Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Išėjus tarptautiniems strateg investuotojams merai kovoja dėl metų plėtotojo titulo

    laurmit

    Comment


      Vyriausybėje duotas startas daugiafunkcio komplekso Vilniuje projektui

      http://www.ivilnius.lt/naujienos/akt...69643d33363736

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Skamba panašiai kaip "onanizmas geriau nei nieko..."
        Onanizmas yra seksas su žmogum, kurį mylite. Sakyčiau, žymiai daugiau, nei nieko ...
        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

        Comment


          Nacionalinio stadiono koncesininką tikimasi pasirinkti iki 2017-ų pabaigos



          Iš minčių kratinio galima išskirti kas laukia toliau:
          Pirma procedūra, kuri dabar bus aktyviai daroma, yra šito projekto viešinimas
          Kiek ilgai viešins, per kur ir t.t Kiek įmonių pavežtų tokį projektą? O tos kurios sugebėtų jau seniausiai apsiviešinusios

          sutarus su Vilniaus savivaldybe dėl atsakomybių pasiskirstymo, bus rengiamos koncesijos sąlygos.
          Jūs atsakingi už tą o jūs už tą, o tai gal ne gal jūs tą geriau padarykit... Su atsakomybe valdžioj išvis, žinia, itin silpnai.

          Iš patirties galima sakyti, kad apie porą metų užtruks, kol mes sužinosime, kas yra nugalėtojas
          :facepalm
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Kaip tik ant kitų savivaldos rinkimų.
            N N N

            Comment


              Parašė LBP Rodyti pranešimą
              Kaip tik ant kitų savivaldos rinkimų.
              Svarbiausia nuolat viešinti(s), kaip daug dirbama su šituo "visiškai nauju" projektu.

              Comment


                30 mln. eurų kainavę nacionalinio stadiono griaučiai: griauti ar palikti?
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                  Prie stadiono - daugiabučiai:

                  http://www.diena.lt/naujienos/vilniu...abucius-730324

                  Comment


                    Parašė Marius08889 Rodyti pranešimą
                    Kuo toliau, tuo labiau šis objektas praranda sporto vietos vertą pavadinimą "stadionas".
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Bus dar vieni "Parkingo namai". Būtų juokinga jei nebūtų graudu.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Bus dar vieni "Parkingo namai". Būtų juokinga jei nebūtų graudu.
                        "Stadiono Parkas", "Stadiono Terasos" ir bla bla bla
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          butu graudziai juokingiausia jei namai iskiltu be paties stadiono ir vadintusi "stadiono namai". Ar begalima būtų tuomet dar prie ko prikibti?

                          Comment


                            /\ Na, turbūt bus keli saugikliai:

                            1. Konkursas bus stadionui statyti su galimybe šalia ir daugiabučiams bei komercinėms patalpoms;
                            2. Bus reikalaujama pirmiausia pradėti statyti stadioną (nes gi 2018 nori atidaryti) - bet čia mano spėjimas;

                            Comment


                              Mano spėjimas, bus bandoma stipriai kenkti tų daugiabučių namų statybai iš viso. Nu neįsipaišo jie ten paprastuoju būdu. Tie daugiabučiai atsirado jau Šimašiaus valdymo metu ir bandoma juos prastumti pagreitintu variantu atseit kaip investuotojo - konsesininko pritraukimui. Vien už tuos daugiabučius galvojama konsesininkui gauti 30 mln gryno pelno !!!!!!! kai viso stadiono vertė tik 79 mln. Kam tada iš viso po to statyti stadioną ar dar kažką, kai gali ramiai nusibankrutuoti. Tuos namus reikia rauti lauk, nes iš tolo kvepia korupcija.
                              Aš neliūdnas - aš blaivus

                              Comment


                                Jeigu ten yra pakankamai vietos, kad sutalpinti gyvenamiesiems namams ir nuo to nenukentėtų infrastruktūra, o dar geriau būtų jei tai nulemtų stadiono mašinų stovėjimo aikštelės įrengimą po žeme. Jeigu tai atpigins projektą ir jeigu tai bus daroma be aferų - tokiu atveju tai labai geras sprendimas. Tankesnis užstatymas mano nuomone tikrai nieko blogo ir jeigu tai padės miestui sutaupyti 30 mln. eur - taigi tai nežmoniški pinigai. Neries krantinėms planuojama viso berods 10 mln. eur skirti.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Jeigu ten yra pakankamai vietos, kad sutalpinti gyvenamiesiems namams ir nuo to nenukentėtų infrastruktūra, o dar geriau būtų jei tai nulemtų stadiono mašinų stovėjimo aikštelės įrengimą po žeme. Jeigu tai atpigins projektą ir jeigu tai bus daroma be aferų - tokiu atveju tai labai geras sprendimas. Tankesnis užstatymas mano nuomone tikrai nieko blogo ir jeigu tai padės miestui sutaupyti 30 mln. eur - taigi tai nežmoniški pinigai. Neries krantinėms planuojama viso berods 10 mln. eur skirti.
                                  nu kažkodėl manau, kad nei vienas jeigu nepasitvirtins, o 30 mln miestas nesutaupys, o padovanos konsesininkui kaio masalą, kad eitų statyti stadiono ir dar ir už tai gautų pelno. Schema atvirai korupcinė ir netgi visai negudri
                                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                                  Comment


                                    Na Šimašius ne Zuokas, tikrai neturėtų būti korumpuotas Yra gi saugiklių visokių, nereikia galvoti, kad pas Šimašių savivaldybėj vien durniai dirba.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Na Šimašius ne Zuokas, tikrai neturėtų būti korumpuotas Yra gi saugiklių visokių, nereikia galvoti, kad pas Šimašių savivaldybėj vien durniai dirba.
                                      Tai gal čia iš vyriausybės atein šitas nurodymas aš nežinau, bet kad eina buldozerinis stūmimas statyti tuos namus yra faktas
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Nacionaliniai daugiabuciai?

                                        Comment


                                          Schema yra labai gera tuo atveju, jeigu didesnis užstatymo tankis toje vietoje yra tinkamas. Jeigu tai atneša 30 mln. eur naudą vystytojui, tai natūraliais konkurenciniais pagrindais vykdomame konkurse pretendentai artima suma pagerintų pasiūlymą savivaldybei. Kurie to pasiūlymo nepagerintų, praloštų prieš tuos, kurie pagerintų. Žinoma pagrindinė sąlyga yra ta, kad tas konkursas turėtų būti vykdomas skaidriai. Ir aš visgi esu linkęs manyti, kad jis vyks skairdiai, nes Šimašius ištiesų nėra Zuokas. Zuokas buvo ne tik korumpuotas, tačiau dar ir neturėjo prieš nieką jokios atsakomybės. Šimašius turi atsakomybę prieš partiją, nes jis didele dalimi formuoja jos įvaizdį. Liberalai tikrai neleistų jam išsidirbinėti. Beto ir vyriausybė čia dalyvauja, tai papildomas saugiklis. Svarbiausias klausimas čia yra ar toje vietoje norim turėti stadioną ir mašinų aikštelę, ar bandyti urbanizuoti tą vietą suteikiant jai miesto rajono jausmą, o ne užmiesčio stadiono su laukais, miškais, ir mašinų aikštelėmis. Man atrodo didesnis ir įvairesnis apstatymas tai vietai tiktų, o jeigu tai dar ir reiškia sutaupytus didelius pinigus miesto biudžetui - tai vienareikšmiškai gerai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X