Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujamiestis - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

    Helios geras kontrastas Naujamiestyje, kurio logiško paaiškinimo aš iki šiol nerandu.
    Geri vaizdai pro langą, šalia ir senamiestis ir vingio parkas.
    Flickr

    Comment


      J. Basanavičiaus g. 28 YIT Lietuva arch. konkurse gauti 3 pasiūlymai. Daugiabučiai.

      1. C.E.L.








      2. VENI VIDI VIVO






      3. VIDURMIESTIS





      Comment


        Basanaviciaus 28 nauji korpusai bus kieme, man žymiai įdomiau, kaip atrodys senasis pastatas? Jame iki WWII buvo bankas. Kas dabar bus? Fasadai įdomūs, bet iš interjerų nieko neliko, galima būtų įrengt neblogas komercines erdves.

        Comment


          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
          Basanaviciaus 28 nauji korpusai bus kieme
          Vėlgi tas "bus kieme" yra grynai vystytojo pasirinkimas, nes ten galėtų atsirasti visai įdomi pėsčiųjų erdvė jungianti Švitrigailos ir Basanavičiaus gatves ir net labai jaukus skverelis/parkelis, C.E.L. projekte matosi kažkas panašaus į tai:

          Click image for larger version

Name:	citify-konkursas-j-basanaviciaus-g-28-22275.jpg
Views:	2685
Size:	959,1 kB
ID:	2062830

          ir normalaus europietiško miesto centre būtent šito ir būtų siekiama, bet kadangi kalbame apie Lietuvą, tai su 95% tikimybe turėsime akligatvį aptvertą tvorom, tad manau laimės VIDURMIESTIS, kuris yra tobulas variantas lietuvių vystytojui, na arba kompromisinis VENI VIDI VIVO, kuris kaip ir sukuria kažką panašaus į gatvę, bet tuo pačių be šansų, kad ja naudosis kas nors apart gyventojų.

          Comment


            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
            Basanaviciaus 28 nauji korpusai bus kieme, man žymiai įdomiau, kaip atrodys senasis pastatas? Jame iki WWII buvo bankas. Kas dabar bus? Fasadai įdomūs, bet iš interjerų nieko neliko, galima būtų įrengt neblogas komercines erdves.
            Aš buvau ten parodoje palėpėje ir paklausus ten prižiūrinčio vaikinuko, jis man sakė, jog darys loftus.

            Comment


              Veni Vidi geriausias. Vidurmiestis visiškas mėšlas.

              Comment


                Kas kliūna visuose, tai masyvumas. Na nėra jauku gyventi milžiniškame 6 aukštų bloke, kur bus kokie 150 butų. Jau nekalbu apie bendrą sutarimą su kaimynais norint priimti kokius nors sprendimus. Iš esmės visi projektai tuo požiūriu vienodi – siekiama išspausti kuo daugiau ploto. O kadangi Vilniuje pirkėjai tokie, kuriems už jų buto ribų niekas nerūpi, tai taip ir turim. Šlamštą su skandinaviškos architektūros elementais.
                Lietuva visiems.

                Comment


                  Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

                  Aš buvau ten parodoje palėpėje ir paklausus ten prižiūrinčio vaikinuko, jis man sakė, jog darys loftus.
                  Bus butai. 22 vnt. 87 - 174 ploto. Projektuoja DO Architects.

                  Comment


                    Vidurmiestis - reto šlykštumo visomis prasmėmis. Kas šiais laikais projektui tokioje vietoje pateikia tokį mėšlą? Gal čia koks juokelis?

