Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    O kam taip kategoriskai? Gal kazka per viduri - padarom kokybiska antstata?
    Gal jau užtenka šneketi ir nusišnekėti? Pykit nepykit, bet jei nemokam statyti žmoniškai, tai gal nekišam rankų prie tokių pastatų!

    Comment


      Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
      Gal jau užtenka šneketi ir nusišnekėti? Pykit nepykit, bet jei nemokam statyti žmoniškai, tai gal nekišam rankų prie tokių pastatų!
      Gal būt, bet paskui nesipiktinkim, kad nieko nevyksta, kad viskas apleista ir griūva. Kad ir autobusų stoties rekonstrukcijos projektas; jį tiesiog visi bijo tvirtinti. Turbūt greit prokuratūra taps dar viena vieta, kur reiks tvirtinti architektūrinius projektus, prokurorams teks įgyti dar ir architekto išsilavinimą.

      Comment


        Parašė Linas Rodyti pranešimą
        Gal būt, bet paskui nesipiktinkim, kad nieko nevyksta, kad viskas apleista ir griūva. Kad ir autobusų stoties rekonstrukcijos projektas; jį tiesiog visi bijo tvirtinti. Turbūt greit prokuratūra taps dar viena vieta, kur reiks tvirtinti architektūrinius projektus, prokurorams teks įgyti dar ir architekto išsilavinimą.
        Mano nuomone geriau nestatyti nieko, nei naikinti tai ką turime.
        Jei trūksta patalpų, yra pilna apleistų pastatų, kuriuos galima sutvarkyti, atstatyti. Puikiausias to pavyzdys Ž. Šančių kareivinės.
        Kaunas ir taip negali pasigirti dideliu senamiesčiu, o dar jei LA darkomas...

        Comment


          Parašė Taut. Rodyti pranešimą
          Straipsnyje aiškiai pažymėta, kad "istorinio pastato natūralumas ir aukštingumas" jau buvo žalotas 1902 ir 1928.
          Šį pastatą kažin ar verta aukštint. Ne dėl, kad tai vertingas pastatas, tačiau šiandien einant alėja atsekiau tokį vertikalios kompozicijos modulį, kurio vertėtų laikytis planuojant LA ateitį.
          Reiks šia tema kalt straipsnį dabar galvoju
          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

          Comment


            Parašė Athens Rodyti pranešimą
            Šį pastatą kažin ar verta aukštint. Ne dėl, kad tai vertingas pastatas, tačiau šiandien einant alėja atsekiau tokį vertikalios kompozicijos modulį, kurio vertėtų laikytis planuojant LA ateitį.
            Reiks šia tema kalt straipsnį dabar galvoju
            Dėl šito pilnai sutinku.
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
              Gal jau užtenka šneketi ir nusišnekėti? Pykit nepykit, bet jei nemokam statyti žmoniškai, tai gal nekišam rankų prie tokių pastatų!
              ot, tai protinga mintis. Nežinau nei kas, nei kaip ir man neįdomu. Ten buvo blogai, vadinas blogai visur. Ne ir taškas.
              Mano nuomone, geras atnaujinimas visai nėra blogis. Nereikia leist tokių nesusipratimų, kaip su Versaliu buvo, o pažeidimus bei nukrypimus griežtai baust. Kam tie kategoriški NE?

              Comment


                Parašė enigma Rodyti pranešimą
                Labai gera naujiena! Užteks žaloti istorinius pastatus ir jų natūralumą ir aukštingumą.
                Aš tai kažkaip nematau čia jokio žalojimo. Antstatas atitrauktas nuo gatvės, visiškai nekliūnantis ir negadinantis vaizdo. Dabar kad pastatė kažkas stiklainį vienoje vietoje, tai užkonservuosim visus likusius pastatus ir džiaugsimės savo apgriuvusiu paveldu?

                nuotrauka is 15min.lt
                Paskutinis taisė MikasRidikas; 2012.03.23, 16:56.

                Comment


                  Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                  Aš tai kažkaip nematau čia jokio žalojimo. Antstatas atitrauktas nuo gatvės, visiškai nekliūnantis ir negadinantis vaizdo. Dabar kad pastatė kažkas stiklainį vienoje vietoje, tai užkonservuosim visus likusius pastatus ir džiauksimės savo apgriuvusiu paveldu.
                  Atvaizdas

                  nuotrauka is 15min.lt
                  Praito renderis irgi man patiko, o ką gyvai padarė tai...

                  Comment


                    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                    Praito renderis irgi man patiko, o ką gyvai padarė tai...
                    Tai realizacija jau kitas reikalas, kad skiriasi kaip diena ir naktis nuo renderio.
                    Bet aš apie tai, kad vienas blogas įgyvendintas projektas sudrebino visiems kinkas ir užkerta kelią kitiems normaliems projektams.

                    Comment


                      Man tai iš viso juokinga ši diskusija. Savininkai 10 metų laiko apleistą pastatą ir neva papildomas aukštas išgelbės situaciją.
                      Problema ta kad neturi pinigų (per tiek laiko jau buvo galima ir įrengti ir parduoti verslą šiame pastate), tai kam dar bėdžiams suteikti galimybę leisti eksperimentuoti...

