Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Na tai buvo planai jį rekonstruot. Tik neaišku kokiame užstrigimo lygyje jie yra dabar. Kitąvertus, tai abejoju ar LFF stadiono rekonstrukcija pritrauks kažkiek daugiau pastovių lankytojų. Greičiausiai tai bus tik visokie pižonai, kurie ateina į rungtynes tik du-tris kartus per metus ir tie, kurie norės užsidėt varnelę kad aplankė rekonstruotą stadioną.
    Čia aš sulyginčiau su VT, kol bus požiūris į žmogų kaip į gyvulį, kad jam nereikia nei AC nei nieko tol normalūs žmonės ir nevažinės.

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Atsižvelgiant į tai, kad LFF stadionas užpildytas būna labai retai, tai tai dar vienas stadionas "centro ištuštėjimo po darbo" tikrai neišpręs.
      Galima būtų teigti taip, kad net šiame stalininiame stadione būtų bent kelios aukšto lygio rungtynės per savaitę su ~50% užpildytomis tribūnomis, tai gal niekas net nebūtų kėsinęsis jo griauti.
      Gal net būtų surinktos lėšos naujam stadionui.
      Kodėl sportininkai patys leido ten užaugti miškui?? Kada jį galima būtų pakrutinti? Kai pušys kaip Vingio parke užaugtų?

      Comment


        Parašė k0fis Rodyti pranešimą
        Manai, kad priežastis kodėl jis retai pilnas yra dėl jo vietos?
        Ne, aš taip nemanau. Taip, priežastys yra kelios. Taip, jis yra prastos būklės, bet didesnė problema yra tame, kad futolas pas mus vis dar nėra toks populiarus kaip vakaruose. Ką jau kalbėt apie tuos mačus kai geru oru susirenka gal tik koks dešimtadalis žiūrovų.


        Bet kaip suprantu, tai pagal tave Vilniui stadiono išvis nereikia?
        Nežinau iš kurio piršto šitą išlaužei, bet aš to nesakiau.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Ne, aš taip nemanau. Taip, priežastys yra kelios. Taip, jis yra prastos būklės, bet didesnė problema yra tame, kad futolas pas mus vis dar nėra toks populiarus kaip vakaruose. Ką jau kalbėt apie tuos mačus kai geru oru susirenka gal tik koks dešimtadalis žiūrovų.
          Nežinau iš kurio piršto šitą išlaužei, bet aš to nesakiau.
          Kai labai akcentuoji būtent tą, kad niekas nesusirenka, tai taip ir atrodo, kad jo išviso nereikia. O jei ir bus toliau kažkokios mokyklos lygio aikštelės tai ir toliau niekas nesirinks, mano nuomone.

          Comment


            Diskutuodami apie stadiono užimtumą, nepamirškit, kad ant šeškinės kalno siūloma projektuoti ne futbolo stadioną, o multifunkcinį sporto/komercijos centrą. Pastarojo užimtumas teoriškai būtų daug didesnis nei futbolo ir dainu šventės stadiono

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Čia aš sulyginčiau su VT, kol bus požiūris į žmogų kaip į gyvulį, kad jam nereikia nei AC nei nieko tol normalūs žmonės ir nevažinės.
              Pagal tokią logiką tai LFF stadionas net ir per pačias neįdomiausias varžybas geru oru turėtų "lūžt" nuo sirgalių skaičiaus. Bet to toli gražu nėra.

              Parašė Sula
              Galima būtų teigti taip, kad net šiame stalininiame stadione būtų bent kelios aukšto lygio rungtynės per savaitę su ~50% užpildytomis tribūnomis, tai gal niekas net nebūtų kėsinęsis jo griauti.
              Gal net būtų surinktos lėšos naujam stadionui.
              Tą stadioną jau betkokiu atveju reikėjo griaut kol jis nepradėjo byrėt žmonėms ant galvų.

              Kodėl sportininkai patys leido ten užaugti miškui?? Kada jį galima būtų pakrutinti? Kai pušys kaip Vingio parke užaugtų?
              Ne sportitinkai nusprendė išsikraustyt ir užaugti ten miškui, o jų vadovybės. Ir jei gerai pamenu tai ne dėl stadiono kokybės, o dėl neaiškių bajerių su jo savininkais.

