Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė SPX Rodyti pranešimą
    Panevėžio Arena jau dabar manoma, kad bus viena iš geriausių Rytų Europoje. Ir ką? Ir tą, kad vėl laimi krepšinis...
    Dviračių trekas ten esmė. O šiaip, raminkis

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Dviračių trekas ten esmė. O šiaip, raminkis
      Trekas treku. Garastas, tai apie kašio aikštę kalbėjo... O šeip nėra ko čia ramintis, tiesa tokia už lango...
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        Parašė SPX Rodyti pranešimą
        Trekas treku. Garastas, tai apie kašio aikštę kalbėjo...
        O tai apie ką gali kalbėt Garastas, jei jis visas pasinėręs į krepšinį ? Jam tas trekas visai neaktualus ir jis apie jį nešneka.

        Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
        Nuime arka, užtat atsirado pinigu Kauno arenai. Kaip sakoma dalinkis su savo artimu
        Gal nereiktu taip susiet šių projektų ? Nes ir vėl prasideda karai Vilnius vs Kaunas. Aš vis dar naiviai tikiuosi, kad arka bus kur ir turi būt.
        Paskutinis taisė sleader; 2008.01.23, 10:22.

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Aš nesuprantu tu išpurtusių Lietuvos valdininkų ir tt. Ką jiems pinigų maža? Ale budulizmas visiškas. Ir ką jie su tais pinigais prisikišę kišenes veiks? Ką, mažai uždirba? Jaguar'o užsimanė, BMW per prastai? Pataupęs ir aš galiu laisvai nusipirki Jaga apspjauti BMW ir be jokių vagysčių. nenustebčiau, kad čia ir koks VP slepiasi eilini kartą, kaip su AE. "Mums reikia tik pelno", o elektrinės nestatysim...
          Nepyk, bet negaliu susilaikyt nenusijuokęs
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            SPX:
            Tai dabar jau tik Žalgiriui kišami pinigai? Siemensą už milijardo vertės sklypą pasistatėte, ir čia Kaunas kaltas? Gal galvok, ką rašai.
            Kema:
            juk kaip visada - Vilnius balsuos už liberaldemokratus, o Kaunas - už konservatorius.
            Į temą:
            Man tai įdomu, kokia bus reali stadiono vertė. t.y. kiek už jį sutiktų sumokėti koks nors verslininkas.

            Comment


              Parašė sleader Rodyti pranešimą
              O tai apie ką gali kalbėt Garastas, jei jis visas pasinėręs į krepšinį ? Jam tas trekas visai neaktualus ir jis apie jį nešneka.

              Gal nereiktu taip susiet šių projektų ? Nes ir vėl prasideda karai Vilnius vs Kaunas. Aš vis dar naiviai tikiuosi, kad arka bus kur ir turi būt.
              Tie karai niekada nesibaigs. Kol jaunimas bus taip auklejamas