                    Kalbant apie du variantus, kurie nepriverčia apsivemti ir pradėti abejoti gyvenimo prasme:
                    • Architektūriškai geriau atrodo Veni Vidi. Trūksta vizualizacijų likusiems pastatams, bet pastatas su arkomis atrodo drąsiai ir nenuobodžiai, tačiau tuo pačiu gana solidžiai. Vis tik statoma vienoje architektūriškai įspūdingesnių Lietuvos gatvių, ne vieta čia 'skandinaviškam minimalizmui' (=komiblokams). Likę projekto pastatai atrodo kaip klinkeriu dengti solidūs 'filleriai', kas yra gerai. Norėčiau tik gelsvo, o ne rudo klinkerio, koks yra planuojamas kad ir kokiame Švitrigailos 30, į Naujamiesčio 'vaibą' pataikytų kur kas labiau. Aišku pagrindinės dalies aukštis turėtų būti mažesnis. Dėl C.E.L. - kažkas su juo netaip, nesižiūri jis gerai. Keistos proporcijos, keistos formos - atrodo, kad bandoma sukišti milžiniškus pastatus į mažesnių pastatų formas, tad pastatai atrodo, lyg bandytų apsimesti kažkuo, kuo jie nėra. Baltos dalys, spėju, būtų dažytas tinkas, kuris greitai apsineštų ir pradėtų atrodyti pavargusiai.
                    • Kas darosi su erdvėmis šiame projekte aš nelabai suprantu. Pagal pastatų išdėstymą, pagrindinė pėsčiųjų dalis turėtų būti prie ilgosios (priekinės) pastato dalies, kurioje turi būti įrengti komerciniai aukštai. Galinė dalis su galiniais langais ir visomis vaikų aikštelėmis dėl manęs gali būti ir užtverta, ji jauki praeiviui nebus. Dėl tos 'priekinės' dalies, panašu, geriau sekasi C.E.L. projektui, kuriame kur kas didesnėje 'priekinio' pastato dalyje yra pirmo aukšto komercija. Veni Vidi projekte, komercija numatyta tik toje dalyje su arkomis, toliau matomos kažkokios tvoros ir pan. nejaukūs praeito dešimtmečio Vilniaus sprendimai.
                    Aš rinkčiausi Veni Vidi su sąlyga, kad priekinė pastato dalis turėtų geresnį gatvės lygį su integruota komercija.

                    Comment


                      Parašė VLR Rodyti pranešimą
                      Vidurmiestis - reto šlykštumo visomis prasmėmis. Kas šiais laikais projektui tokioje vietoje pateikia tokį mėšlą? Gal čia koks juokelis?
                      Jeii butu isrinktas butu vienas kieciausiu nauju Vilniaus daugiabuciu. Praktiskai atitiktu tokius vidutines klases daugiabucius Londone ar Amsterdame.

                      Comment


                        CEL atrodo kaip norejo copy-pastinti Paupi, bet vystytojas liepe daugiau kvadratu isspaust, vidurmiestis atrodo kaip arba 2005 metu NT burbulo statyba arba socialinis bustas Paryziaus preimiestyje

                        Comment


                          Man Vidurmiestis labai jau YIT Vibe’as: Net šalia esantys Čiurlionio 3, iš dalies Matau Vilnių yra panašūs

                          Comment


                            Labai džiugu matyti taip sparčiai besitvarkantį šį miesto kampą:

                            Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1919
Size:	229,8 kB
ID:	2063230

                            Comment


                              Yellowstone (Citify)

                              2023-07-13

                              Click image for larger version

Name:	IMG_5570.jpeg
Views:	2738
Size:	1,61 MB
ID:	2063867

                              2023-06-20

                              Click image for larger version

Name:	fetch?id=2058815&d=1687258518&type=medium.jpg
Views:	2719
Size:	126,9 kB
ID:	2063868

                              Comment


                                Labai smagiai pridės masės. Dar kitoje pusėje įgyvendinus trikampio konversiją, tai tikrai atrodys, kad į centrą įvažiuoji

                                Comment


                                  Click image for larger version

Name:	IMG_20230720_185825.jpg
Views:	1329
Size:	2,16 MB
ID:	2064179
                                  Click image for larger version

Name:	IMG_20230720_185927.jpg
Views:	1277
Size:	1,63 MB
ID:	2064180

                                  Comment


                                    Naujasis geltonas su tuo ankstesniu geltonu sudarys visai neblogą kompleksą. Vienas senasis geltonas nesižiūrėjo, teikėjo daugiau tūrių, daugiau masės. Gaila tik kad už jų esantis viešbutis labai iškrenta iš konteksto.

                                    Comment


                                      Nuo Geležinio Vilko gatvės pusės turėtų tikrai pagyvinti vaizdą ir pakeisti į gerą pusę. Tikėkimės tik nesusiknis ir nenusipigins su apdaila, nes pats pastatas tai toks visai padorus 'filleris'. Nuo Jasinskio gatvės pusės atrodys prasčiau - kažkokia makalynė ten su erdvėmis padaryta.

                                      Comment


                                        Nuo GV ten praktiškai jis nesimatys, tiksliau niekas beveik nežiūrės, geriausiai matosi nuo Liubarto tilto, bet kolkas man jis krenta iš konteksto ir atrodo monstriškai. Na, jei nesugrius verslo trikampio planai, tada ok masto prasme

                                        Comment


                                          Švitrigailos g. 19, 21, 23 - Statybos pradžia, manau.
                                          Click image for larger version

Name:	svitrigailos.jpg
Views:	677
Size:	241,9 kB
ID:	2065578

                                          Comment

                                          Working...
                                          X