Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pagrindinis fasadas, siekiant atskleisti ir pabrėžti naująją objekto paskirtį, padengiamas specialiu ažūriniu dekoratyviniu tinkleliu. Už jo montuojami LED taškiniai šviestuvai, kurių kompozicinis išdėstymas atitinka pagrindinius žvaigždynus.

    Galit man paaiškinti kas kitaip padaryta? Gyvai nemačiau, bet nuotraukose man visai gerai atrodo, o kai įjungs lemputes už to tinklelio, tai vakarais visai įdomiai turėtų atrodyti.

    Aišku man kyla klausimas dėl ilgaamžiškumo, visgi lietus ir ledas turėtų greit sugadinti idėją ir vaizdą.

    Comment


      Spalva turbūt daugiausiai kliūna, o šiaip įdomus sprendimas, kažin kiek toks sprendimas paplitęs ir išbandytas? Ar nebus taip kad palis, sušlaps, tada sušals į ledą ir t.t., po kažkiek laiko ta medžiaga pakeis spalvą/pabluks, pasitampys, pasibanguos...

      Comment


        Taip, dėl ilgaamžiškumo tai man didelis klausimas, bet idėja pakankamai įdomi.
        Spalvos dažnai tikslinamos projekto vystymo metu. O čia net klausimas ar buvo projekte konkrečiai nurodyta spalva (tikiuosi ne iš tų piešinių kolegos sprendžiat). Plius šviesesnė spalva būtų tik dar rizikingiau ir kažin ar gražiau.

        Comment


          Parašė Horn Rodyti pranešimą
          Pagrindinis fasadas, siekiant atskleisti ir pabrėžti naująją objekto paskirtį, padengiamas specialiu ažūriniu dekoratyviniu tinkleliu. Už jo montuojami LED taškiniai šviestuvai, kurių kompozicinis išdėstymas atitinka pagrindinius žvaigždynus.

          Galit man paaiškinti kas kitaip padaryta? Gyvai nemačiau, bet nuotraukose man visai gerai atrodo, o kai įjungs lemputes už to tinklelio, tai vakarais visai įdomiai turėtų atrodyti.

          Aišku man kyla klausimas dėl ilgaamžiškumo, visgi lietus ir ledas turėtų greit sugadinti idėją ir vaizdą.
          Galiu, bet keista, kad reikia... Jūs nesuprantat kas yra ažurinis tinklelis, ar kaip?

          Ažurinis tinklelis yra metalo tinklo fasadas, kuris turėjo būti sumontuotas ant pagrindinio, tinkuoto fasado, kaip aiškiai matosi čia:

          Click image for larger version

Name:	85.PNG
Views:	2358
Size:	788,7 kB
ID:	2060555

          Šita teplionė jums panaši į "kokybišką, šviesios spalvos struktūrinį tinką" o bandant ją paslėpti su "specialiu ažūriniu dekoratyviniu tinkleliu", ane?

          Click image for larger version

Name:	86.PNG
Views:	2349
Size:	819,8 kB
ID:	2060556

          Comment


            Siaubas. Atrodo klaikiai

            Comment


              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

              Galiu, bet keista, kad reikia... Jūs nesuprantat kas yra ažurinis tinklelis, ar kaip?

              Ažurinis tinklelis yra metalo tinklo fasadas, kuris turėjo būti sumontuotas ant pagrindinio, tinkuoto fasado, kaip aiškiai matosi čia:
              Nežinau koks jis realybėje, bet o kur parašyta, jog projekte jis metalinis? Manau efekto, kurį nori išgauti architektai metalinis net nesudarytų, todėl tikėtina ir pasirinktas ne metalinis ir toks iškart buvo numatytas. Bet aš pats kėliau klausimą dėl ilgaamžiškumo.

              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

              Šita teplionė jums panaši į "kokybišką, šviesios spalvos struktūrinį tinką" o bandant ją paslėpti su "specialiu ažūriniu dekoratyviniu tinkleliu", ane?
              Aš suprantu tinkuoti fasadai bus kitur, ne mūsų aptariamoje pagrindinio fasado dalyje, o ten kur jis niekuo nebus uždengtas.