              Comment


                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                Nepyk, bet negaliu susilaikyt nenusijuokęs
                Man asmeniškai, tai visai velniop ką tauta mano. Galit juoktis... Tik, kad čia yra dalis tiesos, tai faktas...
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  SPX:
                  Tai dabar jau tik Žalgiriui kišami pinigai? Siemensą už milijardo vertės sklypą pasistatėte, ir čia Kaunas kaltas? Gal galvok, ką rašai..
                  Dėl to krepšinio man ir Siemenso gali nebūti. Rytas ar Žalgiris, vistiek tas pats krepšinis. Aš futbolo gerbėjas nuo mažų dienų O pats, tamsta, irgi nelabai orientuojatės situacijoj, kalbama apie pinigus Kauno Arenai, tai kažkaip L.Rytui atrodo arenos niekas neduos...
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                    Man asmeniškai, tai visai velniop ką tauta mano. Galit juoktis... Tik, kad čia yra dalis tiesos, tai faktas...
                    Man juoką kelia ne faktas, kad tie mistiškieji valdininkai kemša kišenes, o tai, kaip tu nuoširdžiai ir naiviai apeliuoji į jų sąžinę ir skaičiuoji, kiek jiems jau turėtų pakakt
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                      Man juoką kelia ne faktas, kad tie mistiškieji valdininkai kemša kišenes, o tai, kaip tu nuoširdžiai ir naiviai apeliuoji į jų sąžinę ir skaičiuoji, kiek jiems jau turėtų pakakt
                      Aš nežinau kiek ten jiems jau pakaktų, bet, kad nuo pinigų išpurto, tai faktas Jiems patiems žinot kiek ir ko reikia, nors man atrodo, kad jie sako nebeturi... Ir išvis, baigiam visas tas nesamones. Pradadem kažkiek žvalgytis aplink sporte, o ne koncentruojames į vieną tašką - krepšinį. Yra daug įdomesnio ir greitesnio sporto, nei apelsinio gainiojimas per aikštę...
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                        Nuime arka, užtat atsirado pinigu Kauno arenai. Kaip sakoma dalinkis su savo artimu
                        Tie projektai tarpusavyje neturi nieko bendro, kaip ir jų finansavimo šaltiniai.

                        Stadiono statyboms numatyta skirti lėšas iš privatizavimo fondo, Kauno arenai - iš valstybės investicijų programos, kelių priežiūros ir ES fondų.

                        Delfyje buvo rašyta, kad šiandien numatytas posėdis kuriame paaiškės ar tie 200 milijonų stadiono statybai bus skirti ar finansavimas bus stabdomas.

                        Comment


                          Vyriausybė neleis Seimui spręsti dėl Nacionalinio stadiono
                          http://www.delfi.lt/news/economy/rea...hp?id=15720526

                          Comment


                            Pervadinkim į "Tūkstantmečio aferos stadioną"

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Pervadinkim į "Tūkstantmečio aferos stadioną"
                              Tai kam čia smulkintis ir žodžius vynioti į vatą? Pavadinkime "Tūkstantmečio aferos stadionas Vilniuj, apvogiant visą Lietuvą".
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                Arba situacijai klostantis labai blogai, griūvant Lietuvos sportui, galim pavadint tradiciškai netradiciniu projektu: Unikalios architektūros daugiabučiai "Šeškinės kalvos". Šalia visi patogumai, "Akroplolis", 2km iki centro, viešasis transportas ir kt. Pradedama butų rezervacija. Kainos nuo 1mln. lt.

                                Šeškinės kalvos - gyvenimas stadiono ritmu.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Panašu, kad stadionui šakės...:

                                  Siūlas tarp kultūros sostinės programos ir Nacionalinio stadiono nukirptas

                                  Sostinės valdžia diskusijose dėl skubotos Nacionalinio stadiono statybos turės mažiau argumentų pasiteisinti. Viešosios įstaigos „Vilnius – Europos kultūros sostinė“ (VEKS) taryba ketvirtadienį išbraukė Nacionalinį stadioną iš vietų, kuriose galėtų vykti šio projekto renginiai, sąrašo.

                                  Kultūros ministerijos manymu, kol stadionas nepastatytas, jame nereikėtų planuoti ir Dainų šventės renginių. Užuot investavus į skubotą stadiono statybą, kultūros ministras Jonas Jučas siūlo atnaujinti Vingio parką.

                                  Reklama

                                  Vilniaus miesto vadovai siekia, kad Šeškinės rajone statomas stadionas būtų baigtas iki 2009 m. vyksiančios Dainų šventės ir Lietuvos tūkstantmečio minėjimo.

                                  VEKS atstovės spaudai Vilmos Janulytės teigimu, Nacionaliniame stadione neplanuotas nė vienas šio projekto renginys.

                                  Tačiau jis buvo įtrauktas į infrastruktūros objektų sąrašą. Kitaip tariant, renginiai stadione galėtų vykti esant būtinybei.

                                  Anot VEKS tarybos pirmininko, buvusio sostinės mero, liberalcentristų lyderio Artūro Zuoko, „nežmoniškai brangų stadioną“ iš šio sąrašo nuspręsta išbraukti.