              Kitų dviejų klausimų aš visiškai nesupratau.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                Kai labai akcentuoji būtent tą, kad niekas nesusirenka, tai taip ir atrodo, kad jo išviso nereikia. O jei ir bus toliau kažkokios mokyklos lygio aikštelės tai ir toliau niekas nesirinks, mano nuomone.
                Tai aš ir nesakau kad nereikia nieko daryt. Tiesiog didelių stadionų poreikis Vilniuje nėra toks didelis kaip čia nekurie bando įteigt.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Galima būtų teigti taip, kad net šiame stalininiame stadione būtų bent kelios aukšto lygio rungtynės per savaitę su ~50% užpildytomis tribūnomis, tai gal niekas net nebūtų kėsinęsis jo griauti.
                  Gal net būtų surinktos lėšos naujam stadionui.
                  Kodėl sportininkai patys leido ten užaugti miškui?? Kada jį galima būtų pakrutinti? Kai pušys kaip Vingio parke užaugtų?
                  Šiaip tai tokių stadionų daug Pasaulyje nerastume, vien dėl to, kad dvi rungtynes per savaitę yra tai kiek maksimum sužaidžia komanda savam stadione per savaitę, ir tai jau yra per didelis krūvis vejai, net jei tą stadioną dalinasi dvi to paties miesto komandos. Nebent danga būtų visiška sintetika ir tada galiam dažniau žaisti ant jos. Kitas dalykas tą aikštę sintetinę galima nuomot. Jau n metų kalbama, kad sportimos maniežas užpildytas visą savaitę. Kažkaip labai jau jau suvedat kalbą viena apie stadiono prastą užpildymą.Nemačiau kas ten toks kalbėjo vakar per tv, tik girdėjau, kad pagal planą ten dengtas stadionas turi būt, tai ir aikštė sintetinė eiškia ir naudot ją galima visą dieną.
                  Paskutinis taisė mag; 2017.02.28, 12:17.

                  Comment


                    Dideli ir gerai valdomi stadionai, skirti ne tik futbolui, bet ir didiesiems renginiams. Gerų vadybininkų valdomi stadionai, turi parduotuves, ofisus, sporto ir sveikatingumo klubus iš kurių generuoją didžiąją dalį pinigų.

                    Stadionas tik su tribūnomis ir tik futbolui visada bus nuostolingas.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Tai aš ir nesakau kad nereikia nieko daryt. Tiesiog didelių stadionų poreikis Vilniuje nėra toks didelis kaip čia nekurie bando įteigt.
                      Apie jokius didelius stadionus niekas nešneka. Šioje vietoje pilnai užtektų 10-15 tūkstančių talpos (kas yra mažiau negu vidutinio dydžio) stadiono. Aikštė ir tribūnos vietos daug neužima. Aplinkui potribūnines patalpas gali įrenginėti kuo nori - ofisais, parduotuvėmis, kavinėmis, viešbučiais ar kuo tik nori. Va Maskvoje nesenai atidarė 30 tūkstančių (vidutinio dydžio) stadioną, matosi kaip viskas suintegruota.


                      Žalgirio klubas garantuotai ten rengtų namų rungtynes. Plius visokie koncertai, atrakcijos ir t.t., čia jau renginių organizatorių reikalas, bet yra kažkur skaičiavimai, kad tai duotų grąžą. Pastatytų Haneris susitaręs su savivaldybę ar dar kuo nors ten tą stadioną ir pasibaigtų tos nesąmonės. Fantazijos ir lankstumo kažkam trūksta, nes tik abejotinos kokybės namus sugeba vystyti. Gal su laiku stt pasibels ir į hanerio duris, kaip kad beldžiasi į mgbaltiko.
                      Paskutinis taisė geriantis; 2017.02.28, 12:19.
                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Atsižvelgiant į tai, kad LFF stadionas užpildytas būna labai retai, tai tai dar vienas stadionas "centro ištuštėjimo po darbo" tikrai neišpręs.
                        Aš čia ne konkrečiai apie tai, kad stadionas tą problemą išspręstų, o kad išgrūdami arba savaime išsikelia iš miesto centro įvairūs objektai tada prasideda "verkimai" apie tuščią miesto centrą. Palygint neseniai buvo "verkiama" kalbant apie Kauną, kad Laisvės alėja ištuštėjo. Net ir NMC temoje tuo pat metu bijoma ir kamščių dėl naujų pastatų atsiradimo ir tuo pat metu "verkiama" , kad tuštuma po darbo valandų. Stadione gali būt ne tik futbolo aikštė, bet ir visokiausių įstaigų, tereik tik "įjungt" vaizduotę truputi ir pasistengt, žinoma tam reik noro. Avulis gi tokio noro neturi ir fantazija jo baigias greito "versliuko" prasukimu pigiai gaunant žemę miesto centre. Pats tuo tarpu per tv dažnai mokydavo kitus kaip ką daryt ir kaip valstybė turi veikt, nors pats berods iškėlė savo verslą į Estiją ir dėl to valstybė neteko mokesčių.Dabar gal dar ir kankinio ir skriaudžiamo šventojo verslininko vadimenin įsijaus, nors realiai bandė gudraut.

