Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar labai patogu vemt persisvėrus per tuos turėklus. Galėtų tokias bendruomenės vėmyklas įrengt kiekvienam rajone.

    Comment


      Dar ir nevėlu, kad vėmimo turnyras sklandžiai praeitų, pagalvot apie mažąją architektūrą, pvz kažką tokio:


      Comment


        Gavosi taip:

        Click image for larger version  Name:	image_140359.jpg Views:	1 Size:	1,11 MB ID:	2110384

        O turėjo būti taip:

        Click image for larger version  Name:	bokstas1.jpg Views:	1 Size:	91,6 kB ID:	2110385
        Flickr

        Comment


          Ko čia putojatės? Taigi "nereikšmingas nukrypimas" nuo projekto, viskas čia gerai. Kad Tie turėklai bus škykščios MTZ Blue spalvos, nieko čia baisaus, nes juk "geriau, nei buvo"

          Comment


            Gal ir neblogai kad susiminimalizavo (gal piniginė išraiška ir tokia pati, nežinau) ir todel sveikesnio proto ateity mažiau šiukšlių reiks išvežt iš čia. Kažkada, naiviai tikiuosi, gal atsiras kas norės sukurt tikrai jaukią vietą, o dabar tai galima palinkėt kuo greičiau oksiduotis tam mistiniam konstruktyvui, idant greičiau iškeliaus gal iš čia.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Gavosi taip:

              Click image for larger version Name:	image_140359.jpg Views:	1 Size:	1,11 MB ID:	2110384
              Na ir šlikštynė. Ruberoid-Šifer Park.

              Comment


                Aš tai džiaugiuosi, kad to bokšto nestatė. Net jei tas bokštas būtų buvęs gražus - jis vis tiek jokios normalios funkcijos nebūtų atlikęs, niekas į jį ten nebūtų laipiojęs, kai Vilniaus panoramų ir kur kas gražesnių yra pilna vietų iš kur pažiūrėti. Blogai, kad to tilto nepanaikino, kuris lygiai taip pat neturi jokio rimto funkcionalumo, nebent 'dėl grožio'.

                Comment


                  Tiltas tai tiltu, nors ir be funkcijos jis ten įrengtas. Tačiau jau spalva kokio šlykštumo....

                  Comment


                    O čia jau galutinis variantas?

                    Comment


                      Po tuo viaduku ideali vieta parkuotis. Nenustebčiau po kurio laiko ten pamatęs porą BMW

                      Comment


                        Atrodo kaip pigus pesciuju tiltas per koki ruskiu greitkeli.

                        Comment


                          Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
                          Atrodo kaip pigus pesciuju tiltas per koki ruskiu greitkeli.
                          Jau tik ne mums ruskius kritikuot, kai patys tokį šūdą statom...

                          Comment


                            Ką aš žinau, Tomizmas tai turbūt patinka, jis sako, kad visokių spalvų reikia.

                            Comment


                              Parašė MindesAcc Rodyti pranešimą
                              Atrodo kaip pigus pesciuju tiltas per koki ruskiu greitkeli.
                              Na taip pas rusus viskas blogai, o pas kitus viskas gerai. Jūs kada paskutinį kartą Rusijoje buvote?

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Ką aš žinau, Tomizmas tai turbūt patinka, jis sako, kad visokių spalvų reikia.
                                Tai kad čia net nelabai yra "visokių spalvų", čia tik tamsi ir blanki mėlyna. Man žymiai labiau patiktų pamarginimas gyvomis electric spalvomis, pvz "ištaškytų" ar "nuvarvėjusių" dažų stiliumi. Na taip tipo "jaunatviškai".

                                Bet visumoj, skveras nemanau kad yra toks baisus, kaip čia daug kam atrodo.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2024.02.12, 15:49.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                  Jau tik ne mums ruskius kritikuot, kai patys tokį šūdą statom...
                                  o šiaip tai kiek matau ką stato ten ir ką ir kaip pradeda daryt čia, tai pirmu atveju yra kokybinis progresas bent kažkoks minimalus, nes intensyviai nusižiūrima, kopijuojama(kreipia ten jie dėmesį į visokius Varlamovus ir pan.). Antru atveju, kaip bebūtų gaila, regresas, su visa derama pagarba.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Ko čia putojatės? Taigi "nereikšmingas nukrypimas" nuo projekto, viskas čia gerai. Kad Tie turėklai bus škykščios MTZ Blue spalvos, nieko čia baisaus, nes juk "geriau, nei buvo"
                                    Dizainas ir spalva įkvėpta nesenai vykusio ūkininkų protesto.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Buvau tenais šiandien nuėjęs ir man pasirodė visai gerai suplanuotos erdvės. Taip pat dar neįjungtas apšvietimas, gali labai daug vaizdą pakeisti. Žodžiu, per anksti spręsti.

                                      Comment


                                        Aš irgi buvau, mano galva augmenija ir visi užbaigti paviršiai, takeliai pagelbės stipriai. Bet spalva ta mėlyna, ar tai MTZ Blue (@John), ar vandens kolonėles, labai nustebino. Varėnos Eifelio vaibai.

                                        Comment


                                          SItas sudas atrodo kaip statytas kokiais 1960's kuri pats laikas griauti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X