Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    pritariu .. tas kuris viesiem patinka man tai ziauru.. nors ir primeny NY ar SN
    Man tai buvo užtikrintas favoritas, išskyrus stogo stiklinę dalį, iki to laiko, kol nepamačiau, kad jo fasadas turės būti baltas. Tai dabar daug abejonių man kyla, ar tarp visų variantų jis deramas būti favoritu.

    Comment


      Man be to NY dar patinka sitas projektas, toks irgi kazka amerikietisko primena galbut net ir buvusi WTC.

      Comment


        Visai patiko tas NY monstras, kol nepamačiau kitų vizualizacijų. Balta spalva nesižiūri, prikišta visokių nereikalingų mišraininių elementų, įspūdingiau atrodo iš vieno kampo, o kur buvo vaizdas nuo Gedimino kalno, tai kažkoks nykus kalnas, uždengiantis bures ir vizualiai dar labiau sumažinantis NMC. Primena projektus Rygoje, ir tai ne komplimentas. Aš už 2 arba 5 projektus (realiausias laimėtojas). NMC reikia įdomesnių formų, bet ne drastiškų nukrypimų su Gizos piramidės ir Babilono sodų kūdikiu.

        Comment


          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
          Nemanau, kad taip tragiškai gali baigtis kaip tu sakai, tikrai nedės ant fasado plasmasinių blizgančių plokštelių.
          Kadangi aš sakiau, kad rudai rusva/raudona spalva būtu geriau (nebūtinai tokie patys atspalviai, bet panašios medžiagos), tad dėl bendro vaizdo įdedu savo fantazijos pvz. nuo brangiausio iki pigiausio variantų.
          1.) https://upload.wikimedia.org/wikiped...07-13-3381.jpg
          2.) https://farm6.staticflickr.com/5533/...9f02f7e7_b.jpg
          3.) http://www.kendall-heaton.com/wp-con...a-center-4.jpg
          4.) https://www.emporis.com/images/show/...ssaustraat.jpg
          Pabandykit prisiartinti kiek įmanoma, geriau įsižiūrėjus, tai kaip tik į kažkokias plokšteles ir yra panašu. Dėl spalvos irgi neaišku, bet daugumoj vizualizacijų pavaizduota balta. Pradedu abejoti šiuo projektu.

          Comment


            Keista, kad iš 17 projektų, nė vienas nėra stiprus. 10 projektų apskritai generiniai, neužkabinantys nei tūriu, nei bent kiek įdomesne fasado raiška. Kiekvienas aukštuminis pastatas nebūtinai privalo būti landmarku, bet dauguma projektų net iki vidutinio netempia. Daugeliui patinkantis 170101 aka New York atrodo įdomiausiai ir kuria visai nebloga įspūdį - bet panašu, kad tik toje naktinėje vizualizacijoje tam tikru kampu. Kitose vizualizacijose kažkaip nublanksta ir iškrenta iš konteksto.

            Visai ok atrodo ir kontekste dera 212121 ir 294181 - bet abiems stinga išskirtinumo.


            Comment


              Mano favoritai sutampa su daugumos ir 15min.lt balsavimu.





              Jie patinka dėl skirtingų priežasčių ir jeigu būtų nuspręstą statyti vieną iš šitų, šaučiau šampaną ir galvočiau kuriam dabar turėsiu duoti pirmą vietą - šitam, K18B ar Swedbankui, nes visa kita NMC yra gili depresija, gal tik Quadrumas kažkur per vidurį dar. Deja, bet tikriausiai šampano šauti neteks, nes vienas nebus pasirinktas dėl aukščio, o kitas dėl per daug sudėtingų techninių sprendimų ir didelės kainos. Kai yra šitie du, tai net nesinori kažkam skirti trečią vietą, nes ta trečia vieta nuo šitų dviejų labai atsilieka. 15min apklausoje trečią vietą šitas užima:



              Bet man visų pirma jis nepatinka dėl to, kad man atrodo vizualizacijos jo yra labai apgaulingos. Tas medžių ar žalumos įpaišytų į pastatą triukas buvo daug kur naudotas ir anksčiau, bet realybėje kažkaip nelabai kur gavos, arba gavos ne taip, kaip vaizdavo. Antras triukas - baltas stiklas, irgi jau ne kartą naudotas ir nelabai mačiau, kad kažkur taip ir gautųsi, paskutinieji Green Hall 3 naudojo, tačiau už rezultatą nepykstama, nes ten ne stikle visas gražumas, o formose. Jeigu iš šito pastato atimti tuos du triukus - manau nelabai kas ir beliks, nors nėra ir iš prasčiausių.

              Comment


                Gal ir ok, bet labai primena Sakyčiau tegul Saltoniškės lieka Saltoniškėse.



                Comment


                  Parašė Edis Rodyti pranešimą
                  Man be to NY dar patinka sitas projektas, toks irgi kazka amerikietisko primena galbut net ir buvusi WTC.
                  Sitas neblogas ir is tokiu realesniu, t.y. “ikandamu” atrodo, priesingai nei gal kai kurie kiti.

