Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Pasiūlymus reikia teikti dar iki projektavimo pradžios, o ne stabdyti projektą, kai jau viskas patvirtinta ir prasidėjo statybos.
    Bent iš Kiaunės interviu galima aiškiai suprasti, kad minimus dalykus be problemų galima koreguoti. Taip pat ir iš vice mero atsakymo galima tą suprasti, nes sako, kad dar nėra nuspręsta galutinai dėl eismo.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Pasiūlymus reikia teikti dar iki projektavimo pradžios, o ne stabdyti projektą, kai jau viskas patvirtinta ir prasidėjo statybos.
      Turi būti normalus projekto pristatymas visuomenei, tada ir pastabos bus pateiktos laiku.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Turi būti normalus projekto pristatymas visuomenei, tada ir pastabos bus pateiktos laiku.
        Pristatymo nebuvo, bet iš projekto informacijos buvo aišku, kad automobilių eismo galės ir nebūti pagal poreikius. Apskritai bet kokioje gatvėje bet kada gali uždėti plytą ar pėsčiųjų/dviračių tako ženklą ir kelis vazonus gėlių, jokių dėl to problemų nematau.
        Paskutinis taisė Lettered; 2015.04.22, 15:23.
        Flickr

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Bent iš Kiaunės interviu galima aiškiai suprasti, kad minimus dalykus be problemų galima koreguoti. Taip pat ir iš vice mero atsakymo galima tą suprasti, nes sako, kad dar nėra nuspręsta galutinai dėl eismo.
          Nėra nuspręsta dėl eismo, tačiau grindinys bus pritaikytas jam. Tai ko čia dabar kovoti dėl nieko? Kai bus priimami sprendimai dėl eismo - tada ir reikškitės.

          Dabar prispaminot krūvą puslapių faktiškai apie nieką. Diskusijos apie orą, nes nėra jokių sprendimų priimtų.

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            Nėra nuspręsta dėl eismo, tačiau grindinys bus pritaikytas jam. Tai ko čia dabar kovoti dėl nieko? Kai bus priimami sprendimai dėl eismo - tada ir reikškitės.

            Dabar prispaminot krūvą puslapių faktiškai apie nieką. Diskusijos apie orą, nes nėra jokių sprendimų priimtų.
            Pala pala, gerbiamasis. Taigi jeigu nereikšime pastabų, tai sudės plyteles su raštais mašinų parkavimui, o dviračių tako nebus. Tai po to dažys dviračių taką baltom linijom kaip dabar?? Gal geriau iškart jį paženklinti raudonom plytelėm?

            Comment


              Bet jaučiat - projektas buvo daromas kiek metų? Berods 5, jei ne daugiau. O neišspręsti net tokie principiniai klausimai.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Bet jaučiat - projektas buvo daromas kiek metų? Berods 5, jei ne daugiau. O neišspręsti net tokie principiniai klausimai.
                Čia tas pats, kaip su Merkurijaus projektu, atsimenu aš dar univere mokiausi, kai stovėjo palapinė prie pastato griuvėsių ar tai tuščio pastato, kur buvo sakoma, jog va, va....po metų jau gražu bus...o kiek praėjo...
                Tai šiuo atveju, netgi tokios palapinės nebuvo su vizualizacija. Maždaug patys nusprendėm, patys padarysim, o jūs čia visi dar rėkiat...Taip, kad kaip tik geriau, kai daug yra rėkiančių, nes gal biški kliaudų išvengia ir nereikia sakyti po metų ar dviejų, jog vai, vai, kokią nesąmonę ana valdžia pridarė...
                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                Comment


