Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvoje “nacionalinis” reiskia visai ka kita.

    Comment


      Parašė Edis Rodyti pranešimą
      Nes mano supratimu Nacionalinis stadijonas reiškia ,tai kad jis turi būtį didžiausias šalį ir kaip pagrindis stadijonas Lietuvoje aš taip suprantu Nacionalis stadijonas tai reiškia ,kad jis turi būti išskirtinis.
      Tamstos gramatika irgi nacionalinė

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Nacionalinis jis tik todel vadinamas, kad bus statomas uz valstybes pinigus, daugiau to “nacionaliskumo” kaip ir nera..
        Nu kad už europos pinigus bus statomas. Valstybinius pinigus Kirkilas jau iždalino.
        Aš neliūdnas - aš blaivus

        Comment


          "Nacionalinį" aš suprantu kaip stadioną, kuriame vyktų nacionalinių rinktinių rungtynės. Minimalus aukščiausios (4) kategorijos UEFA kategorijos stadiono dydis: tik 8000 vietų.

          Comment


            Parašė geriantis Rodyti pranešimą

            Nu kad už europos pinigus bus statomas. Valstybinius pinigus Kirkilas jau iždalino.
            Kad kazin, duos dar vyriausybe, manau

            Comment


              Parašė kutas Rodyti pranešimą
              "Nacionalinį" aš suprantu kaip stadioną, kuriame vyktų nacionalinių rinktinių rungtynės. Minimalus aukščiausios (4) kategorijos UEFA kategorijos stadiono dydis: tik 8000 vietų.
              Gal labiau nacionalinis tai "pagrindinis". Didžiausi renginiai, dainų šventės ir panašiai, be abejonės ir rinktinės rungtynės(bet nebūtinai kiekvienos rungtynės).Dėja panašiau, kad tai dažniau tampa nacionalinių, ES pinigų grobstymu ir t.t....

              Comment


                Nacionalinio stadiono statybos vėl pakibo ant plauko

                Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=78015981

                Comment


                  Parašė mag Rodyti pranešimą

                  ...be abejonės ir rinktinės rungtynės....
                  Ar turima omenyje ir rgbį, beisbolą bei žiolės riedulį ?

                  Comment


                    Parašė Edis Rodyti pranešimą
                    Nacionalinio stadiono statybos vėl pakibo ant plauko

                    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=78015981
                    Vienžu rubikonas lieka rubikonu. Von nx juos tiek šiuo atveju tiek ir ateities konkursuose net nebesigilinant ką jie siūlo. Turbūt aferistai yra nepagydomi.

                    Comment


                      Parašė evvt Rodyti pranešimą

                      Vienžu rubikonas lieka rubikonu. Von nx juos tiek šiuo atveju tiek ir ateities konkursuose net nebesigilinant ką jie siūlo. Turbūt aferistai yra nepagydomi.
                      O prie ko čia Rubikonas? Verslas visada yra ir bus suinteresuotas patirti kuo mažiau išlaidų ir uždirbti kuo didesnį pelną. Visai nesvarbu kaip vadinsis įmonė, koncernas ar kt. Man čia nesuprantama savivaldybės pozicija ir noras kažką koreguoti. Jeigu tai koncesija, tai turi būti griežtai - pastatai ir tik tada tau pradeda išmokėti. Ką reiškia ta sąlyga, kad "metinio atlyginimo dalis, skirtą jo sukūrimo išlaidoms padengti, projekto bendrovei išmokama per terminą, ne ilgesnį nei 3 m. nuo paslaugų teikimo pradžios"? Tokiame konkurse turi būti apibrėžta, kad išmokama ne anksčiau tam tikro etapo (pvz. statinio eksploatacijos pradžios), o ne ne vėliau. Nes tai iš tiesų esminis dalykas, kuris apsprendžia kaina ir palūkanų dydį, bei padeda pasiekti viena esminių tikslų - maksimaliai trumpą projekto įgyvendinimo terminą. O argumentai, kad būtų sutaupoma, nes valstybė skolinasi pigiau, tai išvis ne į temą. Tuomet ir reikėjo daryti ne PPP, o tiesiog pirkti rangos darbus apmokant iš biudžeto. Juk bet kokiu atveju visas skolinimosi ar bet kokias kitas išlaidas padengia užsakovas ir jos visos įskaičiuojamos į kainą.

                      Paskutinis taisė sleader; 2018.05.16, 18:59.

                      Comment


                        Taigi salygos buvo aiskiai surasytos, ar ten skaityti nemoka?

