Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus Lukiškių aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomizmas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Seimo aikštę pirmiausiai tai reikėtų rekonstruoti, tada dar urbanizuoti tas Seimo aikšteles ir laukymes, nutiesti ten pėsčiųjų tiltą į Žvėryną ir tas Gedimino pr. galas gal pradėtų atsigauti. Bet toje pusėje didžiausia intriga turbūt yra ką pavyks su Lukiškių kalėjimu padaryt.
    Toje miesto dalyje yra iš viso katastrofiškas dalykas - nuo Baltojo tilto iki Seimo nėra nei vienos perėjos per Goštatuto gatvę ir absoliučiai jokių žmonėms pritaikytų erdvių kitoje jos pusėje, kuri arčiau upės. Net šaligatvio.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    trivialios pramogos ir tiesiog elementarus mėgamasis laisve
    Kiek galima valkioti tą žodį, esantį ir vienos infantilios partijos pavadinime. Nepriklausomybei 30 metų ir vis dar pliažas asocijuojasi su laisve. Rimtai? Lietuvoje kažkoks pliažų trūkumas, kad į tai žiūrima kaip į stebuklą? Daiktus reikia vadinti tikraisiais vardais: tai yra Laisvės partijos rinkimų kampanijos smėlio dėžė.

    Jei betono Palangoje pavyzdys nelabai įtikina, tai galima bandyti atrakcionų parko Nepriklausomybės aikštėje (prie Seimo) pavyzdį. Juk būtų labai linksma ir smagu - kiek ten galima minėti tą sausio 13-ąją. Juk supimasis yra laisvė ar ne, sankauskai? Ir tai būtų pakankamai unikalu ar ne, the manual?

    Seniau buvo rašyta apie Vilniaus benamį, kuris Gedimino prospekte tuštinasi į šiukšlių dėžes. Tai jau turbūt pati aukščiausia laisvės forma? Nes kai kuriems laisvė kažkodėl asocijuojasi tik su pramogomis ir žemiausiais instinktais.
    Paskutinis taisė senasnamas; 2020.06.24, 12:24.

    Komentuoti:


  • themanual
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Kiek žinai pasaulio miestų centrinių aikščių su pliažais?
    Būtent, kad nedaug, tame ir idėja nedaryti eilinio pliažo prie upės, o padaryti kažką unikalaus, kas patrauktų pasaulio dėmesį. Bet vertibių sergėtojams tai bus kičas (nors įrengta stilingai ir tas jaučiasi, tas pats takas per smėlį puikiai priderintas prie pastovaus aikštės takų tinklo) vien dėl to kad reikia kažkaip sudirbti idėją.

    Mano vidinis užkalnis jaučia, jog tiesiog turime reikalą su grupe žmonių, kurie nenori nieko unikalaus Vilniuje, jie nekenčia ne tik turistų, bet ir gyventojų atvykusių iš kitur, jie nori kad miestas būtų nežinomas, tuščias ir užkonservuotas, toks koks buvo jų vaikystėje. Jie nenori matyti vaikų besimaudančių fontanuose, nemokamas kinas ir koncertai ne lietuvių ar rusų kalba jiems kelia baimę ir pasišlykštėjimą, nes jie nesupranta kas kalbama. Jiems nepatinka investicijos į miestą ir verslo centrai, nes jie nors ir nenori gyventi skurde, bet dar labiau nenori, kad kažkas gyventų geriau už juos. Jie nenori naujovių, nenori matyti jodaodžių ir homoseksualių porų susikibusių už rankučių, nes nesugebės paaiškinti vaikams, nors nesugeba paaiškinti ir vidurinės mokyklos matematikos kurso. Jiems nereikia modernaus meno, tik pragmatinės tarybinės stilistikos statulų.