                  Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                  Čia tas pats, kaip su Merkurijaus projektu, atsimenu aš dar univere mokiausi, kai stovėjo palapinė prie pastato griuvėsių ar tai tuščio pastato, kur buvo sakoma, jog va, va....po metų jau gražu bus...o kiek praėjo...
                  Tai šiuo atveju, netgi tokios palapinės nebuvo su vizualizacija. Maždaug patys nusprendėm, patys padarysim, o jūs čia visi dar rėkiat...Taip, kad kaip tik geriau, kai daug yra rėkiančių, nes gal biški kliaudų išvengia ir nereikia sakyti po metų ar dviejų, jog vai, vai, kokią nesąmonę ana valdžia pridarė...
                  Reik ne rėkti, ir nepanikuoti kaip tamsta darėte, o pasiskaityti kur kokia info yra ir jei neaišku kaip Dsanto paklausti atsakingų asmenų. O postų rašymas kad va laisvė tampa tranzitine gatve yra beprasmis.
                  Kaip ir palyginimas su Merkurijumi, kur yra privatus kapitalas kuris bankrutavo, o jei būtų nebankrutavęs esu įsitikinęs kad tai būtų buvęs senai pabaigtas ir centrą puošiantis pastatas.

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Pala pala, gerbiamasis. Taigi jeigu nereikšime pastabų, tai sudės plyteles su raštais mašinų parkavimui, o dviračių tako nebus. Tai po to dažys dviračių taką baltom linijom kaip dabar?? Gal geriau iškart jį paženklinti raudonom plytelėm?
                    Neduok dieve dar vieno dviraciu tako is plyteliu...

                    Comment


                      Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                      Neduok dieve dar vieno dviraciu tako is plyteliu...
                      Man asmeniškai visai gražiai atrodo takai iš trinkelių ir važiuoti smagu.

                      http://www.miestai.net/forumas/showp...9&postcount=63
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                        Neduok dieve dar vieno dviraciu tako is plyteliu...
                        Tai gražiau baltos juostos?

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Tai gražiau baltos juostos?
                          Geriausia būtų apskritai kitokia danga nei skirta pėstiesiems. Pvz.

                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Geriausia būtų apskritai kitokia danga nei skirta pėstiesiems. Pvz.

                            Atvaizdas
                            Bet kuriuo atveju, tai turi būti atliekama rekonstrukcijos metu, o ne kaip kas čia sako, palaukit palaukit. Kol palauksim, tai sudės dangą ir teks po to tik baltas linijas braižyt.

                            Comment


                              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                              Reik ne rėkti, ir nepanikuoti kaip tamsta darėte, o pasiskaityti kur kokia info yra ir jei neaišku kaip Dsanto paklausti atsakingų asmenų. O postų rašymas kad va laisvė tampa tranzitine gatve yra beprasmis.
                              Kaip ir palyginimas su Merkurijumi, kur yra privatus kapitalas kuris bankrutavo, o jei būtų nebankrutavęs esu įsitikinęs kad tai būtų buvęs senai pabaigtas ir centrą puošiantis pastatas.
                              Mano mielas, aš taip pat skaityti moku, todėl apie LA projektus, kurių buvo visokių daug esu skaitęs....Be to, aš tiek esu klausinėjęs tų atsakingų asmenų, kad po visos tos birokratijos nelabai ten norisi teptis. Tegu kiti pasirūpina, nes ne aš vienas gyvenu mieste. Patikėk, mane turbūt jau visame mieste pažįsta dėl rūpinimosi....Taip, kad sarkazmo nusiduosiu negirdėjęs.
                              ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                              - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Tai gražiau baltos juostos?
                                Jei tik butu normalus grindinys, kuriuoe galetum vaziuot ir plentiniu dviraciu - taip, tiktu ir baltos juostos

                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Man asmeniškai visai gražiai atrodo takai iš trinkelių ir važiuoti smagu.
                                Nera blogai, bet tada automatiskai padarai taka nebenaudotina plentiniams ir fixams, nes tos trinkeles nesveikai nepatogu, dauzo ir jei pasitaiko gilesnis tarpas - gali labai lengvai apsiverst. Savo laiku laisves alejoj esu apsivertes ne viena ir ne du kartus, kol ismokau vaziuot, lygiai taip pat ir ant klaipedos raudonuju taku

