Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    del tų arkų man irgi visai kaip karvė ant ratų, Ir čia Nursultanas yra geriau neginčijamai, todel kad ten bent jau nesipjauna netikrumas su feiku ir falschu bei kitčas su pakazūcha - jie visi iš vieno kiemo(kad ir geriau gink Dieve tskant ). Matau Vilnių galėjo daryt arba iki viršaus tas kas pirmam aukšte t.y. su tom arkom arba pirmą aukštą tokį kokie kiti aukštai . Dabar nu taip labiau tiktų Matau Vilnių O Jūs Šlamštą. Perkūnkiemis ant kaladėlių su arkutėm.
    Paskutinis taisė evvt; 2020.06.22, 00:21.

    Comment


      Dar gerai kad pamatę keturkampius langus nepuolat kelti Nursultano kičinių pilaičių nuotraukų, nes juk jos dažniausiai irgi turi keturkampių langų.

      Comment


        Klaikiai nuobodi ir šabloninė architektūra, nors pakankamai geroje miesto vietoje už didesnę kainą. Gyvai tos arkos gal kiek geriau atrodo, bet vistiek man ne į temą prie pastato. Jūs čia kritikavote Švitrigailos 1, bet man daug geriau toks kitoniškas, iššaukiantis pastatas, nei tokia nuo konvejerio nukelta nuobodybė.

        Comment


          Kitoje Aludarių g. yra seni namai su arkinėm bromom (žinau nes vaikystę ten praleidau). Jie greičiausiai 'pasiskolino' tą detalę kad parodytų gatvės stilistinį tęstinumą, vat ir visa sąmokslo teorija iš kur ir kodėl ten tos arkos.

          Comment


            Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
            Kitoje Aludarių g. yra seni namai su arkinėm bromom (žinau nes vaikystę ten praleidau). Jie greičiausiai 'pasiskolino' tą detalę kad parodytų gatvės stilistinį tęstinumą, vat ir visa sąmokslo teorija iš kur ir kodėl ten tos arkos.
            Man ir tokia mintis buvo, tik pagalvojau, gal čia kažką nužiūrėjo nuo alaus daryklos sienų, ten panašių langų ar vartų požymių likę.

            Comment


              Parašė Horn Rodyti pranešimą
              Klaikiai nuobodi ir šabloninė architektūra, nors pakankamai geroje miesto vietoje už didesnę kainą. Gyvai tos arkos gal kiek geriau atrodo, bet vistiek man ne į temą prie pastato. Jūs čia kritikavote Švitrigailos 1, bet man daug geriau toks kitoniškas, iššaukiantis pastatas, nei tokia nuo konvejerio nukelta nuobodybė.
              Aš gal kažką praleidau, mes apie tą pačią lygią sieną su langais kalbam ir vadinam tai "kitoniška" ir "iššaukiančia" architektūra?
              Kas liečia "Matau Vilnių" tai gyvai man tas pastatas geresnį įspūdį paliko nei pateiktos nuotraukos. Taip, pats pastatas ganėtinai paprastas, bet bent jau nesibodėta pažaist su medžiagiškumu. Pvz. viršutiniai aukštai virš klinkerinės dalies apvaryti perforuotom metalinėm plokštėm. Bei, čia visiškai nesimato tekstūrų, kad ir va kampinės dalies vertikalios plokštės su grioveliais.

              Jeigu visi projektai, bent tiek sugebėtų pažaist su medžiagom pusė iš čia esančiu (įskaitant mane patį) nebeturėtų dėl ko burbėt.

              Comment


                Parašė Hub Rodyti pranešimą

                Aš gal kažką praleidau, mes apie tą pačią lygią sieną su langais kalbam ir vadinam tai "kitoniška" ir "iššaukiančia" architektūra?
                Kas liečia "Matau Vilnių" tai gyvai man tas pastatas geresnį įspūdį paliko nei pateiktos nuotraukos. Taip, pats pastatas ganėtinai paprastas, bet bent jau nesibodėta pažaist su medžiagiškumu. Pvz. viršutiniai aukštai virš klinkerinės dalies apvaryti perforuotom metalinėm plokštėm. Bei, čia visiškai nesimato tekstūrų, kad ir va kampinės dalies vertikalios plokštės su grioveliais.

                Jeigu visi projektai, bent tiek sugebėtų pažaist su medžiagom pusė iš čia esančiu (įskaitant mane patį) nebeturėtų dėl ko burbėt.
                Sutinku, jog gyvai atrodo geriau, nei foto. Mes neskubėdami ieškome naujo būsto ir buvome gyvai apžiūrėti. Net tie arkiniai žemiausi aukštai gyvai kiek pagyvina situaciją, nors man ir ne itin patinka. Vidaus patalpos nors ir minimalistinės, bet pvz turėklai įdomesni, nei pvz Rinktinės urban. Visgi bendram rezultate sakyčiau kokybiška, bet neįdomu.
                Pasitaiko tokių bepročių, kuriems patinka Švitrigailos 1, Radison priestatas Konstitucijos pr. ar LINK (aišku jokiu būdu nesakau, jog tai geriausi mieste nauji statiniai).

