Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Karaliaus Mindaugo komercijos ir apartamentų centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė DeSadas
    teisintis nes jie laaabai itakingi(rabinu konferencija) amerikoje, taip pat tai kulturos klausimas, reikia pabrezti kad mes gerbiam ju kulturini palikima ir tradicijas(palaikai negali but perlaidojami kiek zinau)
    Teisintis reikia, kai padarei kažką negero. Šiuo atveju taip nėra. Kažkokia rabinų (muftijų, dalailamų, dervišų ir pan.) konferencija tegu vadovauja pas save Amerikoj ar Izraelyje, Lietuvos valdžiai reikia bent truputį orumo išlaikyti.
    Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.10, 21:24.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #62
      Nežinau kiek čia lemia tradicijos, bet kiek žinau Lietuvoje, o ir ne tik joje, yra LABAI daug žydų kapinių, kurios absoliučiai jiems nerūpi...
      Tad spręskit patys, kiek čia yra religinių reikalavimų laikymasis ir kiek yra nekilnojamo turto ir žemės sklypų Vilniaus centre kainų įtakos.
      Parašas :)

      Comment


        #63
        Net jei ir buvo ten kapinės, tai dar prieš statant šį pastatą, ten jau 50 metų stovėjo Žalgirio baseinas...

        Comment


          #64
          Tie langų rėmai jau tamsios spalvos, nebėra baltų(ar pilkų) juostų.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            #65
            Parašė Eimantas
            Tie langų rėmai jau tamsios spalvos, nebėra baltų(ar pilkų) juostų.
            Šiandien pravažiuodamas atkreipiau dėmesį iš tikrųjų kur buvo balti dabar jau pakeitė spalvą , bet kitose vietose vis dar baltuoja. Na manau balti tikrai neliks.

            Comment


              #66
              Ten ko gero galėjo būti tik balta apsauginė plėvelė...
              Parašas :)

              Comment


                #67

                Net neabejoju, kad taip ir buvo

                Comment


                  #68
                  Dar nuo penktadienio ryto yra užsilikusi

                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #69
                    ^ Savižudis
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #70
                      Reklamu ant tvoros privaryta, tai... Pas mumis Klaipedoj kazkaip jas draudzia
                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                      Comment


                        #71
                        Nieko baisaus tos reklamos, vistiek tik laikinai, o man tik dabar atejo i galva kad vaziuojant tiltu nesimatys Sporto Rumu, kas yra labai gerai !

                        Comment


                          #72
                          Kažkaip nepasisekė šis namas...

                          Comment


                            #73
                            Kodel taip sakai ?

                            Comment


                              #74
                              Kai suzinojau, kad baseina griaus ir nauja pastata statys, tai pagalvojau, kad tai gera proga ka nors grazaus pastatyti. Palauksiu galutinio rezultato, bet man atrodo, kad tokia isskirtine vieta buvo galima geriau realizuoti.
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                #75
                                Parašė D.C.
                                Kažkaip nepasisekė šis namas...
                                Man irgi įdomu kodėl?

                                Mano galva šis pastatas jei ne 100 proc. pasisekė ir yra pritaikytas šiai vietai tai bent jau 90 proc. tai tikrai.
                                1. Nėra eilinė dėžė.
                                2. Fasado apdailos plokščių ir stiklų spalva parinkta labai gerai, kad nekristų labai į akį labai neišsišoktų iš aplinkos ir būtų tarsi nepastebimas. Juk visdėlto tiesiai prieš pat Gedimino pilį pastatytas.
                                3. Aukštingumas pats tas. Taip pat iš išorės ne kokiom skardom apkaltas o normaliom plokštėm, dabar nepasakysiu kokiom nes reik, jas pamatyti iš arti.

                                Comment


                                  #76
                                  As irgi galvoju kad tikrai visai neblogai isejo su siuo pastatuku.

                                  Comment


                                    #77
                                    Prisidedu prie tų kolegų, kuriems pastarasis pastatas patinka. Pravažiuojant pro tą vietą, man atrodo, kad tas pastatas visada ten stovejo. Man tai jis gerai isikomponuoja i aplinką

                                    Comment


                                      #78
                                      Kai apdailą sudės turėtų atrodyti neblogai. Šiaip mano manymu vienas pats jis kolkas neypač gerai ten įsipaišo, bet jeigu visą krantinę toliau tokiu perimetriniu užstatymu apstatytų, viskas atrodytų gerai. Aišku abejoju, kad leis ten taip toliau statyti, nes bus užstatytas vaizdas į Gedimino kalną. Nors lyg ir buvo planų šalia dar panašaus aukščio biurų pastatą įpaišyti.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Edd
                                        Kai apdailą sudės turėtų atrodyti neblogai. Šiaip mano manymu vienas pats jis kolkas neypač gerai ten įsipaišo, bet jeigu visą krantinę toliau tokiu perimetriniu užstatymu apstatytų, viskas atrodytų gerai. Aišku abejoju, kad leis ten taip toliau statyti, nes bus užstatytas vaizdas į Gedimino kalną. Nors lyg ir buvo planų šalia dar panašaus aukščio biurų pastatą įpaišyti.

                                        Salia tai kur, toliau nuo tilto? Nes tikrai dar kazko panasaus truksta .

                                        Comment


                                          #80

                                          Romo nuotrauka:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X