                        Comment


                          Na, reikia pripažinti ir tą riziką, kad vienintelis likęs dalyvis konkurse nepriduoda konkurencingumo aplinkos ir jis gali tuo naudotis laisvai. Viskas galiausiai susives į tai, kaip valstybė ir savivaldybė tikrai nori įgyvendinti projektą ir kaip greitai.

                          Comment


                            Tai ta mes jau matome 20 metu. Jau daug politiku pasisilde prie to projekto.

                            Comment


                              Jei sąlygose buvo parašyta, kad mokes tik po darbų - turėjo tokį pasiūlymą apskritai atmesti, o jei savivaldybės botanikai aiškiai neparašė, čia tiesiog politikavimas ir Rubikono nėra kuo kaltinti.
                              Eina per spaudą, tai matyt savivaldybė eilinę kliurką padarė ir ieško iš ko ožį pagamint.

                              Comment


                                Tiesą pasakius jei butų du pasiūlymai, tai matyt Rubikonas suspaustų savo gluteus, kad tik gautų užsakymą. Nors tie kiti siūlytojai apskritai, matyt, aferizmo mokykloje iš pradinių klasių išmesti už nepažangumą buvo.

                                Comment


                                  Prognozė tokia: krepsis į kompetetingas institucijas a.k.a VPT, kad išaiškintų. Šioji per pusę metų parašys rašinėlį kaip Vilkas prieš Raudonkepuraitę psihologinį smurtą naudojo. Per tą laiką EU finansavimą nukreips kitur ir liekam toj pačioj vietoj.

                                  Comment


                                    Aš iš straipsnio suprantu, kad būtent mokėjimo pradžia ir neapibrėžta:

                                    Jo teigimu, daugiafunkcio komplekso konkurso sąlygose numatyta, kad metinio atlyginimo dalis, skirtą jo sukūrimo išlaidoms padengti, projekto bendrovei (tai būtų „Axis Industries“) išmokama per terminą, ne ilgesnį nei 3 m. nuo paslaugų teikimo pradžios. „Tai apibrėžia pinigų mokėjimo pabaigą, o ne pradžią. Ir toks mokėjimų išdėstymas (kai mokėti pradedama iki statybų pabaigos, – aut. past.) yra visiškai galimas. Be to, tai atpigina visą projektą valstybei. Sakyčiau, čia ir būtų derybų klausimas. Ir erdvės mokėjimų padėliojimui tikrai yra“, – komentavo P. Poderskis.
                                    Ko aš nesuprantu, tai ar Icor siūlo sutaupytų palūkanų sąskaita mažinti galutinio pasiūlymo kainą (bet jie teigia, kad pasiūlymo kaina nesikeičia), ar palūkanos perkeliamos vyriausybei atskirai (tuomet nesuprantu, kaip sudaryta sutartis)? Nes logiškai mąstant palūkanų suma turėjo būti įtraukta į pasiūlymą, tai arba joms mažėjant mažėja pasiūlymo kaina, arba Icor rado būdą interpretuoti sąlygas sau palankesne linkme.

                                    Comment


                                      Icor gali interpretuoti savaip, bet, kadangi finansuoja Vyriausybe, ji sudes saugiklius kur reikia. Nebent ir ten Icor “patepe”.

                                      Comment


                                        Parašė kutas Rodyti pranešimą
                                        Aš iš straipsnio suprantu, kad būtent mokėjimo pradžia ir neapibrėžta:



                                        Ko aš nesuprantu, tai ar Icor siūlo sutaupytų palūkanų sąskaita mažinti galutinio pasiūlymo kainą (bet jie teigia, kad pasiūlymo kaina nesikeičia), ar palūkanos perkeliamos vyriausybei atskirai (tuomet nesuprantu, kaip sudaryta sutartis)? Nes logiškai mąstant palūkanų suma turėjo būti įtraukta į pasiūlymą, tai arba joms mažėjant mažėja pasiūlymo kaina, arba Icor rado būdą interpretuoti sąlygas sau palankesne linkme.
                                        Pirmoj vietoj svarbiausia laimeti konkursa, ty pasiulyti maziausia kaina, konkurso salygas interpretuojant savo naudai. O po to jau gali bylinetis ir aiskintis kas ka turejo omeny vienaip ar kitaip suformuluotose konkurso salygose. Nebutu kiles joks triuksmas, jei Icor jau butu iskaiciavusi palukanas i savo kaina, niekas nepriestarautu moketi maziau.

                                        Comment


                                          Pilnai gali būti, kad dalį konkurso sąlygų aklai nušraibino nuo kokio nors buvusio koncesijos pirkimo, neturint patirties. Natūralu, kad pardavėjas buvo suinteresuotas į jas pasigilinti bei pasidayrti teisines bei ekonomines išdavas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X