    Šis pliažas leido prasiveržti visiems šiems ilgai kauptiems kompleksams, bet miestiečių šypsenos ir laimingi vaikai Lukiškių aikštėje yra ženklas, jog visuomenėje lūžis jau įvyko ir besipiktinantiems teks prisitaikyti arba su laiku tiesiog išnykti

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Nėra čia ko apsimetinėti ir nereikia meluoti. Akivaizdu, kad tebeskauda subinę dėl Vyčio ir dėl to viskas blogai su Lukiškių aikštę. Nes tikrai žiauriai blogas skonis ant smėliuko atsisėdus pažiūrėt filmus, nu nerealai blogai. Vieninteliai argumentai kodėl blogai, kad čia reikia raudoti arba, pateikiami per paties išsigalvotus palyginimus, kad 'dabar užbetonuos Palangos paplūdimį ir visi leftistai plos katučių', kurie yra žemiau absurdo ribos.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Kiek žinai pasaulio miestų centrinių aikščių su pliažais? Čia kalba eina ne tiek apie linksmumą, kiek apie prastą skonį ir kičą. Kai kurie neturi tiek nuovokos, kad be kritikos priima bet kokią reklaminę nesąmonę. Pvz., Palanga susigalvotų užbetonuoti pliažą, vietinis koks nors politinis personažas paaiškintų, kad tai progresyvu ir originalu, dabar bus kaip Vilniaus Europos aikštė, ir vietiniams paaugliams atrodytų, kad tai visai gera idėja. O nepatenkinti būtų vadinami senais bambekliais, kuriems viskas blogai ir kurie ieško tik negatyvo .
    Paskutinis taisė senasnamas; 2020.06.24, 10:25.

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Net keista. Padarė neblogą PR ir įrengė vietą gyventojams pačilint miesto centre, o atsirado tiek nepatenkintu. Atsibudo parazitai

    Kultūros paveldo komisija: paplūdimio įrengimas Lukiškių aikštėje nedera su istorine ir memorialine jos reikšme

    Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...e-jos-reiksme/

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė liootas Rodyti pranešimą
    Na, o turbūt ta tolesnė dalis link Žvėryno niekada nebus jauki ar populiari, nebent ir Seimo aikštėje kokį pliažiuką įmes Arba kokį baseiną to siaubingo fontano vietoj
    Seimo aikštę pirmiausiai tai reikėtų rekonstruoti, tada dar urbanizuoti tas Seimo aikšteles ir laukymes, nutiesti ten pėsčiųjų tiltą į Žvėryną ir tas Gedimino pr. galas gal pradėtų atsigauti. Bet toje pusėje didžiausia intriga turbūt yra ką pavyks su Lukiškių kalėjimu padaryt.

    Komentuoti:


  • MarkWood
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Aš tai nesuprantu, o tai čiuožykla visą žiemą niekam netrukdė? O jau pliažas tai blogai?
    Pasikartosiu, bet man ten trūksta pirtelių ir baseiniukų. Vien ant smėlio gulėti - per mažas veiksmas. O maudytis viduryje miesto būtų šiokia tokia pramoga. Kaip ir ant ledo čiuožinėti (kas absoliučiai netrigerino nei vieno).
    Na.. čiuožykla jau galima sakyti- rimtas sportas. Pirmakartis sportas ant pačiūžų- jau gana rimta kančia. Tai kentėti pas mus gi įgimta ir suprantama.
    O gulėti išsidrėbus vidury miesto ant laukinio smėlio- tai jau gi beveik seksas baltoj šviesioj dienoj! Apsaugok, viešpatie..

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Aš tai nesuprantu, o tai čiuožykla visą žiemą niekam netrukdė? O jau pliažas tai blogai?
    Pasikartosiu, bet man ten trūksta pirtelių ir baseiniukų. Vien ant smėlio gulėti - per mažas veiksmas. O maudytis viduryje miesto būtų šiokia tokia pramoga. Kaip ir ant ledo čiuožinėti (kas absoliučiai netrigerino nei vieno).

