Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Skundą priims, bet nebūtinai laikinąsias apsaugos priemones taikys.

    Comment


      nzn, gal buvo diskutuota. Bet zinant, kad paskutine minute priduodami pasiulymai, kad kiti nesuzinotu siulomos kainos. Tai kokia tikimybe, kad ju kompus slapta blokavo, kad negaletu pateikti savo pasiulymu? Nes antraip nematau jokios logikos kodel isleist kruva eu ir suda sumalt patiem paskutinej stadijoj. Nenustebciau, kad eis iki EU teismu.

      Comment


        Niekas nieko neblokavo, juk kėliau straipsnį, kuriame paaiškinta, kas buvo (nebuvo galima naudotis mobiliu parašu, o jie to nežinojo).

        Comment


          FIFA prezidentas susirūpino dėl Lietuvos stadionų būklės – atvyks į svečius

          Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...yks-i-svecius/

          Comment


            VMS teigia, kad kadangi sprendimas skundžiamas, tai negalioja ir veiksmų apribojimo naikinimas. Rašoma, kad sprendimas bus nagrinėjamas jau ryt.

            Vilkinantys daugiafunkcio komplekso Šeškinėje konkursą kenkia visai Lietuvai

            Comment


              Any news?

              Comment


                Vakar dienos news

                Premjeras žada: gegužę paaiškės, ar Nacionalinio stadiono projektas bus tęsiamas

                Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=77746597

                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Teismas panaikino laikinąsias apsaugos priemones Nacionalinio stadiono konkurse

                  Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...iono-konkurse/ .

                  Sostinės savivaldybė džiaugiasi Lietuvos apeliacinio teismo sprendimu leisti tęsti sustabdytas Nacionalinio stadiono konkurso procedūras dėl UAB „Vilniaus nacionalinis stadionas“ inicijuoto teisminio proceso. Šis teismo sprendimas leis toliau siekti sėkmingo projekto įgyvendinimo, dedant visas pastangas ES finansavimo užtikrinimui. Šiandien Teismas įvertino Savivaldybės argumentus ir 2018 04 19 galutine ir neskundžiama nutartimi panaikino taikytas laikinąsias apsaugos priemones.

                  Valio valio valio!

                  Comment


                    Proveržis Šeškinės Daugiafunkcio komplekso statybose – savivaldybė sparčiai derasi su konsorciumu

                    Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...u-konsorciumu/

                    Comment


                      Žinoma šaunu girdėti , kad yra proveržis ,bet tiesiog kai pagalvoji ,kad prieš tuos pačius 10metų kalbos buvo apie 30-25tūkstančių stadijoną o dabar jau teliko tik 15tūkstančių. Ir dar vadinti jį nacionaliniu stadijonu na nežinau. Tas pats ir Vilniaus Žalgirio stadijonas buvo ir tai didesnis.Ar tik Kaunas neplanuoja savo stadijona atsirekonstruoti ne 20 tūkstančių??.Bus tas pats kas dabar Vilniuje buvo su Siemens arena o Kauno arena didesnė už Vilniaus ir dabar dauguma renginių vyksta būtent pas juos. Mano tokia nuomonė.

                      Comment


                        Parašė Edis Rodyti pranešimą
                        Žinoma šaunu girdėti , kad yra proveržis ,bet tiesiog kai pagalvoji ,kad prieš tuos pačius 10metų kalbos buvo apie 30-25tūkstančių stadijoną o dabar jau teliko tik 15tūkstančių. Ir dar vadinti jį nacionaliniu stadijonu na nežinau. Tas pats ir Vilniaus Žalgirio stadijonas buvo ir tai didesnis.Ar tik Kaunas neplanuoja savo stadijona atsirekonstruoti ne 20 tūkstančių??.Bus tas pats kas dabar Vilniuje buvo su Siemens arena o Kauno arena didesnė už Vilniaus ir dabar dauguma renginių vyksta būtent pas juos. Mano tokia nuomonė.
                        Mano nuomone 20 000 vietų stadionas Kaune yra tiesiog puiku. Kodėl viskas turi būti sukoncentruota sostinėje ? Man iš Alytaus tai nėra didelio skirtumo kur važiuoti į renginį ,nes tiek į Vilnių tiek į Kauną panašūs atstumai ( Pats esu iš Alytaus) , bet daugeliui pasiekti Kauną kuris yra Lietuvos centre yra tiesiog idealus variantas. O šiaip tai žinoma gaila,kad kol kas nėra normalaus stadiono Lietuvos žemėje su didesne nei 10 000 apimtimi. Man keista kodėl nei Panevėžys nei Klaipėda kuriuose yra 10 000 talpinantys stadionai nevysto jokių projektų jų atnaujinimui ? Juk mažesnieji miestai ( Alytus , Marijampolė , Utena , Telšiai ir daugelis kitų ) puikiai susitvarkė savo 3000 - 5000 vietų stadionus.

                        Comment


                          Parašė rat

                          Kam stadionai po 10 000 vietų, jei tu miestų klubai net nežaidžia A lygoj, o jei ir žaidžia, tai žiūrovų skaičius 200-700?
                          Stadionai reikalingi tam, kad skatintų žmones rinktis sporto ar kultūros renginį, vietoje gėrimo sode ar prie ežero. Tai skatintų jaunuolius imtis sporto.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Parašė rat

                            Kam stadionai po 10 000 vietų, jei tu miestų klubai net nežaidžia A lygoj, o jei ir žaidžia, tai žiūrovų skaičius 200-700?

