Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Hilton Garden Inn“ viešbutis Gedimino prospekte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Smalsuolis Rodyti pranešimą
    Stulpus pradėjo keisti nuo tauro kalno viršaus, logiška kad ir šitų bus toks likimas.
    Logiška būtų jeigu jie būtų pakeisti kartu su šaligatvių (tuo labiau jų viso labo 5, ot tai būtų investicija), bet tik ne Vilniuje...

    Comment


      Click image for larger version

Name:	P90707-220038.jpg
Views:	73
Size:	227,1 kB
ID:	1733824

      Click image for larger version

Name:	P90707-220057.jpg
Views:	67
Size:	230,9 kB
ID:	1733825

      Click image for larger version

Name:	P90707-220127.jpg
Views:	69
Size:	226,4 kB
ID:	1733826

      Click image for larger version

Name:	P90707-220148.jpg
Views:	68
Size:	235,0 kB
ID:	1733827

      Click image for larger version

Name:	P90707-220709.jpg
Views:	69
Size:	213,6 kB
ID:	1733828

      Click image for larger version

Name:	P90707-220221.jpg
Views:	70
Size:	233,5 kB
ID:	1733829

      Click image for larger version

Name:	P90707-220305.jpg
Views:	68
Size:	238,1 kB
ID:	1733830

      Click image for larger version

Name:	P90707-220402.jpg
Views:	74
Size:	236,7 kB
ID:	1733831

      Click image for larger version

Name:	P90707-220613.jpg
Views:	67
Size:	196,1 kB
ID:	1733832

      Click image for larger version

Name:	P90707-220327.jpg
Views:	67
Size:	203,3 kB
ID:	1733833

      Click image for larger version

Name:	P90707-220416.jpg
Views:	71
Size:	239,8 kB
ID:	1733834

      Comment


        Man tai panašu į pasikartojančią istoriją, pvz kada buvo prakeikta Lukiškių aikštės rekonstrukcija, kad ten nieko gero nėra ir negali būti, bet po aikštės rekonstrukcijos kritikai pritilo. Taip pat ir čia. Buvo labai daug kritikos tam metaliniam fasadui - bet parodykit man naujo pastato Vilniuje fasadą, kuris būtų kietesnis.

        Ta gaida ir aš biški kritikos drėbsiu - tie burbulai gera mintis, bet galėjo būti geriau išpildyti, o tai yra nesusikaupę vienoje vietoje, o pažerti per visą plotą.
        Paskutinis taisė Eidvis; 2019.07.08, 22:03.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Man tai panašu į pasikartojančią istoriją, pvz kada buvo prakeikta Lukiškių aikštės rekonstrukcija, kad ten nieko gero nėra ir negali būti, bet po aikštės rekonstrukcijos kritikai pritilo. Taip pat ir čia. Buvo labai daug kritikos tam metaliniam fasadui - bet parodykit man naujo pastato Vilniuje fasadą, kuris būtų kietesnis.

          Ta gaida ir aš biški kritikos drėbsiu - tie burbulai gera mintis, bet galėjo būti geriau išpildyti, o tai yra nesusikaupę vienoje vietoje, o pažerti per visą plotą.
          As nujauciu kad ten pastoviai tie burbulai nekabes. Tai ir galetu buti (arba yra) "live square" esme. Nauja "kurini" iskabinus dar ir nemokamos reklamos is instagrameriu butu.

          Comment


            Labai jau daug negatyvo ir kritikos (beje, tai liečia ne vien šį projektą). Yra kažkokių netobulų detalių, bet kartais jos taip sureikšminamos ir parodomos taip, tarsi visas naujas pastatas (ir tikrai ne pats prasčiausias Vilniuje) būtų ne svarbiausias dalykas, va tik kažkoks stulpas ar balionai prie įėjimo yra svarbu ir tragedija. Na, smulkmenos visa tai. Visumoje, pastatas labai geras, ir būtų gerai, jei tokių atsirastų daugiau. Arka, sutvarkyti fasadai - na, jeigu visi projektai turėtų tokį lygį, kokį turi šitas, tai būtų labai didelė pažanga.

            O ką tas metalinis fasadas? Man jis pavyzdžiui tikrai labai patinka. Nematau kažko blogo.

            Taip kad na, nėra gi viskas taip tragiška, taip blogai ir taip beviltiška. Ar aš čia kažko nesuprantu? Gal čia pravalas ir fiasko? Nes kartais paskaičius temas susidaro įspūdis, kad viską Vilniuje daro TIK blogai.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Labai jau daug negatyvo ir kritikos (beje, tai liečia ne vien šį projektą). Yra kažkokių netobulų detalių, bet kartais jos taip sureikšminamos ir parodomos taip, tarsi visas naujas pastatas (ir tikrai ne pats prasčiausias Vilniuje) būtų ne svarbiausias dalykas, va tik kažkoks stulpas ar balionai prie įėjimo yra svarbu ir tragedija. Na, smulkmenos visa tai. Visumoje, pastatas labai geras, ir būtų gerai, jei tokių atsirastų daugiau. Arka, sutvarkyti fasadai - na, jeigu visi projektai turėtų tokį lygį, kokį turi šitas, tai būtų labai didelė pažanga.

              O ką tas metalinis fasadas? Man jis pavyzdžiui tikrai labai patinka. Nematau kažko blogo.

