Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą

    Priminsiu aš tai po poros trejetų metų.
    Ok. Lauksiu su nekantrumu
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Griztant prie transporto, tai nuo stadiono iki NMC yra 1.5-2km.
      Gondolos atveju, kainuotu maziausiai 20-30mln, daugiau jei norime padaryti kad butu ne tik funkcionalu, bet ir grazu.

      Comment


        Parašė B.S. Rodyti pranešimą

        Nelabai suprantamas tavo pasipiktinimas. Dvieju lengvosios atletikos stadionu Lietuvai per daug. Turesime viena gera futbolui Vilniuje ir viena gera l.a. Kaune. Nekonkuruos vienas su kitu. Optimalus sprendimas.
        Mano pasipiktinimas yra labiau ekonominis.

        Aš tikrai nebučiau prieš atskirą futbolo stadioną, jei jame bent kartą per savaitę vyktų aukšto lygio futbolo varžybos, bet deja Lietuvoje toks futbolo stadionas bus panaudotas max 10 kartų per metus (atrankinės į Europą ir Rinktinė). Kitu metu jis stovės tuščias. Tai pritaikius kitoms sporto šakoms, prisidėtų bent dar keletas renginių. Nekalbant, kad būtų galima surengti tarptautinius renginius kaip įvairaus amžiaus grupių Europos čempionatus ar Deimantinės lygos varžybas, kur Lietuviai gerai pasirodo.

        Kas dėl renginių, tai jame deje beveik nieko nevyks, nes pas mus orai dažnai blogi tai rinksis ŽA kur tilps beveik tiek pat, o jei norės didesnio skaičiaus, tai rinksis Vingio parką.

        Pakartosiu vėl, nesupraskit neteisingai aš už stadioną, jo verkiant reik, bet reik logiškai mąstyti, kad bent kiek daugiau jis būtų naudojamas, o ne tik pastatytas.

        Comment


          Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

          Mano pasipiktinimas yra labiau ekonominis.

          Aš tikrai nebučiau prieš atskirą futbolo stadioną, jei jame bent kartą per savaitę vyktų aukšto lygio futbolo varžybos, bet deja Lietuvoje toks futbolo stadionas bus panaudotas max 10 kartų per metus (atrankinės į Europą ir Rinktinė). Kitu metu jis stovės tuščias. Tai pritaikius kitoms sporto šakoms, prisidėtų bent dar keletas renginių. Nekalbant, kad būtų galima surengti tarptautinius renginius kaip įvairaus amžiaus grupių Europos čempionatus ar Deimantinės lygos varžybas, kur Lietuviai gerai pasirodo.

          Kas dėl renginių, tai jame deje beveik nieko nevyks, nes pas mus orai dažnai blogi tai rinksis ŽA kur tilps beveik tiek pat, o jei norės didesnio skaičiaus, tai rinksis Vingio parką.

          Pakartosiu vėl, nesupraskit neteisingai aš už stadioną, jo verkiant reik, bet reik logiškai mąstyti, kad bent kiek daugiau jis būtų naudojamas, o ne tik pastatytas.
          Kazkaip tavo mastymas prasilenkia su tavo pacio paziurom. Butent del ekonominiu priezasciu taip ir yra daroma. Pridejus begimo takus, ir ji pritaikius l.a., stadiono turis ir kaina dideja daugiau nei dvigubai. Vien tik uzbaigti griaucius turbut butu prireike dar kokia 100mln. Visokioms deimantinems lygoms ir kitoms tarptautinems varzyboms bus skirtas Kauno stadionas.

          Comment


            Mane tik neramina infrastruktūros sutvarkymas. Nesimato nei vienoje vizualizacijoje ankstesnėse vizualizacijose (dar Zuoko laikų) buvusio viaduko į Ukmergės g. O jis tikrai būtų reikalingas, nuimtų ir dalį Akropolio srauto. Bet vėl, kaina, kaina...
            Lietuva visiems.

            Comment


              Parašė abruo Rodyti pranešimą
              Mane tik neramina infrastruktūros sutvarkymas. Nesimato nei vienoje vizualizacijoje ankstesnėse vizualizacijose (dar Zuoko laikų) buvusio viaduko į Ukmergės g. O jis tikrai būtų reikalingas, nuimtų ir dalį Akropolio srauto. Bet vėl, kaina, kaina...
              Taigi planuojama, kad automobilių sumažės, tai nereikės ir viadukų.

