Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Panašu kad tokiomis pat marmoroc renovuotas namas Ventoje. Atrodo ne geriau už Vilniaus.

    Ir spalvinė gama ir angokraščiai, viskas labai panašu

    https://m.domoplius.lt/megamiestas/s...g-7542997.html

    Click image for larger version  Name:	marmoroc Venta.jpg Views:	0 Size:	346,1 kB ID:	1973359
    Paskutinis taisė SoulMulticast; 2022.06.08, 19:49.

    Comment


      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
      Panašu kad tokiomis pat marmoroc renovuotas namas Ventoje. Atrodo ne geriau už Vilniaus.

      Ir spalvinė gama ir angokraščiai, viskas labai panašu

      https://m.domoplius.lt/megamiestas/s...g-7542997.html
      man mano subjektyvia nuomone vizualiai viskas priklauso nuo balkonų, jei balkonai aklini tai nesvarbu kokia medžiaga vis tiek prastai atrodys. pvz žirmūnų 49.
      Attached Files

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        man mano subjektyvia nuomone vizualiai viskas priklauso nuo balkonų, jei balkonai aklini tai nesvarbu kokia medžiaga vis tiek prastai atrodys. pvz žirmūnų 49.
        Nežinau, nesutikčiau. Svarbu detalių visuma. Tiesa sakant šis Žirmūnų daugiabutis man atrodo geriau ar panašiam lygyje kaip Žirmūnų marmorok'inis, jau nekalbant apie tą Ventos baisuoklį, kuris bent jau iš nuotraukų galėtų pretenduot į kokį renovacijos anti-apdovanojima. Aišku, kuo daugiau stiklo balkonuose, tuo, dažniausiai, atrodo moderniau, bet tai tikrai ne vienintelis kriterijus. Esu matęs gana gerų pavyzdžių net su tinkuotu putplasčiu ir uždarais balkonais, bet gražiai sužiūrėtomis kitomis detalėmis, tamsiais langų rėmais, gera bendra spalvų gama. Galutinis vaizdas tikrai neblogas.

        Comment


          Tarp kitko )
          Vilniuje šildymo sąskaitos, lyginant 2021 metus su 2022 pirmąja puse, išaugo 3 kartus.
          Paskutinis taisė spekas; 2022.06.12, 17:48.

          Comment


            Bičiulis, gyvenantis Karoliniškėse, pasakojo apie vakarykštį trijų namų susirinkimą dėl renovacijos, kurį organizavo "Mano būstas". Sako, buvusi parodija, tiesiog žemas lygis. Visiškai neišpurenta dirva, todėl susirinkimas nekonstruktyvus, iš 15 (sic!) atėjusių, 9 buvo prieš.

            Comment


              Parašė Knope Rodyti pranešimą
              Bičiulis, gyvenantis Karoliniškėse, pasakojo apie vakarykštį trijų namų susirinkimą dėl renovacijos, kurį organizavo "Mano būstas". Sako, buvusi parodija, tiesiog žemas lygis. Visiškai neišpurenta dirva, todėl susirinkimas nekonstruktyvus, iš 15 (sic!) atėjusių, 9 buvo prieš.
              Į susirinkimus, kuriuose aptariami renovacijos klausimai, geriau kviesti ne administratorių, o VšĮ "Atnaujinkime miestą" atstovus.

              Comment


                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                man mano subjektyvia nuomone vizualiai viskas priklauso nuo balkonų, jei balkonai aklini tai nesvarbu kokia medžiaga vis tiek prastai atrodys. pvz žirmūnų 49.
                Pritariu ir papildau, kad esminis estetinis lūžis bus tada, kai ir laiptinių duris ims keisti į stiklines, o ne skardines. Bet čia turi pasikeisti kelios kartos. Nes dabar vyresnio amžiaus žmonės (o dažnai ir jaunimas) į stiklą žiūri kaip į nepatvarią, pavojingą medžiagą. Plius, dar skarda suteikia psichologinį saugumą. Ir nesvarbu, kad skarda estetiškai labiau primena kalėjimą, o ne gyvenamą namą.