                      Comment


                        Skaitant paskutinius komentarus darosi nenuostabu, kad Kaunas yra bene vienintelis miestas ar miestelis Lietuvoje, per 20 nepriklausomybės metų nesugebėjęs net kosmetiškai paremontuoti pagrindinės miesto gatvės.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė Rodrigez Rodyti pranešimą
                          Man tai iš viso juokinga ši diskusija. Savininkai 10 metų laiko apleistą pastatą ir neva papildomas aukštas išgelbės situaciją.
                          Problema ta kad neturi pinigų (per tiek laiko jau buvo galima ir įrengti ir parduoti verslą šiame pastate), tai kam dar bėdžiams suteikti galimybę leisti eksperimentuoti...
                          Tai kad šis pastatas kaip tik sakyčiau yra atnaujintas ir suremontuotas. Na gal kas gali konkrečiai jo apleidimą iliustruoti nuotraukomis?
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            ji renovavo gan senai, bet nenaudojo, tai jis dabar nei toks nei toks. Isore jau vietom tvarkyt reikia, nes lupas tinkas ir pan. Bet pastatas toli grazu nera apleistas, tiesiog nenaudojamas (neskaitant pirmo auksto)

                            Comment


                              Parašė boo Rodyti pranešimą
                              ot, tai protinga mintis. Nežinau nei kas, nei kaip ir man neįdomu. Ten buvo blogai, vadinas blogai visur. Ne ir taškas.
                              Mano nuomone, geras atnaujinimas visai nėra blogis. Nereikia leist tokių nesusipratimų, kaip su Versaliu buvo, o pažeidimus bei nukrypimus griežtai baust. Kam tie kategoriški NE?
                              Visada reikia įvertinti visas aplinkybes. Aš tikrai nesu nusistatęs prieš panašias rekonstrukcijas, tačiau, įvertinkim tai, kad užsakovai retai kada klauso architektų nuomonės (dažniau būna atvirkščiai), paveldosaugininkai nemokšiškai dirba savo darbą, leidimų išdavimo tvarka irgi lengvai apgaunama... O įstatymo eilutė, kad neteisėtus statinius reikia griauti irgi galioja ne viesiem. Deja, bet tokia tiesa

                              Comment


                                Savivaldybės neveiklumas žudo

                                Sveiki. Aš vis nerimstu dėl LA rekonstrukcijos. Jūs man paaiškinkit vieną dalyką- kodėl kitie miestai susitvarkė savo pagrindines gatves, o Kaunas, būdamas antras pagal dydį miestas nesugeba to padaryti. Be to, meras svaičioja apie kongresų rūmus, kurių miestui tikrai nereikia. Todėl manau, ar nebūtų galima kaip nors įtikinti valdininkus ar patį merą asmeniškai, pasitelkiant spaudą, pradėti vykdyti rekonstrukciją. Nes jis žada tik metų antroje pusėje pradėti konkursą.
                                P.S. Įdomu, ar bent jau pateikta paraiška ES dėl rekonstrukcijos?
                                AČIŪ

                                Comment


                                  Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
                                  Sveiki. Aš vis nerimstu dėl LA rekonstrukcijos. Jūs man paaiškinkit vieną dalyką- kodėl kitie miestai susitvarkė savo pagrindines gatves, o Kaunas, būdamas antras pagal dydį miestas nesugeba to padaryti. Be to, meras svaičioja apie kongresų rūmus, kurių miestui tikrai nereikia. Todėl manau, ar nebūtų galima kaip nors įtikinti valdininkus ar patį merą asmeniškai, pasitelkiant spaudą, pradėti vykdyti rekonstrukciją. Nes jis žada tik metų antroje pusėje pradėti konkursą.
                                  P.S. Įdomu, ar bent jau pateikta paraiška ES dėl rekonstrukcijos?
                                  AČIŪ
                                  http://www.myliukauna.lt/lt/naujieno...--14-pasiulymu
                                  „Jau esame parengę reikalingus dokumentus Laisvės alėjos rekonstrukcijai, tad 2014-aisiais galėsime startuoti." - nors tu pazadu jau buvo, tad..

                                  Comment


                                    šiaip tikiu, kad pradės. nors tais metais berods rinkimai savivaldybių? jeigu spės paleist viską iki jų, nebus kur trauktis

                                    Comment


                                      Rinkimai tik 2015 m., bet aš vistiek netikiu, kad kada nors prasidės rekonstrukcija, nes jau tiek metų tik žada. Nejau jiems sunku rasti pinigų bent pradžiai?

                                      Comment


                                        Po to, kai AJ pr. baigs, ir Savanorių pr. estakadą suremontuos, manau, prieis ir prie Laisvės.

                                        Comment


                                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                          Po to, kai AJ pr. baigs, ir Savanorių pr. estakadą suremontuos, manau, prieis ir prie Laisvės.
                                          O yra koks nors realus projektas remontuoti estakadą? Nes Panemunės tiltą irgi senų seniausiai reikėjo remontuoti, bet projekto ilgai nebuvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X