Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Karaliaus Mindaugo komercijos ir apartamentų centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Buvo planuojama statyti biurų pastatą, kažkur mačiau ir vizualizaciją, bet dabar galiu parodyti tik šią:
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Romo nuotrauka:

    Comment


      Manau per daug prismulkinta. Trūksta solidumo.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        sporto rumai svarbus desiniono kranto akcentas(neseniai jis buvo itrauktas i nekilnojamu kulturos vetybiu registra ir saugomas regionines reiksmes lygmeniu)todel ji butina vizualiai atverti,isryskinti,prie jo REIKETU ristis kitiems pastatams(todel ir sakau kad pries statant pastatus reikia isnagrineti situacija platesniams kontekste). o dabar-bandoma si statini uzstatyti,tiksliaus uzgriozdinti-turbut is apmaudo kad nepavyko nugriauti
        o del taves Llinass-tai tu turbut naujaji zalia pastata isvis,jei galetum-ant upes uzrioglintum.turbut nesi girdejes apie gatviu raudonasias linijas.........

        Comment


          Parašė uzstatymas
          Hmm tik nesuprantu tosho kaip naujasis pastatas gali buti neblogas,jei uzstoja sporto rumus ir per daug pasistumejes prie upes,iskrisdamas is bendro krantines uzstatymo konteksto,be to pats minejai kad statinys griozdiskas
          ....
          Taip ir disonuojamos erdves kurios seniausiai buvo suformuotos.
          kiekviena nauja statyba ka nors užstoja. sporto rūmai turi savo daugmaž suformuotą aikštę, iš kurios puikiai apžvelgiami. nors ir pastatas vertingas, bet neprivalo gi matytis iš visų apylinkiu. klaida būtų užstatyti erdvę priešais pačius tūmus.

          Parašė Llinass Rodyti pranešimą
          Tikrai ne griozdiškas. Tūris tiesiog perfekt.
          Reikia nepamamiršti, kad šalia išdygs dar vienas pastatėlis.
          sakykime, ne griozdiškas bet masyvus. vienas statinys - kvartalo dydžio. mano nuomone teisingiau butų buvę, jei toje vietoje suformuotų naują perimetrinį kvartalą, iš smulkesnių pastatų.
          Paskutinis taisė toshas; 2006.09.26, 11:34.

          Comment


            Parašė uzstatymas Rodyti pranešimą
            o del taves Llinass-tai tu turbut naujaji zalia pastata isvis,jei galetum-ant upes uzrioglintum.turbut nesi girdejes apie gatviu raudonasias linijas.........
            Turbūt esu.
            Ant upės nerioglinčiau, bet pastumčiau per tokį atstumą per kokį stovi kitoje gatvės pusėje esantis pastatas, kad būtų vientisa linija.

            Jei jau nori jį taip supeikti tai paieškok rimtų argumentų, o ne bile kad peikt arba tiesiog sakyk man jis nepatinka ir tiek.

            Kas dėl sporto rūmų, tai man jie patinka, įspūdingų konstrukcijų pastatas, bet tai nereiškia, kad aplink jį nežinia kokio dydžio spinduliu negalima nieko statyti arba statyti kioskus.

            Comment


              Blogiausia gali atsitikti tai, kad naujakuriai sugalvos skalbinius džiaustyti ant stiklinių balkono atitvarų

              Comment


                Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                Blogiausia gali atsitikti tai, kad naujakuriai sugalvos skalbinius džiaustyti ant stiklinių balkono atitvarų
                Taip ir bus. o isivaizduok daugiaaukscius gyvenamuosius namus-kiekvienam lange skirtingos uzuolaidos,langu stiklai ir t.t. ir.......... visi skalbinius dziausto 20auksti kokiam.Pastatas tampa marguciu........Ir dar-po keliolikos metu pastato fasadams reikes remonto-kas to imsis klausimas irgi aktualus..........juk ne miesto savivaldybe-bendrija,jei susikurs............?

                Comment


                  Tiem kas sako, kad neblogas pastatukas.
                  Atsakykit, kuo jis skiriasi nuo priemiesčio kotedžo/daugiabučio?

                  Comment


                    Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                    Tiem kas sako, kad neblogas pastatukas.
                    Atsakykit, kuo jis skiriasi nuo priemiesčio kotedžo/daugiabučio?
                    Į priemiesčio kotedžą daugiabutį jis nepanašus manau čia pagrindinis skirtumas.
                    O žiūrint detaliau tai priemiesčio kotedžo daugiabučio dar nemačiau su eksploatuojamu stogu.