                Comment


                  Iš nuotraukų matosi kad pažaist stipriai nepavyko. Jei gyvai atrodo geriau, vadinasi namas nefotogeniškas.

                  Comment


                    Hmm, sakyčiau kiek sulaužė naujų pastatų tūrius ir estetikos vientisumą su pirmo aukšto arkomis ir viršutinių aukštų dėžiškumu ir spalviniais sprendimais. Truputi koją kiša šie suklupimai šiam projektui. Senojo pastato, atrodo, langus jei būtų padarę su, pvz, ,,Vytauto kryžiaus'' stiklų sudalinimais arba tiesiog su vienu vertikaliu brūkšneliu per stiklo vidurį - atrodytų žymiai geriau.
                    Paskutinis taisė spekas; 2020.06.22, 21:44.

                    Comment


                      Parašė spekas Rodyti pranešimą
                      Hmm, sakyčiau kiek sulaužė naujų pastatų tūrius ir estetikos vientisumą su pirmo aukšto arkomis ir viršutinių aukštų dėžiškumu ir spalviniais sprendimais. Truputi koją kiša šie suklupimai šiam projektui. Senojo pastato, atrodo, langus jei būtų padarę su, pvz, ,,Vytauto kryžiaus'' stiklų sudalinimais arba tiesiog su vienu vertikaliu brūkšneliu per stiklo vidurį - atrodytų žymiai geriau.
                      Senas pastatas nepriklauso projektui, ten bus Erudito licėjus.

                      Comment


                        Storyline Geležinkelio / Algirdo g. kampe:



                        Comment


                          Cia mazdaug salia kur kai kuriuose Vilnius connect variantuose begiai butu uzstatomi.

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Storyline Geležinkelio / Algirdo g. kampe:
                            Na, palyginus su praeitom vizualizacijom atrodo žymiai geriau, nes pažaidė su spalvom, bet vėl centrinė miesto dalis ir vėl parkingas tarp pastato ir gatvės.

                            P.S. pasiūlymas dėl citify - gal dėl įdomumo ir šiaip, kad potencialūs pirkėjai matytų kaip keitėsi projektas, galima būtų arba palikt visas vizualizacijas (o ne trint senas, kai pasikeičia projektas), arba padaryt kažkokią skiltį tipo "buvo -> paskui pasikeitė taip -> dabar va yra va taip" ?

                            Comment


                              Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                              P.S. pasiūlymas dėl citify - gal dėl įdomumo ir šiaip, kad potencialūs pirkėjai matytų kaip keitėsi projektas, galima būtų arba palikt visas vizualizacijas (o ne trint senas, kai pasikeičia projektas), arba padaryt kažkokią skiltį tipo "buvo -> paskui pasikeitė taip -> dabar va yra va taip" ?
                              Gal ir idėja. PP mes paliekam, jeigu tik savivaldybėje nedingsta, tai galima visada pasižiūrėt kaip atrodo. Plius foto mes netrinam, tik neberodom viešai. Dažnu atveju ir statytojai nenori rodyt, nes gali klaidinti žmones. Tai arba tada išties daryt atskyrimą arba dar ką. Dar galvojom ir arch. konkursų medžiagą sukelt, kad išvis būtų procesas matyti. Bet čia irgi sudėtinga. Žodžiu mintis sklando ore, klausimas tik kaip įgyvendint

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                PP mes paliekam, jeigu tik savivaldybėje nedingsta, tai galima visada pasižiūrėt kaip atrodo.
                                Čia irgi problema, nes jau porą kartų mačiau, kad senesnių projektų PP ar pirkimų nuorodos nebeegzistuoja.

                                Comment


                                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                  Čia irgi problema, nes jau porą kartų mačiau, kad senesnių projektų PP ar pirkimų nuorodos nebeegzistuoja.
                                  Savivaldybė anksčiau trindavo PP po viešinimo. Po pokalbio sutiko, kad paliks. Tai lyg ir laikosi žodžio. Gal nebent labai senus trina? Reikia pastebėt. Jeigu dingsta, ieškosim kito varianto.

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                    Savivaldybė anksčiau trindavo PP po viešinimo. Po pokalbio sutiko, kad paliks. Tai lyg ir laikosi žodžio. Gal nebent labai senus trina? Reikia pastebėt. Jeigu dingsta, ieškosim kito varianto.
                                    Na, kiek prisimenu, nebuvo labai jau seni, buvo kažkas iš baigtų statyti maždaug prieš pusę metų ar metus.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                      Jau realiai prasideda darbai? Nebus taip, kad aptverta dėl greta vykstančių statybų?

                                      Now it's "officially" official
                                      Click image for larger version

Name:	Amatu.jpg
Views:	1282
Size:	430,7 kB
ID:	1811472

                                      Comment


                                        Pasivaikščiojau po naujamiestį.

                                        Comment


                                          Parašė giuffro Rodyti pranešimą


                                          Now it's "officially" official
                                          Nuo birželio 15 d. teritoriją uždarė. Kur dabar VGTUšnikai statys savo tačkes? Dabar tai jau neaktualu, bet ateis rugsėjis... Įdomu, kada pačia Amatų gatvę pradės tvarkyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X