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Kitų dviejų klausimų aš visiškai nesupratau.
                          Turėjau galvoje, kada galima objektą pripažinti neegzistuojančiu.

                          Comment


                            Ka gi, panašu kad bandoma eiti link rezultato kad centre butų šiukšlynas o savivaldybė dar ir turėtų išlaidų baudų pavidalu. O stadioną reiktų ten visvien pamiršti. Nebus ten jo.

                            Comment


                              Parašė evvt Rodyti pranešimą
                              Ka gi, panašu kad bandoma eiti link rezultato kad centre butų šiukšlynas o savivaldybė dar ir turėtų išlaidų baudų pavidalu. O stadioną reiktų ten visvien pamiršti. Nebus ten jo.
                              buvo ir bus
                              Aš neliūdnas - aš blaivus

                              Comment


                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                buvo ir bus
                                Kas jį ten statys?
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                  buvo ir bus
                                  Gerai, supratom ir išgirdom tavo nuomonę. Laisvas

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Kas jį ten statys?
                                    Okupantai

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Gerai, supratom ir išgirdom tavo nuomonę. Laisvas
                                      aš ir prieš tai nebuvau suvaržytas
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Vėl ir vėl prisimenam teritorijos urbanistinį - architektūrinį konkursą, pagal kurį padarytas detalusis planas. Tilpo viskas
                                        N N N

                                        Comment


                                          Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                          Apie jokius didelius stadionus niekas nešneka. Šioje vietoje pilnai užtektų 10-15 tūkstančių talpos (kas yra mažiau negu vidutinio dydžio) stadiono. Aikštė ir tribūnos vietos daug neužima. Aplinkui potribūnines patalpas gali įrenginėti kuo nori - ofisais, parduotuvėmis, kavinėmis, viešbučiais ar kuo tik nori. Va Maskvoje nesenai atidarė 30 tūkstančių (vidutinio dydžio) stadioną, matosi kaip viskas suintegruota.
                                          Atvaizdas


                                          Žalgirio klubas garantuotai ten rengtų namų rungtynes. Plius visokie koncertai, atrakcijos ir t.t., čia jau renginių organizatorių reikalas, bet yra kažkur skaičiavimai, kad tai duotų grąžą. Pastatytų Haneris susitaręs su savivaldybę ar dar kuo nors ten tą stadioną ir pasibaigtų tos nesąmonės. Fantazijos ir lankstumo kažkam trūksta, nes tik abejotinos kokybės namus sugeba vystyti. Gal su laiku stt pasibels ir į hanerio duris, kaip kad beldžiasi į mgbaltiko.
                                          Ilgai guglinau tinkamo pavyzdžio - Jorko bendruomenės stadionas pakankamai neblogas atitikmuo - 8000k vietu, parduotuvės, kino teatras ir visi kiti anksčiau minėti reikalai. Isivaizduojam Šeiminiškių ir Rinktinės kampą:



                                          Vizulkės: http://www.yorkcommunitystadium.co.u...stadium-plans/

                                          https://en.wikipedia.org/wiki/York_Community_Stadium


                                          tiesa mane tas Avulio užsispyrimas stebina - bent paimtų pasakytų: aš sumokėjau už žemę tiek ir tiek, planuoju statyt tiek ir tiek ir uždirbt tiek ir tiek, bet OK pasvarstykim kas čia su tuo stadionu gali gautis, kiek savivaldybė gali primest, kiek LFF, kiek Žalgiris/Trakai, KKSD, crowdfunding, kiek čia iš nuomos galim gaut, gal kokia didelė kompanija norėtų pavadinimą nupirkt... ne blt jokios diskusijos. Sklypas lyg ir 8ha, stadionui užtenka 2ha - statytų likuosiuose ką tik nori ir vargo nematytų
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X