                    Comment


                      Parašė F!R3S7ON3
                      Hm, kasdien tenka vazineti pro ta pastata. Prisipazinsiu, nusivyliau. Siaip pastatas savo forma yra ir jis tikrai tiktu sioje vietoje, jei ne ta jo zaliai - oranzine apdaila.. Savaime suprantama, tai skonio dalykas ir gal kazkam yra grazu, bet mano akimis ziurint, tai atrodo labai pigiai.. Is tiesu mazai izvelgiu skirtumu nuo eiliniu daugiabuciu kituose rajonuose, gal tik tai kad sis pastatas nera eiline deze ir turi idomesne forma, bet del apdailos (visu pirma del spalvu) kaip ir sakiau, jis man atsiduoda pigumu, lyg kazkoks apsiures. As ji isivaizduociau kokios nors tamsios spalvos, tarkim kad ir zalia bet tamsi, beveik juoda, tada butu Bet zinoma, tai tik mano skonis
                      Be abejo visų nuomonės skiriasi. Nežinau ką reikia pastatyti, kad visiem patiktų. Bet nedrįsčiau čia kišti žodžio pigus. Jis tikrai čia netinka. Apdailos medžiagos tikrai ne iš pigiųjų. Galbūt nereikėjo tos medžio spalvos kuri manau ir sudaro kai kuriem užmiesčio kotedžo įspūdį. Na o žalia spalva mano nuomone parinkta idealiai. Gedinimo pilies pašonėje neiššaukiančiai atrodantis pastatas tarsi pranyksta aplinkoje

                      Comment


                        Galėtų ten būt labiau klasikinis tinkuotas variantas (ne skardinis ir ne akmeninis). Tuomet prisiderintų prie elektrinės, sudarytų gatvės tąsą, ir sankryža visai kitaip žiūrėtųsi.
                        Beje, dėl spalvos, tai modernaus fasado "City Park" savo spalva mažiau išsišoka.

                        Galbūt ir aukštingumą šioje vietoje reikėjo labiau apriboti, kad elektrinės statula išliktu dominuojanti.
                        Tačiau kas pas mus rūpinsis bendru miesto vaizdu ir vystymusi, kai plotas ir investicijos svarbiausia.

                        Comment


                          Vilniaus archtaryba tikrai atrodo bejege sustabdyti dygstancius gargarus......
                          geriausias to irodymas-salia arch bustines iskiles zaliasis beskonis daugiaaukstis(atrodo to pacio architekto Pempes,kuris ir aptarinejama pastata projektavo)

                          Comment


                            Man patinka tos spalvos, o apdaila tikrai neatrodo pigiai (kaip tik priešingai). Labai neblogas pastatukas. Romo nuotraukose iš aukštesnių taškų gal kiek ir "chaotiškai" atrodo, bet realybėj viskas ok.
                            Paskutinis taisė Edd; 2006.09.28, 19:24.

                            Comment


                              Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                              Beje, dėl spalvos, tai modernaus fasado "City Park" savo spalva mažiau išsišoka.
                              Tiek "City park" tiek šitas savo išsišokimu lygiaverčiai. Reikia žiūrėti į aplinką norint pasakyti ar išsišoka ar ne. Kadangi "City park" yra senamiesčio pastatų apsuptį tad jam ta spalva puikiai tinka, o šis daugiau žalumos apsuptį ir vėlgi spalva parinkta tikrai neatsitiktinai.

                              Comment


                                Širyt važiuodamas per Mindaugo tiltą darsyk apžiūrinėjau tą pastatą. Tą žalia spalva neturi su kuo niveliuotis. Nėra ten tiek gamtos. O tamsus statinys atrodo per sunkus. Ir šiaip langų suskirstymai ir visas lopymas panašus į iš atliekų suręstą sandėliuką.

                                Comment


                                  Kokybiškas pastatukas, ko deja negalima pasakyti apie mano nuotraukas








                                  Comment


                                    Turiu pripazint labai gerai atrodo ir isilieja i aplinka, nors maniau, kad jis cia visiskai netinka. Bet dabar jis man labai patinka.
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      Man visida patiko, prie širdies metalo ir medžio apdaila .


                                      Bet Neries pakrantė tai siaubingai atrodo .

                                      Comment


                                        Comment


                                          Dešinėje pusėje (žiūrint į deep nuotrauką) prie šio pastato liko aptvertas sklypas su statybine technika ir pan. Kaip minėjau anksčiau, manau, kad šis pastatas turės kaimyną. Vizualizacijų kažkaip nepavyksta rasti, nors kažkur mačiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X