Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    vaziuojant su 23c ratais tas tarpas tarp plyteliu yra visiskas griovys Lygiai taip pat, kaip ir lietaus kanalizacija. Pripazistu, kad esu viena kart partrenkes zmogu, bet tai dalinai todel, kad vaziuojant laisve labai sunku ziuret kur vaziuoji, kai turi ziuret po ratu, kad i grioveli nepataikytum, o pestieji paprastai deje skersa tiek ant masinu tiek ant dviraciu ir nei dairos nei jiems idomu kas aplink vyksta

    Jei daryt, tai daryt normalu taka, o ne trinkeles. Jei daryt taka, tai turi but atskyrimas, bent minimalus koks nors, kad pestieji nenoretu i ta taka lipt be reikalo

    Comment


      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
      vaziuojant su 23c ratais tas tarpas tarp plyteliu yra visiskas griovys
      Tai susimontuok padangas, o ne prezervatyvus ant tekinių, jei nori raižyti tratuarais.

      Jei daryt, tai daryt normalu taka, o ne trinkeles. Jei daryt taka, tai turi but atskyrimas, bent minimalus koks nors, kad pestieji nenoretu i ta taka lipt be reikalo
      Va dėl šito tai pritariu abiem ratais.

      Comment


        Dviratininkai: Laisvės alėjos rekonstrukcijos plane reikia ištaisyti vieną klaidą

        Dviratininkai piktinasi, jog į Laisvės alėją grąžinami automobiliai, kurie teršia aplinką ir kelią triukšmą, o jie lieka už borto. Dviračių entuziastai viliasi, jog kol dar nėra įsibėgėjusi rekonstrukcija, bus pakeistas planas ir atsiras vieta, kur jie saugiai galėtų keliauti.

        Comment


          Aš tai manau idealiausias dviratininkų kelias būtų Donelaičio ir Kęstučio gatvėmis, specialiai jiems įrengta kokio metro pločio juosta, nudažyta kaip užsienį raudona spalva. Aišku čia turbūt toli kol tai įvyks, nebent finansavimas būtų gautas iš ES, kaip buvo su tais nusileidimais pėstiesiems prie šviesoforų . Išvis nesuprantu kodėl pas mus neprigyja papildomų juostų įrengimas dviratininkams.

          Comment


            Parašė kgarnetas Rodyti pranešimą
            Aš tai manau idealiausias dviratininkų kelias būtų Donelaičio ir Kęstučio gatvėmis, specialiai jiems įrengta kokio metro pločio juosta, nudažyta kaip užsienį raudona spalva. Aišku čia turbūt toli kol tai įvyks, nebent finansavimas būtų gautas iš ES, kaip buvo su tais nusileidimais pėstiesiems prie šviesoforų . Išvis nesuprantu kodėl pas mus neprigyja papildomų juostų įrengimas dviratininkams.
            Pritariu. O nepritampa dviratininkų juostos todėl, kad dviratininkai vis dar jaučiasi labiau pėstieji negu eismo dalyviai.

            Comment


              Parašė Taiga Rodyti pranešimą
              Pritariu. O nepritampa dviratininkų juostos todėl, kad dviratininkai vis dar jaučiasi labiau pėstieji negu eismo dalyviai.
              Ir manau didžiąja dalimi dviratininkai taip jaučiasi dėl vairuotojų požiūrio į dviratininkus. Pats esu tiek vairuotojas tiek dviratininkas, tačiau važiuoti dviračiu vienam sraute su automobiliais man atrodo pavojinga.
              http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

              Comment


                šiaip žiūriu toks projektas, o nuotraukų nulis gal dar kas iš forumiečių nežino, tai yra facebook'e toks puslapis: Laisvės alėjos rekonstrukcija. Pradžia., kur pastoviai dedamos nuotraukos ir atnaujinimai rekonstruojamo ruožo, galit pasižiūrėt.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  šiaip žiūriu toks projektas, o nuotraukų nulis gal dar kas iš forumiečių nežino, tai yra facebook'e toks puslapis: Laisvės alėjos rekonstrukcija. Pradžia., kur pastoviai dedamos nuotraukos ir atnaujinimai rekonstruojamo ruožo, galit pasižiūrėt.
                  Apkabinėjo užuolaidom iš visų pusių, kad pikta akis nenužiūrėtų, o ropštis ant Įgulos bažnyčios laiptų tingisi.

                  Comment


                    Yra ir tarpų per kuriuos puikiai matosi, stabtelėjau šiandien mindamas pro šalį, tačiau nėra nei ką žiūrėti nei fotografuoti
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Čia kam labai nuotraukų norėjos,tik nepykit už kokybe su tel fotkinta.
                      link soboro:




                      link fontano:

                      Comment


                        Pavyko

                        Laisvės alėja išliks pėsčiųjų bulvaru

                        „Laisvės alėjoje automobiliams vietos neliks, ji bus skirta pėstiesiems. Dviračių takas joje taip pat išliks“, – penktadienio rytą vykusio pasitarimo rezultatus pristatė P.Mačiulis.

                        Comment


                          o man patiko techninė informacija, kad Laisvės alėjos grindinys bus tamsaus granito, o dviračių tako balto

                          Comment


                            LAISVĖS AL. REKONSTRUKCIJA: VALDŽIAI LABIAUSIAI GALVĄ SKAUDA DĖL PINIGŲ. http://m.kauno.diena.lt/naujienos/ka...vazines-693356

                            Comment


                              Čia dar prie to pačio tik iš Kauno žinių


                              http://www.kaunozinios.lt/miestas/la...liu_86820.html
                              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                              Comment


                                O man nepatiko, kad planuoja atsisakyt konkės, kuri būtų buvusi fantastiška pramoga ir traukos dalykas...

                                Comment


                                  Man irgi liūdna pasidarė. Galvojau, kad bus pretekstas dažniau nuvykt į Kauną, bet dabar...
                                  Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                  Comment


                                    Parašė lukass Rodyti pranešimą
                                    Man irgi liūdna pasidarė. Galvojau, kad bus pretekstas dažniau nuvykt į Kauną, bet dabar...
                                    na konke turetu but su arkliais, nes elektrine jokio idomumo neprides. Tas planuojamas traukinukas tuo labiau. Is kitos puses juk LA nera labai ilga , kur galetu ta konke vaziuot? I Vilniaus gatve niekaip, reiktu visa grindini keist, plius dar pozemine pereja.

                                    Comment


                                      Parašė StarSailor Rodyti pranešimą
                                      na konke turetu but su arkliais, nes elektrine jokio idomumo neprides.
                                      Turbūt net atvirkščiai Na mažų mažisuaisia vienodai.

                                      Comment


                                        Del konkes dar galutinai nenutarta

                                        Comment


                                          Parašė vivakaunas Rodyti pranešimą
                                          Del konkes dar galutinai nenutarta
                                          Svarbu automobilius pašalino. Idiotiškesnės idėjos paieškot reikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X