                            Na mano gimtojo Alytaus miesto stadione ( Komanda žaidžia I Lygoje ) lankomumas apie 600 - 800 žiūrovų. A Lygoje būdavo apie 2000 . Tad nereikia kalbėti apie tai ko nežinote. Ir viskas turi būti vystoma su požiūriu į ateitį. Kas tikėjo, kad visos tos Klaipėdos , Šiaulių ir Panevėžio krepšinio arenos bus užpildytos kuomet jas statė Euročiampui ? O dabar viskas ok. Kuomet Lietuvos futbolas išsikuops ir A Lyga pasidarys konkurencinga bei stipri truomet ir stadionai užsipildys. Be to Stadionai yra multifunkciniai : lengvoji atletika, regbis ir taip toliau....

                            Comment


                              Futbolas yra labai savotiškas žaidimas. Tik va lietuvio charakteriui nelabai tinka. Eilinis lietuvis negali suvokti, ką porą valandų veikia tūkstančiai žiūrovų, kai finale mato lentoje užrašą 0:0.

                              Comment


                                Puiku, kad viskas vyksta greičiau, negu planuota. To ir reikėjo tikėtis, kai liko tik vienas dalyvis, t.y. ne tik, kad derybos trumpesnės, bet galima ir kelis etapus iš principo praskipint.

                                Click image for larger version  Name:	icayyg402049.jpg Views:	1 Size:	163,8 kB ID:	1641189

                                Jeigu teisingai įvardinta ir sutartis bus pasirašyta iki šių metų rudens, tai statybos galėtų prasidėti arba 2020 metų pradžioje arba net kitais metais (jeigu tarkim laimėtojas jau dabar pradėtų parengiamuosius projektavimo darbus ir pats projektavimas truktų ne metus, o kokį pusę metų).

                                Comment


                                  Parašė rat

                                  Niekas neįdomus nei futbolas, nei lengvoji atletika, nei regbis nei taip toliau... Pinigų išmetimas į balą.

                                  2018-05-13 | 13 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 200
                                  2018-05-13 | 13 turas | Jonavos miesto stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovų: 350
                                  2018-05-12 | 13 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 400
                                  2018-05-12 | 13 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovų: 850
                                  2018-05-09 | 12 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovų: 350
                                  2018-05-08 | 12 turas | Jonavos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 400
                                  2018-05-08 | 12 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovų: 250
                                  2018-05-06 | 12 turas | „Arvi“ arena | Teisėjas: Jurijus Paškovskis | Žiūrovų: 1880



                                  Nesąmonės. Niekam neįdomu, niekas nesidomi, nieko nebus.
                                  Linksmų plaučių esi Į mėnulį irgi tik keli žmonės yra nuskridę, tai kam čia mėtyti pinigus kosminėm technologijom Jeigu nevystysi futbolo, lengv. atletikos ar regbio, tai tiek žmonių kiek parašei tiek ir liks. Pradėjus vystyti normaliai futbolą ar kitą sportą pradės eiti ir žiūrovas. Dabartiniai LFF banditai neamžini.
                                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                                  Comment


                                    Kad niekas į futbolo rungtynes neis žiūrėti čia ir taip aišku , nes nebent kai stadijonas būtų ką tik atidarytas, tai gal ir susirinktu biški daugiau žmonių. Bet kodėl sakau užknisa tai kad kai Kaunas pasistatė didesnę areną dauguma geriausių renginių buvo perkelta į Kauną.O kaip jūs žinote stadijonai būna taip pat naudojami įvairiems renginiams,koncertams ir t.t tai mano mintis ir yra jeigu Kaunas vėl pasistatys didesnį stadijoną reiškia visi renginiai bus perkelti vėl į Kauną ir tada apie kokį jūs čia dar Nacionalinį stadijoną šnekat koks Nacionalinis stadijonas??.Tai tegul Kaune daro tą Nacionalinį stadijoną jeigu jis bus didesnis ir viskas.

                                    Comment


                                      Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                      Linksmų plaučių esi Į mėnulį irgi tik keli žmonės yra nuskridę, tai kam čia mėtyti pinigus kosminėm technologijom Jeigu nevystysi futbolo, lengv. atletikos ar regbio, tai tiek žmonių kiek parašei tiek ir liks. Pradėjus vystyti normaliai futbolą ar kitą sportą pradės eiti ir žiūrovas. Dabartiniai LFF banditai neamžini.
                                      Sporto vystymas brangiai kainuoja.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Nacionalinis jis tik todel vadinamas, kad bus statomas uz valstybes pinigus, daugiau to “nacionaliskumo” kaip ir nera..

                                        Comment


                                          Nes mano supratimu Nacionalinis stadijonas reiškia ,tai kad jis turi būtį didžiausias šalį ir kaip pagrindis stadijonas Lietuvoje aš taip suprantu Nacionalis stadijonas tai reiškia ,kad jis turi būti išskirtinis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X