Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    NMC nuo Crowne Plaza šiandien:

    Comment


      Parašė ttttt Rodyti pranešimą

      Kam share'inti ligonio komentarus, tuo pačiu provokuot jį ir suteikt iliuzijų, kad jis kažkam įdomus?
      Jau kelios savaites, kaip jo cia nera. Pasiilgau, nes juoktis sveika.

      Comment


        Parašė R.D. Rodyti pranešimą
        Jis kaip marazmatikas. Kaip nori išvartys bet ką. Vilniaus plotas 401 kv. km. Miškai sudaro ~40% to ploto. Reikėtų dar paieškoti Europoje miestų, kurių plotas būtų ne tik toks didelis, bet miškai tiek užimtų.
        Aš tai jo nesuprantu. Jeigu jam patinka gamta, tai ko neišvažiuoja į miestelį ar kaimą. Be to, juk foto yra NMC. Tai verslo centras, kurio tikslas yra koncentruoti aukšti pastatai. Kažin ar ji kovoja už Labanoro girią, ar miškų saugojimas įeina tik į Vilniaus ribas
        Jis irgi daug ko nesupranta. Pvz kodel mes visi negaletumem nykti kur nors i Maisagalos puse, su visais ofisais ir butais ir senamiescio bei centrines Vilniaus dalies audini palikt autentisku forever

        Comment


          Vis dėlto kiek daug davė paskutinių kelių metų papildymai - Quadrum, 3 Burė ir pagaliau pabaigtas Tower. Tik prieš keletą metų iš šio kampo pirmiausiai krisdavo į akis milžiniškas nebaigtas pastatas ir tik po to - keli aukštaūgiai už jo.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė felar Rodyti pranešimą
            NMC nuo Crowne Plaza šiandien:

            Jeigu ne #Tower, tai architektūrinė kalva būtų tokia mažytė, kompaktiška.

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą

              Jeigu ne #Tower, tai architektūrinė kalva būtų tokia mažytė, kompaktiška.
              Galim tik pasidžiaugti, kad Towerio dėka kalva prasiplečia ir jos žemėjimas prasideda ne Swedbanku, bet Quadrumu. Nors taip ir buvo planuota - mažos kalvos niekas neplanavo.

              Dabar tik reikia, kad ji būtų tolygi. Tam yra būtinas ne mažesnis pastatas tarp Tower ir Europos. Dėl to man labai nepatiko idėja būtent toje vietoje Lvovo g. statyti 8 aukštų pastatą. Aišku, dar yra variantas vietoj kolegijos.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Iš paskutinės nuotraukos kampo atrodo, kad kalvos viršūnė galėtų būt ne Europa.

                Comment


                  /\ Man atrodo ir sakęs yra Pakalnis, kad nebūtinai Europa turi būti. Klausimas gi ar kas nors ryšis statyti.

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    /\ Man atrodo ir sakęs yra Pakalnis, kad nebūtinai Europa turi būti. Klausimas gi ar kas nors ryšis statyti.
                    Klausimas, ar reikia? Ar ekonomiškai viable?Ir ar žmonės nori dirbti aukštame pastate ar visgi žemesniame, kur per kelias minutes gali nukeliauti žemyn. Šiaip paskutinius kelis metus pasaulyje matosi tendencija raukti su visokiais megatall (500+m) dangoraižiais. Kinijoje bent keli tokie projektai buvo "nukirpti" jau statybos eigoje. Saudo Arabija irgi nebestato savo 1000m dangoraižio. Statymas vien vardan aukščio, panašu, išeina iš mados. Tai klausimas, kiek Vilniuje realiai praktiška statyti ką nors aukštesnio, nei 100-120metrų? Ar išvis praktiška statyti ką nors aukščiau ~10 aukštų?

                    Comment


                      Vilniaus atveju motyvacija statyti aukštybinius pastatus manau ir iki šiol buvo labiau matomumas ir landmarko efektas, o ne vien ekonominiai skaičiavimai.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą

                        Klausimas, ar reikia? Ar ekonomiškai viable?Ir ar žmonės nori dirbti aukštame pastate ar visgi žemesniame, kur per kelias minutes gali nukeliauti žemyn. Šiaip paskutinius kelis metus pasaulyje matosi tendencija raukti su visokiais megatall (500+m) dangoraižiais. Kinijoje bent keli tokie projektai buvo "nukirpti" jau statybos eigoje. Saudo Arabija irgi nebestato savo 1000m dangoraižio. Statymas vien vardan aukščio, panašu, išeina iš mados. Tai klausimas, kiek Vilniuje realiai praktiška statyti ką nors aukštesnio, nei 100-120metrų? Ar išvis praktiška statyti ką nors aukščiau ~10 aukštų?
                        Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau statyti nebe NMC.

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                          Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau statyti nebe NMC.
                          Bet ne NMC plėtra įtakoja transporto augimą, vis dėl to tranzitas. Pašilaičiai and co.(Viršuliškės, Fabijoniškės, Justiniškės, Viršuliškės, Šeškinė), Pilaitė, Antakalnis, Žirmūnai - pirmyn atgal.
                          Aviate, navigate, communicate

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą

                            Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau statyti nebe NMC.
                            Jeigu kamščiai auga, tai būtų praktiškiau dangoraižius statyti Maišiagaloje, Rūdininkuose ir Bezdonyse LOL
                            (nu, nes pašilaičiuose, pilaitėj, aplink spaudos rūmus irgi kamščiai auga - ofisų pristatė ir auga)
                            Paskutinis taisė julius; 2018.11.29, 09:46.

                            Comment


                              Ar Lietuvos viesbutis tik man vienam atrodo graziausias NMC pastatas

                              Comment


                                Man tai ne, jis jau dvelkia senove. Pagal savo laikmetį, aišku, tai yra labai geras pastatas, bet yra daug naujesnių ir gražesnių.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Man tai ne, jis jau dvelkia senove. Pagal savo laikmetį, aišku, tai yra labai geras pastatas, bet yra daug naujesnių ir gražesnių.
                                  visiskai sutinku!

                                  Comment


                                    Mano favoritas dabar 3-čia Burė. Visai kitoks spalvos koloritas ir forma, kuris pagaliau kiek išjudino NMC nuo statiškumo.

                                    Comment


                                      Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                      Ar Lietuvos viesbutis tik man vienam atrodo graziausias NMC pastatas
                                      Aš tai pritariu
                                      Paskutinis taisė digital; 2018.12.05, 14:40. Priežastis: ištrinta bereikalingai cituota nuotrauka

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        Ar Lietuvos viesbutis tik man vienam atrodo graziausias NMC pastatas
                                        Gal labiau mažiausiai ten derantis.
                                        Iš priekinės pusės ir apšviestas tikrai visai nieko - daug panašių viešbučių yra JAV. Bet iš šono, žiūrint nuo Baltojo tilto tai tikrai ne, kažkokia aklina siaura siena.

                                        Comment


                                          Parašė Archdaily Rodyti pranešimą
                                          Mano favoritas dabar 3-čia Burė. Visai kitoks spalvos koloritas ir forma, kuris pagaliau kiek išjudino NMC nuo statiškumo.
                                          Nuo Baltojo tilto tai jis ir pasuktas įdomiu kampu. Tai t.y pradeda jaustis tikrasis NMC daugiaplaniškumas, pastatai netampa vien tik fasadiniu plokščiu vaizdu, atsiranda gylio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X