                Comment


                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą

                  Pritariu ir papildau, kad esminis estetinis lūžis bus tada, kai ir laiptinių duris ims keisti į stiklines, o ne skardines. Bet čia turi pasikeisti kelios kartos. Nes dabar vyresnio amžiaus žmonės (o dažnai ir jaunimas) į stiklą žiūri kaip į nepatvarią, pavojingą medžiagą. Plius, dar skarda suteikia psichologinį saugumą. Ir nesvarbu, kad skarda estetiškai labiau primena kalėjimą, o ne gyvenamą namą.
                  Na kaimynam jau porą kartų teko keisti nes sugebėjo sudaužyti stiklines, o pas mane yra anrekos šedevro lygio "įdėsim balkono duris ir pakeisim rankeną" stiklinis įėjimas. Abie atvejais manau geriau būtų buvusios skardinės.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Na kaimynam jau porą kartų teko keisti nes sugebėjo sudaužyti stiklines, o pas mane yra anrekos šedevro lygio "įdėsim balkono duris ir pakeisim rankeną" stiklinis įėjimas. Abie atvejais manau geriau būtų buvusios skardinės.
                    Visko pasitaiko. Tokioms vietoms yra laminuotas arba armuotas stiklas

                    Comment


                      Parašė Perfect Rodyti pranešimą

                      Pritariu ir papildau, kad esminis estetinis lūžis bus tada, kai ir laiptinių duris ims keisti į stiklines, o ne skardines. Bet čia turi pasikeisti kelios kartos. Nes dabar vyresnio amžiaus žmonės (o dažnai ir jaunimas) į stiklą žiūri kaip į nepatvarią, pavojingą medžiagą. Plius, dar skarda suteikia psichologinį saugumą. Ir nesvarbu, kad skarda estetiškai labiau primena kalėjimą, o ne gyvenamą namą.
                      Nežinau, ar tai bus esminis lūžis, bet taip, tai yra svarbu. Pridedu savo nuotrauką iš renovuoto komibloko Talino Lasnamae - vaizdas tikrai yra žymiai geresnis.
                      Attached Files

                      Comment


                        Įgyvendinau seną sumanymą - pateikiau klausimą VMS administracijos Būsto administravimo skyriui su įvairiais pavyzdžiais, klausdamas: "ar egzistuoja kokia nors tvarka Vilniuje, kaip tinkamai tvarkyti daugiabučių fasadus, ar jie neturėtų būti dengiami viena spalva, ar iš esmės galimai daryti bet kaip?“. Sutraukus atsakymą į vieną sakinį: "Skyriaus nuomone daugiabučio namo fasadų tarpblokinių siūlių izoliavimo ir fasadų impregnavimo/padengimo darbai priskirtini statinio paprastajam remontui". O jei paprastasis remontas, darau išvadą, gali būt taip, kaip nuotraukoje ir viskas tame yra o.k. P.S. lig šiol šis namas buvo grynas betonas. Skonio reikalas, bet atrodė estetiškai, tolygiai. Dabar bele kas. Klausimas: kodėl nenaudoti pilkos spalvos, kodėl reikia taip teplioti?

                        Click image for larger version  Name:	20220616_182649.jpg Views:	0 Size:	1006,2 kB ID:	1975010
                        Paskutinis taisė Knope; 2022.06.17, 13:56.

                        Comment


                          Krokuvos g. 1 nuėmė pastolius, jau į pabaigą.











                          Ir geriausia dalis su Marmoroc Plyteles gavo per dvi partijas (rangovo kaltė dėl blogai paskaičiuoto kiekio pirmam užsakyme?). Kiekviena partija po užsakymo pristatė per 6 mėn. Antrąją partiją sudėjo iš Krokuvos g. pusės, kur trūko sudėti plyteles per visą 4 aukštą. O esmė, kad antra partija yra kitos spalvos - tiksliau tos, kuri ir turėjo būti pagal projektą per visą fasadą - labiau sutampa su angokraščių skardos spalva. Nes ta pirmoji kiek geltonesnė.




                          Comment


                            Parašė Knope Rodyti pranešimą
                            Įgyvendinau seną sumanymą - pateikiau klausimą VMS administracijos Būsto administravimo skyriui su įvairiais pavyzdžiais, klausdamas: "ar egzistuoja kokia nors tvarka Vilniuje, kaip tinkamai tvarkyti daugiabučių fasadus, ar jie neturėtų būti dengiami viena spalva, ar iš esmės galimai daryti bet kaip?“. Sutraukus atsakymą į vieną sakinį: "Skyriaus nuomone daugiabučio namo fasadų tarpblokinių siūlių izoliavimo ir fasadų impregnavimo/padengimo darbai priskirtini statinio paprastajam remontui". O jei paprastasis remontas, darau išvadą, gali būt taip, kaip nuotraukoje ir viskas tame yra o.k. P.S. lig šiol šis namas buvo grynas betonas. Skonio reikalas, bet atrodė estetiškai, tolygiai. Dabar bele kas. Klausimas: kodėl nenaudoti pilkos spalvos, kodėl reikia taip teplioti?