                  Comment


                    Interesna, ant kiek tatai prikerpa jiem kiaušus?

                    O dėl projektų mano supratimas toks:
                    jeigu NY -100%
                    tai kiti, nors yra įdomių bet tik iki 60% ir žemiau.

                    Comment


                      Tas NY stiliaus idomiausias, bet jam kazko truksta. Arba jame kazko per daug. Nuo Subaciaus ir nuo Gedimino kalno atrodo puikiai, bet nuo Tauro kalno ir nuo Baltojo tilto nelabai. Neaisku kokios medziagos(akmuo/betonas/skarda) ir spalva(rudas/baltas/sidabrinis). Laikrodzio nereikia arba jis turi buti didesnis.
                      Jei ne sis, nesupykciau jei butu pasirinktas banguojantis 111213 arba pasvires 100001.

                      Visi kiti nelabai verti demesio, nes nekontrastuoja su savivaldybe(auksciu arba fasadu), susilieja, ir kartu su Bure formuoja nebe kalva, o tiesu horizonta.

                      Comment


                        Netyčia radau panašų statomą pastatą Varšuvoj. Nesakau, kad copy-paste, tiesiog galime įsivaizduoti kaip maždaug atrodytų realybėje.



                        Comment


                          Stiklainiu rojus. Tikiuos Dargis pasirinks favorita. LIVE SQUARE konkurse net PLH siule stiklaini, taciau EIKA pasirinko akmeni, brangesni varianta.

                          Comment


                            Nartiurmortas "Balaganas". 2019 m.

                            Comment


                              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                              Stiklainiu rojus. Tikiuos Dargis pasirinks favorita. LIVE SQUARE konkurse net PLH siule stiklaini, taciau EIKA pasirinko akmeni, brangesni varianta.
                              Ne akmenį, o fanierą.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Ne akmenį, o fanierą.
                                Ai tiesa, juk ten MPP sudejo, atleiskite
                                fasadų medžiagiškumas – stiklo-aliuminio konstrukcijų fasadinė sistema su natūralaus akmens plokštėmis ir aliuminio kompozito lankstiniais.

                                Comment


                                  Nezinau ar gerai kelti didelias pakartotinas foto. Bent jau citatose gal ju nereikia. Labai uzsikkimso telia siulas.

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                    Stiklainiu rojus. Tikiuos Dargis pasirinks favorita. LIVE SQUARE konkurse net PLH siule stiklaini, taciau EIKA pasirinko akmeni, brangesni varianta.
                                    Už akmenį EIKA tiek karmos taškų užsidirbtų, kad net pilaitės "nesąmones" būtų galima pamiršt.

                                    Comment


                                      Parašė Hub Rodyti pranešimą

                                      Už akmenį EIKA tiek karmos taškų užsidirbtų, kad net pilaitės "nesąmones" būtų galima pamiršt.
                                      Atejus Domui islindo 3 kokybiski projektai - Vytauto35, Baltas Lapas ir Live Square. Net ir baisiausia, mano manymu, pokrizini Pilaites projekta jis praretino, nuimdamas viena daugiabuti, kas siaip jau yra pakankamai retas atvejis vystytoju biznyje, kuri pradejo jo tevas, kaip ir namu pynes, copy/paste dezutes. Reziumuojant noriu pasakyt, kad sunui architektura rupi kur kas labiau nei tevui ir EIKA turi visus sansus igyvendint si projekta, nezinau kaip ji uzvadint.. BERLIN tebunie. Koja pakist gali nebent "kalvos" fanatai, kovotojai del aukstingumo. Na pagyvensim pamatysim.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                        Atejus Domui islindo 3 kokybiski projektai - Vytauto35, Baltas Lapas ir Live Square. Net ir baisiausia, mano manymu, pokrizini Pilaites projekta jis praretino, nuimdamas viena daugiabuti, kas siaip jau yra pakankamai retas atvejis vystytoju biznyje, kuri pradejo jo tevas, kaip ir namu pynes, copy/paste dezutes. Reziumuojant noriu pasakyt, kad sunui architektura rupi kur kas labiau nei tevui ir EIKA turi visus sansus igyvendint si projekta, nezinau kaip ji uzvadint.. BERLIN tebunie. Koja pakist gali nebent "kalvos" fanatai, kovotojai del aukstingumo. Na pagyvensim pamatysim.
                                        O kai pradės vadovauti Dargio anūkas, tapsim geros architektūros sostine. Be ironijos. Baigsis pirminio kapitalo kaupimo stadija, kuri visur ir visada būna žiauri, bjauri ir skausminga.

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

                                          Ai tiesa, juk ten MPP sudejo, atleiskite
                                          Kalkakmenis lygiai tiek pat akmuo, kiek Moskvič - automobilis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X