Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius Connect - stoties rajono rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sniego g. susilygina su Pelesos g. ties stotimi. Tai viskas normalu ir logiška. Dabartinė paralelinė Pelesos g. atkarpa taps vienpusio eismo ir tik viešam transportui ir pagrindinis srautas ja eis palei bėgius. Tai likusios draugiškos Pelesos g. atkarpos srautas gi nedings, kažkur turės jungtis.

    Comment


      Ji susilygina būtent į tą kelio atkarpą, kur prognozuojamas srautas 4 kartus mažesnis. Tai jeigu srautas nuo Pelesos į Sniego g. nedidės, tai man tik įdomu iš kur ir dėl kokių priežasčių išaugs Sniego g.? Aš tą teritoriją pažįstu kaip 5 savo pirštus , teikiu siūlymus Savivaldybei ir Seniūnijoms, gaunu atsakymus, tai kai kurie man prieštarauja logikai ir esamai situacijai, ypač srautų pasiskirstymui per tas gatves, kurios jau šiuo metu nesusitvarko su esamais, o jų rekonstrukcijai nėra techninių galimybių, jeigu bus palikta galimybė jose palikti automobilius. Tai tik tiek.

      Comment


        Tai "4 kartus mažesnis" atitinka planuojamą Sniego g. atkarpą. Jie susilygina. Pelesos g. atkarpoje sumažėja 4 kartus, o Sniego g. išauga ir susilygina.

        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-03-25 120505.jpg
Views:	2716
Size:	156,8 kB
ID:	1872486

        Comment


          Taip, tas suprantama, bet ką aš noriu akcentuoti, kad 130 automobilių per valandą Sniego g. - būtų krantai. Įmesiu kokią dieną nuotraukų, kaip ten dabar atrodo.

          Comment


            Na tai jeigu Pelesos g. bus pertvarkoma, tai pertvarkys ir Sniego g. Reikia laukti sprendimų. DP lygyje čia nerasi to.

            Comment


              Oi, vietos ten įrengti normalią jungtį yra pilna.

              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-03-25 133051.jpg
Views:	2654
Size:	219,5 kB
ID:	1872512

              Comment


                Dėl pesčiujų tilto per bėgius:

                https://www.facebook.com/groups/naujininku
                Attached Files

                Comment


                  Siandien maciau viena stoties projekta pradineje fazeje, tarpinis taskas tarp Rygos ir Talino. simetriskai per pagrindine dabartinio pastato asi eina koridorius virs begiu su iejimu is Naujininku puses, ir i abi puses leidziasi eskalatoriai prie begiu, jokio reiksmingo begiu uzstatymo nesiulo, patys begiai net nedengti, tik stogas peronams.

                  Comment


                    Pagal techninę specifikaciją virš bėgių turi būti 1-3 aukštų geležinkelio terminalas, pageidautina su eksploatuojamu stogu. Nežinau kiek tiesiog koridorius gali atitiki tokias konkurso sąlygas? Gal ir atitinka, gal paprastas koridorius irgi atseit terminalo dalis. O eksploatuojamas stogas - tik pageidaujamas, neprivalomas.

                    Comment


                      O kada butu galima tiketis pilno vizualizaciju paviesinimo?

                      Comment


                        Berods terminas yra iki vasaros. Anksčiau negalima viešint lyg ir.

                        Comment


                          Autobusų stoties DP tūriai.

                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-04-16 205534.jpg
Views:	1396
Size:	438,3 kB
ID:	1878254

                          Comment


                            Pratęstas „Vilnius connect“ projekto architektūros konkursas

                            „Atsižvelgdami į konkurso svarbą ir mūsų siekį pritraukti kuo daugiau dalyvių, priėmėme sprendimą pratęsti pasiūlymų pateikimo terminą iki birželio 7 dienos 14 valandos“, – BNS teigė „Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos departamento atstovas Martynas Burba.

                            ...

                            M. Burba neatskleidė, kiek gauta pasiūlymų, bet tikino, kad jų yra. „Kitą savaitę pateiksime visą informaciją“, – pridūrė M. Burba.

                            Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...ros-konkursas/

                            Comment


                              Kažkas iš "saviškių" nespėjo pateikt?

                              Comment


                                Girdejau kad nemazai kas supyko situo paskutine minute perkeltu dealdine, nes sukomunikavo kai visi jau buvo ikele savo darbus. As manyciau kad tiesiog mazai pasiulymu gavo. Man teko matyti kelis, tad esu gana ramus, abu variantai labiau Skandinavija nei Dubajus.

                                Comment


                                  Talino Dubajus bet man visai patinka. Vilniaus stoties teritorijoj Dubajus turbūt ir visai netiktų, kontekstas kitoks.

                                  Talino:



                                  Rygos:

                                  Comment


                                    O gal sneak-peak kokios studijos dalyvauja? Žinomos LT, gal užsienio?

                                    Vilniuje kontekstas yra pramoninis rajonas iš vienos pusės ir Senamiestis iš kitos. Tai turbūt tas labai diktuoja dubajiškumo lygį.

                                    Comment


                                      Dubajus tai Dubajus, bet mane neramina Skandinavija. Lietuvoje tai dažniausiai reiškia pigias medžiagas, baltą spalvą ir daug dėžių

                                      Comment


                                        Šiaip Talinas - man Zaha Hadid inspiracija. O vat, rygos, tai tikrai labiau Dubajaus stilistiką primena (turi ir jie gerų dalykų)

                                        Comment


                                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                          Dubajus tai Dubajus, bet mane neramina Skandinavija. Lietuvoje tai dažniausiai reiškia pigias medžiagas, baltą spalvą ir daug dėžių
                                          Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau manau nuo Oslo centrinės stoties bendro vaizdo nebus labai nutolta... Gerai tai ar blogai - priklausys nuo išpildymo, nes bent Osle gana tvarkingai teritorija suformuota.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X