              Taip kad na, nėra gi viskas taip tragiška, taip blogai ir taip beviltiška. Ar aš čia kažko nesuprantu? Gal čia pravalas ir fiasko? Nes kartais paskaičius temas susidaro įspūdis, kad viską Vilniuje daro TIK blogai.
              Bėda, ta, kad mes su tom smulkmenom susigyvenam ir pamirštam... tada turim visokius hannerius, kur dar nebaigus projekto jau smulkus brokas lenda.
              Vystytojui pakabint dar kelis burbulus ar ten stulpus padažyt tikrai ne milijonus kainuoja, o karmos taškų gautų daug. O dabar potencialiai geras projektas su vidutiniu įgyvendinimu vidutiniems žmonėms, bet visi susitaikys su tuo, pasvajos apie geriau ir gyvens toliau

              Comment


                Parašė Hub Rodyti pranešimą

                Bėda, ta, kad mes su tom smulkmenom susigyvenam ir pamirštam... tada turim visokius hannerius, kur dar nebaigus projekto jau smulkus brokas lenda.
                Vystytojui pakabint dar kelis burbulus ar ten stulpus padažyt tikrai ne milijonus kainuoja, o karmos taškų gautų daug. O dabar potencialiai geras projektas su vidutiniu įgyvendinimu vidutiniems žmonėms, bet visi susitaikys su tuo, pasvajos apie geriau ir gyvens toliau
                Įdomiausia yra tai, kad pro tą vietą vaikštau vos ne kas 2 dieną. Kol nepamačiau stulpo nuotraukos forume, apskritai net nematydavau kad jis ten iš viso stovi, jau nekalbant apie jo vaizdą. Užtat naują pastatą, tikrai geresnį (mano kuklia nuomone) už Narbuto 5 ar Radisson Blue prestatą, matau ir džiaugiuosi juo.

                Na, bet gal čia mano nepastabumas kaltas, visokiems stulpams.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                  Įdomiausia yra tai, kad pro tą vietą vaikštau vos ne kas 2 dieną. Kol nepamačiau stulpo nuotraukos forume, apskritai net nematydavau kad jis ten iš viso stovi, jau nekalbant apie jo vaizdą. Užtat naują pastatą, tikrai geresnį (mano kuklia nuomone) už Narbuto 5 ar Radisson Blue prestatą, matau ir džiaugiuosi juo.

                  Na, bet gal čia mano nepastabumas kaltas, visokiems stulpams.
                  Narbuto5 ar RadissonBlue? Toks, sakyčiau, tikrai saugus palyginimas kur tikrai neapsiriksi . Tai kas matosi kas dabar ten jau yra - yra gerai kas nutiko tai vietai - 8/9 iš 10 tskant

                  Comment


                    Parašė evvt Rodyti pranešimą

                    Narbuto5 ar RadissonBlue? Toks, sakyčiau, tikrai saugus palyginimas kur tikrai neapsiriksi . Tai kas matosi kas dabar ten jau yra - yra gerai kas nutiko tai vietai - 8/9 iš 10 tskant
                    Na, nežinia ar saugus. Visokių gi yra skonių, gal kažkam Narbuto 5 yra labai gražu Arba žavisi baltais ir skaisčiais Radisson Blue langais.

                    Bet man tai tikrai kažkaip labiau norėtųsi tose vietose matyti kažką būtent šioje temoje aptariamo projekto lygio. Dėl to labai nesiverčia liežuvis jį kritikuoti. Na bet aišku, ir skoniai skirtingi, ir gal objektyviai viskas pakankamai blogai su juo...?

                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Is arciau siek tiek




                      Comment


                        Asmeniškai man šiame projekte patinka viskas išskyrus tos kabančios šviesos instaliacijos, kuri išpildyta labai pigiai ir realiai atrodo kaip koks šviestuvas iš Ikea už 20 eurų ir išskyrus vidury projekto gatvėje nupaišyto geltono vaflio.

                        Comment


                          Neuzilgo atsidarys stogo terasa, kuri bus prieinama viesai. Vaizdas is ten:

                          Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr

                          Comment


                            labai gražiai įsipaišytų dangoraižis tarp Swedo ir Europos gyvenamojo kažkur ties kooperacinės kolegijos pastatu.

                            Comment


                              Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                              labai gražiai įsipaišytų dangoraižis tarp Swedo ir Europos gyvenamojo kažkur ties kooperacinės kolegijos pastatu.
                              Tada labai nedaug trūko iki šito pradžios, reikalai su parduotuve/daugiabučiu jau buvo sutvarkyti:

                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Ir kaip gi ne, alergija konstitucijos prospektui, butinai reikia atsitraukti.

                                Comment


                                  Dangoraižis ten tiktų kaip tik toje vietoje, kur kyla Lvovo 37...
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Idomesnis rakursas

                                    Comment


                                      Reik tikėtis, kad ilgai netruks, kol tas parkingas nuotraukos apačios kairėje bus užstatytas.
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                        Reik tikėtis, kad ilgai netruks, kol tas parkingas nuotraukos apačios kairėje bus užstatytas.
                                        As irgi taip pagalvojau, bet turbut to nebus nes akademijos pastatas turi fasada is tos puses.

                                        Comment


                                          "Vilniaus Kalvų" reklama, žinant to projekto vietą, atrodo truputį out of context

                                          Comment

                                          Working...
                                          X