                                Todel idealu butu normali dviratine danga arba bent jau jokiu plyteliu, kurios tinkamos tik hibridams ir mtb

                                Comment


                                  Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                  Jei tik butu normalus grindinys, kuriuoe galetum vaziuot ir plentiniu dviraciu - taip, tiktu ir baltos juostos

                                  Nera blogai, bet tada automatiskai padarai taka nebenaudotina plentiniams ir fixams, nes tos trinkeles nesveikai nepatogu, dauzo ir jei pasitaiko gilesnis tarpas - gali labai lengvai apsiverst. Savo laiku laisves alejoj esu apsivertes ne viena ir ne du kartus, kol ismokau vaziuot, lygiai taip pat ir ant klaipedos raudonuju taku

                                  Todel idealu butu normali dviratine danga arba bent jau jokiu plyteliu, kurios tinkamos tik hibridams ir mtb
                                  Paprasta danga gerai miegamuosiuose rajonuose, bet centrinėje miesto gatvėje norisi kažko reprezentatyviau nei asfaltas. Aš važinėju su hibridu, tai ant tų raudonų plytelių arba pvz. Gedimino pr. grindiniu jokių problemų važiuoti, rankos atsitranko tik važiuojant kalnuotu akmeniniu grindiniu senamiestyje. Beto reikia turėti omenyje, kad LT rinkoje 80% dviračių yra MTB, plentiniai tik keli procentai.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Būtų čia Amsterdamas, būtų elementariai padarytas asfaltuotas takas dviračiams per alėją. Na ir žinoma dvigubai-trigubai didesnio pločio nei buvo nupieštas. Bet kadangi čia rytų šalis, tai mum vaizdas svarbiau už funkciją - tad išgrysim trinkelėmis, kad nesugadinti "fantastiško" vaizdo.
                                    O jei kas badysit kalbėti apie "istorinį centrą", siūlau pasižiūrėti į Vilniaus senamiestyje pastatytą Mindaugo tiltą - dviračiams ir riedučiams paklotos "istorinės" trinkelės, bet štai automobiliams kažkodėl galima ir asfaltą naudot
                                    Na niekaip mūsų smegeninės neišsivaduoja nuo to kad prioritetas gali būti ne automobiliai, o dviračiai ar pėstieji.

                                    Comment


                                      o aš manau, kad jei jau pėsčiųjų tai pėsčiųjų ir turėtų būti. Ar tikrai labai baisu būtų, jei dviračių takas praeitų kokia Kęstučio gatve? Nes kaip matau, vistiek visi nusiteikę dviračiais per Laisvės alėją, lakstyti taip, jog mažiausias nelygumas tarp trinkelių, virsta baisia avarija su apsivertimu. Jei jau dviračių takas pėsčiųjų alėjoj, tik nelygus, kad nekiltu net mažiausio noro lakstyt. Juk tai pėsčiųjų zona, kur laksto maži vaikai. Kada dviratininkai išmoks važinėti, kaip olandai, tada galima bus ir dviračių takus per Laisvę tiest. O dabar pas mus tiek pėsčiųjų perėjos gatvėse, tiek dviračių takai kaip automagistralės. Jei skirta man, tai as jau nieko nebesisaugau
                                      Paskutinis taisė boo; 2015.04.24, 14:40.

                                      Comment


                                        Šiaip geras pastebėjimas - LA daugiau skirta ramiai pavažiuot dviračiu, ramiai važiuojant tikrai neapsiversi ant plytelių. Netgi iš principo nereiktų net svarstyt jokios lygios dangos vien tam, kad neskatint lakstyti.

                                        Comment


                                          Per trinkeles dviračiu kaip tik turi greičiau važiuot, kad mažiau jaustųsi Bet čia ne apie greitį kalba, o apie tako paskirtį. Jei takas dviračiams, tai ir turi būti dviračiams.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X