    Komentuoti:


  • MarkWood
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Idėja tai labai gera ir originali. O ten bus tik smėlis, ar ir kiti reikalingi dalykai - pastatys baseinus, pirteles? Turėtų būti labai faina degintis, nueiti į pirtį, niurktelėti į baseiną viduryje judraus miesto. Būtent tam ir yra viešos erdvės, jos turi būti cool ir skirtos žmonėms.
    Man svarbiausiai kad būtų šaltų čeburėkų ir karšto alaus..
    O jei rimtai, užknisa saviplakos, ir įsižeidusių pagraudenimu motyvai iš paskos gerai nuotaikai ir atmosferai.
    Čia panašiai , kai Onai nuotaika sugenda, kai Nijolė linksmesnių vyrų apsupta būna ir gyvenimu nesiskudžia.

    Komentuoti:


  • liootas
    replied
    Galim pasidžiaugti, kad pagaliau Lukiškių aikštė atgaivino tą viduriniąją Gedimino prospekto dalį, ten dabar daug veiksmo vyksta, gera matyti. Na, o turbūt ta tolesnė dalis link Žvėryno niekada nebus jauki ar populiari, nebent ir Seimo aikštėje kokį pliažiuką įmes Arba kokį baseiną to siaubingo fontano vietoj

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Taip, niekas nenumirs ir be liemenėlės. Svarbiausia nebūti provincialiems.


    Dabar ir Bačiuliui turėtų patikt

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Taip, niekas nenumirs ir be liemenėlės. Svarbiausia nebūti provincialiems.


    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Smėliukas labai tinka istorijai paslėpti.

    Budapešto didvyrių aikštė. Liūdi vengrai neturėdami joje pliažiuko.
    dėl pliažo galima ginčytis, o va vis lygintis su kažkuo yra vienareikšmiškai provincialu.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Niekas nenumirs ir jei Lukiškių aikštėj pastatyt Lenino paminklą bei jam į ranką įduot Trečiojo reicho vėliavą

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    Klausykit visiskai nuo temos nusivaziavot. Niekas nenumirs kad menesi pastoves tas papludimys lukiskiu aiksteje. Nezinau,gal specialiai tokia vieta pasirinko, nes labai daug free marketing gavo.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą

    Kieno mintis? Man atrodo, kad patys šios nesąmonės adeptai tą mintį ir pagimdė...
    Na, kaip ten bebūtų, centro-dešinės rinkėjus Šimašius prarado per vieną saulėtą dieną
    Tai kad jau vien virš šito tavo komentaro Lukiškių aikštę bandoma lyginti su kapinėmis, kur galima tik raudoti ir gedėti.

    Parašė oranger Rodyti pranešimą

    Ar bent vienas žmogus kažką sakė apie raudas? Kalbame apie prastą skonį.
    Čia toks argumentų beviltiškumas - apie tas "raudas" kiekviename pranešime kartoti?
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Vilniuje dar yra daug viešo naudojimo vietų, kurių panaudojimas miestiečių linksmybėms panaudotinas žymiai labiau. Tarkim, Rasų kapinėse būtų galima puikius amerikoniškus kalnelius įrengti – čiukšt nuo Čiurlionio ir jau pas Basanavičių, arba Antakalnio kapinės... Ten prie sausio 13-os memorialo puiki vieta riedlentininkų varžyboms ar net motokroso varžyboms“

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė sankauskas

    Aciprašau, jei įžeidžiau tave ir tavo koloradinius draugus. Tovariščiau.
    tokio trenkto forume dar nesu matęs...

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Smėlio papludimys yra "istorinė tiesa"?
    Smėliukas labai tinka istorijai paslėpti.

    Budapešto didvyrių aikštė. Liūdi vengrai neturėdami joje pliažiuko.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė sankauskas

    koloradinių ura patriotų
    pats sugalvojai šį mėšlą?

    Komentuoti:

Working...
X