              Comment


                Parašė B.S. Rodyti pranešimą

                Kazkaip tavo mastymas prasilenkia su tavo pacio paziurom. Butent del ekonominiu priezasciu taip ir yra daroma. Pridejus begimo takus, ir ji pritaikius l.a., stadiono turis ir kaina dideja daugiau nei dvigubai. Vien tik uzbaigti griaucius turbut butu prireike dar kokia 100mln. Visokioms deimantinems lygoms ir kitoms tarptautinems varzyboms bus skirtas Kauno stadionas.
                Kažkaip Kauno į 25mln planuoja sutalpinti, o realiai ten stadionas irgi tik griaučiai. O kitas klausimas tada, kam iš vis tas stadionas jei Kaune bus. Dėl vienų Žalgirio varžybų ir trijų Trakų?

                Aš ir sakau, kad stadionas per mažas, nes nebus kam jo panaudoti. Supraskit, deja nėr pas mus futbolo, deja... Jei reiktų rinktis ar futbolui ar l.a., tai sakyčiau l.a. jis labiau būtų naudingas
                Paskutinis taisė ArtisLT; 2017.12.09, 14:53.

                Comment


                  Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                  Kažkaip Kauno į 25mln planuoja sutalpinti, o realiai ten stadionas irgi tik griaučiai. O kitas klausimas tada, kam iš vis tas stadionas jei Kaune bus. Dėl vienų Žalgirio varžybų ir trijų Trakų?

                  Aš ir sakau, kad stadionas per mažas, nes nebus kam jo panaudoti. Supraskit, deja nėr pas mus futbolo, deja... Jei reiktų rinktis ar futbolui ar l.a., tai sakyčiau l.a. jis labiau būtų naudingas
                  Jeigu nėra futbolo, tada lengvosios atletikos dar labiau. Jeigu futbolo bent būna varžybų, t.y. atrankos į UEFA lygas ar rinktinės varžybos, kur susirenka pilnas liepkalnio stadionas, tai l.e. užtenka kokio Vingio stadiono pagal lankomumą ir varžybų skaičių. Jei neplanuojam rengti olimpiados ar pasaulio čempionato, tada tikrai užtenka vieno Kaune. Kompaktiškas stadionas taip pat tinkamesnis kitiems renginiams, koncertams, dainų šventėms ir pan. (siūliau nuvažiuoti pažiūrėti kokio renginio Cido arenoje už treko atsisėdus).
                  Paskutinis taisė Lettered; 2017.12.09, 15:03.
                  Flickr

                  Comment


                    Bus geras stadionas, atsiras ir normali klubine komanda. Tiek Kaune, tiek ir Vilniuje. O tue koncertai tai tik nišine veikla

                    Comment


                      Todėl ir sakau, imkime pvz iš kauno arenos. Prieš pastatant ją saloje, mūsų pagrindinius poreikius šiaip ne taip tenkindavo koncertams nlb akustine prasme pritaikytas Siemensas. Kas pasidarė pastačius kaune trigubai geresnę ir erdvesnę areną? Ogi visi geriausi renginiai ten. Siemensas tenkinasi nebent šunų parodomis, mažesniais koncais ir kitais antraeiliais renginukais. O juk sostinė: žmonių dvigubai daugiau, jų įperkamumas dar didesnis už kauno. Žinau, kad aš neįtakoju sprendimų, bet kažkaip įtariu, jog stadioninę rinką perims kaunas taip pat. O, kad to nebūtų, reikia bent trimis tūkstančiais daugiau įrengti sėdimūjų. O kas dėl užimtumo, manau, kad tuo rūpinsis žmonės. Gi nesame bananų šalis- renginiais vilios, yra koncertai, yra reniruotės, yra futbolo klubai, yra dainų šventės, yra lengvoji atletika. Pradziai reikia turėti, o tada įgyvendinti.

                      Comment


                        Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                        Mano pasipiktinimas yra labiau ekonominis.

                        Aš tikrai nebučiau prieš atskirą futbolo stadioną, jei jame bent kartą per savaitę vyktų aukšto lygio futbolo varžybos, bet deja Lietuvoje toks futbolo stadionas bus panaudotas max 10 kartų per metus (atrankinės į Europą ir Rinktinė). Kitu metu jis stovės tuščias. Tai pritaikius kitoms sporto šakoms, prisidėtų bent dar keletas renginių. Nekalbant, kad būtų galima surengti tarptautinius renginius kaip įvairaus amžiaus grupių Europos čempionatus ar Deimantinės lygos varžybas, kur Lietuviai gerai pasirodo.

                        Kas dėl renginių, tai jame deje beveik nieko nevyks, nes pas mus orai dažnai blogi tai rinksis ŽA kur tilps beveik tiek pat, o jei norės didesnio skaičiaus, tai rinksis Vingio parką.

