Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Karaliaus Mindaugo komercijos ir apartamentų centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
    as taip emiau ir pagalvojau: ogi Kaliningrade (Mazojoje Lietuvoje) taigi nuo seno daug prusu, o paskui lietuviu gyveno, mire ir laidojo vieni kitus. Gal ir mums deretu kokiu pora sklypu ten kokiam Sovietske remiantis senais zemelapiais pareikalauti ar bent ju statybas stabdyti
    Mes tik lietuviai, gerbiamasis.

    Comment


      Parašė mindakas Rodyti pranešimą
      as taip emiau ir pagalvojau: ogi Kaliningrade (Mazojoje Lietuvoje) taigi nuo seno daug prusu, o paskui lietuviu gyveno, mire ir laidojo vieni kitus. Gal ir mums deretu kokiu pora sklypu ten kokiam Sovietske remiantis senais zemelapiais pareikalauti ar bent ju statybas stabdyti
      Parašė Ragutis Rodyti pranešimą
      juoda humora megsti matos
      Kodėl. Teisingai sako. Lietuvių bažnyčia Niujorke buvo nugriauta be jokių skrupulų, nes to reikėjo miesto plėtrai. Pabandyk tu žydų bažnyčią nugriaut, liksi antisemitu iškart.

      Neturiu absoliučiai nieko prieš žydus, tačiau man susidaro toks įspūdis, kad dėl nacių represijų jų atžvilgiu dabar pasaulyje jie tapo tarsi šventi. Dažnai jie tuo naudojasi perdėtiems savo siekiams grįsti ir pernelyg vadovauja. Bet neduok Dieve Lietuvai užsitraukti antisemitų įvaizdį, ar ne.

      Gal ir nelabai tinkama ši tema tokiai diskusijai.
      Paskutinis taisė ; 2007.09.05, 17:02.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Geras pastebejimas, kai baznycia nupirko ir nugriove, kad toje vietoje pastaytu ofisu pastata, tai kirkilai ir adamkai sedejo uzpakalius uzrauke, o dabar patys griaut su kujais verziasi nes atseit spaudimas didelis. Tai kokio velnio jie spaudimo nedare jei tokiais metodais galima pasiekti rezultatu?

        Comment


          Parašė Rodyti pranešimą
          Neturiu absoliučiai nieko prieš žydus, tačiau man susidaro toks įspūdis, kad dėl nacių represijų jų atžvilgiu dabar pasaulyje jie tapo tarsi šventi. Dažnai jie tuo naudojasi perdėtiems savo siekiams grįsti ir pernelyg vadovauja. Bet neduok Dieve Lietuvai užsitraukti antisemitų įvaizdį, ar ne.

          Gal ir nelabai tinkama ši tema tokiai diskusijai.
          Siūlau sukurti temą "Žydai ir jų įtaka pasaulyje", kad galima būtų tęsti panašias diskusijas

          Comment


            Priestatas beveik baigtas. Vaizdelis iš kito kranto šiandien:



            Comment


              Iš tikrųjų to antro korpuso galėjo ir nestatyti - man jis beviltiškas savo forma ir dydžiu tokiai vietai. Pirmasis korpusas man labai patiko, bet savaitgali apžiūrėjęs naująjį korpusą galiu tik pasakyti, kad jo ten geriau iš viso būtų nestatę.
              Paskutinis taisė Grybas; 2007.11.06, 00:30.

              Comment


                Pilių pašonėje geriau apskritai nebūtų statę viso šito pastato primenančio pramoninį rajoną

                Comment


                  Gerai, kad tas priestatas labai ir nesimatys:

                  www.edomus.lt

                  Comment


                    Nuo Gedimino kalno

                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Jau geriau tas apleistas baseinas būtų ten stovėjęs nei šis nevykėlis. Gal kokioje Šeškinėje ar Karoliniškėse tarp griūvančių daugiabučių ir nieko būtų, bet dabar... Na, kai užlipsiu ant Gedimino kalno ir gyvai pamatysiu, aprašysiu emocijas
                      Vilnius yra nuostabus!

                      Comment




                        Comment


                          Trobelės kaip trobelės - jokių emocijų nei estetine, nei architektūrine prasmėmis.
                          ______________
                          The Division Bell

                          Comment


                            Subjektyvu. Man patinka, bendrame kontekste tinka. Pastato ašimi formuojama pakrantės užstatymo linija, tūriai suvaldyti - pastato ploto ir aukščio santykis slopina galimą masyvumą, spalvų deriniai "spaudžia" pastatą prie žemės ir medžių linijos. Panaudotos fasado apdailos medžiagos "sutaria" su bendra augmenija, šalia tekančia Nerimi. Spalvos nesodrios, prislopintos. Asimetriška kompozicija, nenuoseklus fasado elementų (langų, traukų, terasų) ritmas skatina sekti žvilgsnį, bet tuo pačiu nekuria stipraus kontrasto bendrame urbanistiniame bei gamtiniame kontekste, netgi jį slopina. Pastatas tarsi ištirpsta jį supančioje aplinkoje, kas, mano nuomone yra gerai - vieta yra pakankamai jautri, bandoma stipriai nepertraukti kitoje Neries pusėje esančio senamiesčio nuoseklumo. Ir taip toliau ir taip toliau.. Mano nuomone, čia ne ta vieta, kur tikslinga statyti stiprų architektūrinį ar emocinį įspūdį kuriantį pastatą.

