Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Visuomeninės paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Man tai ketvirtas, Kelių policijos Giraitės g reinkarnacija. Tik jeigu vietoje akmens bus tinkas, tai šakės. Bet manau laimės antras, tokia daug kartų matyta banalybė.

    Comment


      Aš atsiprašau, bet kokio lygio debilais reikia būti, kad turint gan gyvą miesto centro sankryžą iš 3 pusių užstatytą pastatais su gyvais pirmais aukštais ir langais, nuspręst "užbaigt" sankryžą štai tokiu šūdu aklinom sienom?

      JUNGTIS



      V83KG3



      Apie šiuos klounus net neverta diskutuot, aiškiai sudalyvavo konkurse šiaip ant bajerio, kad paskui svetainėje savo portfolio galėtų parodyti "va kokie mes drąsūs ir kūrybingi..." :

      BOKSTT



      Na o iš šitų 3 turėtų būti išrinktas laimėtojas (nors prisimenant VMS komisijų fetišą aklinom sienom...):

      101010



      777777



      00000Z



      Asmeniškai man (na ir, pagal skaitytojų balsavimo rezultatus, daugumai) labiausiai patinka 101010, nes formom prisiderina prie sovietinės poliklinikos pastato dalies, na bet ir likę 2 variantai yra visai ok.



      Comment


        Prabalsavau už 6.
        Šiaip išties tik trys variantai verti, tai Nr3, 4 ir 6.
        3 gerai bet primena žvėryne jau pastatytus du objektus, todėl užtenka tampyt vieną ir tą pačią idėją po visą miestą.Taigi NE.
        4 irgi gerai bet tas toks tų plytų raudonumas man pasirodė nelabai būdingas
        Todėl 6.
        Visi kiti šū*o verti todėl net ir kažką apie juos kalbėt lygiai tiek verta.

        Comment


          6 jau stato Merko Paupyje, Vilnelės skverai ar kažkoks panašus idiotiškas pavadinimas

          Comment


            Man 101010 ir 00000z

            Comment


              Kalinausko ir Pylimo sankryžoje visada pilna pėsčiųjų, galėjo projektuotojai apie juos daugiau pagalvoti. Turbūt vienintelis 101010 bandė atsižvelgti palikdamas daugiau erdvės šalia Pylimo gatvės ir bet tuo pačiu neatitraukdamas pernelyg toli pastato. Pėsčiųjų interesai aside, 101010 turbūt vis tiek būtų vertas pergalės. Man dar JUNGTIS pasirodė nepelnytai nuvertintas, bet, aišku, tą betoninę sienutę su žolės lopinėliu reikėtų atiduoti pėsčiųjų tranzitui, o pirmame aukšte duoti vietos komercijai (I know - poliklinika, bet net ir vaistinė toje vietoje geriau nei aklina siena).

              Comment


                1,2 nesamone, 3 primena kaip fermose grudu cisternos, 4 mano manymu idomesnis, 5 nesiziuri, o 6 jau pilna tokiu formu Zveryne ir dar kazkur toks yra.

                Comment


                  Visiška lietuviškos architektūros degradacija, kai nedalyvauja kokie danai tai ir matome tokį š... koks čia pateiktas. Nėra jokio geresnio, vieni už kitus blogesni.

                  Comment


                    Taigi visi meistrai dabar dirba prie Avulio projektų, kur tu, žmogau, gausi ką gero

                    Comment


                      Svajonių darbas yra vasaros metu „už ačiū“ dalyvauti rezonansiniuose, kultūrpaveldiniuose viešuosiuose pirkimuose. Labiau keista, kad darbų daugiau nei du

                      Comment


                        Būtų gera išgirsti pačių archutektų komentarus. Ar jiems apdovanojimai maži? Ar jiems objektas nesvarbus? Ar statybų biudžetas toks, kad nieko neįmanoma pasiūlyti? Ar jiems tiesiog nusispjaut ant nekomercinių visuomeninių objektų kokybės, kurie niekada neturės astronominių biudžetų?

                        Comment


                          O ar bus kas nors daroma su senais pastatais? Juk juose yra daug panaudojimo potencialo rekonstruojant.

                          Comment


                            Olimpieciu rekontrukcijos projektas turbut atrodys kazkaip panasiai (paimta is Vilnius 3D zemelapio):
                            Click image for larger version

Name:	2.PNG
Views:	6375
Size:	916,1 kB
ID:	1903386

                            Dabartinis vaizdas:
                            Click image for larger version

Name:	aa8bed730318e27e2d91bbe5ab505e7555963ea6560d1-1200x418.jpg
Views:	6310
Size:	100,7 kB
ID:	1903387

                            Comment


                              Puiku. Daugiau sporto funkcionierių tilps kas sąlygos dar geresnius sportinius rezultatus.

                              Comment


                                Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                                Puiku. Daugiau sporto funkcionierių tilps kas sąlygos dar geresnius sportinius rezultatus.
                                galėtu parduoti ir normalų ofisą Pilaitei pasistatyt ar aplamai kokiose Druskininkose.

                                Comment


                                  Centrinis archyvas
                                  Click image for larger version

Name:	P10828-190337(1).jpg
Views:	2855
Size:	968,2 kB
ID:	1908447

                                  Comment


                                    Lenkų kultūros namai
                                    Click image for larger version

Name:	P10921-184837.jpg
Views:	1700
Size:	1,44 MB
ID:	1914425

                                    Comment


                                      Centro poliklinikos arch. konkurse nugalėjo A. Ambraso architektų biuras:





                                      Comment


                                        Ummm, baltos vertikalios juostos. Originalu, modernu,subtilu, naujoviška - verta Vilniaus senamiesčio prieigų.

                                        Comment


                                          Nepamenu kokį man pirmą įspūdį sukėlė šitas projektas bet atmetant jau nusibodusį fasadą atrodo gana drąsiai ir netgi įspūdingai. Jeigu juostos išliks tuomet teks meluoti jog nuo šito pastato prasidėjo modernusis Vilniaus barkodas Nors teisybės dėlei juostos čia šiek tiek krūtesnės nei visokiuose ofisuose, su kažkokiais veidrodiniais intarpais. Galėtų tame tilte dar šiek tiek dažnis keistis pereinant į lygią sieną.
                                          Paskutinis taisė themanual; 2021.10.05, 16:47.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X