai nėra galima sakyti gyvenamų pastatų, taigi ji patogesnė tik tokiem kaip man t.y. pravažiuojantiem, o vietos gyventojam? Labai abėjojiu.

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Yra ne tik tortai bet ir kiti svieži produktai. Solo kaip parduotuvė yra gera, pats į ją dažnai užsuku pro šalį važiuodamas, tačiau trūksta būtent šviežios/vietoje pagamintos produkcijos. Dėl patogumo, kam IKI bus nepatogi? SOLO pusėje aplamai nėra galima sakyti gyvenamų pastatų, taigi ji patogesnė tik tokiem kaip man t.y. pravažiuojantiem, o vietos gyventojam? Labai abėjojiu.
              Yra tam kojos, o ir judėti sveika vakarais ten nemažai kaimynų sutinku. Ji nepatogi nebent alkoholikams, nes ten jų niekada nebūna

              Taip, kepinių nėra, bet tokia parduotuvė ir nėra į tai orientuota.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Juokingiausia, kad jų pačių headeryje yra vizualizacija projekto, kurio jie nusprendė neįgyvendint. Va jums ir įmonės veiklos strategija!
                Na, kiek aš ten tas statybas matau kasdien, prekybos centras toks standartinis surenkamas statinys. Neabejoju, kad tai laikinas sprendimas. Juokingai tas prekybcentris atrodys, jei pastatys "Akropolį".
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  /\ akropolyje nebus IKI. Yra žmonių, kurie mėgsta IKI asortimentą. Jei ten keps ką nors tai nėra jokių šansų maximai, net ir su "Mamos" bandelėmis už kosminę kainą su begalybe E priedų.

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                    /\ akropolyje nebus IKI. Yra žmonių, kurie mėgsta IKI asortimentą. Jei ten keps ką nors tai nėra jokių šansų maximai, net ir su "Mamos" bandelėmis už kosminę kainą su begalybe E priedų.
                    Turbut juokaujat kad maxima netures sansu...

                    Comment


                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                      Yra tam kojos, o ir judėti sveika vakarais ten nemažai kaimynų sutinku. Ji nepatogi nebent alkoholikams, nes ten jų niekada nebūna

                      Taip, kepinių nėra, bet tokia parduotuvė ir nėra į tai orientuota.
                      Gali sakyt ką nori, bet Iki betkokiu atvėju yra visa galva aukščiau nei Solo, visomis prasmėmis, o ir bus patogiau pasiekiama, nereikės kvadratais per požemines perėjas vaikščioti. Kad vaikščioti sveika tai sveika, bet aš kai man staigia kažko prireikia einu ten kur arčiau, o ne ten kur alkoholikai nesilanko.

                      Comment


                        Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                        Gali sakyt ką nori, bet Iki betkokiu atvėju yra visa galva aukščiau nei Solo, visomis prasmėmis, o ir bus patogiau pasiekiama, nereikės kvadratais per požemines perėjas vaikščioti. Kad vaikščioti sveika tai sveika, bet aš kai man staigia kažko prireikia einu ten kur arčiau, o ne ten kur alkoholikai nesilanko.
                        Tai aš ir sakau, kad kiekvienas renkasi, kas kam patogiau ar pagal įpročius Šiaip realiai aš už tai, kad būtų pasirinkimas. Nuo to kad ten bus IKI man tik geriau. Toliau esančią Maximą užmiršiu galutinai
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Šiokia tokia ABB administracinio pastato statybos prie Avižienių nuotrauka per automobilio langą

                          Comment


                            Policijos nuovada Šeškinėje

                            Šiandien užmačiau vieną darbą kaip suprantu skirtą Policijos nuovados rekonstrukcijai Šeškinėje.
                            Ko gero turėtų būtų ir daugiau darbų, gal kas žinot daugiau detalių apie šį reikalą?


                            https://www.behance.net/gallery/2326...ent-in-Vilnius

                            Comment


                              /\ Čia kalbama apie tą seną pastatą Buivydiškių g.?
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Sprendžiant iš žemėlapio, tai taip.

                                Comment


                                  Tai ne rekonstrukcija, o visai naujas pastatas. Dabar ten stovintis vienaaukštis visai ne trikampio formos, todėl jis turėtų būti nugriautas. Be to, lyg ir požeminis garažas numatytas, kurio po dabartine sukežusia bakūže kišti neverta.

                                  Comment


                                    cia Irdaiva kazka rekonstruoja iskarto uz naujo Rimi
                                    http://maps.lt/map/default.aspx?lang...id,stops,zebra

                                    cia visas pastatas nurinktas, likes tik stogas ir laikancios konstrukcijos
                                    http://maps.lt/map/default.aspx?lang...id,stops,zebra

                                    Gal kas zinot detaliau apie siuos projektus?

                                    Comment


                                      Kaip einasi premium? Jau baige fasada det?

                                      Comment


                                        Parašė MindaugasR Rodyti pranešimą
                                        cia Irdaiva kazka rekonstruoja iskarto uz naujo Rimi
                                        http://maps.lt/map/default.aspx?lang...id,stops,zebra

                                        cia visas pastatas nurinktas, likes tik stogas ir laikancios konstrukcijos
                                        http://maps.lt/map/default.aspx?lang...id,stops,zebra

                                        Gal kas zinot detaliau apie siuos projektus?
                                        VGTU A. Gustaičio aviacijos instituto mokomoji bazė iškils Linkmenų g. 28. Šiuo metu teritorijoje jau baigti trijų netinkamais naudoti pripažintų ir statyboms trukdančių pastatų griovimo darbai bei pradėtos naujo pastato statybos. Numatyta, kad jis bus trijų aukštų ir 2,8 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Projekte taip pat numatyta rekonstruoti šalia pastato nutiestas inžinerines komunikacijas. Korpuso statybų darbai, finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, turėtų baigtis jau kitąmet.
                                        http://agai.vgtu.lt/fakultetai/apie-...9634?nid=73413

                                        Comment


                                          Statomas PC Nemenčinės pl.



                                          Comment

                                          Working...
                                          X