              Comment


                Vakar:




                Paskutinis taisė Taj Mahal; 2023.07.02, 13:50.

                Comment


                  Pirmoje nuotraukoje, ten tie automobiliai kažkuo aprašinėti ar čia toks atspindys gaunasi? Atrodo lyg kyrylica.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                    Pirmoje nuotraukoje, ten tie automobiliai kažkuo aprašinėti ar čia toks atspindys gaunasi? Atrodo lyg kyrylica.
                    Ten išpaišyta kažkas.
                    Į automobilius dėjo įvairią paramą Ukrainai. Ilgai laikantį maistą ir pan.

                    Atidarius nuotrauką galima pažiūrėti iš arčiau.

                    Comment


                      Visgi užrašas lietuviškas, kažkokių štabų pavadinimai.

                      Comment


                        Parašė Horn Rodyti pranešimą

                        Nežinau koks jis realybėje, bet o kur parašyta, jog projekte jis metalinis? Manau efekto, kurį nori išgauti architektai metalinis net nesudarytų, todėl tikėtina ir pasirinktas ne metalinis ir toks iškart buvo numatytas. Bet aš pats kėliau klausimą dėl ilgaamžiškumo.



                        Aš suprantu tinkuoti fasadai bus kitur, ne mūsų aptariamoje pagrindinio fasado dalyje, o ten kur jis niekuo nebus uždengtas.
                        Nežinau ką ir kam jūs čia bandot teisinti, bet faktas, kad daroma ne taip, kaip buvo numatyta projekte ir atrodo tai tiesiog klaikiai.

                        Comment


                          O kodėl veiksmas vyksta pačioje Europos aikštėje? (edit: komentaras dėl Taj Mahal nuotraukos su automobiliais Europos aikštėje)
                          Paskutinis taisė Edd; 2023.06.30, 09:11.

                          Comment


                            Tai Europos aikštė jau parkofke tapo? Lauksim Šharanų suvažiavimo ten.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              O kodėl veiksmas vyksta pačioje Europos aikštėje? (edit: komentaras dėl Taj Mahal nuotraukos su automobiliais Europos aikštėje)
                              Lygtais darė smulkią fotosesiją, prieš kelionę į (spėju) Ukrainą.


                              Parašė Mantini Rodyti pranešimą
                              Tai Europos aikštė jau parkofke tapo? Lauksim Šharanų suvažiavimo ten.
                              Trumpai buvo, tik sukrovė labdarą ir dingo. Buvo kai nebuvo žmonių, niekam netrukdė. One-off įvykis su parama į (spėju) Ukrainą. Manyčiau kad nereikia ieškoti problemos kur jos nėra.

                              Comment


                                Problemos gal ir nėra jei ta danga paskaičuota bent automobilius atlaikyti.

                                Comment


                                  Bet problema yra - automobiliai aikštėje.

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    O kodėl veiksmas vyksta pačioje Europos aikštėje? (edit: komentaras dėl Taj Mahal nuotraukos su automobiliais Europos aikštėje)
                                    Dėl pakazuchos

                                    Comment


                                      kažkokių naujų tūrių įdėjo į 3d vizijos sluoksnį
                                      Realaus vaizdo 3D modelis | 3D Vilnius
                                      Click image for larger version

Name:	naujiena.jpg
Views:	993
Size:	82,4 kB
ID:	2063087

                                      Comment


                                        Sitas tai kaip ir yra esamas isrinktas projektas, tik kazkoks paaukstintas atodo, praktiskai Europos aukscio.

                                        Attached Files

                                        Comment


                                          O šitas visai naujas, nebuvo iki šiol info apie supirktus sklypus.

                                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-14 102445.jpg
Views:	4020
Size:	237,1 kB
ID:	2063105

                                          Comment

                                          Working...
                                          X