                            Click image for larger version Name:	20220616_182649.jpg Views:	0 Size:	1006,2 kB ID:	1975010
                            Oj, ne tu vienas kenti dėl to. Štai šviežias pavyzdys iš Karoliniškių. Tvarko „Mano būstas“ grafičius šitaip. Kažkada pats dažiau namo sieną, tai padariau dažus pagal spalvos kodą, gautą iš seniūnijos. Bet tai buvo prieš 20 metų. Dabar galima ir taip:

                            Click image for larger version

Name:	285708550_1408371656252422_6485091083620901799_n.jpg
Views:	4146
Size:	396,1 kB
ID:	1975088
                            Lietuva visiems.

                            Comment


                              Parašė abruo Rodyti pranešimą

                              Oj, ne tu vienas kenti dėl to. Štai šviežias pavyzdys iš Karoliniškių. Tvarko „Mano būstas“ grafičius šitaip. Kažkada pats dažiau namo sieną, tai padariau dažus pagal spalvos kodą, gautą iš seniūnijos. Bet tai buvo prieš 20 metų. Dabar galima ir taip:

                              Click image for larger version

Name:	285708550_1408371656252422_6485091083620901799_n.jpg
Views:	4146
Size:	396,1 kB
ID:	1975088
                              Čia yra kažkas juokingo. Nejaugi visiems yra px ant visko? Čia norma šiom dienom Lietuvoje: fasadą dažau kaip noriu, balkoną stiklinu kaip noriu, kondiškės dėžę kabinu kur noriu ir t.t?
                              Estetika ir tvarka labai skiriamės nuo estų dar.

                              Comment


                                Parašė Auerswald Rodyti pranešimą

                                Čia yra kažkas juokingo. Nejaugi visiems yra px ant visko? Čia norma šiom dienom Lietuvoje: fasadą dažau kaip noriu, balkoną stiklinu kaip noriu, kondiškės dėžę kabinu kur noriu ir t.t?
                                Estetika ir tvarka labai skiriamės nuo estų dar.
                                Gyventoją dar galima paskųst. Bet kai šitaip daro namo administratorius – be šansų.
                                Lietuva visiems.

                                Comment


                                  Neprisiruošiu pafotografuot, bet maždaug prieš 2-3 mėnesius ir Rinktinės gatvėje šitaip administratoriai graffičius uždažė. Spalvos parinktos belenkokios, užtepta ant šitų namų plytelių (31 Rinktinės g. - Google Maps), žodžiu, baisiau negu graffiti terlionės.

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Neprisiruošiu pafotografuot, bet maždaug prieš 2-3 mėnesius ir Rinktinės gatvėje šitaip administratoriai graffičius uždažė. Spalvos parinktos belenkokios, užtepta ant šitų namų plytelių (31 Rinktinės g. - Google Maps), žodžiu, baisiau negu graffiti terlionės.
                                    Kažkiek matosi nuotraukos dešinėje. Taip padažė ir Rinktinės g. 38, bet jį jau renovuoja. Fotografuota balandžio mėn.

                                    Comment


                                      Rusų stilium, t. y., be grožio jausmo. Bet Rusijoj tų grafičių baidosi dėl politinių priežasčių, o čia gal šiaip mano, kad tvarkingiau, nors nė velnio.
                                      ПТН ПНХ
                                      «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                      Comment


                                        Jei turėtumėt daugiau fotkių, pasidalinkit. Planuoju surašyti VMS pasiūlymą. Pateiksiu ir iliustracijų.

                                        Comment


                                          Parašė abruo Rodyti pranešimą

                                          Oj, ne tu vienas kenti dėl to. Štai šviežias pavyzdys iš Karoliniškių. Tvarko „Mano būstas“ grafičius šitaip. Kažkada pats dažiau namo sieną, tai padariau dažus pagal spalvos kodą, gautą iš seniūnijos. Bet tai buvo prieš 20 metų. Dabar galima ir taip:

                                          Click image for larger version

Name:	285708550_1408371656252422_6485091083620901799_n.jpg
Views:	4146
Size:	396,1 kB
ID:	1975088
                                          Nepaminėjai šio meninio šedevro kainos - 700 EUR + PVM )

                                          Comment

                                          Working...
                                          X