                        Pakartosiu vėl, nesupraskit neteisingai aš už stadioną, jo verkiant reik, bet reik logiškai mąstyti, kad bent kiek daugiau jis būtų naudojamas, o ne tik pastatytas.
                        Kad būtų normalus futbolas, reikia normalaus futbolo stadiono, o ne Kietaviškių šiltnamio visoms olimpinėms sporto šakoms.
                        Projektas būtent ir nukreiptas į FIFA ir UEFA reikalavimus.

                        Comment


                          Jeigu bus normalus stadiontas, ateis ir daug daugiau žmonių. Reikia normalios atmosferos, kad nesijaustų jog esi kokios nors mokyklos apleistame stadione

                          Comment


                            Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                            Kas dėl renginių, tai jame deje beveik nieko nevyks, nes pas mus orai dažnai blogi tai rinksis ŽA kur tilps beveik tiek pat, o jei norės didesnio skaičiaus, tai rinksis Vingio parką.
                            Mūsų klimate naudingiau turėti stadioną su stogu, manau.

                            Comment


                              Kauno atveju tai taip: po stadiono rekonstrukcijos Kauno miesto finansuojamiems klubams Zalgiris ir Stumbras bus pakeltas finansavimas ir reikalavimai pasiekimams. Tikslas - Lietuvos cempionai ir patekimas i UEFA cempionu lyga. Cia tokie ilgalaikiai tikslai.

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Kauno atveju tai taip: po stadiono rekonstrukcijos Kauno miesto finansuojamiems klubams Zalgiris ir Stumbras bus pakeltas finansavimas ir reikalavimai pasiekimams. Tikslas - Lietuvos cempionai ir patekimas i UEFA cempionu lyga. Cia tokie ilgalaikiai tikslai.
                                Tai būtent, yra sąlygos - kyla ir apetitai. Taip ir turi būti, nes jau bent Europos lygoje Lietuva privalo turėti nors vieną klubą.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Kauno atveju tai taip: po stadiono rekonstrukcijos Kauno miesto finansuojamiems klubams Zalgiris ir Stumbras bus pakeltas finansavimas ir reikalavimai pasiekimams. Tikslas - Lietuvos cempionai ir patekimas i UEFA cempionu lyga. Cia tokie ilgalaikiai tikslai.
                                  Stumbras financų negauna, nes nepatenka į pinigų dalinimosi schemas. .
                                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                                  Comment


                                    Parašė geriantis Rodyti pranešimą

                                    Stumbras financų negauna, nes nepatenka į pinigų dalinimosi schemas. .
                                    Naujas stadionas generuos daugiau pinigų futbole, nes sutrauks daugiau žiūrovų. Dabar papuvę mėšlyni vaikų mokyklėlės lygio stadionai negali nei pritraukti žiūrovų, nei paprašyti daugiau susimokėti už nuskurusio sovietinio daugiabučio kieme aikštelės atmosferą. Rimtam futbolui, reikia rimtų stadionų.

                                    Comment


                                      Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                      Naujas stadionas generuos daugiau pinigų futbole, nes sutrauks daugiau žiūrovų. Dabar papuvę mėšlyni vaikų mokyklėlės lygio stadionai negali nei pritraukti žiūrovų, nei paprašyti daugiau susimokėti už nuskurusio sovietinio daugiabučio kieme aikštelės atmosferą. Rimtam futbolui, reikia rimtų stadionų.
                                      Gal turi kokią apklausą kur klausė ar žmonės eina žiūrėt futbolo ar stadiono? Kiek pamenu žiūrovų kiekis šovė į viršų po poros netikėtai gerų pasirodymų UEFA atrankos varžybose.

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Gal turi kokią apklausą kur klausė ar žmonės eina žiūrėt futbolo ar stadiono?
                                        Tai gali eiti dar daugiau ir gali dar daugiau mokėti už bilietą. Futbolas neprasigyvens vien iš grupelės fanų, kuriems tinka bet kokios sąlygos. Stadiono dydis bet kokiu atveju turi turėti ekonominę logiką. Svarbu, kad būtų tvarkingas, nebūtų visiškai mažiukas, nelytų ant galvos ir nereiktų sėdėti ant šlapių kėdžių.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2017.12.10, 11:58.

                                        Comment


                                          Gal išduosiu paslaptį, bet didžioji dauguma proefesionalių futbolo klubų, tame tarpe ir didžiausiųjų, neišgyvena vien tik iš match day pajamų ir tv, beveik visur yra rėmėjai. Neprasigyvens ir mūsiškiai klubai vien tik iš žiūrovų skaičiaus padidėjimo.
                                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X