                            Comment


                              Viskas čia gerai. Nebent mes turim užslėptų architektūros talentų forume. Šalia upių statomi(svarbesnėse arterijose) iš viso vienas į kitą panašūs ir nieko neišsidrembantys pastatai. Kaip sakė, tūris suvaldytas ir ,,neišsikiša". Jei šioje linijoje būtų daugiau pastatų, iš vis mažai atreikptumėm į jį dėmesį. O kai testovi vienas pastatas, tai jau vadinasi trobelė?

                              Comment


                                Ne į temą, bet kam tiek daug šarpo ir kontrasto?
                                Flickr

                                Comment


                                  Tikrai vienas gražesnių pastatų Vilniuje.
                                  Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    Parašė Justin Rodyti pranešimą
                                    Subjektyvu. Man patinka, bendrame kontekste tinka. Pastato ašimi formuojama pakrantės užstatymo linija, tūriai suvaldyti - pastato ploto ir aukščio santykis slopina galimą masyvumą, spalvų deriniai "spaudžia" pastatą prie žemės ir medžių linijos. Panaudotos fasado apdailos medžiagos "sutaria" su bendra augmenija, šalia tekančia Nerimi. Spalvos nesodrios, prislopintos. Asimetriška kompozicija, nenuoseklus fasado elementų (langų, traukų, terasų) ritmas skatina sekti žvilgsnį, bet tuo pačiu nekuria stipraus kontrasto bendrame urbanistiniame bei gamtiniame kontekste, netgi jį slopina. Pastatas tarsi ištirpsta jį supančioje aplinkoje, kas, mano nuomone yra gerai - vieta yra pakankamai jautri, bandoma stipriai nepertraukti kitoje Neries pusėje esančio senamiesčio nuoseklumo. Ir taip toliau ir taip toliau.. Mano nuomone, čia ne ta vieta, kur tikslinga statyti stiprų architektūrinį ar emocinį įspūdį kuriantį pastatą.
                                    iš ko pažinsi profesionalų architektą, tai iš jo makaronų kabinimo meno. Ką ambicingi architektai (ypač jauni) turi būti įvaldę, tai - čiulbėjimo meną. Beja tai sakau tiek ironiškai, tiek rimtai.

                                    na o jei rimtai, tai pro šį pastatą esu ne kartą esu pravažiavęs. Kas sklinda iš šio pastato, tai solidumas ir prabangos (brangumo?) jausmas. Architektūra iš tiesų yra gerai "sukalta" jei ją vertinti be jokio konteksto. Geras, brangus daugiabutis.

                                    Bet jei čia ieškoti Architektūrinio Meno (Idėja, Kontekstualumas, Medžiagiškumas, Proporcingumas, Ritmiškumas ir t.t.), tai nežinau ar čia jo daug. Architektūra tikrai gera, bet KONCEPTUALUMO čia nerasta. Šiame pastate yra ir gerų savybių ir blogų (tiksliau trukūmų); kalbu apie tūrį ir eksterjerus.

                                    Tad visumoje jei kalbame tik apie architektūrą, šis pastatas tikrai yra geras, bet jei kalbame apie Architektūrą - šis pastatas niekuo įpatingas.

                                    Comment



                                      Dabar labai madinga konceptualizmas vardan konceptualizmo. Didelė dalis architektų stengdamiesi ar nesistengdami bando būti originalūs, išsiskirti ar šokiruoti (neretais atvejais tiesiog maskuodami profesionalumo trūkumą). Bet neturi visi pastatai mieste būti akcentuojamo pobūdžio. Reikalinga ir "paprasta" bei nuosekli architektūra, kuri ir atspindėtų ir pati kurtų aplinką bei kontekstą tiek bendram urbanistiniam tinklui tiek ir galimoms akcentuotoms architektūrinėms dominantėms (nebūtinai aukščio prasme). Kalbant konkrečiai apie šią vietą, neabejotinai galėjo būti suprojektuotas įdomesnis ar išvaizdesnis pastatas (kaip ir bet kurioje kitoje miesto vietoje), bet tuo pačiu dabartinis pastatas nerėžia akies, dera aplinkoje bei išlaiko nuoseklumą.

                                      P.S. gal kas turite nuotraukų "waterfront'o" tarp Karaliaus Mindaugo ir Žaliojo tiltų (kvartalo tarp Žvejų ir Juozapavičiaus gatvių), žvelgiant nuo Žygimantų gatvės ar Neries krantinės?

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Ne į temą, bet kam tiek daug šarpo ir kontrasto?
                                        1. Man patinka šarpas, ji tinka architektūrai, ypač moderniai.

                                        2. Kontrastas priklauso nuo monitorių, kai kurie linkę jį perteikti neteisingai.

                                        Comment


                                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                          1. Man patinka šarpas, ji tinka architektūrai, ypač moderniai.

                                          2. Kontrastas priklauso nuo monitorių, kai kurie linkę jį perteikti neteisingai.
                                          O visokios auros virš namų ir spalvų iškraipymai (pvz. pirmoje nuotraukoje dešinėje langai ryškiai purpuriniai) irgi atsiranda dėl ,,blogo'' monitoriaus? Tiesiog nereikia persistengti, fotošopas kokybės nesukuria, nieko čia neapgausi.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X