Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As tai manau, kad reikia laukti kito treciadienio, kada bus vyriausybes sprendimas del finansavimo. O sitas straipsnelis tik eilinis zibalo pilstymas i ugni.
    Del kulturos sostines renginiu rengimo stadione iki siol nebuvo apsispresta ar jie ten vyks ar ne. Tai dabar pagaliau nusprende, kad nevyks.
    O stadionas statomas dainu sventei, kuri yra tukstantmecio ninejimo renginys. Kazkodel sitie du projektai plakami i viena.
    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

    Comment


      kauno areną "statydami" politikieriai ir suinteresuotos grupės pinigų pasidalint niekaip negalėjo niekaip ,dabar ir su stadionu ta pati istorija atrodo kartojas, visgi tikiu su šituo statiniu bus mažiau problemų

      Comment


        Nacionalinis stadionas atpigo: neliko arkos

        http://www.delfi.lt/news/economy/rea...hp?id=15735780

        Comment


          Parašė SPX Rodyti pranešimą
          Man asmeniškai, tai visai velniop ką tauta mano. Galit juoktis... Tik, kad čia yra dalis tiesos, tai faktas...
          Įdomios ir teisingos mintys. šimtus kartų Lietuva jau pralošė dėl beatodairiško krepšinio garbinimo. ir milijonus kartų dar praloš. o kad būtų į temą (once again) -> nacionalinis stadionas.
          Paskutinis taisė ilestmort; 2008.01.24, 15:55.

          Comment


            Tuoj sumastys išvis stoga nuimti, vardan pigumo. Man rodos labai trumparegiškai į viską žiūri ir ar nebus taip, kad pastatys stadioną ir po metų paaiškės arkos reikalingumas, o tada ims statyt už 2x didesnę kaina. Geriau išvis tegu nestato, nei stato kažkoki "apipjaustytą" stadiona. Kaip ir dažnai būna pas mus, įmerks dideles sumas pinigų ir galutiniam variante nieko gero neliks.
            Beje būtu idomu paklausyt kai atsakingas ir kompetetingas asmuo pasakytu kiek iš tikro kainuotu ta arka ir konkrečiai koki vaidmenį ji atliktu. Dabar vieni teigia, kad jos reikia stogo tvirtumui, kiti atšauna jog ji tam stogui visiškai nereikalinga.

            Comment


              Beje būtu idomu paklausyt kai atsakingas ir kompetetingas asmuo pasakytu kiek iš tikro kainuotu ta arka ir konkrečiai koki vaidmenį ji atliktu. Dabar vieni teigia, kad jos reikia stogo tvirtumui, kiti atšauna jog ji tam stogui visiškai nereikalinga.
              - Čia jau ViliusR turi tarti savo žodį. Minėjo jis, kad ant tos arkos ne tik stogas laikytųsi, bet ir švieslentės, bei dalis apšvietimo. Dabar gali tekti papildomus stulpus lempoms projektuoti? Smarkiai pasikeistų ir stadiono siluetas..

              Comment


                Na žodžiu nusipiginom beveik kaip visada... Tik labai įdomu kur tuos "sutaupytus" pinigus pamatysim? Aš kaip gyventojas geriau matyčiau pinigus materializuotus į arką, nei paskendusius biurokratiniuose popieriuose, klerkų atlyginimuose ar kažkur kitur išplautus. Nebent būtų restauruojami dvarai ir ant jų pakabintos lentelės su užrašu "Finansavo Nacionalinio stadiono arkos fondas" )))))

                O šiaip tai galėjo kaip ir planavo - kol kas jos nestatyti, bet numatyti vietą ir įrengti keletą metų vėliau.

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                  Tuoj sumastys išvis stoga nuimti, vardan pigumo. Man rodos labai trumparegiškai į viską žiūri ir ar nebus taip, kad pastatys stadioną ir po metų paaiškės arkos reikalingumas, o tada ims statyt už 2x didesnę kaina. Geriau išvis tegu nestato, nei stato kažkoki "apipjaustytą" stadiona. Kaip ir dažnai būna pas mus, įmerks dideles sumas pinigų ir galutiniam variante nieko gero neliks.
                  Beje būtu idomu paklausyt kai atsakingas ir kompetetingas asmuo pasakytu kiek iš tikro kainuotu ta arka ir konkrečiai koki vaidmenį ji atliktu. Dabar vieni teigia, kad jos reikia stogo tvirtumui, kiti atšauna jog ji tam stogui visiškai nereikalinga.
                  Kai stoga nuims, tai ir stadiono nereikės, nes liks tik kažkokia neaiški aikštė... Galės "Veikmė" ar dar kokia ten "kontora" ,kaip ankščiau minėjau, unikalios architektūros daugaibučius statyt arba kokį "šūdopolio" tvartą panašų į stadioną, tik per vidurį vietoj aikštės galės įrengti kokį "Super duper, mega Akropolio ledą" arba "Hyper Delano"... Uoj kaip liūdna ir pikta
                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                  Comment