                                  „VEKS renginiai stadione nėra suplanuoti. Jį nusprendėme išbraukti iš infrastruktūros objektų, kad statant nebūtų prisidengiama VEKS projektais ir nebūtų ieškoma pinigų Vyriausybės investicijų programoje ar dar kur nors“, - DELFI sakė tarybos vadovas.

                                  „Dabar skubama statyti stadioną, bandoma tai pagrįsti įvairiais neteisingais ir visuomenę klaidinančiais argumentais“, - pažymėjo A. Zuokas.

                                  Anot J. Jučo, stadione galėtų vykti nebent Dainų šventės renginiai, tačiau dėl to skubėti jį statyti esą nebūtina.

                                  „Prie tūkstantmečio minėjimo programos stadionas gal dar tiktų, bet tik ne prie kultūros sostinės. Stadionas reikalingas, tačiau kai jis prirašomas prie sostinės programos…“ – DELFI kalbėjo ministras.

                                  Anot jo, likus nedaug laiko iki kelių 2009 metais planuojamų didžiulių renginių nereikėtų skubėti statyti stadioną, nes esą gali nepavykti užtikrinti darbo kokybės. Užuot skubėjus baigti stadioną J. Jučas pasiūlė sostinės valdžiai sutvarkyti Vingio parką, kuriame planuojami Dainų šventės renginiai.

                                  Pastarosiomis savaitėmis užvirė diskusijos ne tik dėl stadiono projekto, parengto prieš dvi dešimtis metų, bet ir dėl kainos. Be to, paaiškėjo, kad stadiono projektui įvertinti ketinama už 4 mln. Lt užsakyti dar vieną ekspertizę, konsultavimo įmonę atrenkant be konkurso.

                                  Šeškinės kalvose statomą stadioną tikimasi baigti iki 2009 metų, kai Vilnius taps Europos kultūros sostine, Lietuva švęs vardo paminėjimo tūkstantmetį ir vyks Tūkstantmečio dainų šventė.

                                  Vyriausybė stadionui iš privatizavimo fondo šiemet numato skirti 200 mln. Lt. Tačiau manoma, kad gali prireikti apie 350 mln. Lt, norint visiškai įgyvendinti architekto Algimanto Nasvyčio projektą kartu su teritorijos infrastruktūros darbais. Nacionalinio stadiono tribūnose turėtų tilpti 25 tūkst. žiūrovų.

                                  Comment


                                    Siaip ir anksciau buvo kalbu, kad kulturos sostines renginiai ten ir nevyks, nes negalima planuoti renginiu vietoje, kuri neaisku ar bus pastatyta. Cia taip kalbejo kulturos sostines kazkokia atsakinga uz organizavima persona, nepamenu pavardes pries gera menesi... bet tai juk visad buvo kalbama apie dainu ar sokiu sventes rengima stadione ir tipo tam jis ir yra statomas. Cia kazkaip suplakami visi renginiai i viena.
                                    Bet anyway butu ziauriai "abydna" jei stroike sustotu...
                                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                    Comment


                                      Atmazai čia kažkokie - krepšio čempą ruošiasi surengti arenose, kurios nepasiekė net tokios statybų stadijos kaip kad stadionas šiuo metu... Ir Ukraina, ir Lenkija irgi stadionų kai kurių net nepradėjo, bet niekas netrukdo planuoti juose Europos čempionato. Jaučiu viskas čia giliau pakasta.

                                      Comment


                                        Jei nebus dainų šventės stadione - nebus ir stadiono.. Juk jo ir prireikė tik dėl dainų šventės. O dėl futbolo niekas trečdalio milijardo pinigų nekiš krepšinio šalyje.. trapi situacija..
                                        Jūsų,
                                        Analitikas PlėtRa™

                                        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                        Comment


                                          Tai negi vel pastatys tiek kiek dabar pinigu skirta ir paliks... iki kitu rinkimu ar pan.
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X