                    O kodėl nepastačius medinio stadiono tūkstantmečio minėjimui?
                    Po renginio galima būtų utilizuoti.

                    Comment


                      Nesigasdinkite, cia dar ne tokia baisi tragedija arkos netekimas. Stai kaune, taupumo sumetimais pristate krepsinio arena be stogo ir niekam nekilo klausimu, o kur jis? Tikiuosi ten parinks gerai impregnuota parketa, kad neiskeltu jo po pirmo lietaus

                      Comment


                        Pasakysiu fraze, kuri Lietuvoje rastu tikrai savo vieta. - Pries pamirsdamas negalvojau jog taip pamirsiu - kitaip sakant, sogalvojam kazka statyti, staiga "pamirstame" apei arka o po to dar 40 % visos sumos, kuri irgi tipo ,,pamirstama". manau supratote..

                        Comment


                          Parašė Dumblas Rodyti pranešimą
                          Nesigasdinkite, cia dar ne tokia baisi tragedija arkos netekimas. Stai kaune, taupumo sumetimais pristate krepsinio arena be stogo ir niekam nekilo klausimu, o kur jis? Tikiuosi ten parinks gerai impregnuota parketa, kad neiskeltu jo po pirmo lietaus

                          O gal laikas žaisti krepšinį gryname ore, kaip ledo rytulį NHL?
                          Ir sveika, ir pigu.

                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą

                            O gal laikas žaisti krepšinį gryname ore, kaip ledo rytulį NHL?
                            Ir sveika, ir pigu.

                            Mintis gal ir nebloga, tik neramu, kad palijus kamuolys per balas lievai sokines...
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              Vakar dienos žinios. Mažiau klausykite ką ten šveka, o ganykite akis po statybas . Gal kokį totalizatorių reikia padaryti, duos pinigų ar neduos? Mano vidinė nuojauta sako, kad duos .

                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                O kodėl nepastačius medinio stadiono tūkstantmečio minėjimui?
                                Po renginio galima būtų utilizuoti.
                                Ir kas iš to? kad, kalti ir tvirtinti medines konstrukcijas būtų kur kas ilgiau nei laukti kol sukietės lietas monolitas... Ir medinių dalių reikėtų daugiau o ir žalieji neleistų, sakytų naikinat miškus kažkokiam stadioniūkščiui... Na, rimtai, tai stadionas ir be tų renginių yra reikalingas, visa tai apšnekėta šioj temoj ankščiau...
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                  Vakar dienos žinios. Mažiau klausykite ką ten šveka, o ganykite akis po statybas . Gal kokį totalizatorių reikia padaryti, duos pinigų ar neduos? Mano vidinė nuojauta sako, kad duos .
                                  A man kvepia duagiabučiais...
                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                    Ir kas iš to? kad, kalti ir tvirtinti medines konstrukcijas būtų kur kas ilgiau nei laukti kol sukietės lietas monolitas... Ir medinių dalių reikėtų daugiau o ir žalieji neleistų, sakytų naikinat miškus kažkokiam stadioniūkščiui... Na, rimtai, tai stadionas ir be tų renginių yra reikalingas, visa tai apšnekėta šioj temoj ankščiau...
                                    Tai galima is presuotu drozliu ploksciu statyti... jos is medienos atlieku gaminamos, zalieji bus patenkinti
                                    Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                    Comment


                                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                      Tai galima is presuotu drozliu ploksciu statyti... jos is medienos atlieku gaminamos, zalieji bus patenkinti
                                      Bet vistiek eikės medinių sijų. O ir jis neatalaikys 25tūkst. žiūrovų...
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        A man kvepia duagiabučiais...
                                        man kvepia kuo kitu, bet rezultato laukiu panašaus..

                                        Comment


                                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                          Bet vistiek eikės medinių sijų. O ir jis neatalaikys 25tūkst. žiūrovų...
                                          Nieko, gerai paramstysim ir laikys
                                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X